atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Romas katoļu arhibīskapu iesvētīs Domā.
indriķis
Iesūtīts: 2010.07.09 15:48:11
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Jafkundze
# Iesūtīts: 2010.07.12 01:00:11
Merlins

Mēs neviens nezinām, cik Dievs mums atvēlējis. Nezinām, kas notiks rīt, bet Tu saki 10-30 gadi.
Merlins
# Iesūtīts: 2010.07.12 01:03:17
Jafkundze

Protams, protams. Bet arī to mēs nezinām, vai viņa kalpošana nogremdēs katoļu baznīcu. Nez vai ir vērts aizrauties ar prognozēm. Tā viegli var nonākt viltus praviešu kārtā.
Jafkundze
# Iesūtīts: 2010.07.12 01:05:46
Merlins

Nebūtu tik vēls, es uzrakstītu dažus argumentus, bet miegs nāk, rīt jāstrādā. Varbūt citreiz. Neņem ļaunā. Ar labunakti.
Merlins
# Labojis Merlins: 2010.07.12 01:11:01
Labu nakti un svētītu atpūtu! Tavas portrejas top arvien daiļākas.
Jafkundze
# Iesūtīts: 2010.07.12 01:12:45
Merlins
Paldies. Tagad gan uz čučumuižu.
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.12 06:44:14
Aivars lai vai kā Jēzus mīlē grēcniekus. Atceros ka no korāļu grāmatas ar tāda dziedāta. Jēzus vīpsnājot izteicās pret farizejiem un sauduķejiem, grēciniekus turpretī saudzējot. Viens tāds jautājums : kā teicot cilvēkam par viņa nepareizībām tu tādu gribi dabūt baznīcā ?
Jēzus saka : Eita un dariet......... .
Ej un sludini prieka vēsti, liekas pēdējie laiki tuvojas un ir palicis ne daudz laika , lai varētu gaidīt ka kāds atnāks uz iesvētes mācību lai darītu par Jēzus mācekli, ne par Luteriskās baznīcas mācekli. To arī , bet papriekšu par Kristus Baznīcas.
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.07.12 09:03:24
Merlins rainars
Nez vai nu vēl kāds bez jums uzvalku šodien sauc par `zemnieku svārkiem`. Var jau būt, ka tikai manās ausīs tādējādi pavisam nevainīgā papļāpāšana par garderobi izklausījās pēc stāsta par pušķiem un lūgšanu siksnām.
Bet jebkurā variantā, tik un tā tā ir beztēma, kam ar ZS iebīskapošanu Domā vairs nav nekāda sakara.
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:21:43
Aivars kas lai zin vai nav tēmā. LAI šamējie ņem priekszīmi no protestanta Lutera un kāp iekšā zemnieka svārkos. Kā sacīt tuvāk tautai.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:23:53
rainars
Nez vai Luters tomēr nebija vairāk teologs nekā stilists, kad runājam par Reformāciju
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:27:57
Kā vilktin velk pie tempļa kalpošanas no kā Jesus izveda. Ko lai dara ka tāda tā grēcīgā daba ir? Zinātne laba lieta , bat vai caur zinātni bomzi dabūsi baznīcas solā?
baznicens [81.198.5.238]
# Iesūtīts: 2010.07.12 18:28:32
Z. Stankevičs, ja Dievs tā vēlēs, būs katoļu arhibīskaps un kalpos Gara vadībā savai baznīcai un Kristus vārdam par godu. Merlins vēl, lai viņa kalpošana palīdz pēc iespējas vairāk cilvēkiem izglābties.
Žēl, ka mūsējais nav tā svētīts - viņš labprātāk sajauc baznīcēniem galvas, lai tie vairs neko nesaprot, un tad vēl - vai tiešām ar viltu? - savādi izrunājas!
Jafkundze
# Labojis Jafkundze: 2010.07.13 00:34:46
Citēju Trilobīti : "Turklāt, iespējams, ka šī jafkundze ir Jafkundze ar pautiem..."
____________________
No comments! Rarzi specialitāte laikam būs vīrieša ķermeņa atsevšķo daļu pētījumi.

Bet tie nav vienīgie Karmela un Rarzi augļi. Ir vēl citi. Starp caurmērā safantazētām lietām, uzrodas viens otrs patiess stāsts:

http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=15406&news_com=1&new.. s_sort=desc&news_offset=1&new..=#comments

Trallallā 17.06.2010 10:45
Ne jau tikai priesteru vidū ir cilvēki ar apšaubāmu morāli. Kaut gan to vēl vajag pierādīt. Nepietiek ar to, ka internetā raksta komentārus. Man, piemēram, gadījās dzirdēt (bet tiešām no droša avota kam es uzticos) par kādu pasniedzēju sievieti pie katoļiem. Vārdu gan neatceros, jo tas bija pasen. Faktiski mana paziņa vienkārši aiz sirdsāpēm pastāstīja, jo dāma pret viņu laikam nebija īsti labi rīkojusies kādā konkrētā gadījumā. Tātad, dāma jau savu studiju (dr.th.) noslēgumā pēkšņi sadomā, ka pametīs ģimeni, tas ir, vīru un paliks dzīvot ar mīļāko (ārvalstīs, protams). Kā tur bija, kā ne, tomēr nāca pie prāta un pārdomāja (ārēja spiediena rezultātā). Es teiktu, paldies Dievam. Tikai pēc tam, kad viņa augstprātīgi sprieda un netaisnīgi aprunāja kādu citu, cilvēks nenocietās un bēdās dalījās šajā informācijā. Izcili `garīgs` piemērs pārējiem tāda kundze. Stāsta morāle: katram skapītī var gadīties pa skeletiņam, jeb nedari otram to, ko...
Ja šis autors vārdu neatminās, es varētu palīdzēt, ja vien gribētu.

Papucs
________________
Vai Tu vienmēr trāpi 10niekā?
vilks
# Iesūtīts: 2010.07.13 00:40:12
Ja šis autors vārdu neatminās, es varētu palīdzēt, ja vien gribētu.
A vot mani šis kaitina visās konfesijās. Tipa, negribas jau pārkāpt astoto bausli un aprunāt, bet, no otras puses, nociesties, nepasakot ko indīgu par kādiem ļaudīm, arī nevar. Nu un tad ir vesels pulks tādu, kas staigā apkārt un dod mājienus par to, ka "tur un tur ir tāds un tāds, kas.. ..bet vārdu nesaukšu, lai gan varētu."

Neesmu arī pati bijusi pasargāta no šī kārdinājuma/grēka un varbūt tāpēc jo saasinātāk uztveru. Bet pretīgs ir tāds paradums un tas ārkārtīgi posta Baznīcu un iznīcina tajā mīlestību.
Jafkundze
# Labojis Jafkundze: 2010.07.13 00:47:26
vilks

Atvaino, ja Tevi tas ievaino, bet šis komentārs ir domāts personiski T. kundzei. Viņa sapratīs. Es varu nosaukt vārdu, bet negribu. Tas vienkārši ir teksts kādai `svētai un ļoti garīgai` katolietei, kas mani nosauca par kādu ar p...iem. Man vienmēr šķitis, ka to labākajā gadījumā otram pasaka zem 4 acēm. Ja tur vispār, kas labāks var sanākt.
Piebilde: Ļaunumu baznīcai izdara tikai tenkas. Patiesība nevar darīt sliktu. Šajā gadījumā ir vairāki liecinieki.
sicilia. [78.84.131.129]
# Iesūtīts: 2010.07.13 08:03:33
Ak nu baigi žēl, ka mūsdienās nav spēkā viduslaiku grēku gandarīšana, kad par aprunāšanu un klačošanos bija jāēd publiski nātres

bet ko Jafkundze netīro vešu mazgā pie luterāņiem, kāpēc ne pie katoļiem?
vilks
# Labojis vilks: 2010.07.13 08:16:02
Jafkundze Trilobīte
klau, savas personīgās lietas jau nu gan varat izrunāt personīgi. Lūdzu beztēmu par dažādu cilvēku personībām neturpināt.
(skat. foruma noteikumus, lai vēlāk nebūtu pārpratumu)
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.13 10:28:01
vilks , mīlestību Baznīcā , visticamāk, iznīcina ne jau objektīva informācija par kādas ( kāda ) paveiktu nelietību,
bet konkrētā cilvēka padarītā nelietība. Un ja tā ir atkārtota, vēl jo vairāk. Vismaz citi piesargāsies un ļaunprātis būs apkaunots.
Ir tāda cilvēku kategorija, kas Kristus Baznīcas piedošanas vēsts aizsegā iedomājas, ka ir tiesīgi nesodītai ļaunprātībai.
Bauslis aizliedz ne informēt, bet apmelot.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.13 10:43:18
Aprunāt faktiski nozīmē to pašu - apmelot. Objektīva informācija ir viens, aprunāšana ir kas cits.
sica. [78.84.131.129]
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:50:14
indriķis
nekādu objektīvu info es nemanīju. cilvēks, kas aizslēpies zem nika, dod mājienus par kādu citu cilvēku, kuram ar doto tēmu nav nekāda sakara? hmmm objektivitāte? nu nu... trakāk kā Kas Jauns un Privātā dzīve
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.13 10:52:14
Otra cilvēka vājības un netikumi ir viena lieta un arī luterāņiem nav labi aizrauties ar to publiskošanu ( LMK īpaši to uzsver) , bet mēs šoreiz mazliet teorētiski apskatām kāda cilvēka N. ļaunprātību pret otru cilvēku NN. un tās hipotētisko publiskošanu.
Piekrītu, ka, ja diferencējam, apmelošana ir smagāks grēks. Aprunāšana parasti ir tāda kā interpretācija ar vai bez nolūka.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 35480