atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai Dievam ir māte?
Adonika
Iesūtīts: 2010.07.14 10:37:11
Tātad - vai Dievam, kurš tak visa Radītājs ir māte?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 13:46:55
-Jona-

ehē, šķiet, tu pat nezini, ka bērns no/caur mātes miesām tiek pa tiešo vien būvēts! gluži burtiski, kā auglis, mātes miesas auglis mūsu Jēzus gadījumā Miesa ar visu iedzimtību utt. - tātad tikai no mātes.
un tu uzskati, ka Jēzus tātad dzima un ieguva visparastāko, tb caurcaurēm grēcīgu miesu un nevis Miesu??


Em, vai tad te ir runa par parastu bērnu? Vai nav runa par Jēzu? Vai Dievam nebij iespējams izdarīt tā, lai grēcīgās Marijas miesā izveidotos bezgrēcīgs embrijs? Ja jau tu saki, ka Marija tika atbrīvota no iedzimtā grēka, kāpēc nevarētu būt tā, ka Jēzus ticis atbrīvots no iedzimtā grēka (vai vispār viņam tāda atbrīvošana bijusi vajadzīga?)?

Jona = solskripturčiks! nudien izsmīdināji, paldies

Tu jau tik ļoti turies pie šīs katoļu mācības, ka viss, ko redzi, tikai apstiprina tavu burtu un šim burtam tu kalpo
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.21 13:56:43
-Jona-
Pārdomā par šo: Jēzus ir patiess cilvēks un patiess Dievs.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:07:14
Ingars

nu redz, Tēvs tomēr bij lēmis savādāk, tb nevis nākamo Pestītāju kaut kur pusceļā (jeb kā zīdainīti, jeb - varbūt tikai 30 gados) tad nu ņemt un pēkšņi svētdarīt, bet - sagatavot savam Vienpiedzimušajam atbilstoši Svētu Mājokli. kā Viņš to arī pelnījis.
tā nu sanāk, kad vieglprātīgi noraida jau M. Lutera piekodināto:

Viņa ir augstākā sieviete un cildenākais kristietības dārgums pēc Kristus (..)
Personificēts cildenums, gudrība un svētums.
Mēs nekad nespēsim viņu pietiekoši godināt...


tad arī aizskrien aiz pirmās sektas. nav brīnums ka arī secinājumi pietuvinājušies jau Adonikas herēzei.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:08:56
Jēzus ir pats Pestītājs, bet centrālā vieta Plānā paredzēta JMarijai. viņi abi nemaz nav atdalāmi, ne fiziski ne garīgi - JMarija ar Jēzus Bērnu savā klēpī.

Piekriitu Trilobiitei
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:09:42
-Jona-

Ne tu pirmaa ne peedeejaa, kas uzdod (un arii pamanaas atbildeet) uz jautaajumu - Kursh ir augstaakais Debesu Valstiibaa

-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:09:44
Mārtiņš

un? vai tad patiess cilvēks nevarētu būt bez iedzimtā grēka? vai tad Jēzus Māte (kur nu vēl Pats Jēzus!) nebija pelnījuši ne tik daudz cik pirmie cilvēki, kuri tak tika radīti bez grēka??
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:11:00
Nu a Marija bij greeciiga... vismaz viens greeks vinjas ir dokumenteets Rakstos.

Otraamkaartaam... a kaapeec bezgreeciiga buutne nomira? Mariju tak neviens nenogalinaaja, tad aiz ko Naavei par sho bij Vara? Ilji tu tici, ka vinja nemira?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:13:28
-Jona-
un? vai tad patiess cilvēks nevarētu būt bez iedzimtā grēka? vai tad Jēzus Māte (kur nu vēl Pats Jēzus!) nebija pelnījuši ne tik daudz cik pirmie cilvēki, kuri tak tika radīti bez grēka?? (izcēlums mans)

Uz to Dievs atbild caur Ījaba grāmatu, caur Gudrības grāmatām, un Dieva atbilde savu augstāko piepildījumu sasniedz Jēzus nāvē.

Vai Jēzus bija pelnījis nāvi?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:20:29
Mārtiņš

ka Jēzus uzņēmās mūsu grēkus, nepavisam nenozīmē, ka Viņš Pats jelkad būtu bijis kaut kādā veidā (dēļ JMarijas grēcīgās miesas?) grēcīgs.
bet Ījabs šoreiz ņepričom.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:20:58
-Jona-

Par to jau nemaz nav runas - protams, ka Jēzus bija tāds kāds Viņš bija jau no mātes miesām, taču es runāju par to, ka tam nebija nepieciešams, lai māte būtu bezgrēcīga, tieši otrādi - Jēzus svētums padarīja arī Viņa miesu svētu, nevis no Marijas mantotā daba.

Tu citē Luteru, labi, es citēšu Jēzu

47 Un kāds uz Viņu sacīja: "Redzi, Tava māte un Tavi brāļi stāv ārā un meklē ar Tevi runāt."
48 Un Viņš atbildēja un sacīja tam, kas Viņam to teica: "Kas ir Mana māte, un kas ir Mani brāļi?"
49 Un, roku izstiepis pār Saviem mācekļiem, Viņš sacīja: "Redzi, Mana māte un Mani brāļi!
50 Jo, kas dara Mana Debesu Tēva prātu, tas ir Mans brālis un Mana māsa, un Mana māte."

Jēzus izkliedē maldus par Mariju jau pašā to iedīglī un pielīdzina ikvienu, kurš patiesi nododas, savai mātei. Jā, Marijai tika tāda svētība, kā nevienam cilvēkam, taču tas viņu nepadarīja Dieva acīs vērtīgāku, augstāku, svētāku, šķīstāku, labāku, svarīgāku par citiem cilvēkiem. Nejau svētības un dāvanas, ko Viņš pats ir ielicis, Dievs meklē cilvēkā, bet gan atvērtu sirdi

Ja nu tu būtu ņēmusi vērā Jēzus piekodināto, tad arī nebūtu aizskrējusi aiz pirmās lielākās un asiņainākās kristietības izkropļojuma sektas pasaules vēsturē. Nav arī brīnums, ka secinājumi pietuvinājušies jau pāvestu herēzēm
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.07.21 14:28:30
Ingars

nu tikai nevajag... mūsdienu praviešus kā nekā atzīstam mēs abi (tāpēc arī JMarijas lomu nevar ierobežot ar pāris lakoniskiem Bībeles teikumiem).
ja nu vienīgi ar to atšķirību, ka es atzīstu tos, kuru vārdu saskaņa ar darbiem ir nevainojama, kamēr tu nupat esi aizlicies pie tādiem, kuru "pravietojumi" jau ir izgāzušies un arvien turpina izgāzties.

p.s. un es nebūt neesmu akceptējusi visus pāvestus (kā tu arī ļoti labi zini).
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 14:43:40
-Jona-

nu tikai nevajag... mūsdienu praviešus atzīstam mēs abi (tāpēc arī JMarijas lomu nevar ierobežot ar pāris lakoniskiem Bībeles teikumiem).

Vai ku izdevīgi, pazemināsim Svēto Rakstu nozīmi un tad jau uz tā fona vieglāk to savu herēzi izbīdīt. Tipiska katoliskās baznīcas metode - kā parādās spēcīgs Dieva Vārdā pamatots arguments, tad uzreiz Svētajiem Rakstiem samazinās nozīme un parādās lūk pravieši. Bet pēc augļiem jums tos būs pazīt - pazīstam jau ar, jo šodien miljoniem cilvēku pielūdz jaunavu Mariju, turklāt ne tas vien - Jēzus neteica, ka Svētais Gars mācīs ko jaunu, bet gan ATGĀDINĀS, turklāt Dievs nekad nedod jaunas atklāsmes, kas ir pretrunā ar iepriekšējām. Visam, ko mācīja Jēzus, ko mācīja apustuļi, bija pamatojums iepriekšējās atklāsmēs, jaunajā derībā samērā bieži tiek citēta vecā derība, bet tu man netikvien kā nespēj norādīt atsauci uz iepriekšējām atklāsmēm, bet pat sāc tās apstrīdēt.

ja nu vienīgi ar to atšķirību, ka es atzīstu tos, kuru vārdu saskaņa ar darbiem ir nevainojama, kamēr tu nupat esi aizlicies aiz tādiem, kuru "pravietojumi" jau ir izgāzušies un arvien turpina izgāzties.

Nu, nu, kas tad ir izgāzies? Un redzams jau ir, kā saskan šie tavi "pravieši" ar darbiem. Jāteic gan, ka ir arī citu ticību pārstāvjiem darbi un ne mazāk svēta dzīve kā, piemēram, Vassulai, taču parādās arī otra puse - šie reliģiskie līderi ved aiz sevis aunu baru taisni pa plato ceļu uz elli. Kurp iet šī Marijas kulta sekotāji? Un vai nesākam pielūgt savu "labo un svēto dzīvi", vai nesākam pielūgt labos darbus? Nešaubos, ka velnam izdodas pievilt daudz labu cilvēku, žēl.

Ja tu runā par Deividu Vilkersonu, varbūt derētu salīdzināt - kam tic Vassulas sekotāji un kam tic VIlkersona draudzes locekļi. Ko meklē Vassulas kultivētā Marijas kulta piekritēji un ko meklē Deivida Vilkersona sekotāji, Benija Hinna, Billija Grehema un daudzo citu Dieva kalpu sekotāji

p.s. un es nebūt neesmu akceptējusi visus pāvestus (kā tu arī ļoti labi zini).

Toties gandrīz visi pāvesti akceptējuši Marijas kultu
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.21 16:06:45
Ingars

nu ja nu ja... kur nu kaut kādai tur Jēzus Mātei līdz tev un tavam Jencītim... (kad būsi jau gatavs līderis neaizmirsti ziņot par atgriezto pagānu/citticīgo pūļiem, uz vairākām lpp.)
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.21 16:17:41
Kāda starpība vai jaunava Marija bija bezgrēcīga, pusgrēcīga vai grēcīga? Ja evaņģēlijs par to neko nesaka, tad kadēļ mums par to būtu jāplēš mati? Ko dos tas, ka noskaidrosim Marijas bezgrēcīguma/grēcīguma skalu? Vai tas vairos mūsu dvēseļu pestīšanas spēku, kas ir vienīgi Jēzus Kristus veikums? Katrā ziņā godināt dievmāti Mariju ir katra kristieša svēts pienākums, jo tā ir rakstīts: "redzi, no šī laika visi bērnu bērni mani teiks svētīgu"(Lūk.1:48)
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 16:31:20
-Jona-

nu ja nu ja... kur nu kaut kādai tur Jēzus Mātei līdz tev un tavam Jencītim... (kad būsi jau gatavs līderis neaizmirsti ziņot par atgriezto pagānu/citticīgo pūļiem, uz vairākām lpp.)

Marija izpildīja savu pienākumu un Jencītis pilda savu pienākumu - katram sava kalpošana, katram sava loma. Starp citu caur Mārča kalpošanu neviens vien bijušais katolis ir atbrīvots no dēmoniskas apsēstības, kas radušās dēļ visiem elku kultiem. Līdzīgas draudzes ar mājas grupiņām ir, piemēram Kastellanosa draudze Kolumbijā ar 300 000 vai arī Jongi Čo draudze Korejā ar miljons draudzes locekļiem. Nu ko Vassula tādu ir izdarījusi? Vai viņa pēc tam kādam no šiem cilvēkiem idividuāli kalpo, regulāri satiekas, palīdz? Vai viņa veido mācekļus, kuri savukārt paši sāk veidot mācekļus? Un ko viņa māca tiem cilvēkiem - par Jēzu vai iepin Pestīšanas nopelnā arī Mariju? NO kurienes pedofīlijas skandāli katoļu baznīcā? No kurienes tādas naudas šķērdēšanas? Es piekrītu, ka tur ir daudzi patiesi kristieši, bet tie elku kulti reāli traucē un tad šie cilvēki nāk uz vasarsvētku draudzēm un saņem reālu atbrīvošanu, ko viņi nekad nevar saņemt caur Marijas godināšanu, rožu kroņa skaitīšanu un svecīšu dedzināšanu
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.21 16:56:01
Ingars

ar tukšiem rituāliem utml. ne tuvu nepietiek, tas skaidrs. Jēzus jau saka tieši to pašu:

... šie tirgoņi cenšas jūs piespiest izrādīt bijību un sekot raibās krāsās izmālētajai figūrai, bet tas neesmu Es!
http://www.tlig.lv/content/view/841/109/

... svētku ceremonijas un gudras runas Mani neinteresē, arī izlikšanās un tukši vārdi Mani nespēj pievilt;
http://www.tlig.lv/content/view/943/109/

Es nopietni aicinu Savu Baznīcu atcerēties tos apstākļus, kādos Mani mācekļi un Es strādājām, un kur mēs nolikām galvu, lai atpūstos, – mums nebija nevienas pils!... nevienas! Pilis piederēja karaļiem, nevis Man vai Maniem mācekļiem!
- Kungs, tie, uz kuriem attiecas šī vēsts un kuri atpazīs sevi, negribēs to dzirdēt. Tas varētu kļūt par vēl vienu iemeslu noklusēt vēstījumu.
taisnība, dažiem no tiem nepatiks dzirdēt Manus vārdus, jo viņi smacē gan Mani, gan Manu Namu; Es un Mans Nams smokam viņu tukšajā slavas kārē un nepatiesajās liecībās; Man nav ko elpot, tie ir aizvēruši visus Mana Nama logus, un Mana Gaisma nespēj iespiesties, nedz Mans Gars spēj izvēdināt sasmakušo gaisu...
http://www.tlig.lv/content/view/609/116/
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.21 16:59:13
godwit

ja kristietis Jēzus Māti tiešām godina... es visu laiku aicinu ne vairāk kā ievērot vismaz Lutera ieskatu šajā jautājumā, ja tā būtu, tad varētu par to pat nerunāt.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.21 17:00:29
te atkal spēcīgas liecības no lajiem, t.sk. kur viņas seju pārklāj Paša Jēzus Vaigs. par to liecina vairāki, no dažādām vietām:
http://www.tlig.lv/content/view/59/56/
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 17:03:25
-Jona-

Pag, pag, nepūt man te miglu acīs - sātans arī zina labus vārdus sacīt, tas nu ir skaidri zināms. Vai tas gars apliecina, ka vienīgi caur Jēzu Kristu pestīšana, ne caur Mariju, ne darbiem, ne svētuma pakāpi, ne briedumu, bet tikai caur Jēzu Kristu?
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.07.21 17:08:17
Ingar , pie daudziem harizmātiķiem Marijas kulta ( kurš , protams, ir perebors ) vietā ir cits kults - mamonas kults.
Mēģinājums ik svētdienu tādā kā surogāt liturģijā izspiest pēc iespējas vairāk naudu no adeptiem, vietā sasolot tiem labklājību un pārpilnību.
Un cilvēki nonāk tādā kā apmātībā ( ja ne apsēstībā ) , gaidot, kad nu viņiem būs šie labumi. Un kad nav, tad ir ticības krīze.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 168 , pavisam kopa bijuši: 11314