atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Eitanāzijas legalizēšana
Kasitis
Iesūtīts: 2010.06.18 14:02:04
Noskatījos filmu 2010 gada filmu " You Don`t Know Jack" ar Al Pačīno galvenajā lomā.

Filma ir balstīta uz reāliem notikumiem.

Tā stāsta par amerikāņu ārstu Džeku, kas palīdzēja saviem neārstējami slimiem pacientiem aiziet no dzīves, kā arī cīnījās par eitanāzijas legalizēšanu.

Protams, filma ir tendencioza un aizstāv tikai eitanāzijas atbalstītāju viedokli.

Tomēr tā lika man aizdomāties par to, kādai ir jābūt manai nostājai šajā jautājumā.

Protams, es kā kristietis nedrīkstu veikt eitanāziju, kā arī nedrīkstu jelkādu citu cilvēku pamudināt to darīt.

Jautājums ir - vai man kā kristietim ir jācīnās pret to, ka neglābjami slims cilvēks vēlas pārtraukt savas mocības civilizētā veidā?

Protams, mums kā kristiešiem ir jādara viss iespējamais, lai šādiem cilvēkiem tiek nodrošināta psihologa palīdzība, maksimālā medicīniskā palīdzība un pats galvenais – iespēja dzirdēt Dieva vārdu un iegūt mūžīgo dzīvību.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.07.01 17:16:19
Ingars
Dieva mīlestība neatceļ bauslību - vai nu cilvēks maksā vai Jēzus maksā
Tāpēc jau es saku, ka nelīmējas.
Mīlestībā vispār tāds vārds "maksāt" ir svešs. Maksā visādos darījumos.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.07.01 17:20:07
kaa buusi pamaniijis, eitanaazija tiek izveikta, pieljauj tu vai ne.

kaa varbuut buusi pamaniijis, jau rakstiiju-es nezinu.

ko paarak labi zinu-ir taadas miesas un gara cieshanas, kuraas nokljuvusi-es, kristiete, - luugtu atpestiishanu caur naavi-kameer speetu.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.07.01 17:54:22
pa lielam-3. reihs

neatrodu atsauci uz shiipavasara procesu Holandee- naudas lietas (:

ka pacients saak pats elpot peec likumaa noteiktaa chetru speciaalistu konsiila par atsleegshanu no elp. aparatuuras-ir pieredzeets

muusu kompetence ir uuuuuuu cik nepietiekama-taada taa veests
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2010.07.01 18:11:48
4 specu konsiils ir likumaa paredzeeta norma pirms elpin. aparatuuras(nekaada sak. ar "sisteemu" atsleegshanas.

elpinaamie pac. ir komaa ... aiz taada vai citaada iemesla

kas ziimiigi-arii peec konsiila neviens iisti negrib buut tas, kursh pogu nospiediis ... ir koleegji - un nebuut ne kristieshi - kuri konsekventi atsakaas ...

hroniski un neglaabjami slimie var atteikties no dziiviibas pagarinaashanas pasaakumiem, kameer veel spriestpeejiigi ... gara, kjeepiiga poceduura.

atradiishu linku par ND gad. - atmetiishu. Driizaak riit.
n.biča [78.84.161.32]
# Iesūtīts: 2010.07.01 23:20:59
Ingars
Tu šādi runājot pats sev šādus pārbaudījumus vari dabūt. Tu pārāk viegli saki "lai pamokās", jo neesi pats tā pa īstam mocījies.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 10:42:19
EzītisMiglā

Tāpēc jau es saku, ka nelīmējas.
Mīlestībā vispār tāds vārds "maksāt" ir svešs. Maksā visādos darījumos.


Redz tu esi aizmirsi, ka Dievs ir ne tikai mīlestības un žēlastības Dievs, Viņš ir arī taisnības Dievs un Dieva mīlestība neatceļ taisnīgumu, jo tad tā nebūtu vairs mīlestība, bet gan liekulība. Dievs pats tā ir noteicis, ka par grēku ir jāmaksā ar dzīvību. Tas, ka Dievs mūs mīl nenozīmē, ka mūsu grēkiem nav nekādu seku - Jēzus ļoti smagi cieta un MAKSĀJA CENU, LAI MUMS TĀ NEBŪTU JĀMAKSĀ.

Rosalie

Ir viena lieta, ja ķermenis ir miris un strādā tikai aparāti vai arī atsacīšanās no procedūrām, kas paildzina dzīvību uz kādu mazu laiciņu. Cita lieta, ja dzīvam cilvēkam izdzēš dzīvību tiešā veidā.

Ctulhu
No neticīga cilvēka viedokļa tev būtu taisnība, bet no ticīga viedokļa tu esi nežēlīgs, jo nomirstot neticībā nekas jau nebeidzas un tāds vēlētos labāk 100 gadus mocīties agonijā, nekā vienu sekundi pavadīt ellē, jo šitā agonija salīdzinājumā ar elles mokām, liktos kā tīrā atpūta
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 10:42:51
n.biča [78.84.161.32]

Ja tu zinātu, kā cilvēki mocās ellē, tad tā vis nerunātu
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.02 10:45:35
Ingars
šitā agonija salīdzinājumā ar elles mokām, liktos kā tīrā atpūta
Ja tu zinātu, kā cilvēki mocās ellē, tad tā vis nerunātu


izskatās, ka esi tur bijis
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.02 10:54:21
Ingars
Dievs pats tā ir noteicis, ka par grēku ir jāmaksā ar dzīvību.
Pamēģini šo te pateikt ar mīlestību...
Tev tāds jocīgs Dievs - nevar būt vienlaicīgi "taisnīgs" un "mīlošs". Sanāk tikpat nepilnīgs kā parasti cilvēks - vai nu mīl, vai pilda likuma burtu, ko pats noteicis.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 10:54:38
pich_

Man pietiek ar liecību bībelē un to cilvēku liecībām, kuri elli raedzējuši
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.02 10:55:58
Ingars
Bet vispār tev tā sistēma ar elli un mūžīgām drausmīgām ciešanām škiet pieņemama un laba?
Ka tik pašam nebūtu jāmocās?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.02 10:56:11
Ingars
kuri elli raedzējuši

tad atgriezties no elles ir iespējams??? tu kaut ko nejauc?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 10:59:57
EzītisMiglā

Tad tu neesi līdz galam izpratis Dieva mīlestību. Tieši caur taisnīgo sodu Dieva mīlestība parādījās - kad VIņš Pats šo sodu izcieta. Tas ir daudz vairāk, nekā vienkārši piedot. A ko tu iedomājies, ka mīlestība ir lēta palaistuve, tev likās, ka Tam, kurš mīl, nav jāmaksā cena par to? Ja tu kādu patiesi mīli, tad tev būs jāmaksā cena, ja tu nemaksā, tad tu nemīli patiesi
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:01:03
EzītisMiglā

Bet vispār tev tā sistēma ar elli un mūžīgām drausmīgām ciešanām škiet pieņemama un laba?
Ka tik pašam nebūtu jāmocās?


Grēka alga ir nāve

pich_

tad atgriezties no elles ir iespējams??? tu kaut ko nejauc?

Dažiem Dievs to vīzijā atklājis
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:07:36
Ingars
tev likās, ka Tam, kurš mīl, nav jāmaksā cena par to? Ja tu kādu patiesi mīli, tad tev būs jāmaksā cena,

Kādas cenas un maksas? Varbūt, tu te domāji iecietību pret trūkumiem, uzupurēšanos, palīdzību utml? Tā ir vienkārši normāla sadarbība.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:08:49
Ingars

Nu, te tev atkal Dievs kā tāds terorists parādās. Visi, kas nepiekrīt viņa prasībām - tiek bezgala ilgi un bezgala stipri mocīti...

A ko tu iedomājies, ka mīlestība ir lēta palaistuve, tev likās, ka Tam, kurš mīl, nav jāmaksā cena par to? Ja tu kādu patiesi mīli, tad tev būs jāmaksā cena, ja tu nemaksā, tad tu nemīli patiesi

tak joks jau ir tāds, ka samaksu prasi nevis no sevis, bet no sava mīlas objekta... Tb - cilvēkam jāmaksā par to, ka Dievs viņu mīl...un tas vairs pēc mīlēšanas nemaz neizskatās...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:09:03
EzītisMiglā

Bet upurēt savu dzīvību, lai izglābtu slepkavu? Vari?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:09:52
Ingars
Grēka alga ir nāve
OK, nāve ta nāve, bet kāpēc ir jāmoca, pie kam mūžīgi?

Dažiem Dievs to vīzijā atklājis
Es lasīju vienu tādu vīziju. Cilvēks pēc tās palika ticīgs. Tikai - tā bija krišnaītu vīzija par viņu elli. Tas cilvēks pēc tās vīzijas kļuva par krietnu krišnaītu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:10:33
Ingars
Bet upurēt savu dzīvību, lai izglābtu slepkavu? Vari?
Kam man tas vajadzīgs?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.02 11:11:23
masiks [212.93.96.2]

Nu, te tev atkal Dievs kā tāds terorists parādās. Visi, kas nepiekrīt viņa prasībām - tiek bezgala ilgi un bezgala stipri mocīti...

Tad kad tu varēsi radīt pats savu pasauli, tad varēsi izdomāt savus likumus

tak joks jau ir tāds, ka samaksu prasi nevis no sevis, bet no sava mīlas objekta... Tb - cilvēkam jāmaksā par to, ka Dievs viņu mīl...un tas vairs pēc mīlēšanas nemaz neizskatās...

Nevis par Dieva mīlestību, bet gan par pašu grēkiem tiek prasīta maksa
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 37 , pavisam kopa bijuši: 16479