atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Lūgšanas un Dieva plāns
pich_
Iesūtīts: 2010.07.08 09:33:05
Katram cilvēkam ir savs plāns, ko Dievs tam ir paredzējis. Cik detalizēts ir šis plāns- vai Dievs saplānojis mūsu dzīves tikai virspusēji, vai arī līdz pēdējai sekundei? Kas par to liecina?

Šo jautāju kontekstā ar lūgšanām. Es saprotu, ka ticīgajiem vajag lūgties, lai pateiktos Dievam par kaut ko labu, lai izrādītu savu cieņu, pazemību utt.

Bet kā ir ar lūgšanu Dievam piepildīt kaut ko- finansiālajā jomā, attiecībās, veiksmē? Ja Dievam ir savs plāns, vai lūgšanas nozīmē, ka ir iespējamas novirzes no tā? Un ja ir iespējamas novirzes, tad kam paredzēts Dieva plāns?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.01 21:51:14
pich_Es tam negribētu piekrist, jo tas nostāda cilvēku ļoti pasīvā situācijā.
pich_
# Iesūtīts: 2010.12.01 21:53:03
devonas reksis

nu... jā...
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.01 21:55:12
Bet bija runa par kaut kādu rekolekciju sistēmu, ar kuras palīdzību cilvēks var pie šādas skaidrības tikt. Varbūt kāds zina ko vairāk?
pich_
# Iesūtīts: 2010.12.01 21:57:13
devonas reksis

izzīlēt ieskatīties nākotnē? tā?
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.01 22:03:39
pich_
Ne gluži. Drīzāk uzzināt, pa kādu ceļu būtu pareizāk iet, kas atbilstu minētajam Plānam.
pich_
# Iesūtīts: 2010.12.01 22:05:32
devonas reksis

vai tad pēc teorijas tas nav pašam jāsaprot? tam taču ir Bībele.
ja Kāds teiks priekšā- ietekmēsies brīvā griba
devonas reksis
# Labojis devonas reksis: 2010.12.01 22:10:34
pich_
Nē, ja es pats prasu, tad ar to jau es brīvi gribu. Turklāt, uzzinājis atbildi, varu jau arī tai nepiekrist.
Ir populārs stāsts par vienu izcilu senās Indijas valodnieku (liekas), kuram jaunībā pēc plaukstas līnijām noteica, ka viņam nesanāks nekas saistībā ar valodniecību. Viņš esot sagraizījis tās līnijas ar nazi un tomēr kļuva par izcilu valodnieku.
pich_
# Iesūtīts: 2010.12.01 22:15:26
devonas reksis

galu galā- vai tad nav tā, ka Dievam ir viens plāns visiem- pestīšana? kā pie tās nonāk, ir katra paša ziņā.
ja skolēns lūdz Dievam matemātikas kontroldarbā saņemt desmitnieku, un Dievs redz, ka nākotnē tas var novest pie pestīšanas, tad Viņš arī ieliek. tiek izpildītas lūgšanas un skolēns pateicas Dievam.
ja desmitnieks, kaut arī lūgts, neko nemainīs, tad atzīmes likšana tiek uzticēta skolotājai
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.01 22:18:48
pich_
Nu, pestīšana ir galējais mērķis acīmredzot, bet saka jau, ka ir arī plāns dzīvei.
pich_
# Iesūtīts: 2010.12.01 22:22:21
devonas reksis

kāds varētu būt plāns uz mūžu notiesātajam, kurš apmeklē cietuma kapellu un top pestīts? man šķiet, ka galvenais plāns arī ir tas- iet uz pestīšanu. nav starpība, vai tu to dari lasot Bībeli, darot labus darbus vai arī- nedarot neko. galvenais, ka pieņem Jēzu (vismaz pēdējā brīdī).
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.01 22:43:08
pich_
Nu.. izbēgt no cietuma un mūžu pavadīt Brazīlijas lietusmežos, sludinot balto cilvēku vēl neatklātām iezemiešu ciltīm

Bet atkal - pestīšana ir vienreizīgs pasākums. Kāds notic, nokristās un lieta darīta. Bet dzīve jau ar to nebeidzas.
Bez tam domāju, Dievam vajadzētu būt plānam arī priekš neticīgajiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.01 23:03:15
devonas reksis
Pestīšana ir vienreizīgs pasākums. Kāds notic, nokristās un lieta darīta. Bet dzīve jau ar to nebeidzas

Nu tīri vai apraudāties var, šitādu naivumu lasot.
Kā būtu uz to visu paskatīties no tāda leņķa, ka ar pestīšanu īsta dzīvošana tikai sākas
pich_
# Iesūtīts: 2010.12.01 23:03:49
devonas reksis
Bez tam domāju, Dievam vajadzētu būt plānam arī priekš neticīgajiem

vai tad nav?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.01 23:05:56
pich_

Dievs pat Velnu piespiezh nest akmenjus Dieva nama muureeshanaa
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.02 08:01:27
Aivars
ar pestīšanu īsta dzīvošana tikai sākas

Man liekas, ka pestīšana ir tāda kā pensiju investīcija eventuālajai pēcnāves dzīvei, kas uz šo dzīvi iespaidu neatstāj.

pich_
vai tad nav?

Nu, būtu interesanti to uzzināt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 159 , pavisam kopa bijuši: 4590