atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristofobiskā Eiropa
Merlins
Iesūtīts: 2010.06.27 18:24:36
Viens raksts pārdomām - ja kāds vēl prot krieviski.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:23:23
indriķis
Man gan liekas, ka pēc tā var pazīt konservatīvos no liberāļiem, ka pirmajiem dievnama priekšā ir sieksta, kur herētiķus ieslēgt, otriem savukārt bāriņš un spēļu automāti ziedojumu urnu vietā.
Haw-wa [78.84.6.61]
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:23:57
un jā vilks kopš Maxa Vēbera, sociloģija ļoti ņem vērā vērtības. Un ticības dzīvei ir liela nozīme vērtību veidošanā un jā indriķis tam ir ļoti liela ietekme uz jebkura cilvēka ne tikai publisko, bet arī privāto dzīves jomu.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:24:46
Mārtiņš
Savukārt progresīvas zinātnes attīstību konservatīva sabiedrība nespēj pieņemt. Nu, kaut vai gēnu inženieriju, klonēšanu piemēram.
Man nav nemazākās sajēgas - kā piemēram konservatīvs kreacionists, kurš tradicionāli uzskata Zemi par 6000 gadu vecu veidojumu, spētu nodarboties ar astronomiju, ģeoloģiju vai arheoloģiju. Par bioloģiju ij nerunājot. Vai nu viņam ir jānoliedz savi zinātniskie fakti, murgaini tie jāinterpretē, vai jādzīvo kautkāda šizofrēniska dubultpersonas dzīve.
indriķis
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:26:24
Ir, bet ieliekot to socioloģijas shematiskā analīzē ir tendence pārspīlēt.
Bet mēs jau it kā runājam par liberāliem vai konservatīviem kristiešiem, nevis liberāļiem vai konservatīvajiem sociāli vai politiski.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:27:01
masiks [212.93.96.2]
Starp citu, konservatīvs darvinists, kurš nosoda izvarošanu, vēl vairāk izskatās pēc šizofrēniķa
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.01 12:27:43
Aivar , vieniem noteikti nav sieksta pie dievnama, bet otriem bingo klubi gan.
masik , kreacionisti māca arī par daudziem desmitiem tūkstošu gadu, bet ne jau par murgainajiem evolucionistu simtiem miljoniem un miljardiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:28:28
indriķis
Kā Tev šķiet, kura ir konservatīvākā baznīca Latvijā?
Haw-wa [78.84.6.61]
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:28:57
indriķis Bet termins "liberāls"un "konsevratīvs" ir POLITISKI un socioloģiski termini, nevis Bibliski vai teoloģiski, tādēļ to definīcija ir jāmeklē tur kur tie oriģināli radušies. Piedod, dažreiz man liekas, ka tu esi no koka nokāpis.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:32:02
Aivars
Nu, par to kas kuram izskatās - es nekādu atbildību nenesu.
Iesaku uzmanīgi tev pavērot to tintes pleķus, kurus psihologi pacientiem rāda. Droši ka saskatīsi Jēzu pie krusta un viņa bēdīgo vaigu...
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.01 12:33:05
ha-wa liberāls un konservatīvs tiek lietoti ( kā redzams, ne vienmēr precīzi savas sociāli politiskās izcelsmes dēļ ) arī kā teoloģiski termini, lai nu kurš tos būtu ieviesis. Tāpēc, no kādas mucas pate skaties caur spundes caurumu uz dzīvi? No feministu?
Haw-wa [78.84.6.61]
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:33:26
indriķis Un jā, veina no socioloģijas metodēm ir redatipu, jeb "ideālo tipu" konstruēšsna, kas tīrā veidā nepastāv realitātē, bet attiecībā pret kuriem var mērīt realitāti. Manis aprakstītie konservatīvās un līdztiesiskās jeb gimenes ar "neo-lierāliem" uzskatiem apraksts pa lielam ir konstruēts ar ko katrs var salīdzināt realitāti.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:35:41
masiks [212.93.96.2]
Droši, ka tu tajos saskati Jēzu glūnam uz tevi ar āmuru rokā un naglu sauju kabatā, biedējošu līdz nāvei
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.01 12:36:35
jā, katrs konstruē kas nu sanāk, bet bieži šīs konstrukcijas sāk dzīvot patstāvīgu dzīvi kā mīti. Socioloģija nav tā precīzākā zinātne.
Hm, mūsdienu sieviešu žurnāli tiešām veido mūsdienu blondīnes ( brunetes, šatenes ) tēlu.
Haw-wa [78.84.6.61]
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:37:13
indriķis Atrodi labāk kārtīgu teoloģisku definīcīju konservatīvai teoloģijai un liberālai teoloģijai, nocitē precīzi un būs lielāks ieguldījums diskusijā.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:37:53
indriķis
masik , kreacionisti māca arī par daudziem desmitiem tūkstošu gadu, bet ne jau par murgainajiem evolucionistu simtiem miljoniem un miljardiem.

Nu, jūsu klubiņā visādu herētiķu ir vairāk, nekā klubiņa biedru skaits. katram sava interpretācija par vienu un to pašu.
Taču par tiem miljoniem un miljardiem runājot... kas nu kuram ir murgains. Mani vienmēr ir uzjautrinājis mākslīgais de-bīlisms , (tieši mākslīgais) kad kreacionisti mēģina iestūķēt pāris dienās procesus, kas norit miljardiem gadu.
vilks
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:38:41
indriķis
es domāju otrādi - vai kristieša ticībai nevajadzētu viņu mudināt arī citādāk (lasi - labāk) izturēties arī pret laulāto un bērniem?

ko dara nekristieši, tas mani sevišķi neinteresē.

bet ir gadījies novērot konservatīvus kristiešu vīriešus (tepat Latvijā), kuriem galvenais, ko viņi no Bībeles ir mācījušies par ģimenes attiecībām, ir tas, ka sievai un bērniem jābūt paklausīgiem. man šķiet, tādos gadījumos kristietība ir drusku pārprasta un arī konservatīvajiem vajadzētu pievērst uzmanību tam, lai ticība un reālā dzīve būtu vairāk integrēta.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:41:28
Aivars
jā, tavas parapsihologa spējas mani vienmēr ir pārsteigušas! Tjipa - tu labi zini ko es saskatu, ij domāju.
vai tev nebūtu labāk padomāt par profesijas maiņu - parapsihologs caur internetu? (c) /mulders/

indriķis
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:41:55
vilks , noteikti vajadzētu. Jā, mūsdienu sievietes ir dikti nepaklausīgas un reālajā dzīvē vēlas vien veci dabūt zem tupeles.
Un tad kristīga vīrieša dzīve paiet savas autonomijas nodrošināšanā un sievas likšanā pie vietas.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.01 12:44:15
vilks
Vai esi droša,ka tie sliktie sliktie vīrieši būtu labāki ģimenes tēvi, ja pārstāvētu liberālāku teoloģiju
Mani joprojām interesē, kādas ir tās pazīmes, pēc kā atškirams konservatīvais kristietis no liberālā, izņemot to, ka pirmais nūdistu pludmalē staigās viendaļīgā peldkostīmā, bet pēdējais divdaļīgā.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.01 12:44:45
masik , tavi miljardi gadu ir izzīsti no pirksta un mākslīgi uzkonstruēti zinātnieku aprindās.( Premisa - Dievs nav un Viņš mums jāaizstāj ar neizmērojamu laika sprīdi un jo vairāk miljardu, jo drīzāk cilvēks stulbi uz tiem blenzīs un ticēs muļķībām.)
Un pārējie kā papagaiļi mērkaķojas, atkārtodami evolūcijas Mītu.
Miljon, miljon, miljon alih roz, iz okna , iz okna , iz okna viģiš ti, kto ..."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 101 , pavisam kopa bijuši: 101