atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vēlreiz par Sv. Gara dāvanām
S.R.(katole)
Iesūtīts: 2010.06.13 09:07:03
nesen svinējām Vasarsvētkus.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.06.13 09:08:05
tad nu tāds jautājums - kuru no Sv. Gara dāvanām vēlaties savā dzīvē redzēt pēc iespējas bagātīgāk? un kāpēc?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.13 13:53:22
Ticība laikam jau tā pati svarīgākā. Caur to arī Gara auglim būtu jāienākas, ir atziņai un pravietošanai
Merlins
# Labojis Merlins: 2010.06.13 15:00:12
Mīlestību. Mīli un dari ko gribi.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.13 15:13:36
Merlins
A vot aizdomājos, kad rakstīju, ka miers un mīlestība pie harismatām minēta nebija, bet tikai pie Gara augļa. Bet Baznīcā bez tās ir vakars uz ezera.
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2010.06.13 16:32:20
Aivars ... vakars gan, pie tam pilnīgs!
Bet viss jau ir pareizi - ka mīlestība nav pie dāvanām. Jo tās citas Dievs dod tiem, kam grib, un tur, kur vajag Baznīcas celšanai.
Bet mīlestība ir dvēseles pārtapšana, rakstura pārveide, kur ir ļoti liela līdzdaļa cilvēkam, tamdēļ arī pirmais no minētiem Svētā Gara augļiem (un tās pārveides notiek ar Dieva palīdzību, protams).

Mans Mācītājs skaisti salīdzina - Sv.G. augļi ir kā āboli ābelei - no paša nākoši, savukārt Sv.G. dāvanas - kā eglīšu mantiņas, ar ko Dievs izrotā Savu Baznīcu. Tās nekādi nav saistītas ar pašu koku un var tikt arī atņemtas. Savukārt pie ābeles nokrituši āboli raksturo to, kāds ir bijis pats koks.

Ja par dāvanām vaicā - tad es arī gribētu vēl lielāku ticību, ja par augļiem - ko gan citu, kā pieaugt mīlestībā!


Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.13 16:34:23
Saulespuķe
Nu es ar par to tā aizdomājos
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2010.06.13 16:42:03
Aivars
Vai nav skaisti, ka Sv.G. liek domāt ticības lietām!
Man tas tiešām sagādā ārkārtīgi lielu prieku - nez, tas ir likumsakarīgs ticības dzīves auglis vai dāvana, ka mūsu kūtrie prāti un aprobežotās sirdis Debesu lietām un tēmām pievēršas? Piedodiet, tā maza atkāpe no pamattēmas!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.13 17:20:33
Ticību, protams...
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.06.13 17:51:43
Neatteiktos no ticības
incognito
# Labojis incognito: 2010.06.13 19:42:07
Vai tas Gars atbalsta arī finansiāli?
Es jau to ne priekš sevis, bet ļoti daudzi cilvēki ir patlaban nožēlojamā nabadzībā.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.13 20:08:48
Apustulis Pāvils aicina:"dzenieties pēc vislielākajām dāvanām, un es jums rādīšu vēl pārāku ceļu" (1.Kor.12.31). Nākamajā nodaļā (1.Kor.13) viņš arī to parāda. Merlins ir izvēlējies ceļu, kas ir pārāks par vislielākajām Svētā Gara dāvanām - mīlestības ceļu.
Arī es to pašu vēlos.
Memekija
# Iesūtīts: 2010.06.13 20:09:08
Pēc īpašām dāvanām pašreiz galīgi neilgojos.Gara augļi- nu ļoti ceru, ka vismaz pa kripatiņai pieaug.
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2010.06.13 20:11:35
godwit ... un tai turpinājumā ir ļoti svarīgs vārds "dzenieties" , t.i., aktīvi darbojieties. Dāvanas uzdāvina, tur mums nekas nav jādara, augļi gan prasa rosību un aktīvu darbību.
vilks
# Iesūtīts: 2010.06.13 21:13:06
Hmm, es pēdējā laikā domāju, ka man vai kādam citam zināmam cilvēkam ļoti ļoti vajadzētu dziedināšanas dāvanu.. vispār man būtu vienalga, kurš to dabū, lai tikai tāda parādītos. Tādu tak ar Dievs ir saviem ļaudīm apsolījis.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.13 21:18:00
vilks
ļaudīm vai cilvim? Cel draudzes priekšā. Kāds reiz ir teicis, ka tam, kas izpētījis, ko nozīmē viens, vēl nav skaidrs, ko nozīmē viens un viens, jo aiz borta palicis, ko nozīmā `un`.
vilks
# Iesūtīts: 2010.06.13 21:20:30
Aivars
kādā ziņā celt draudzes priekšā? lūdzam par to, lai Dievs kādam no mums dotu dziedināšanas dāvanu?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.13 21:22:49
vilks
Varbūt, ka dziedinātājs ir Viņš, bet par tām dāvanām.. lūdzam kopā, un lai Viņš uzdāvina to dziedināšanu tam slimajam
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.13 22:16:02
Tad nu, Kungs, skaties uz viņu draudiem un dod Saviem kalpiem drosmi runāt Tavu vārdu,
Ap.d.4:30 Savu roku izstiepdams, ka notiek dziedināšanas un zīmes un brīnumi Tava svētā kalpa Jēzus Vārdā."
31 Kad viņi beidza Dievu lūgt, vieta, kur tie bija sapulcējušies, nodrebēja, un tie visi kļuva Svētā Gara pilni un drošu sirdi runāja Dieva vārdus.

Ap.d.8:5 Filips, aizgājis kādā Samarijas pilsētā, sludināja tiem Kristu.
6 Ļaudis pulkiem uzmanīgi un vienprātīgi uzklausīja Filipa vārdus un skatīja zīmes, ko viņš darīja.
7 Jo no daudziem, kam bija nešķīsti gari, tie izgāja, stiprā balsī brēkdami; un daudz paralītiķu un tizlu tika dziedināti;
8 un liela līksmība valdīja tanī pilsētā.

Jņ.7:"37 Beidzamajā, lielajā svētku dienā Jēzus uzstājās un sauca: "Ja kam slāpst, tas lai nāk pie Manis un dzer! 38 Kas Man tic, kā rakstos sacīts, no viņa miesas plūdīs dzīva ūdens straumes."
Mk.16:17 Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās,
18 tie ar rokām pacels čūskas, un, kad tie dzers nāvīgas zāles, tad tās tiem nekaitēs. Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli.
Ap.d."Sudraba un zelta man nav; bet, kas man ir, to es tev dodu: nacarieša Jēzus Kristus Vārdā - staigā!"
2.kor.4:7 Bet mēs glabājam šo mantu māla traukos, lai spēka pārpilnība būtu no Dieva un ne no mums.


Kā jau zinām tad ticība nāk no sludināšanas un sludināšana no Jēzus pavēles un ka kā lai asludina ka nav izsūtīti. Tur kur sludina par dziedināšanu tur tā arī notiek . Jēzus savu vārdu pavada ar līdzejošām zīmēm un brīnumiem. Ticība ar tak ir stipra paļaušanās uz ceramām lietām.
Lūgšu pievērsties vairāk Dieva Vārdam , ne cilvēku izdomātām mācībām par Dievu . Jā izklausās skarbi ,jā . Nu ko lai dara ka ir papilnam apšaubītāju kas noliedz Dieva Spēku mūsdienās.
Vai tik perikopu sludināšana no gada uz gada viena un tā paša neierobežo Dieva varenību ?Var jau būt man tik izlikās ,kas zin.
vilks
# Iesūtīts: 2010.06.13 22:19:06
rainars
nu redz, var jau būt, ka man par maz ticības, bet es skaidri esmu redzējusi, ka ir cilvēki, kas no tādas "par katru cenu dziedināšanas sludināšanas" (piedod - arī Tavējās) drīzāk tiek apgrēcināti, bet veselības ziņā viņiem labāk nekļūst. Vai nav iespējama tāda neuzbrūkoša un tomēr efektīva dziedināšana? Vai visām Gara dāvanām jābūt tādām, ka cilvēkam kļūst bail un paliek slikti?
vilks
# Labojis vilks: 2010.06.13 22:42:31
rainars
nē, es domāju šobrīd nevis to, ko lasu Bībelē, bet to, ko esmu redzējusi dzīvē. Nu nav man gadījies sastapt cilvēku ar dziedināšanas dāvanu, kurš nebūtu uzbrūkošs un pa reizei cilvēkus ievainojošs.

Bet es ilgojos pēc tādas dziedināšanas un tāda dziedinātāja kā Jēzus, kurš ne bārsies, ne brēks, ne arī dzirdēs uz ielām Viņa balsi un kurš ielūzušu niedri nesalauzīs, un kvēlojošu dakti neizdzēsīs. /Mt.12:19-20/ Kur lai tādus sastop?

Un - es nemēģinu tev uzbrukt, es tikai mēģinu runāt par to, kas man pēdējā laikā drusku sāp. Man sāp, kad es redzu sev apkārt tik daudz slimību, kurās aizlūgšanas neko daudz nemaina un ka es nevaru cilvēkiem palīdzēt viņu grūtībās un sāpēs.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 2127