atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristofobiskā Eiropa
Merlins
Iesūtīts: 2010.06.27 18:24:36
Viens raksts pārdomām - ja kāds vēl prot krieviski.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.03 17:48:26
incognito
Vai tikai Tu arī neesi kristianofobs?
incognito
# Labojis incognito: 2010.07.03 18:00:07
Aivars
Esmu. Cik esmu sapratis, kristieši ir ārpuszemes spēku ("Mana valstība nav no šīs pasaules..." ) radīta un vadīta organizācija ar mērķi sagrābt varu visā pasaule ("Dariet par mācekļiem visas tautas" ), kas savu mērķu sasniegšanai izmanto dažādas ārpuszemes izcelsmes psihotehnikas ("ja jūs arī sacīsiet šim kalnam: celies un meties jūrā, tad tas notiks" ).
Vai te nav pietiekošs pamats kārtīgai fobijai?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.03 18:04:59
incognito
Bet tā, kā vienu dienu viņi Tevi arī savāks savās rindās, tad drīksti nebaidīties!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.03 18:56:17
incognito


(jāpiekrīt Aivaram - Tava tuvošānās kristietībai ir acīmredzama )
incognito
# Labojis incognito: 2010.07.03 20:10:30
Papucs
Окстись, поганец!
Jo ja mēs papētām, kāds ir kristietības mērķis, tad no sākuma jau liekas jauki (Jo tik ļoti Dievs pasauli ir mīlējis...), bet vēlāk izrādās, ka tas nav viss ( "Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu " )
Būt kristietim faktiski nozīmē sekmēt tādu mērķu piepildīšanos, kas diez vai ir cilvēku interesēs ("Un šis Valstības evaņģēlijs tiks sludināts visā pasaulē par liecību visām tautām, un tad nāks gals" ); ("Jo tauta celsies pret tautu, valsts pret valsti, un būs bada laiki un zemestrīce dažās vietās. Bet tas viss būs tikai lielo bēdu iesākums" ).


Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.03 20:23:37
Būt kristietim faktiski nozīmē sekmēt tādu mērķu piepildīšanos, kas diez vai ir cilvēku interesēs

Kuru cilvēku? Protams, ka Kristietības mērķi ir pret daudzu jo daudzu cilvēku mērķiem... Taču... par nelaimi tev, šo Kristietību pārstāv arī cilvēki... tā kā... hmmm vieni cilvēki tiecas pēc mērķiem, kas ir pretrunā citu cilvēku mērķiem... Kas jauns šajā atziņā?

Jeb varbūt saki uzreiz, Krisitetība tiecās pēc mērķiem, kas ir pretrunā taviem mērķiem.
incognito
# Labojis incognito: 2010.07.03 20:27:10
Jošs Mulders
Nu teiksim, pret cilvēku sugas un pasaules kā mēs to pazīstam pastāvēšanu.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.03 21:30:07
Nu teiksim, pret cilvēku sugas un pasaules kā mēs to pazīstam pastāvēšanu.

Tad tu esi par stagnāciju un tā teikt, šodien ir vislabākā pasaule cilvēcei? Atkal pavelk uz egoistiska hedonisma projicēšanu par pasaules "mērķi"

Es gan tad nepazīstu nevienu spēku kas nepakrīt zem tava raksturojuma!
incognito
# Labojis incognito: 2010.07.04 08:32:05
Jošs Mulders
Nē, bet es esmu par to, lai cilvēce pati izaudzē savus mērķus, nevis tie tiek uzspiesti no ārpuses.
Citādi ar mums ir kā ar žurkām labirintā - tās, kas skrien pa "pareizo" ceļu, tiek atalgotas ar siera gabaliņu, tās, kas skrien pa "nepareizo" - ar elektriskās strāvas triecienu. Un viss tas notiek, teiksim, lai izstrādātu jaunu lūpu pomādes sastāvu.
Bet vai žurku interesēs vispār ir piedalīties šādā projektā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.04 19:19:07
Nē, bet es esmu par to, lai cilvēce pati izaudzē savus mērķus, nevis tie tiek uzspiesti no ārpuses.

Te forbesā nupat raksts par PostKoloniālisma Āfriku... kārez 90% visas tās tirāniskās valdības ir postkoloniālās valdības ar "demokrātiskām vēlēšanām" kur pie varas nāca "pašu cilvēki" un kāreiz ar lozungu "nost ar visu svešo un no ārpuses" WWII ir bērna šļupsti blakus tam visam kas tur notika uz "pašu iniciatīvas"

Tavs imperatīvs ir kļūdains tajā, ka liek vienādības zīmi starp "no ārpuses" un "ļauns, kaitīgs" Pārāk vienkārš modelis, bet iedarbīgs tiem, kas grib varu!

Citādi ar mums ir kā ar žurkām labirintā - tās, kas skrien pa "pareizo" ceļu, tiek atalgotas ar siera gabaliņu, tās, kas skrien pa "nepareizo" - ar elektriskās strāvas triecienu. Un viss tas notiek, teiksim, lai izstrādātu jaunu lūpu pomādes sastāvu.

Lūk tāpēc nāc pie mums, jo ja ar jums tā dara, tad nāc... un mēs pasargāsim!
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.05 08:02:35
90% visas tās tirāniskās valdības ir postkoloniālās valdības ar "demokrātiskām vēlēšanām" kur pie varas nāca "pašu cilvēki"

Nu jā, tas arī parāda, ka no ārpuses uzspiestas lietas, piemēram demokrātija, īstenībā nemaz nestrādā, ja pati populācija nav tam nobriedusi.

Lūk tāpēc nāc pie mums, jo ja ar jums tā dara, tad nāc... un mēs pasargāsim!
Funktieris jau ir, ka jūs paši nezinat, ko jūsu labais gans īsti plāno ar jums darīt. Bet gans ir visai ietilpīga metafora - viņš rūpējas par lopiņiem, bet tikai tāpēc, lai viņi izaugtu garšīgi.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.05 08:42:56
jūs paši nezinat, ko jūsu labais gans īsti plāno ar jums darīt
Dievs nedara neko pirms tam to neatklājot cilvēkiem (Ām. 3:7). Cits jautājums, ka liela daļa ir pārāk infantīla, lai sadzirdētu.
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.05 08:55:41
Adonika
Dievs nedara neko pirms tam to neatklājot cilvēkiem.

Bet parasti izrādās, ka cilvēli ir sapratuši savādāk
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:06:43
incognito
Nezinu kas Tev tie par parasti neparastajiem gadījumiem.
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:08:47
Adonika
Nu piemēram Jēzus iemiesošanās, kad izredzētā tauta, ar retiem izņēmumiem, mesiju tā arī neatpazina.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:28:06
incognito
es biju iedomājusies daudz šaurākā kontekstā. Par Mesiju ar dažādi - ja skatās Bībelsikajā kontekstā tad Viņu neatzina tie, kas sajutās savā pozīcijā apdraudēti tb viņiem tas bija neizdevīgi.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:56:32
Adonika
Mods pieklapēja, tāpēc ierakstīšu šeit, piedod, ja vari:

Raksturīgi, ka viņi tic tam kam grib ticēt - tb ja kaut kas nepatīk, tad to vienkārši izslēdz
.

he, he, he... parādi man TO, kuram tas nebūtu raksturīgi! Man te diskusijā ar vienu JaunāsPaaudzes kadru, kurš sevi par kreacionistu pozicionē, nekādi neizdodas pierādīt, ka vilciens, braucot no Saulkrastiem uz Rīgu, 50km attālumu, braucot 50km/h veiks vienas stundas laikā.
/tb - ka gaisma kuru redzam no Andromēdas galaktikas līdz mums nāk nieka 2,3 miljardus gadu. Ar vilcienu viņam viss ir saprotams, ar 2,3 miljardiem - nepakam, jo tas grauj viņa ticību Visuma 6000 gadu vecumam. Vienkārši. Principā./
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.05 10:01:40
parādi man TO, kuram tas nebūtu raksturīgi!
Vairumā reliģiju ir sava struktūra: aizliegumi, atzīstama ricības forma utml. Ezotērikā katrs pats pa lielam izdomā, kam ticēt un kas viņam ir labs un kas nav. katrs pats ir sev Dievs pa lielam. par to atšķirību es runāju.
Tavu sāpi par JP kreacionisma piekritēju, ja godīgi, nekādi nesaprotu. Ar ko viņš Tev dzīvi bojā un kas tas nepareizais. Te tak ir atsevišķa tēma par kreacionismu.
vilks
# Iesūtīts: 2010.07.05 10:05:32
masiks [212.93.96.2] Adonika
kā jūsu saruna iederas šai tēmā?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.05 10:09:54
vilks
izmet no virtuves un tad prasa, kāpēc ēdiet nevietā.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 44 , pavisam kopa bijuši: 33542