atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Harizmaatu (shroeiz Adonikas) Kristologjija?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.07.14 14:28:26
Nu luuk arii atbraucaam...

A mees briinaamies, ka Adonika & Co. pinaas pa Kristietiibu kaa pliks pa naatreem, a izraadaas... (sic.) Inkarnaacijas Noliegums JAU ir noticis

Adonikas vaardi (un ljoti ceru, ka tie izriet no pashas Adonikas absoluutaas neizpratnes, nevis taa ir vinjas maaciiba vinjas draudzee, jo tad es ieteiktu muusu patriarhiem paarskatiit sadarbiibu ar shiim draudzeem)

Taatad... Inkarnaacijas noliegums tiiraa formaa no Adonikas puses...
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:32:14
Adonika
[Online]

nenāk par ļaunu kādreiz palasīt arī Bībeli ne tikai savas konfesijas doktorīnas un teoloģiju.


Ooo es esmu absoluuti paarliecinaats shai jautaajumaa par savas konfesijas un arii Visas Kristietiibas atbildi shajaa jautaajumaa!

Mulders:Vai Jeezus Siliitee bij Dievs?
Adonika:Viņš bija Dieva Dēls, Pestītājs nevis Dievs.



Nu ko lai te saka, paldies, ka vismaz beidzot skaidri taa arii pateici, ka faktiski sevi esi izlikusi aarpus Bazniicas... jo esi noliegusi Kristietiibas Centraalo Ticiibas Artikulu - "Vaards Tapa Miesa"

A vinjsh runaa par Sv. Gara daavanaam!

Vismaz tagad vari buut drosha, ka (ja) tu runaa meelees, tad tas nav no Sveetaa Gara

Jo Sveetais Gars nekad nespeetu pateikt shaadas mulkjiibas!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.14 14:33:53
Mosh uzreiz... muusu draugi Harizmaati!

Sveetais, Rainar... Vai juus piekriitaat Adonikas teiktajam? Origjinaals bij texts teemaa par Dieva Maati?

Nu taa... lai kaartis galdaa...

Jo shkjie tmums vai nu Ariaanisms vai Modaalisms ir atdzimis... Taisniiba bij Luteram, jebkura hereeze agri vai veelu manifesteejas galvenajaa hereezee - Inkarnaacijas Noliegumaa


Muusu maaciitaaj un gudrie viiri... Merlin, ++Jaani... varbuut atbildiet Adonikai skaidri... jo Muldera vaardus vinja neklausiis...

Kaadi ir shai sakaraa Luteriskaas Ticiibas uzskati... Pastaastiet ko noziimee "Dieva Deels" un kaa tas sasaucas ar "Cilveeka Deels", pastaastiit kas bij tas, kas piedzima... kas bij tas, kas staigaaja muusu viduu, kas bij tas, kas tika sists krustaa un augshaamceelaas... un tagad seezh pie Teeva Labaas rokas

Jo ja es teikshu, man neticees... bet es domaaju, ka neticees arii jums... jo netic arii tam, kas rakstiits Rakstos
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:36:01
Jošs Mulders
Tu varētu īsi iekopēt Bībeles citātus, kuros teikts ka Silītē gulēja Dievs nevis ilgi gaidītais mesija un Pestītājs.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:38:56
Jošs Mulders
hmmm, cik atceros tad, jaa - pie harikiem shai lietaa bija putroshanaas. bet vinji jau putrojas ar visu. Pie tam viss tiek definets ljoti neskaidri un katrma draudzes loceklim paliek interpretaacijas iespeejas par pamatdoktriinaam. Protams, ir lietas, kuras ir nepaarportamas, piemeram 10. tiesa.
Es sho visu izskaidroju vienkarshi. Antropocentrisku draudzhu centra ir cilveeks un kada gan noziime vai Marija dzemdeejusi Dievu, Dieva deelu vai Dieva cilveeciigo dalju. Galvenais, lai shis piedzemdetais paliidz mums tad, kad mums to vajag.
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:40:20
Adonika
"Mulders:Vai Jeezus Siliitee bij Dievs?
Adonika:Viņš bija Dieva Dēls, Pestītājs nevis Dievs."

Es arī pamanīju Tavu atbildi, un biju pārsteigts. Padomāju varbūt nokļūdījies formulējumā. Tad saki lūdzu vēlreiz: Kas ir Jēzus Kristus? Vai Tu tici, ka Jēzus Kristus ir Dievs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:41:38
Adonika... Siliitee guleeja Kristus un Kristus ir Dievs

Shkjiet, tas buus kaut kas jauns tev... kristeitiibas centraalaa doktriina ir taada, ka Dievs Kristuu naak pie cilveekiem... Kristus ir Dievs un nekad nav paarstaajis buut Dievs.
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:42:42
Jošs Mulders

http://blogs.krustaskola.lv/audio/the_doors.mp3
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:43:22
Jošs Mulders
Vai tavi vārdi būtu Bībeles citāti???
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:44:29
Donchik... nu man bij skaidrs, ka vinji ar Sv. Garu jau sabrauc auzaas... shkjiet, ka vinji arii Vinju par Dievu neuzskata, jo nevelta vinjam luugshanas... Bet shitais bij nupat kaut kas jauns... jo dziljaak mezhaa jo resnaaki partizaani.

Saaku skatiities Niikajas Ticiibas Aplieciibaa... kas tur paliek kam vinji tic? Tobish man sanaak jau divi artikuli kur Hariki izlido no Bazniicas... Ij nesaprotu, kaapeec LELB ar vinjiem veel pinkkjereejas???
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 14:45:06
Adonika , vai tiešām tu domā ka
mazais Jēzus bērniņš silītē nav
tas pats Vārds, kas bija Dievs,
kurā mājo visa dievības pilnība miesā.
Kā tad Tu vari maldīgi apgalvot, ka tur negulēja Dievs, - arī Mesija un Pestītājs?
Jebšu Tev tāpat kā ar kristības un Gara atdalīšanu, tu Dieva Dēlu gribi atdalīt no Viņa dievišķības?
Donachka
# Labojis Donachka: 2010.07.14 14:45:58
Jošs Mulders
Bet ko var gribet, ja cilveekiem nav skaidras ticiibas aplieciibas?

kaa tu to doma a- LELB ar vinjiem pinjkjerejas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:50:32
Adonika...

Eeee mani vaardi ir Rakstu iis formuleejums..

Tobish vai man tev uzraadiit Rakstu Vietas no kuraam izriet ka
a) Kristus guleeja siliitee
b) Kristus ir Dievs?

Ar kuru no shiem tev ir probleemas?

Vai Jaanja 1:18 neder (skat origjinaalu vai jauno tulkojumu), Jaanja 20:28 tev shkjiet nedereeja, jo Kristus peec augshaamcelshanaas tev ir kaut kaads cits Kristus nekaa tas pirms augshaamcelshanaas Tevis pashas citeetais citaats no filipieshiem - vai kaut kas, kas nav Dievs var buut Dieva veidaa? Jeb Kolosieshu 1:19 tev nepatiik? Jeb uz ko attiecinaati ir Ebreju veestules 1aas nodaljas psalmu vaardi? Nu taa...

Bet taa kaa es paziistu arii Jehovas Liecinieku garu, tad es zinu, ka nekaadi citaati no Rakstiem nespeej neticiigu sirdi paarliecinaat, ka Kristus ir Dievs... shaada ticiiba ir Dieva Daavana u npatiesaa Sveetaa Gara Kristiiba... kuru, shkjiet, tu veel neesi piedziivojusi... kas veelreiz mani paarliecina, ka tas ko tu ESI piedziivojusi ir psihologjisks extaazes moments ar psihologjiskiem blakusefektiem, un to tu sauc par Sv. Garu, bet savu Dievu nepaziisti un kas interesanti - pat skaidri noliedz

Pareizi teica Luters - vispirms naak hereeze, tad Inkarnaacijas noliegums un tad atrkishana!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:51:27
Dona, nu vai tad LELB kaut kaadus tur kopeejos pasaakumus neorganizee kaareiz religjiskus?

Ilji mosh tad es alojos... tad sorri.
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.14 14:53:14
indriķis
es jau iepriekšējajā tēmā iecitēju pantus un ko domāju. Un jorpojām es neredzu ka kāds iecitētu pantus kas apliecinātu ka Marija audzināja Dievu. Prasti sakot - sakrustojot Dievu un cilvēku nevar iegūt 100% Dievu 9tāpēc laikam ir tā tieksme dievišķot Mariju). Bet kad tika pienests pilnīgs upuris par visu cilvēku grēkiem tad rezultāts bija 100% Dievs. Kā no tā var izvilkt sev kāroto ka es noliegtu Kristus dievišķumu man protams paliks neatbildēts jautājums.

pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:53:45
Jošs Mulders
tas ko tu ESI piedziivojusi ir psihologjisks extaazes moments ar psihologjiskiem blakusefektiem

citam acī skabargu redzi, bet pats...
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:55:11
Tobish vai man tev uzraadiit Rakstu Vietas no kuraam izriet ka
a) Kristus guleeja siliitee
b) Kristus ir Dievs?

es gribētu rakstu vietas, kurās Jēzus savas dzīves laikā tiktu skaidri nosaukts par Dievu.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:55:48
Jošs Mulders
neko tadu neesmu dzirdeejusi, bet varbut, ka es alojos
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 14:56:08
Jošs Mulders , starp citu, tas bija luterāņu Kurzemes bīskapa Pāvila jautājums bīskapijas mācītāju konventā, proti, vai tiešām luterāņiem būtu jāpiedalās kopīgās lūgšanās ar harizmātiem.

Tā kā, acīmredzot, LELB vadība nopietni pārdomā kāds tad īsti ir tīrais garīgais ienākums, jeb tieši otrādi, zaudējums no tamlīdzīgām iesaistēm.
Jo ar herētiķiem, pie tam pašā nopietnākajā - kristoloģijā un Trīsvienības mācībā, kopā lūgt nepiedien.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:59:36
Prasti sakot - sakrustojot Dievu un cilvēku nevar iegūt 100% Dievu.

Kolos 1:
15 Jo Viņš ir neredzamā Dieva attēls, visas radības pirmdzimtais;
16 Viņā radītas visas lietas debesīs un virs zemes, redzamās un neredzamās, gan troņi, gan kundzības, gan valdības, gan varas. Viss ir radīts caur Viņu un uz Viņu,
17 bet Viņš pats ir pirms visa, un viss pastāv Viņā.
18 Viņš ir Savas miesas, proti, draudzes, galva, sākums, pirmdzimtais starp mirušiem, lai starp mirušiem būtu pats pirmais.
19 Jo visai Dieva pilnībai labpatika iemājot Viņā,
20 lai caur Viņu un uz Viņu salīdzinātu visu, nodibinot ar Viņa krusta asinīm visu starpā mieru - gan debesīs, gan virs zemes.

Kaa tev shkjiet vai "visa Dieva piliiba" ir 100%?

"Vaards Tapa Miesa"? Cik % No Vaarda tavupraat tapa Miesa?

Kaa tev shkjiet, ja no Bezgaliiga Dieva nogriezh mazu gabalinju, tad tas gabalinjsh ir mazaak Dievs? Shkjiet, ka Dievu tu izteelojies kaa taadu lielu baardainu onkuli
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:00:35
indrikjis, nu zin, ja Harizmaatu viduu ir shaada maaciiba... tad peekshnji RKB viena otra maldu maaciiba tik mazinja izskataas
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 39 , pavisam kopa bijuši: 1061