atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Eitanāzijas legalizēšana
Kasitis
Iesūtīts: 2010.06.18 14:02:04
Noskatījos filmu 2010 gada filmu " You Don`t Know Jack" ar Al Pačīno galvenajā lomā.

Filma ir balstīta uz reāliem notikumiem.

Tā stāsta par amerikāņu ārstu Džeku, kas palīdzēja saviem neārstējami slimiem pacientiem aiziet no dzīves, kā arī cīnījās par eitanāzijas legalizēšanu.

Protams, filma ir tendencioza un aizstāv tikai eitanāzijas atbalstītāju viedokli.

Tomēr tā lika man aizdomāties par to, kādai ir jābūt manai nostājai šajā jautājumā.

Protams, es kā kristietis nedrīkstu veikt eitanāziju, kā arī nedrīkstu jelkādu citu cilvēku pamudināt to darīt.

Jautājums ir - vai man kā kristietim ir jācīnās pret to, ka neglābjami slims cilvēks vēlas pārtraukt savas mocības civilizētā veidā?

Protams, mums kā kristiešiem ir jādara viss iespējamais, lai šādiem cilvēkiem tiek nodrošināta psihologa palīdzība, maksimālā medicīniskā palīdzība un pats galvenais – iespēja dzirdēt Dieva vārdu un iegūt mūžīgo dzīvību.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:14:15
Ingars
par pašu grēkiem tiek prasīta maksa

kurus tu nemaz neesi izdarījis, jo tie ir iedzimti...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:14:25
EzītisMiglā

OK, nāve ta nāve, bet kāpēc ir jāmoca, pie kam mūžīgi?

Nāve ir atstumtība no DIeva

Es lasīju vienu tādu vīziju. Cilvēks pēc tās palika ticīgs. Tikai - tā bija krišnaītu vīzija par viņu elli. Tas cilvēks pēc tās vīzijas kļuva par krietnu krišnaītu.

Kārtējais velna pieviltais - kā interesanti viņi domā tad nu izvairīties no elles?

EzītisMiglā

Kam man tas vajadzīgs?

Nu redz, bet Jēzus neuzdeva šādus jautājumus - VIņš vienkārši uzupurējās. Tātad skaidrs - tu nesaproti, kas ir mīlestība
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:14:48
pich_

kurus tu nemaz neesi izdarījis, jo tie ir iedzimti...

Tas nav attaisnojums
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:15:37
Ingars
Tas nav attaisnojums

kam?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:16:12
pich_

Grēcīgajai dabai
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:17:03
Ingars

Nevis par Dieva mīlestību, bet gan par pašu grēkiem tiek prasīta maksa

Paga, paga... "paša grēkus" defīnē un formulē arī tas pats Dievs. Viņš uzstāda šīs prasības un pats pēc šīm prasībām arī soda. Kur te saskati mīlestību?

Tad kad tu varēsi radīt pats savu pasauli, tad varēsi izdomāt savus likumus

Nu, mans ES dzīvo manā pasaulē. Mans ES rada šo pasauli un nosaka tās likumus. Nu un tad?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:19:58
masiks [212.93.96.2]

Paga, paga... "paša grēkus" defīnē un formulē arī tas pats Dievs. Viņš uzstāda šīs prasības un pats pēc šīm prasībām arī soda. Kur te saskati mīlestību?

Viņš ir Pats visa sākums un atskaites punkts, Viņš ir pilnīgs - tātad arī VIņa spriedumi ir pilnīgi

Nu, mans ES dzīvo manā pasaulē. Mans ES rada šo pasauli un nosaka tās likumus. Nu un tad?

Tavs ES rada ilūzijas, gudrāk būtu pieņemt realitāti
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:20:55
Ingars
Nāve ir atstumtība no DIeva
Bet mocības kāpēc? Kam no tām tiek prieks? Lai Ingariem no paradīzes būtu ko paskatīties?

Kārtējais velna pieviltais - kā interesanti viņi domā tad nu izvairīties no elles?
Nu, viņam nodemonstrēja, kas būs, ja neklauīs Dievu. Tas ir tas pats, par ko tu saki, tikai reliģija cita.

Jēzus neuzdeva šādus jautājumus
nu, tas tak ir cits limenis, es taču parasts cilvēks esmu.

tu nesaproti, kas ir mīlestība
Ja es upurētos slepkavas dēļ, ko tad mani mīļie cilvēki teiktu? Es būtu viņu mīlestību pievīlis. Jēzum ta tādu problēmu nebija.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:24:55
Ingars
Viņš ir Pats visa sākums un atskaites punkts, Viņš ir pilnīgs - tātad arī VIņa spriedumi ir pilnīgi

tātad - Viņš var darīt visu, arī netaisnību, un melus - tie tik un tā būs taisnīgi un patiesība - jo nevienam nav dotas tiesības kaut ko tādu Viņam pārmest un aizrādīt? Jo viņš pats sevi ir ielicis par atskaites punktu... pašam sev! Cilvēkiem, ja kas, tiek doti CITI atskaites punkti, ja neesi pamanījis.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:25:51
Ingars
Tavs ES rada ilūzijas, gudrāk būtu pieņemt realitāti

he, he, he... un tavējais ES nerada nevienu ilūziju?
/masiks vārtās smieklos pa zemi.../
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:28:22
EzītisMiglā

Bet mocības kāpēc? Kam no tām tiek prieks? Lai Ingariem no paradīzes būtu ko paskatīties?

atstumtība no Dieva ir mocības, a prieks par to nav nevienam, ja nu vienīgi sātanam, bet viņš pats arī mocīsies

Nu, viņam nodemonstrēja, kas būs, ja neklauīs Dievu. Tas ir tas pats, par ko tu saki, tikai reliģija cita.

Kā viņi domā izvairīties no tās elles? Ko viņi piedāvā?

nu, tas tak ir cits limenis, es taču parasts cilvēks esmu.

Mjā, bet tomēr centies spriedelēt par šo līmeni, vai ne

Ja es upurētos slepkavas dēļ, ko tad mani mīļie cilvēki teiktu? Es būtu viņu mīlestību pievīlis. Jēzum ta tādu problēmu nebija.

Kaņešna - nebija Viņam ne mātes, ne draugu, kuriem bija Viņa žēl, kuri VIņu mīlēja? Atmaskas, atmaskas, lai nebūtu jāatzīstas, ka esi liekulis
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:30:41
masiks [212.93.96.2]

tātad - Viņš var darīt visu, arī netaisnību, un melus - tie tik un tā būs taisnīgi un patiesība - jo nevienam nav dotas tiesības kaut ko tādu Viņam pārmest un aizrādīt? Jo viņš pats sevi ir ielicis par atskaites punktu... pašam sev! Cilvēkiem, ja kas, tiek doti CITI atskaites punkti, ja neesi pamanījis.

Redz divas perspektīvas - tavēja un Dieva. Kāpēc tev šķiet, ka tavs spriedums ir pareizāks?

he, he, he... un tavējais ES nerada nevienu ilūziju?
/masiks vārtās smieklos pa zemi.../


Es zinu, ko Dievs manā dzīvē ir darījis, bet ko tu bez Dieva esi vērā ņemamu panācis?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:33:00
Ingars
atstumtība no Dieva ir mocības

kāds spēks vai likums liedz Dievam pārdomāt un izglābt dvēseles no elles? ņemot vērā, ka likums ir paša Dieva radīts...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:34:12
Ingars
atstumtība no Dieva ir mocības, a prieks par to nav nevienam
Tad nevajag atstumt. Tā kā pašlaik - daudz neticīgo, kas nav atstumti. Tad neviens nemocīsies.

Kā viņi domā izvairīties no tās elles? Ko viņi piedāvā?
To pašu ko kristieši - klausīt Dievu.

tomēr centies spriedelēt par šo līmeni, vai ne
Tas jau biji tu, kas prasīja, ko es ar slepkavu darītu. Pats runāji zemākā līmenī.

nebija Viņam ne mātes, ne draugu, kuriem bija Viņa žēl, kuri VIņu mīlēja?
Kristus misija bija zināma jau no sākuma. Piem kam - atkal jau tu salīdzini vienkāršu Ezīti ar Kristu!
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:35:53
Kasitis
"Jautājums ir - vai man kā kristietim ir jācīnās pret to, ka neglābjami slims cilvēks vēlas pārtraukt savas mocības civilizētā veidā?"

Kas ir tiesīgs paziņot, ka cilvēks ir neglābjami slims? Cik daudz ir dzirdēti stāsti par neglābjami slimo izdziedināšanos! Cik daudz ir gadījumi, kad cilvēki mēnešiem ilgi gulējuši komā, un ir atgriezti pilnvērtīgā dzīvē!
Man, kā kristietim noteikti ir jāpauž attieksme pret eitanāzijas ideju, ka dzīvību var atņemt viens cilvēks otram cilvēkam. Izbegt kāda dzīvību, vienalga kādā stāvoklī, ir tiesības vienīgi tās iesācējam - Dievam.
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.02 11:37:54
godwit

lūdzu pārstāj jaukt komu ar fiziski nepanesamām sāpēm, ko piedzīvo cilvēks apziņas stāvoklī.

Izbegt kāda dzīvību, vienalga kādā stāvoklī, ir tiesības vienīgi tās iesācējam - Dievam

ir kāds sakarīgs iemesls, kāpēc Viņš to nedara, bet liek cilvēkam mocīties?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:38:26
Ingars
godwit
Jums vajadzētu vismaz pastāvēt klāt pie tāda slimnieka gultas kādu mēnesi, tad varbūt kaut ko pārdomātu.
Citādi viss tā tālu un abstrakti...
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:42:10
pich_EzītisMiglā
Esmu stāvējis. Sāpju gadījumā tiek dotas zāles. Ārsta pienākums ir rūpēties par sava pacienta veselību līdz pēdējai sekundei, nevis to izbeigt pašrocīgi.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:42:28
Ingars
Redz divas perspektīvas - tavēja un Dieva. Kāpēc tev šķiet, ka tavs spriedums ir pareizāks?
Ja īsi? tad tāpēc, ka es neesmu pārdabisks un šī iemesla dēļ - vismaz existēju.

Es zinu, ko Dievs manā dzīvē ir darījis, bet ko tu bez Dieva esi vērā ņemamu panācis?
neaspratu! Tu mani ar sevi salīdzini, vai mani ar Dievu? Es pieļauju, ka ar Dievu.
Man ir 3 bērni. Esmu dāvājis šai pasaulei 3 dzīvības. Par 2 bērniem vairāk, nekā Dievs. Jeb... 3 reizes vairāk.
Un?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:43:55
godwit

un ja nevienas zāles nepalīdz (tieši par šiem gadījumiem arī ir runa)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 6338