atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par pareizticīgo priesteri Jāni Kalniņu
indriķis
Iesūtīts: 2007.08.08 21:47:04
Kā zināms, pareizticīgo priesteris Jānis Kalniņš ticis atstādināts no amata dēļ sava komentāra Latvijas pareizticīgo baznīcas vēsturē, kur viņš atmasko LPB sadarbību ar komunistisko režīmu, mērķtiecīgo rusifikāciju, latviešu lauku draudžu iznīcināšanu, morāli diskreditētu un nederīgu cilvēku iecelšanu PB augstākajos amatos un draudžu īpašumu izpārdošanu. Jūsu domas par šo notikumu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.11.06 12:09:32
kā nosaukt visus tos tīklus, kas ap mums savīti kopš Ādams iekoda ābolā? un ko mums Dievs pavēlējis darīt? tiesāt un ienīst? vai tomēr mīlēt un celt?
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.11.06 12:11:09
jūs būtu taisnīgāki, ja šeit teiktu "mums *****i besī jo mēs taču esam reāli veči spalvainām krūtīm". smagsvara luterānis, kas neiebilst pareizticīgajam kā citkārt to būtu darījis, kad citētas baznīctēvu pavēles.
эminэm
# Iesūtīts: 2007.11.06 18:00:27
Pārdomātāj, tā pat nav demagoģija. tu aroganti spēlējies - gulties uz autiņa vai autiņu gāzt. negāz un negulies, nedari vispār neko. ieeja savā kambarī, ieslēdzies... kad atgirezīsies no transa, atceries, ka tā valstij izšķirīgos brīzos dar 99% tā saucamie kristieši. pēc tam izdari secinājumus, kāpēc afedronščiku paliek vairāk, bet ticīgo mazāk.
par to, kas ir piedauzīgs... suck cesija taču bija domāta, kā antisukcesija, kādā nonāk bīskaps savas noziedzīgās darbības vai nešķīstās orientācijas dēļ. vai tiešām tik grūti pieslēgties?
labāk ir runāt pasaules valoidā, kaut rupji, taču tā, lai tas kādam palīdz izķēpāties no viņa smadzenēs iekakātās sekulārā sātānisma ideoloģijas.
var arī piētiski, var arī puritāniski, tikai tad tavai pālrleicībai jābūt tādai, ka mans provokatīvais stils tevi nesatracina. ja satracina, tad vēl jātrenējas. mana izteiksme ir mana sāls. nekad neesmu imitējis deklamantus kancelēs un neimitēšu. tie no valodas šķīstītāju zortes ir tie, kas to bļodas ārpusi spodrina.
plakātiņam nekādas piedauzības, zinot, ka SanFrancisko Falsom Street 2007 ptaidā džeks publisku ānusā sev iebāza plastmasas rokas protēzi. tas viņiem ir izsmalcināti ekstrēmais fistings. ir arī apurinēšnās (golden shower) un ar fekālijām apsmērēšanās prakses. paskaties un tad salīdzini, vai nopride plakātiņš tiešām ir tik piedauzīgs: http://www.zombietime.com/folsom_sf_2007_part_1/index.php vērotāju ierindā bija arī daudz bērnu. tas gan skatāms citos saitos.
par nsostāju «jūsu» baznīcā... tā ir skaidra visās baznīcās, kurās formāli afedrona deldēšana ir grēks. taču neredzamās ierindas pārstāvji mēdz savu «platonisko» orientāciju slēpt. domā, ka nabaga māris snats ir vienīgais, kam tāds piemeklējums? domā, ka cālītis ir vienīgais chickenology pārstāvis, kas atbalsta gaiļkopību? graufelde, eglīte... labi, tās no jau izčakarētajiem rietumiem. bet vai tu visus pastōrus savā konfesijā labi pazīsti? gan jau vanags tev varētu šo to pastāstīt. un santa vai cālīša skandāli nāca tieši no LELB. katoļu banzīcai Latvijā tādu skandālu nav. arī neviens no PB nav formāli pieķerts. kompromati nav pierādījumi. rezumē: pagaidām vienīgās formāli homoseksuālismu savu ierindnieku orientācijā atzinušas LELB un anglikāņu banzīcas. krastmalas anglikāņi gan radikālāk, jo tiem ir pat īpašie «santam klausu» gejkalpojumi.
esi dzīvs, brāl, un nelielies, ka esi pieklājīgi atdzesēts. remdenos, kā zini, izspļaus.
ja tavā draudzē ierastos apustulis Pāvils, liekas, jūs viņu aiztransportētu uz tvaiķeni par «kristieībai» neadekvātu dedzību. turklāt šim svētajam bija arī krītamā kaite. iedomājos, kā jūs reaģētu, jā pēc sprediķa viņš vēl nokristu lēkmē, krampjaini raustītos un spļautu putas... pierādījumi «uz sejas»... traks, slims... saucam ātros.
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.06 18:14:43
deprofundis, nu ir tā pasaule grēcīga, pareizi esi pamanījis. laikam arī Bībelē izlasīji. nu ir tā laulības pārkāpšana vairumam pirmajā vietā. nu necīnās tā tava LR ar nešķīstību. nu nedomā LR, lai es, tu un mūsu bērni pieņemtu lēmumus neslepkavot ieņemtus cilvēciņus. nu ir jau viss oreintēts uz totālu izlaidību. pat ford reklamā izdevīgi pirkta autiņa iegādi salīdzina ar erekciju un orgasmu. varēja vēl uzrakstīt tā «junais ford modelsi ar spermas dzinēju».
vai tu iebildi pret ford reklāmu? pret ko tu vispār esi iebildis? vai iebildi pret tautas manifestāciju, ko uzaģitēja prohomoseksuālo organizāciju šūniņas un tās atbalstošas autoritātes? liekas, ka ne.
neviena ideoloģija nav nevainīga. arī ķeizarizēta kristietība. tā ar laiku izvirst, kļūst formāla un seko revolūcija. tā arī rietumu individuāisma un tiesiskuma ideoloģija, aizejot no savas kristīgas bāzes, pat konstitucionālā līmenī no tās atsakoties, izvirta, kļuva par visiem maniakiem ērti staipāmiem stringiem. grib, pavalkā vecis, grib - vecene.
mājiens par to, ka īstu veču, kas nav čipendeili vai fistinga fani, kļūst mazāk un mazāk, tev taisnība. bet vai tā vietā jāļauj ienākties žēlīgumam pret afedronologiem?
kāda ir tava orientācija? izklausies kā mozaikānis vai anglikānis? piedod, mērķis nav aizskart, bet iedvesmot sarunai pēc būtības. dzīvai, īstai, tādai, kāda ir dzīve - klīst pamesti bērni, lēto reisu atvestajiem plikpauriem onkām atdodas latvju zeltenes, latvju zelteņi... tauta iet bojā. neesi vēl tu akmens tās kaklā.
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.06 18:57:05
gribēju agādināt, ka šīs formuma sadaļas tēma ir virspriestera Jāņa Kalniņa nolinčošana un viņa cīņa ar LPB farizejiem. tikko pavēru http://www.domulaukums.lv/content/view/149/61/lang,lv/
tur viņa dokuments pēdējai LR instancei Austākās tiesas Senātam.
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.11.07 00:03:29
Es neprotesteju, nē. un neprotestēšu.
Jo 1) mana galvenā cīņa šajā dzīvē ir pašam ar savu lepnību un nemīlestību. man nav nekāda pamata citus tiesāt, jo nestrādāju arī valsts pārvaldē. nedz arī man ir kāds pamats sacīt, ka grēks ārpus manis ir lielāks par grēku manī pašā. nedz arī Kristus man licis kādu tiesāt, bet visupirms mīlēt. līdz asinīm cīnīties ar grēku sevī, bet cilvēkus - mīlēt. nevis perināt apšaubāmas sazvērestības ienaida teorijas.
2) kāda jēga ir cīnīties ar sekām, ja cēlonis - elle cilvēkos - nav uzvarēta. tas, kas glābj, un tas, kas to uzvar, ir Kristus evaņģēlijs, nevis labie darbi. ko arī sludinu.
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2007.11.07 00:08:24
эminэm
Nedomaaju, ka lamashanas un rupju vaardu lietoshana ir labaakais panjeemiens cinai par tikumibu, pret izvirtibam un sabiedribas degradaaciju. Ta ir nolaishanas lidz degradeto limenim. Vai varbut ekstravaganta makslinieka poza, kas to lai zin... Man gan liekas, ka nav visas lietas skalji jaaizblauj visrupjakajos vaardos, lai apjegtu, par ko mes staavam un par ko runajam. Droshi vien ir reizes un cilveki, kurus uzrunaa tieshi tavs provokativais stils. Bet tu kluusti paargudrs un tiesajoss, kad saki, ka mes visi te esam tie remdenie kristieshi, kuri lidz ar to vainojami pie visam nelaimeem un neshkistibam, kas izplataas visaa pasulee, musu zemiiti ieskaitot. Mes tomer sho to jau esam panakushi un stradajam taalaak. Bez lielas blaushanas un rupjiem vardiem.
Par NoPride plakatinju. Neieshu es tevis noraditajaa majas lapaa, jo man tiesham negribas izpeetiit, tieshi kadas vel perversijas shie nokliidushie cilveeki ir izgudrojushi. Ja mes lietojam tadus pashus paneemienus un leksiku kaa vinji, tad mees kluustam viniem lidzigi. Kaut kur dzirdets teiciens: Nekad nelamaajies ar mulki, citadi no malas nevarees saprast, kurs no jums abiem ir mulkis.
Tas, ka LELB homo skandali notika, nozimee tikai to, ka Baznicai shadas lietas ir nepienjemamas. Ka tu doma, kapec tad Calitis tika atskaitits no LELB macitaju saraksta? Tapec nekabini mums klat vina sologajienus. Ka LELB varetu but vel citi zilie, kaa jebkuraa cilveku sabiedribaa, ir pilnigi iespejams. Buutiski ir tas, ka vini savu orientaciju nereklamee un nekaaro pec atziishanas un aktivas prakses pienjemshanas. Ja Latvijas PB vai RKB shadi skandali vel nav paradijushies, tad vai nu tie ir noslepti dziljaak vai ari tiek piesegti, kaa to laikam apgalvo tavs nolinchotais ticibas braalis Janis K.
P.S.Manam delam eminem faaze jau beigusies... vinam tagad interesee cita veida muuzika.
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.11.07 00:35:49
kaut kas nav īsti labi ar to eminemu. gudrs viņš ir ļoti laba valoda, bet kaut kāds, šķiet, ienaidīgs. tikai satriekta un pazemīga sirds ir atslēga uz Kristus atstāto mieru, Savu Mieru, ko Viņš mums deva, kaut kā tā man ir teikuši viņa baznīcā. novēlu tev arī to iemantot. ārpusē ir daudz mazāk ienaidnieku kā tavā sirdī.
эminэm
# Iesūtīts: 2007.11.07 01:53:10
Pārdomātāj, neej sliktās lapās, neskaties sliktas bildes, neklausies sliktos vārdos, novērsies no visa, kas notiek ar tavu valsti un taviem ļaudīm. tikai nebrīnies - vēl 10 praidi un plastmasas protēzes doma laukumā sadomazohisti ievadīs arī tavā galvaspilsētā.
mēs esam zemes sāls... nu, neesam taču. tāds cukura sniedziņš. no savām svēttapšanas paslēpēm ceram sagaidīt sociālu efektu. nekad.
rietumi ir kristietības kapsēta. izvadīta tiek kā protestantu tradicionālā konfesionalitāte, tā katoļu. pēdējie vēl ar adaptēto harizmātu šamanismu mēģina uzbudināt atrofētos. bet arī tas apsīks vai pāries ekumeniskā šamanismā, ko praktizēt inciē vispasaules baznīcu padomes masonu menedžētās sesijas.
es esmu muļķis. nesaku to lielīdamies. es tiešām daudz ko nesaprotu. taču tikdaudz, ka nevar visu laiku strādāt tikai ar galvu, it kā kakls būtu iemiets uzreiz gūžās, saprotu. pa vidu ir sirds. un tā mūsu laios mēdz būt tas akmenis, kas brēc. jo dzīvie ķermeņi, kas klanās un tusējas dievnamos, pbliski klusē, ļaudami visam ļaņajam savā valstī vienkārši notikt. ar tādu nostāju mēs kļūstam savu bērnu slepkavas, kurus pavisam drīz skolās apmācīs visos pretdabiskās intīmās dzīves smalkumos. jau citēju sv.xrisostomu - geji ir ļaunāki par slepkavām, jo nokauj ne tikai miesu, bet arī dvēseli.
LELB ir viena no protestantu skecijām un nav ne mazākā pamata domāt, ka arī to nesamals politkorekciju un cilvēktisību sirdsapziņu megamikseri.
эminэm ir simbols vienīgajam tekstu mūzikas žanram, kas vēl kliedz par šausmām, ko cilvēki sev radījuši un pamazām institucionalizē par normu. kam Kristus nav эminэm, tam iestājies pārejas vecums un tuvojas laiks, kad gudrība tiks mērīta farizejos. apmēram tā: 220 farizeju mācītājs, 360 farizeju bīskaps... it kā jau jauda baigā, taču tolka nekāda. pat spuldzītes kvēldiegam par šavaku lai iekvēlotos.
эminэm
# Iesūtīts: 2007.11.07 02:08:54
deprofundis, tās taču ir prāta lamatas. nu nelieto tādu feņu kā es. lieto evaņģēliskāku valodu, tikai atveries un izlien no savas ilūzijas, ka, novēršoties no tā, kas notiek ap tevi un domājot tikai par savu pilnveidošanos, tu nonāksi tuvāk Dievam. mīli sevi, taču ne vairāk par savu tuvāko. balansā. savs laiks askētikai, satriektas un salauztas sirds atvēršanai. taču savs laiks arī mīlestības darbam jeb karam par savu tuvāko dvēselēm.
un vai tu tiešām esi akls, ka neredzi,kādu revolūciju pasaulē sākuši sodomīti? eiropas praidu kaskādes iezvans ir eirovīzjas festivāls - visu laiku lielākais sodomītu saiets eiropā jau vairākas dekādes. nu arī latvija tajā iemīcīta. kaupers pats stāstīja, kā pēc festivāla viņam pret viņa afedrona atvēlēšanu pasaules klases promouteriem tie peidāvāja spožu pop karjeru. pat kaupers bija vairāk cīņas pozīcijā, nekā tu. viņš pateica viņiem nē.
apzinos, ka neesmu savā vietā. te čalo ne auglīgāk kā daruagiem.lv, kuros kontroles pēc sabiju divas nedēļas. mēģināju, taču gandrīz apvēmos no liekulības un salkanības. tad vēl kāds mans brālis aizgāja bojā autoavārijā, kuru pats redzēju. arī viņš bija savus sapņus un laimes brīžus ievietojis šajā prvāto dzīvju izlaupīšanas un vampirizēšanas maniaku fabrikā.
veči un vecenes, ticība bez darbiem ir nedzīva un bez sāls nesālīga. tas, ka Jēzus atļāvās farizejus saukāt par odžu dzimumu, nobalsinātiem kapiem utml., nozīmē, ka viņš bija ļoti rupjš. arī sv.Pāvila sacītais par tiem, kas nemīl Jēzu Kristu, lai ir nolādēti, nav mazāka rupjība. ja man šur tur sanāca pašmērķīgi, piedodiet. jau teicu, gudrs neesmu. arī pārāk labi audzināts, pret ko arī protests.
kad sanāk palasīties Jēzus veltīto farizējiem, padomājiet, kā to uztvēra tie, kam tas bija adresēts. to, ka Viņš to saacīja mīlestībā, baznīca saprata vēlāk. tai laikā Viņam pārmeta pat apsēstību.
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.07 02:10:21
atvainojos visiem. šī vietne paredzēta mana drauga J.Kalniņa lietas apspriešanai. esmu to negodīgi aizņēmis. pazūdu. man ir sava mājaslapa, kurā ari dzīvošu. uz redzēšanos. iespējas tikties ir arī domulaukms.lv lapā. tikai tur vairāk esmu vērotājs, jo sekoju materiālu saturam. draugi palūdza.
deprofundis
# Labojis deprofundis: 2007.11.07 09:45:19
ar tavu valodu viss kārtībā, neesmu tik stulbs, (tāds estēts), lai piekasītos asai valodai.
ir tomēr starpība starp cilvēkiem, kas vēl netic, un cilvēkiem, kas "nemīl Jēzu Kristu", un tu šo starpību nemīlestīgi ignorē.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.11.07 09:59:01
Man kādreiz stāstīja, kā trīs zviedru arhibīskapi dažādās proporcijās lietojot šo skaisto vārdu - mīlestība, soli pa solim iefiltrēja geju būšanas savā zviedru baznīcā un tagad rezultāts ir tāds kā ir. эminэm normāli un par tēmu bauslību pasludināja un bez kādas liekulības , tas man reālos pravoslavos patīk, ka ticību apliecina - citādi - "miers, miers...mīlestība , mīlestība``. Cukursaldi, sīrupaini. Starpība - nav nekādas starpības. Netic un nemīl un ir pazudināti- vai arī tic un mīl un ir atpestīti. Punkts. Tāpat amizantais Nopraid- demokrātiskā valstī pašā reizē. Citi demonstrē pret kažokiem, citi pret ministriem, citi pret gejiem.Pagaidām vēl demokrātija un kas zina, varbūt Dievs pasargās latvjus no gejokrātijas, varbūt arī nē, ja gribēs sodīt.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.07 10:16:57
man arī eminems sāk patikt
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.11.07 11:57:37
ech, esiet sveiki ar savu brutālo homofobiju
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.07 12:00:49
deprofundis, tu arī esi iekritis tajā birku kabināšana sklišejā, it īpaši, ja birka skan medicīniski, tad tas ir cool!

Nu heterofobija... čem ne birka?

Saturu dod!
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.11.07 14:46:42
Smieklīgu nosaukumu izdomājuši - homofobija, bailes no cilvēkiem.Zaimošana , ņemot vērā ECCE HOMO (lūk, Cilvēks).Pat cilvēknīdējs ir mizantrops, kas ir tuvāk aprakstāmajam priekšmetam. Es šitos pederastijas propogandētājus vienkārši nicinu, nevis no viņiem baidos vai ienīstu. Un man puņķi un asaras par viņiem netek, deprofundis. Heterofobi, naglai uz galvas, Mulder ! Eminems vismaz dzīvīgumu ienesa forumā, nekā tas iepriekšparedzamo bezdievju bariņš.
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.07 16:06:08
deprofundis, skaidrojums: homophobia (from Greek ὁμο homo(sexual), same, equal + φοβία (phobia), fear, ir 1973.gadā mīksto mīkstināts apzīmējums tiem, kam homoseksuālisms dabiski izraisa riebumu un kas to uzskata par nešķīstu seksuālo praksi.

līdz pederastijas un lesbisma izņemšanai no American Psychiatric Association psihisko noviržu saraksta, šī termina tikpat kā nebija, bet pēc tam ar to sāka apzīmēt « A fear of homosexuals which seemed to be associated with a fear of contagion, a fear of reducing the things one fought for—home and family. It was a religious fear and it had led to great brutality as fear always does. »
ievēro, ka tiek uzsvērts jēdziens «reliģiskas bailes». tātad, reliģiskums afedrona deldētājiem šķiet kaitīgs.
ja tu vēl radi jēdzienu «brutālā homofobija», tad rodas vēlme uzzināt, kas ir, piem., «saudzējošā homofobija».

mazliet vēlāk ar kāda svēta vīra tekstu tev pierādīšu, ka tava attieksme ir nekristīga. tikai nenoskumsti, jo arī karadienestā iesauktie uzreiz nekļūst par karavīriem. sākumā tos ģedi biš močī sarķīrā... garīgs skaidrojums pēdējam varētu būt tāds: kamēr kristietis ir iesācējs, ļaunie gari ar viņu tiek galā viegli un dažādi to pazemo, moka, pieviļ...
эminэm
# Iesūtīts: 2007.11.07 16:15:33
indriķi, par bezdievjiem mēs laikam nevaram dēvēt nevienu. un ja vēl par ienaidniekiem jālūdzas... pārkniebies, no sala un orientācijas zils bomzītis arī līdz pēdējam nav bez Dieva. tāds nu tas likums - saulīte un lietutiņš vienādi spīd un līst pār ES komisāra Ferhoigena pliko pakaļu leišu nūdistu pludmalē un svētu viedo Atona kalnā.

Mulder, īstais eminems savā dziesmā «criminal» iegruzī: «Homophobic? Nah you`re just Heterophobic`» tā kā tev taisnība.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.07 16:20:04
Vienīgā no Eminema dziesmām, ko dzirdēju bij tas flašiks, kas bij protests pret Buša atkārtotu ievēlēšanu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 10251