atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristofobiskā Eiropa
Merlins
Iesūtīts: 2010.06.27 18:24:36
Viens raksts pārdomām - ja kāds vēl prot krieviski.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
indriķis
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:08:03
Vilks,
teoloģiski pirmais bauslības pielietojums ļauj kristiešiem iestāties par vai pret kaut ko arī caur lobiju valsts struktūrās, nedomājot par to, kā tas izskatīsies un kas tiek zāģēts , jo neceri, ka pseidoliberālais vairākums, paņemot varu nepapūlēsies kristietību kā spēcīgu sabiedrisko faktoru nolikt pie vietas jebkurā gadījumā, lai cik labiņi būtu kristieši. Un , visveiksmīgāk, no iekšpuses, pārņemot baznīcu vadību.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:12:11
masiks [212.93.96.2]
Par to savu privāto reliģisko viedokli. Hm... ja tas tiek pausts privāti - nevienam nav tiesību to liegt. Un cik saprotu -tas netiek liegts. Taču ir liela starpība, ja tas tiek pasniegts publiski, nekorekti izmantojot sev pieejamos publiskās reklāmas/saziņas līdzekļus.

Nu ĻĻOTI dīvaina domāšana. Uzskatāms reliģiofobista paraugs. Šādai loģikai sekojot, jūs aktīvos ateistus ne tikai banot vajadzētu, bet vienvientīgās palātās bez rokturiem slodzīt, lai privāti savu ateismu sludināt, ne publiski izsakaties
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:14:10
indriķis
teoloģiski pirmais bauslības pielietojums ļauj kristiešiem iestāties par vai pret kaut ko arī caur lobiju valsts struktūrās, nedomājot par to, kā tas izskatīsies un kas tiek zāģēts ,

Arī nedomājot par "viena taisnība un viens likums visiem" (uz ko arī vilks norādīja...)?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:16:29
Aivars
vai tu skolā, slimnīcā, parlamentā, whatever, esi redzējis pie sienām plakātus "Dieva NAV!!!"?
Abet krustus?
Tad KURŠ te reklamējas? Šeit un tagad? Un kurš pauž tikai savu presonīgo viedokli?
vilks
# Labojis vilks: 2010.06.28 12:17:54
masiks [212.93.96.2]
nekorekti izmantojot sev pieejamos publiskās reklāmas/saziņas līdzekļus.
hmm, ko tas nozīmē?

man ļoti nepatika tas piemērs par sludināšanu uz ielas. manuprāt brīvā valstī ir tā - ja kāds uz ielas kaut ko runā un tu negribi klausīties - ej garām un neklausies. nevis iesaisties sarunā un pēc tam apgalvo, ka tevi aizvainoja.

indriķis
teoloģiski pirmais bauslības pielietojums ļauj kristiešiem iestāties par vai pret kaut ko arī caur lobiju valsts struktūrās, nedomājot par to, kā tas izskatīsies
hmm, ko dod teoloģiskās tiesības, ja reālu labumu no tā iegūt nav iespējams?
kāpēc jāiegulda spēki kādās bezjēdzīgās aktivitātēs tikai tāpēc, ka "teoloģiski mēs to drīkstam"? tā vietā daudz vērtīgāk būtu ieguldīt laiku un resursus evaņģēlija sludināšanā ar vārdiem un darbiem.

neceri, ka pseidoliberālais vairākums, paņemot varu nepapūlēsies kristietību kā spēcīgu sabiedrisko faktoru nolikt pie vietas jebkurā gadījumā, lai cik labiņi būtu kristieši. Un , visveiksmīgāk, no iekšpuses, pārņemot baznīcu vadību.
Ja godīgi, tad es ceru tikai uz Kristu un to, ko viņš dara, nevis uz baznīcas vadību, jo man jau sen ir skaidrs, ka baznīcas vadība ir tādi paši grēcinieki kā visi pārējie.
un, ja cilvēki aizver vienas durvis, tad Dievs atver daudzas citas.

ne jau ar mūsu vārgo lobiju kaut kādās valsts struktūrās mēs pasargāsim baznīcu. tieši otrādi - kamēr mēs lauzīsimies durvīs, kas mums nav paredzētas un nedarīsim to, kas ir mūsu tiešais uzdevums ("dariet par mācekļiem visas tautas" ), tikmēr pastāv risks, ka zaudēsim vēl tos ļaudis, kas mums ir.. un baznīcas ienaidnieki gūs vairākumu.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:19:18
Aivars
Vispār... ņemot vērā esošo reliģisko situāciju latvijā/eiropā - tavs paša komentārs ir diezgan reliģiofobisks... (ja pieņem ka tu ateismu arī, kā parsti, uzskati par reliģiju...)
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:19:46
masiks [212.93.96.2]
Par to savu privāto reliģisko viedokli. Hm... ja tas tiek pausts privāti - nevienam nav tiesību to liegt. Un cik saprotu -tas netiek liegts. Taču ir liela starpība, ja tas tiek pasniegts publiski, nekorekti izmantojot sev pieejamos publiskās reklāmas/saziņas līdzekļus.

Paņemot (gandrīz) jebkuru TV reklāmu un nopietni pārdomājot, ko tur saka un rāda, tur ir vai nu pasakas, fantāzijas, tīras muļķības un absurds vai pat klaji meli un demagoģija. To pašu ir pārņēmusi politiskā reklāma.
Savukārt vairums tā saucamās reliģiskās reklāmas vienmēr atduras pret "mēs ticam", kas būtiski atšķiras no iepriekšminētajiem.

Un vēl, kas ir interesanti - neticīgie pauž noraidījumu tādai publiskai informācijai, ko paši uzskata par blēņām un kuras objektus (reliģiju) savā dzīvē neizmanto, bet akceptē citu informāciju, ko arī uzskata par ne gluži patiesu (parastās reklāmas), bet reklamētos produktus izmanto, pie kam akceptē savas izvēles balstīšanu/ietekmēšanu no šīs pašās ne pāŗāk ticamās informācijas (reklāmas).
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.06.28 12:20:16
masiks [212.93.96.2]
Hm, laikam būšu pamanījis, ja ne plakātus, tad cita veida propogandu gan, sākot no bērnudārziem un beidzot ar plašsaziiņas līdzekļiem. Gan jau, ja ar blociņu pasēdētu kauču pie TV ekrāna, vienā vakarā varētu lērumu bezdievības propogandas paraugu piefiksēt.

Par to manu reliģiofobismu - nu es tev parādīju Tavas vīzijas konsekvences spoguļatēlā. Pagaidām ātros taču neesmu izsaucis, lai jūs `ārstē`, tā ka.. man reliģiofobismu tākā nevarētu piešūt
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:22:20
Mārtiņš
neticīgie pauž noraidījumu tādai publiskai informācijai, ko paši uzskata par blēņām

pērle
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:24:53
vilks
nekorekti izmantojot sev pieejamos publiskās reklāmas/saziņas līdzekļus.
hmm, ko tas nozīmē?

nu, piemēram, ja skolas direktors izkarina uz sienas savas reliģijas simbolus.
Vai VVF, piemēram, būtu katrā TV pārraidē uzsvērusi savu piederību rozenkreiceriem. Un attiecīgi izdekorētu pili, ij pieprasītu tāpat rīkoties ar visām valsts iestādēm...

man ļoti nepatika tas piemērs par sludināšanu uz ielas. manuprāt brīvā valstī ir tā - ja kāds uz ielas kaut ko runā un tu negribi klausīties - ej garām un neklausies. nevis iesaisties sarunā un pēc tam apgalvo, ka tevi aizvainoja.

slidens jautājums. vienmēr var nemanāmi vai pat ļoti pamanāmi vienkāršu "runāšanu uz ielas" pārvērst par diezgan stipru uzmākšanos, no kuras pat "paiešana garām" var nelīdzēt. Kurš un kā te varēs novilkt robežu?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:30:31
Aivars
ā.... tjipa - kas ļauts Marsam, nav ļauts vērsim? Tur - krucifiksi un visāda veida simboliskie krusti - tas nav nekas, nemitīgi zēģelēt fufeli par "kultūras pamatiem" -tas nav nekas. Taču netieši mājieni, pakārtoti jautājumi, no kuriem varētu izrietēt bezdievības uzskati - tā ir nāvīga uz acīs duroša propoganda?
Ak, tu nabadziņš, tev gan grūti tādā ļaunā pasaulē dzīvot... aš žēl tevis sametās! Gluži kā to tanti, kurai kaiminu sexa spēles neļauj dzīvot, jo no skapjaugšas viss ir labi dezams, kā uz delnas...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:32:57
masiks [212.93.96.2]
Nez kādēļ man tieši tāds iespaids par tavu plosīšanos te radās. Vai ne Tu te esi tas, ko visu laiku nomoka kristiešu eksistence pat Baznīcas forumā?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:34:40
Mārtiņš
tev neškiet, ka esi krastus saputrojis?
Kāds sakars preču reklāmai ar reliģiju un personīgo pārliecību? Tev tas šķiet kautkas līdzīgs?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:38:28
Aivars
tāds iespaids tev rodas tavas amnēzijas (??) dēļ. ja atcerētos ko esmu teicis šai sakarā - tādas domas nerastos.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:41:47
masiks [212.93.96.2]
Ja vēl kāds pats filtrētu, ko saka...
... ij apvainoties nevajadzētu uz visu pasauli.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:46:59
masiks, a tieshi karinaat krustu pie sienas arii noziimee religjijas briiviibu un briiviibu paust savus uzskatus un viedokli... PAT ja tas nav patiikams citiem!

Taa ir gan vaarda gan religjijas briiviibas jautaajums!

Un es driixtu un varu paust viedokli, ka man nepatiik islaams Eiropaa... Cilveeks ir sabiedriska buutne un man ir tiesiibas izteikt savu viedokli un paust savus uzskatus...

Nu un protams Valsts definee kaut kaadus uzskatus, ko nedriixt paust un partijas, kas ir aizliegtas... taa nu sanaak, ka, shkjiet, kristietiiba un kristietiibaa paustaas veertiibas ir naakamaas uz sho aizliegto teemu un ideju sarakstu... skumji, bet ne pirmo un shkjiet ne peedeejo reizi Veesturee... Vilx teica... kultuuras un pat civilizaacijas naak un iet, bet Kristiigaa Bazniica paliek... paardziivojaam Romu... paardziivosim Eiropu... prosto za rodinu abidna, un chista cilveeciigi bail
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:48:09
Aivars
pēdējā komentāra adresātu acīm redzot sajauci. Tas tev Merlins bija jāsaka, ne man...
A to viņš tāds sadrūvējies uz eiropu iraid...
vilks
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:49:07
Aivars masiks [212.93.96.2]
manuprāt, jūsu saruna ir kļuvusi bezjēdzīga un jūs varētu nepiesārņot diskusiju, ja nekā jēdzīga, ko teikt, jums nav.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:50:26
Jošs Mulders
masiks, a tieshi karinaat krustu pie sienas arii noziimee religjijas briiviibu un briiviibu paust savus uzskatus un viedokli... PAT ja tas nav patiikams citiem!

Skatoties kur - mājās vai savā darbā. Ja darbā - aiz ko kādam būtu liegts karināt krustu kājām gaisā vai pentagrammas tev darbā uz sienas zīmēt? Ij tad kādas tev būtu tiesības tam iebilst?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.28 12:52:48
vilks
Vai tad diskusija nav par kristofobiju? Es jau par to pašu, tikai konkrētu uzrādot tās pazīmes konkrētos izteikumos šai forumā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 34836