atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristofobiskā Eiropa
Merlins
Iesūtīts: 2010.06.27 18:24:36
Viens raksts pārdomām - ja kāds vēl prot krieviski.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 09:01:29
Ā, principā varētu, bet negribi.
Ja Dievs teicis, ka to var, tad man nav iemesla to apšaubīt.

Būtu diezgan svarīgi, lai tādas lietas notiek pārbaudāmos un kontrolējamos apstākļos.
Tev svarīgi? Nez vai tiem, kam tas notiek satrauc tas, kas Tev ir/nav svarīgi.
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.06 09:14:01
Adonika
Tev svarīgi?
Svarīgi visiem, kas vērtē kristietību ar zinātniskiem patiesības kritērijiem.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.06 09:39:13
Adonika
Kalns pārcēlās, bet zeme aprija ultimāta uzstādītāju

zinātnes vārdā esmu ar mieru kļūt par ultimāta uzstādītāju. ja kāds kristietietis ir ar mieru, tad rakstiet privāti, vai šeit forumā.
varam sākt ar Bastejkalnu, vai arī jebkuru citu kalnu pēc brīvas izvēles (kaut vai nelielu grants čupiņu)

Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 09:47:18
Svarīgi visiem, kas vērtē kristietību ar zinātniskiem patiesības kritērijiem.
Tie tad ar savāc nepieciešamos pierādījumus. Bet uzstādījums jau bija jautājumā vai šodien pasaulē notiek tas ko Jēzus apsolīja notiekam pirms aiziešanas. Notiek un daudz vairāk kā minēts. Bet ne jau zinātnes vajadzībām.

pich_
varena neticība
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.06 09:50:37
Adonika

tas nozīmē, ka tu piesakies? es varu šodien no plkst. 12-13, vai arī no 18-20.
pats aizbraukšu pie tevis. raksti privāti- iedošu savu telefonu

p.s.
ceru, ka izjūti šo Dieva aicinājumu pierādīt man, ka viss Bībelē aprakstītais ir iespējams
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 09:57:27
Adonika
nu, pasaulē notiek VISĀDAS lietas. Daudz. Un lielākā daļa pašas par sevi ir grandiozākas par Jēzus solījumiem. parasti, gan notiek grandiozas katastrofas... nu, tur - zemestrīces, nogruvumi, vulkāna izvirdumi, viesuļvētras un sunami, epidēmijas....
kā par brīnumu - vienlīdz smagi tās skar kā kristiešus, tā jebkuru citu, kas gadās to ceļā. Tb - vidējai aritmētiskajai statistikai ir pie kājas - cik ticīgs kekss ir bijis. Krītošs ķieģelis vienlīdz labi viņu nosit, kā acko sātanistu, musulmani vai neticīgo. Tb - pats galvenais: apsolīto "brīnumu" apzināta vadīšana nenotiek. Viss notiek gadījuma pēc. "nepareizie" gadījumi tiek interpretēti savādāk, vai tiek ignorēti, "pareizie" - īpaši izcelti. Prasta ieinteresēta, psiholoģiski motivēta faktu atlase...
nu un tad?

neizjūtu vajadzību/vēlmi Tev izpatikt - he, he, he.... smilšu kaste...
Tu pilnīgi noteikti māki palikt ner
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 09:57:45
neizjūtu vajadzību/vēlmi Tev izpatikt - he, he, he.... smilšu kaste...
Tu pilnīgi noteikti māki palikt neredzama, tikai šodien tev negribās, nav noskaņojuma..
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 09:59:55
Adonika
Vēsturē ir gadījums, kad kādam kristietim šo pierādīt bija dzīvības jautājums - tb vai nu kalns pārcelsies vai arī jams šķirsies no galvas. Kalns pārcēlās, bet zeme aprija ultimāta uzstādītāju (to ka tā uz to spējīga mēs ar varam Bībelē lasīt).

kas tas bija par gadījumu? Var nedaudz smalkāk pastāstīt?
indriķis
# Iesūtīts: 2010.07.06 11:04:23
masiks , nu, bet TĀDA ir tā zinātne!
Kāda, vai tāda, ka nepierādītas makro evolucionārisma teorijas padara par sekulāras ticības objektu un sauc šo zinātnes viltošanu par zinātni, vai.
Kreacionisms ir zinātne, lai kā to noliegt gribētu akadēmisko evolucionāristu - Lisenko garīgo mantinieku bariņš.

masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 11:11:18
indriķis
1) makroevolūciju neviens nenovēro, novēro tās sekas. Gluži tāpat, kā neviens nav redzējis BB, vai Saules rašanos, taču sekas - varam novērot. Un šīs sekas ļoti labi iekļaujas un tiek skaidrotas ar evolūcijas teoriju. Gan fosilās, gan ģenētiskās, gan bioloģiskās. Cita teorija nespēj tik labi tās izskaidrot. Pat kreacionisms ne.
Kreacionismu vari dēvēt par zinātni kaut zils palikdams. Tāpat kā atroloģiju vai alķīmiju. Tā būs tikai tava izglītības tumsonības publiska deklarācija. Kam no tā labāk, kam sliktāk - pamēģini, izspried pats.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 12:03:06
kā par brīnumu - vienlīdz smagi tās skar kā kristiešus, tā jebkuru citu, kas gadās to ceļā.
kas Tev tā liek domāt? Es ļoti daudz esmu dzirdējusi par to ka Dievs brīdina par tuvojošos katastrofu iepriekš un kristieši tādejādi tiek pasargāti. Piem. 11. septembra dienā daudzi kristieši brīdinājuma dēļ neaizgāja uz darbu attiecīgajā namā un katastrofa viņus neskāra. Un tamlīdzīgu liecību ir ļoti daudz.

smilšu kaste...

Smilšu kaste ir uzstādījums pats par sevi - sak, Dievs, palēkā mūsu priekšā kā mērkaķis izklaidei.

Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 12:08:22
Kreacionismu vari dēvēt par zinātni kaut zils palikdams.
kreacionisms ir tāda pati teorija kā evolūcijas teorija - hipotēze kuru mēģina pierādīt. Līdzvērtīga. tas ka Tavā izpratnē tā nav pietiekoši laba pamatojoties uz Tev vien zināmiem uzstādījumiem būtību nemaina. Man piem. evolūcijas teorija šķiet muļķīgākais izgudrojums un pārsteidz ļauži kas uz to pavelkās. Katram savs
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 12:11:51
Adonika
Es ļoti daudz esmu dzirdējusi par to ka Dievs brīdina par tuvojošos katastrofu iepriekš un kristieši tādejādi tiek pasargāti. Piem. 11. septembra dienā daudzi kristieši brīdinājuma dēļ neaizgāja uz darbu attiecīgajā namā un katastrofa viņus neskāra. Un tamlīdzīgu liecību ir ļoti daudz.

mjāaa.... arguments dzelžains, it sevišķi ar atpakaļejošu datumu. Pārējie 11. septembrī bojāgājušie gan ēkās, gan lidmašīnās - nemazākajā mērā nav bijuši kristieši...
/vai arī saņēma neskaitāmus brīdinājumus, taču stūrgalvīgi gāja uz darbu.../

Smilšu kaste ir uzstādījums pats par sevi - sak, Dievs, palēkā mūsu priekšā kā mērkaķis izklaidei.
Nope. Tas ir bērnudārzs - piedēvēt sev īpašības un spējas kuras nav un nekad nebūs, taču uz pieprasījumu pamatot savu tukšo lielību - atrunāties ar kautkādiem mazsvarīgiem vai smieklīgiem iemesliem. Tā ir kautkāda diskrēta infantī
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 12:20:05
Adonika
kreacionisms ir tāda pati teorija kā evolūcijas teorija - hipotēze kuru mēģina pierādīt. Līdzvērtīga.
Vispār jau nav līdzvērtīga. Kreacionisms nespēj paskaidrot tagad esošo sugu daudzveidību. Viņas nekādi nesalien Noasa šķirstā. Kreacionisms nespēj izskaidrot - kā gan pingvīni spēja nokļūt no Ararata kalana līdz Antarktīdai. vai polārie lāči līdz Arktikai. nevar izskaidrot - kā gan nolāpītie ķenguri nonāca Austrālijā, kopā ar somainajiem suņiem. Un neatstāja ne mazākās pēdas pa ceļam. Nevar izskaidrot - kā gan čūskas un indīgie zirnekļi, plēsīgie dzīvnieki nonāca Amerikā vai Austrālijā un Jaunzēlandē. Nu nevar, zinies... Tāpat nevar izskaidrot kapēc trīsuļodi ir savas 5000 sugas, pie kam ar secīgām gēnu attīstības pēdām, pēdām kuras saskan ar zemes plātņu tektonikas kustībām. un šīs kustības nevarēja notikt 100 dienu laikā. Kā ģeoloģei tev tas būtu jāzin...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 12:21:58
Adonika
Man piem. evolūcijas teorija šķiet muļķīgākais izgudrojums un pārsteidz ļauži kas uz to pavelkās.

Gluži normāli. Savulaik cilvēki tāpat attiecās pret plāniem lidot pa gaisu. Un pēc tam pret ideju par gaisakuģi, kas būtu smagāks par gaisu...
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.06 12:29:00
masik ,
evolucionārisms neko neizskaidro, tā ir mistifikācija.
Morāli tā ir pat melīga teorija, ja rūpīgi papēta evolucionārisma adeptu ideju konstrukcijas.
Sekulārs mīts ar saviem ticīgajiem, arī tevi.
Kārtējā cilvēku pievilšana un pievilšanās.

pich_
# Iesūtīts: 2010.07.06 12:33:39
indriķis

nezināju, ka esi visu izlasījis un tik labi pārzini evolūcijas teoriju
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 12:36:13
indriķis
A kaut vienu savu vārdu vari pamatot?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.06 14:01:50
Jā, Ctulhu , mēs ar Adoniku esam kompānijā par spīti uzskatu atšķirībai vienā otrā lietā.
Bet tevi Dievs pagaidām nolicis pie ratiem.
Masik , a tu pamato savējos ar faktiem, ne ar atsaukšanos uz savu lielo ticību evolucionārismam kā zinātnei .
Iesākumā Dievs radīja debesis un zemi, bet tad gāja laiks un...ateisti sāka teikt, ka Viņa neesot, nedz radība radīta, bet pati uzradusies.
Tad lai arī viņi pamato savas fantāzijas ar faktiem, (jo tieši viņi sāka apstrīdēt vispārpieņemto). Bet faktu nafff un nevaid! Bet kas kristiešiem pamatot, mēs ta ticam kā ir no iesākuma bijis. Un kreacionisms tam apliecinājums.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:03:26
mjāaa.... arguments dzelžains, it sevišķi ar atpakaļejošu datumu. Pārējie 11. septembrī bojāgājušie gan ēkās, gan lidmašīnās - nemazākajā mērā nav bijuši kristieši...
/vai arī saņēma neskaitāmus brīdinājumus, taču stūrgalvīgi gāja uz darbu.../

Tev vajadzēja ar nākotnes datumu??? lai kas ar bija pārējie mēs zinām kas ar viņiem notika. Bet jautājums bija par to vai Dievs brīdina kristiešus un es minēju piemēru. kas savukārt protams atbilstoši Tavai pozīcijai tika kritizēts.

Tas ir bērnudārzs - piedēvēt sev īpašības un spējas kuras nav un nekad nebūs, taču uz pieprasījumu pamatot savu tukšo lielību - atrunāties ar kautkādiem mazsvarīgiem vai smieklīgiem iemesliem.

Spējas nepiedēvēju es - tās apsolīja Kristus. Un Dieva bijība man nav mazsvarīgs vai smieklīgs iemesls.

Kuraa onkologiskajaa slimniicaa un kad varees paveerot?
brīnumi notiek ar cilvēkiem nevis slimnīcām

Tas noziimaa tikai to, ka Tev buutu veseliigi sastaadiit Indrikjim kompaaniju biologijas un saistiito nozaru pamatu apguusjanaa.
Tb studēt evolūcijas teoriju tik ilgi kamēr iestājas sekotāju pulkā??? Nu ja - ticība nāk no sludināšanas
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 16321