atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bīstamas sektas Latvijā
Pavasara balss
Iesūtīts: 2010.06.09 11:18:45
http://www.delfi.lv/news/national/politics/satraucas-par-dazadu-sektu-izplatibas-palielinasanos-latvija.d?id=32385791

Organizācija sniedz bezmaksas konsultācijas sektu upuriem pa bezmaksas tālruni 29987558 vai e-pastu "antisekt@inbox.lv".
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.11 14:40:23
EM, taapeec jau ir tas prikols, ka saakot par kaut ko runaat mees vienmeer izejam no kaut kaadiem pienjeemumiem kurus pashus pieraadiit nevar, bet bez kuriem nevar vispaar neko runaat...

Viens no shiem pienjeemumiem ir nepretruniiguma koncepts.

Tachu noteikt lietas preturniigumu vai nepretruniigumu ir gruuti!

Taapeec ir paaris reduceeti vienkaarshi prikoili, piemeeram - kaut kas nevar existeet un neexisteet vienlaiciigi. Identitaates princips - ikviena lieta ir vinja pati!

Tie mums shkjiet ljoti dabiigi un shkjietami neapshaubaami pienjeemumi... tachu ja par tiem padomaasim, tos nav iespeejams pieraadiit un reduceet uz citiem pirmprincipiem, jo ikviens shaads pirmprincips prasiis shos ieprieksheejos buut patiesiem jau ieprieksh!

Un tas arii ir tas apbriinojamais... ka Ateisti labpraat chiixt par lietu pieraadaamiibu, bet neapzinaas, ka visa Zinaatnes Metodologjija pati staav uz vairaakiem nepieraadaamiem zilonjiem - piemeeram viens no tiem ir, ka fizika visos visuma punktos ir koherenta! Nu neesam visur bijushi - nezinaam - bet pienjeemums ir! Vai princips, ka tiek mekleetas elegantas skaistas matemaatiskaas struktuuras fizikaalu fenomenu aprakstam - nu kur ir tas zelta likums, kursh pasaka, ka visa fizika tieshi taada eleganta un smuka buus? Kur ir tas pieraadiijums, ka Visums, par kuru Ateisti saka, ka tas ir random fluktuaaciju rezutlaats vispaar ir Racionaali izprotams? Tas ir kaut kaads oximorons pienjemt, ka Haosaa dzimushu Visumu var RACIONAALI aprakstiit - bet tieshi vinji ir tie, kas Racionaalisma Rungu veersh kaareiz pret tiem, kuri uzskata, ka Visums ir Racionaali izprotams, jo pats ir Racionaalas Buutnes radiits - un taapeec ateisti muus sit par Irracionaalu uzskatu paushanu

Nu paradox!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.11 14:41:23
Tam visam ir savas varbūtības. Kas zin, vēl pamodīsies Mulders no rīta, bet pie gultas rozā unikorns!

Pag pag pag... Varbuutiiba pareizinaat aar bezgaliigi ilgsotshu Visumu ir 1

Tu nevari reizee patureet Varbuutiibu un Muuzhiigu Visumu un tai pat laikaa kaut ko IZSLEEGT

Redzi... te arii shajaa spriedumaa liiko (leaking) tas kognitiivais oximorons, ka tu gribi patureet Muuzhiigu Visumu (ceelonj-sekas) un tai pat laikaa izsleegt tev neertu varbuutiibu aktualitaati! Bet to nevar vienlaiciigi... vai nu viens vai otrs!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.06.11 14:48:44
Jošs Mulders
visa Zinaatnes Metodologjija pati staav uz vairaakiem nepieraadaamiem zilonjiem - piemeeram viens no tiem ir, ka fizika visos visuma punktos ir koherenta!

Bet tas ir loģisks pieņēmums, ar kuru var strādāt. Ko citu likt vietā? Ka nav koherenta? Varbūt arī ka nav, taču tas mums praksē neko nedod. Mēs par atšķirībām tāpat neko nezinām.
Tas nav absolūts zilonis. Ja būs fakti, kas rāda pretējo, tad tas zilonis apgāzīsies un būs viņa vietā cits, labāks.

kuri uzskata, ka Visums ir Racionaali izprotams, jo pats ir Racionaalas Buutnes radiits

bet tikpat labi racionāla būtne varētu radīt arī neracionālu Visumu. Un, ja padomā - kas tas tāds neracionālais Visums ir? Vai tas patiesībā nav Haoss?

Varbuutiiba pareizinaat aar bezgaliigi ilgsotshu Visumu ir 1
Abet Mulders tak nav bezgalīgi ilgstošs! Visdrīzāk, ka tā arī nesagaidīsi savu Unikornu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.11 14:54:29
Bet tas ir loģisks pieņēmums, ar kuru var strādāt. Ko citu likt vietā? Ka nav koherenta? Varbūt arī ka nav, taču tas mums praksē neko nedod. Mēs par atšķirībām tāpat neko nezinām.

Protams. Tachu striidos der acereeties, ka tas ir un paliek tikai un vieniigi pienjeemums... Jaa laba darba versija... bet vai absoluuta? Melnaas kastes princips - nekad droshi nevari zinaat, vai esi visu izpeetiijis!

Tas nav absolūts zilonis. Ja būs fakti, kas rāda pretējo, tad tas zilonis apgāzīsies un būs viņa vietā cits, labāks.

Bet jautaajums, vai ir viegli to apgaazt... Tie pashi braalji raiti - 3 gadus (iedomaajies 3 gadus) nevareeja patentu dabuut... Fakti pa gaisu lido, bet cilveeki aizver acis un ausis un saka - tas nevar buut, jo near buut nekad!

Vai tieshaam domaa, ka kaadus citus zilonjus varees apgaazt vieglaak?


bet tikpat labi racionāla būtne varētu radīt arī neracionālu Visumu. Un, ja padomā - kas tas tāds neracionālais Visums ir? Vai tas patiesībā nav Haoss?


Pareizi... tachu... tas ko mees redzam un ko diktee mums pieredze, ka visums IR Racionaals... Liidz ar to... visracionaalaakais spriedums ir ka Visuma Racionaalisma avots ir Apzinja... Jaa Apzinja var radiit haosu... bet tas uz ko pastaav Ateisti paarmetot mums Irracionaalismu, ka Haoss ir radiijis Racionaalu Apzinju Un SHO uzskatu vinji uzskata par Racionaalu

Nu... uz shaadu galvas trepanaaciju es neesmu speejiigs.


Abet Mulders tak nav bezgalīgi ilgstošs! Visdrīzāk, ka tā arī nesagaidīsi savu Unikornu.


Nja... shkjiet ka tavi priekshstati par varbuutiibaam un ceelonjeim un sekaam atshkjiraas radikaali no taa kaa es to saprotu... to jau mees noskaidrojaam, kad tu ekvivoceeji varbuutiibu ar ceeloni
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.06.11 14:58:45
Jošs Mulders
Ziloņus apgāzt nav viegli, bet principā ir iespējams. No citas puses, ziloņi gādā par to, lai viss process neraustītos kā smilga vējā.
Taču ir atšķirība starp zinātnes un reliģijas ziloņiem

visracionaalaakais spriedums ir ka Visuma Racionaalisma avots ir Apzinja
... vai - racionāli likumi...

to jau mees noskaidrojaam, kad tu ekvivoceeji varbuutiibu ar ceeloni
es atkal atceros, ka mēs noskaidrojām, ka Mulders neko daudz noo statistikas nejēdz...
Tāpēc tev ir visādas dīvainas idejas, ka visam būtu jānotiek vienlaicīgi vienā un tai pašā laika un telpas punktā.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.11 15:03:15
Ziloņus apgāzt nav viegli, bet principā ir iespējams. No citas puses, ziloņi gādā par to, lai viss process neraustītos kā smilga vējā.
Taču ir atšķirība starp zinātnes un reliģijas ziloņiem


Nav viegli apgaazt... nav... iipashi ja uz ieprieksheejiem zilonjiem ir uzceltas to fruktu karjera un labklaajiiba, kas pienjem exaamenu!
Neviens cilveeks negrib dzirdeet, ka vinjsh visu muuzhu ir maldiijies un vinja disertaacija par Pitdaunas cilveeku ir fraud!

... vai - racionāli likumi...
Kuru avots ir... racionaals vai irracionaals?

Tobish... uzstaadiijums, ka irracionaalais rada racionaalo ir irracionaals, man racionaals shkjiet tikai to, ka racionaalais ir racionaalaa avots... nekaa savaadaak! Bet ateistiem ir pilniigi otraadi!

es atkal atceros, ka mēs noskaidrojām, ka Mulders neko daudz noo statistikas nejēdz...
Ja tu esi statistikas arbitrs, tad jaa es nesajeedzu Tachu vienalga... statistika man saka, ka man ikdienas jaasastop apmeeram 10 kjiinieshus - nu nesatieku nevienu

Tāpēc tev ir visādas dīvainas idejas, ka visam būtu jānotiek vienlaicīgi vienā un tai pašā laika un telpas punktā.

Taatad tavupraat Bezgaliigaa Visumaa notikums "Mudlers sastop Rozaa Unikornu" ir ar 0 varbuutiibu, bet "no uudenjrazha rodaas Mulders" ir 1 ?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.06.11 15:11:16
Jošs Mulders
Kuru avots ir... racionaals vai irracionaals?
tikpat labi tie var būt bezavota likumi, eksistējoši mūžīgi kā matērija.

statistika man saka, ka man ikdienas jaasastop apmeeram 10 kjiinieshus
kura statistika tev tā saka?

Taatad tavupraat Bezgaliigaa Visumaa notikums "Mudlers sastop Rozaa Unikornu" ir ar 0 varbuutiibu, bet "no uudenjrazha rodaas Mulders" ir 1 ?
Tu te kaut ko jauc. Mulders = tieši tu, nevis kāda tava kopija, un tieši Tu eksistē kādā galīgā telpas un laika apgabalā. Par Rozā Unikorniem mēs neko nezinām. Tā ka reāli neviens tos nav sastapis, tad var diezgan droši teikt, ka tu arī viņu nesastapsi. Tomēr - vienmēr paliek iespēja, ka sastapsi!
No ūdeņraža rodās Mulders = te Mulders nav Tu, bet klase, t.i. Cilvēks, kas rodās pamazām.

Tā ka, bezgalīgā Visumā notikumi "pamazām rodās Cilvēks" un "kāds no Clvēkiem satiek Unikornu" ir ar varbūtību, tuvu 1.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.11 15:16:50
tikpat labi tie var būt bezavota likumi, eksistējoši mūžīgi kā matērija.

Taatad sho likumu kopa ir muuzhiigi existeejosha racionaala entiite? q.e.d.

Mateerija savukaart nevar muuzhiigi existeet, jo taa ir mainiga un es jau peiraadiiju, ka muuzhiigaa ceelonjseku kjeede ir logjiska pretruna!

kura statistika tev tā saka?
Videejais kjiinieshu skaits uz Zemes un cilveeku skaits ko es sastopu dienaa!

Tu te kaut ko jauc. Mulders = tieši tu, nevis kāda tava kopija, un tieši Tu eksistē kādā galīgā telpas un laika apgabalā. Par Rozā Unikorniem mēs neko nezinām. Tā ka reāli neviens tos nav sastapis, tad var diezgan droši teikt, ka tu arī viņu nesastapsi. Tomēr - vienmēr paliek iespēja, ka sastapsi!

Nuja... taatad TAVS Vuisums IZSLEEDZ varbuutiibu ak Tieshi ES satieku Unikornu shobriid! Kaapeec? Kas bezgaliigaa visumaa to AIZLIEDZ, ja Varbuutiiba ATLJAUJ? Kas veel bez varbuutiibas ir sho visumu struktureejoshie likumi? Pietam taadi, ka overraido sho varbuutiibas visvareno speeku saukt existencee dajeko, kas ir iespeejams!

Tā ka, bezgalīgā Visumā notikumi "pamazām rodās Cilvēks" un "kāds no Clvēkiem satiek Unikornu" ir ar varbūtību, tuvu 1.
Kaa tu to zini?

Jeb tu to zini, jo taa ir noticis, taapeec tagad sekaam pieloci ceeloni - atbilstoshu tev veelamajam uzskatam? Saucaas - begging the question, pieraadaamais apgalvojums ir premisa shii apgalvojuma premisas pieraadiishanai
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.06.11 15:27:12
Jošs Mulders
Taatad sho likumu kopa ir muuzhiigi existeejosha racionaala entiite?
Kāpēc? Atsevišķi, nesaprātīgi likumi.

Videejais kjiinieshu skaits uz Zemes un cilveeku skaits ko es sastopu dienaa!
Kāpēc tad tu neņem statistikas datus par vidējo tavā reģionā dienā sastapto dažādu rasu cilvēku skaitu pie nosacījuma, ka cilvēku plūsmas raksturs nemainās (t.i. ķīniešu delegācija Rīgā neierodās)?

TAVS Vuisums IZSLEEDZ varbuutiibu ak Tieshi ES satieku Unikornu shobriid!
Neizslēdz! Tikai tā ir ļoti maza varbūtība.

Kaa tu to zini?
Tas tā, no bezalīguma izriet.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.11 15:32:21
Kāpēc? Atsevišķi, nesaprātīgi likumi.
Eeee... "nesapraatiigs likums" ir "apljsh kvadraats" vai nu tas ir racionaals likums, jeb irracionaala atrauga! Tu zini kaadu nesapraatiigu likumu?

Kāpēc tad tu neņem statistikas datus par vidējo tavā reģionā dienā sastapto dažādu rasu cilvēku skaitu pie nosacījuma, ka cilvēku plūsmas raksturs nemainās (t.i. ķīniešu delegācija Rīgā neierodās)?

Nuu tu jau arii vienmeer v upor atsakies njemt statistiku par konkreetiem cilveeku koncentraaciju ljopenee, vienmeer uz vinjiem attiecini kaut kaadu globaalo kristieshu konvertiitu skaitu! Es tikai paraadiiju tevis pasha "statistikas" absurdumu!

Neizslēdz! Tikai tā ir ļoti maza varbūtība.

Taatad ljoti maza 0.00000000000000000.....0000000000000000001

Pareizini shito ar BEZGALIIGU visumu! Ibio...

Tas tā, no bezalīguma izriet.

Bet tas ka es satikeu Unikornu neizriet?

Komediants tu muusu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.06.11 15:43:49
Jošs Mulders
Nesaprātīgs likums tādā nozīmē, ka tas nav dzīva būtne un tam nepiemīt saprāts.

atsakies njemt statistiku par konkreetiem cilveeku koncentraaciju ljopenee

Konkrētie tur nemaz nav vajadzīgi, pietiek ar parasto sadalījumu - cik dažāda vecuma cilvēku ļopenēs parasti lido. Tad rēķinām varbūtības.
Tu vienkārši jauc dažādus notikumus un lietas, kā "vidējais ķīniešu skaits pasaulē" un "manā rajonā".

Pareizini shito ar BEZGALIIGU visumu! Ibio...
Kā notikuma varbūtība reizinās ar metriem? Tas ir no kādas algebras?

Bet tas ka es satikeu Unikornu neizriet?
Protams, nē. Jo tu esi indivīds, kas eksistē niecīgā laika sprīdī. Tātad, nepietiek ne laika, ne telpas, lai satiktos ar Unikornu.
Savukārt, notikums "kaut kur visā Visumā rodas SB" ir pavisam no citas operas, tam nav laika un telpas ierobežojumu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.11 16:33:41
Nesaprātīgs likums tādā nozīmē, ka tas nav dzīva būtne un tam nepiemīt saprāts.

bet kaa tu zini, ka tam nepiemiit sapraats?

Ko noziimee "piemist sapraats"? Sapraatu pagaidaam speej detekteet tikai taads vai citaads tuuringa tests - taatad buutiibaa - peec ietekmes uz mateeriju! Ja existee force, kas ietekmee mateeriju atbilstoshi Raconaaliem priekshstatiem, tad ir pamats uzskatiit top par Sapraatiigu!

Aiz kaada iemesla tu apgalvo, ka tas ir nesapraatigis!

Atkal kaarteejais oximorons - nesapraatiigs likums, kas producee racionaalu rezultaatu! KAA juus shito spejat domaat... nerunaajot par apgalvoshanu, aciimredzot jaabuut iipashama smadzenju wiringam... man galvaa uzreiz iestaajas "does not compute" vai "stack overflow"... kad man pazinjo, ak kaut kas Irracionaals var produceet kaut ko Racionaalu

Konkrētie tur nemaz nav vajadzīgi, pietiek ar parasto sadalījumu - cik dažāda vecuma cilvēku ļopenēs parasti lido. Tad rēķinām varbūtības.
Un mans anaak 30 kjiinieshu iztruukums shodien!

Kā notikuma varbūtība reizinās ar metriem? Tas ir no kādas algebras?
Notiekuma varbuutiiba ir vienaa laika vieniibaa... (jeb kontextaa) varbuutiba nav no zila gaisa!

Varbuutiiba ka uz kapeikas uzkritiis gjeerbonis ir 50% uz vienu metiena reizi
Taatad, ja Visums existee muuzhiigi kas noziimee, ka kapeika tiek mesta bezgaliigi daudz rezies, tad varbuutiiba uzmest gjeerboni ir tieshi 1ns, jeb 100%

Ja varbuutiiba ka Mulders un Unikorns satiksies 0.000000000.... 1% tad bezgaliigi garaa visumaa ir bezgaliigi daudz iespeejas buut shaadai notikumu sakritiibai un 0.0000000000001% reizes taa teikt metot "visuma konfiguraacijas" mees ieguustam 100% varbuutiibu... Kur ir?

Protams, nē. Jo tu esi indivīds, kas eksistē niecīgā laika sprīdī. Tātad, nepietiek ne laika, ne telpas, lai satiktos ar Unikornu.

*slap on forgead*

Labi bezceris! Mums ir jaavienojas, ka esam dazhaadaas skolaas maaciijusheis gan varbuutiibu teoriju gan kobinatoriku gan statistiku!


Bezgaliigi garaa visumaa iespeejas rasties konkreeti Indiviidam Mudleram ir BEZGALIIGI DAUDZ... taatad ne tikai man te bij jaabuut ar unikorniem chupaa... bet veel pirms shii briizha es existeeju bezgaligiid audz reizes satiekot ne tikai rozaa bet arii zaljus sarkanus un lillaa unikornus... un veel naakotnee tik pat daudz un biezhi mees satiksimies... BEZGALIIGI daudz un BEZGALIIGI biezhi! Tobish visumam vajadzeetu chumeet un mudzheet no Unikorniem! Jo tas ir IESPEEJAMS un ja tas ir iespeejams VIRS 0 tad tam ir jaabuut aktuaalam!

Tas izriet logjiski no visuma, kas ir Bezgaliigs!

Aciirmedzot tu nespeej let go ideju par bezgaliigu visumu, taapeec esi gatavs atteikties no matenes un varbuutiibu teorijas un statistikas... Sorre... nevaru paliidzeet! Arii tu pieraadi to, ka, ja pieraadiijumi iet pretiim tavai metafizikai, tad jo sliktaak pieraadiijumiem... metafizika ir tas, ko civleeks neatlaidiis ilgi!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.06.11 16:40:14
Jošs Mulders
Ko noziimee "piemist sapraats"?
Var parunāties, kontaktēties. Ar likumu var? Piem, ar kādu E=mc2 esi runājis?

Un mans anaak 30 kjiinieshu iztruukums shodien!
nesapratu

Bezgaliigi garaa visumaa iespeejas rasties konkreeti Indiviidam Mudleram ir BEZGALIIGI DAUDZ...

Aha, skaidrs. Tu tāpat kā Ctulhu uzskati, ka molekulu sakārtojums nosaka tevi. Es tā nedomāju. Pat ja eksistē kaut kur paralēlajā vai kādā tur visumā uz šobrīdi mana kopija, tad tas ir cits EM, tas neesmu es.
Es te visu laiku runāju par varbūtību tieši Tev, tavai instancei, nevis kādām tavām kopijām, tikties ar Unicornu.
Va piekrīti tam, ka tu esi viena konkrēta instance, nevis visas kopijas kopā?
Tas, ka kaut kur nebūt eksistē vēl cita EM kopija, kas dzer tēju kopā ar 5 Unikorniem, nekādi neietekmē mani, konkrēto EM instanci - kopiju. Pie kam tā nemaz īsta kopija nevar būt, jo viņai būs citi notikumi dzīvē bijuši. Kopija varētu uz kādu brīdi būt tas no daudzajiem EM, kuram uz šitā komenta rakstīšanas brīdi pēkšņi Unicorns blakām uzrodās!
incognito
# Labojis incognito: 2010.06.11 16:48:52
Jošs Mulders
es tikai pieraadiiju, kaapeec nevar existeet bezgaliiga ceelonju seku kjeede!
hmm.... tas bija diezgan ērmīgs pierādījums. Ar tiem pašiem argumentiem var pierādīt, kāpēc neeksistē bezgalīga negatīvu naturālo skaitļu virkne, vai tad ne?
Bet ja tā, kāds tad ir tas negatīvākais skaitlis?

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.11 16:51:14
Var parunāties, kontaktēties. Ar likumu var? Piem, ar kādu E=mc2 esi runājis?

Eeeee... ja es ar tevi nerunaashu, tad es nebuushu sapraatiigs? Guloshs cilveeks nav sapraatiigs? Cilveeks, kas domaa un riikojas absoluuti tev nezinaamaa valodaa ir sapraatiigs?

Un vai tad runaajot ar cilveeku tu runaa ar vinja kaajas iikshjkji? Vai tad E=mc^2 nosaka visumu? Vai tad runaajot ar cilveeku tu sarunaajies ar to uudeni vijna shuunaas?

Aha, skaidrs. Tu tāpat kā Ctulhu uzskati, ka molekulu sakārtojums nosaka tevi. Es tā nedomāju. Pat ja eksistē kaut kur paralēlajā vai kādā tur visumā uz šobrīdi mana kopija, tad tas ir cits EM, tas neesmu es.
Kas atshkjir? Kaapeec tas neesi tu?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.11 16:52:03
Ar tiem pašiem argumentiem var pierādīt, kāpēc neeksistē bezgalīga negatīvu naturālo skaitļu virkne, vai tad ne?

Nee nevar... jo -1 existence nav atkariiga no -2 existences -1 nav -2 existences ceelonis! Shii naturaalo skaitlju kopa existee vienlaiciigi un muuzhiigi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.11 16:53:28

Cits variants - bezgaliiga cikleesanaas, bet katra cikla lielums galiigs. Un visi cikli vienaadi.

Tad tu ieguusti ka sekas ir pashas sev ceelonis
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.06.11 16:54:14
Jošs Mulders
Konkrētas likums "e=mc2" guļ vai runā man nesaprotamā valodā? Vai arī tas nav likums?

Kas atshkjir? Kaapeec tas neesi tu?
Tāpēc, ka man ar tām kopijām nav nekādu sakaru, es viņas nekādi nejūtu kā savas daļas, un ja viņas pārstāj vai sāk eksistēt, tas mani nekādi neietekmē. Tātad - tās nav manas daļas, neesmu es.

Tāpēc es arī nezinu to, ka kādam no EM uzradās blakām rozā Unikorns. Man - neuzradās.
incognito
# Iesūtīts: 2010.06.11 16:58:36
Jošs Mulders
Kā nu nav atkarīga? -1 ir -2 +1. -2 ir -3+1 un tā tālāk.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.06.11 16:58:45
Jošs Mulders
Tad tu ieguusti ka sekas ir pashas sev ceelonis
Vai tad kvantu mehānikā tādi joki nebija?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 17337