atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bīstamas sektas Latvijā
Pavasara balss
Iesūtīts: 2010.06.09 11:18:45
http://www.delfi.lv/news/national/politics/satraucas-par-dazadu-sektu-izplatibas-palielinasanos-latvija.d?id=32385791

Organizācija sniedz bezmaksas konsultācijas sektu upuriem pa bezmaksas tālruni 29987558 vai e-pastu "antisekt@inbox.lv".
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.07.10 18:22:42
incognito
Ok, taču paliek jautājums - kas tā par gaismu, kas nāk no Andromēdas? reāla gaisma par 3D virtuālo modeli? Un supernovu sprādzieni Andromēdā - tie ir... reāla gaisma par nereālu notikumu? Tb - atkal mānīšanās?
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.10 18:30:40
masiks [159.148.73.94]
Nē nu saproti, kopējais Visuma eksistences laiks ir, pieņemsim, 14 miljardi gadu. Bet visu šo laiku tas nav eksistējis realitātē, bet tikai kā datormodelis Dieva prātā. Nu un pirms, teiksim, 6000 gadu, Tas Kungs izdomāja, ka modelis ir labs un "izprintēja" to, tikai papīra un krāsas vietā lietodams kvarkus un kvantus.
Visums vienā mirklī ieguva sataustāmu realitāti, atbilstoši modelim. Nu teiksim, tie fotoni, kas lido no Andromēdas, tika radīti pusceļā starp Andromēdu un zemi, ar tādu kustības impulsu, lai tie atbilstu modelim, kurā tiešām pirms kāda laika Andromēdā uzgāja gaisā pāris supernovas.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.07.10 18:35:42
incognito
Ok, un ko tad tādā gadījumā Pasaule ieguva pirms 6000 gadiem, un kapēc? Tb - nafig būtu tāda vajadzība pirms 6000 gadiem pārtraukt 14 miljardus gadu ilgu emulāciju?
Ij... a kas bija PIRMS tam?....
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.10 18:44:05
masiks [159.148.73.94]
Nu... pirms 6000 gadiem pasaule ieguva zināmu neatkarību no Dieva, ja līdz tam tā eksistēja tikai Viņa prātā. Tas ir līdzīgi kā, ja kādam ir vēlēšanās uztaisīt, teiksim, ķeblīti. Kādu brīdi šis cilvēks apdomā, kā taisīs no ķeblīti, no kādiem materiāliem un cik lielu. Un tad - vienā brīdī - ķeras pie darba un uztaisa. Ķeblītis, kas bija tikai iecere, nu ir kļuvis reāls un
- uz tā var sēdēt (kā genesis ir rakstīts kā tas Kungs dienas karstumā pastaigājās pa dārzu);
- to var sadauzīt (kā rakstīts par Grēku Plūdiem);
- var plānot citus darbus (un Raksti mums vēsta par jaunām debesīm un zemi).

Pirms tam - varbūt bija cits modelis?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.07.10 19:07:44
incognito
var jau būt... taču tomēr tā nolāpītā gaisma...
Man te ienāca prātā - kristieši taču nemazākajā mērā nedomā, ka šī pasaule turpinās pastāvēt etaki 3 miljardus gadu? Tas ir SASODĪTI ilgi. Taču tik ilgi vajag, lai virutālā gaisma no Andromēdas pārstāj būt virtuāls apmāns un atspoguļotu to, kas ir tagad, pēc "6000 gada" notikuma. Ja Pasaule beigs existēt ātrāk - tātad tās būs 100% virtuāla fikcija... tb - Dievs mānās.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.11 23:59:20
labāk nesāc. Vecuma noteikšanas formula un princips ir pavisam cits, nekā tu esi iedomājusies.
Tur ir 2 savstarpēji izslēdzošas pretrunas. Attiecas tikai un vienīgi uz Visuma konstrukciju, radīšanās kārtību un Dieva īpašībām.

Tu joprojām bīdi kādas cilvēku izdomātas teorijas, kas ir ieslēgtas laikā un telpā. Cilvēks redz niecīgu procentu no pasaules kopuma tomēr atļaujas izvirzīt teorijas par visu un vēl pasludināt par patiesību. Visa problēma tajā, ka iedomājies tikai vienu noteiktu modeli kā Dievs varēja radīt pasauli (pieņemot ka to darīja) un ja neredzi tam atbilstību tad automātiski noraidi pašu ideju.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.07.12 02:08:33
Adonika
redzi - versija par 6 radīšanas dienām, un 6000 gadu vecu pasauli - arī ir teorijas, kas ieslēgtas ĻOTI šaurā telpā un laikā. Pasludināt tās par patiesību, ja viņas neatbilst pašas saviem kritērijiem... nu... tur jāmet īpaši saprāta kūleņi.
Bet cik saprotu - pat to netaisies darīt. Problēmu noraksti uz tjipa - visi ir muļķi un neko nesaprot, tāpēc viss ko tie saka -nav taisnība, tikai man vienai tāda ir... bet es jau neteikšu -tik un tā nesapratīs.
/populārs harizmātu un citu zvēriņu paņēmiens. Spilgts piemērs nesen bija Svētais... taču mazliet aplauzās.../
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:39:36
versija par 6 radīšanas dienām, un 6000 gadu vecu pasauli - arī ir teorijas, kas ieslēgtas ĻOTI šaurā telpā un laikā.
Radīšanu nevar ieslēgt šaurā telpā un laikā. Radīšanai vispār nepastāv nekādi ierobežojumi, lai kā Tev tos negribētos. Vēl jo vairāk cilvēku relatīvie pasludinājumi.

Problēmu noraksti uz tjipa - visi ir muļķi un neko nesaprot, tāpēc viss ko tie saka -nav taisnība, tikai man vienai tāda ir... bet es jau neteikšu -tik un tā nesapratīs.
tas ir tas, ko Tu alksti saskatīt un tāpēc ar redzi visos kam cits skatījums. Eļementarno
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.07.12 11:03:29
Radīšanu nevar ieslēgt šaurā telpā un laikā.

a kas tavupraat ir 6 dienas? Tas ir bezgaliigi liels tankkugjs ar marineetaam silkjeem?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.12 11:13:15
a_masiks
es runāju par citu aspektu - to ka Dievam nav problēmu vienā dienā radīt lietas ar nopietnu vēsturi. Nav laika limitu.
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.12 14:14:33
Adonika
Dievam nav problēmu vienā dienā radīt lietas ar nopietnu vēsturi

vispār jau jebkuram apgalvojumam par Dievu vajag atrast pamatojumu Bībelē- savādāk tāda interpretācija uz subjektīvām sajūtām vien sanāk
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.12 14:27:44
pich_
Es jau minēju pirmos cilvēkus, kurus Dievs radīja pieaugušus nevis kā zīdaiņus, kas būtu loģiskā lietu secība.

Gnidrologs
es runāju par to ka cilvēku izdomātās teorijas vecuma noteikšanai nav arguments.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.12 14:44:05
Ctulhu

Biibele? A kur argumenti, ka taa nav cilveeku izdomaata? Tb kristieji tic, ka nav.

Taatad - kristiejiem arguments ir tikai kristiesju ticiiba.

Iisaak sakot arguments ir : Man taa liekas

Kristiešiem arguments ir Dievs - tb kristiešu ticība nebalstās uz informāciju (dzirdētu, lasītu), tā balstās uz personīgu piedzīvojumu un attiecībām ar Dievu. izrietoši - par piemēru man pazīstot Dievu kā Personu nav problēmu pieņemt arī to infu, kas citādi šķistu atmetama.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.12 14:48:20
Adonika
Musulmaņu, krišnaītu un daudzu citu ticība tieši tāpat balstās uz personīgu piedzīvojumu un attiecībām ar Dievu. Tāpat tiek pieņemta pārējā infa.
Nav nekādas atšķirības. Tikvien tur, ka viens pieņem vienu, otrs atkal citu ticību. Bet principā atšķirības nav. Visam apakšā ir tas pats "man tā liekas", tikai apstiprināts ar personīgu pārdzīvojumu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.12 14:50:16
Ctulhu
Var jau būt, ka viņi tiešām kontaktē, nevis viņiem tikai liekas.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.12 14:59:42
Taatad runa ir par izmainiitu apzinjas staavokli, kura rezultataa ticiigajiem liekas, ka vinji kontaktee ar dievu.
Nē, runa ir par to, ka Dievs ir Persona nevis mitoloģisks tēls.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.12 15:00:48
Ctulhu
Ne obligāti tas "ārējais novērotājs" var konstatēt mijiedarbību. Piemēram, virtuālā vidē, S. Lema "kastes", vai Matrix. Tur paši burkās esošie cilvēki neko nodetektēt nevar, jo visi viņu detekcijas instrumenti ir virtuālajā vidē. Te būs principiāli neiespējams ko nebūt konstatēt.
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2010.07.12 15:03:50
Adonika
es runāju par citu aspektu - to ka Dievam nav problēmu vienā dienā radīt lietas ar nopietnu vēsturi. Nav laika limitu.

Ir Dievam limits. Vismaz tam Dievam, kurš ir kristiešu Dievs. Limits saucās - bezgrēcīgs.
Paskaidrošu. Radot lietu, kurai ir ITKĀ vēsture - tie kas aplūko šo lietu -tiek maldināti, viņiem tiek radīta nepatiesa ilūzija. Tb - Dievs šādā veidā melo, kaut kāda iemesla dēļ maldinādams.

Radot Ādamu, jau kā pieaugušu, viņš radīja Ādamamu noteiktā ķermeņa kondīcijā, nevis kopā ar garumgaru stāstu par Ādama dzimto ciematiņu, kur dzīvoja reiz viņa vecāki un vecvecāki.

Tb - radot Andromēdu dakuja lielā attālumā, kuram pilnīgi neizprotamu apsvērumu dēļ (no teoloģiskā viedokļa, protams) nepieciešams 2,3 miljardu gadu ilgs laika posms... kurš jāaizpilda ar neesošu gaismas informāciju par neesošiem procesiem - ir tieši šāda ciematiņa radīšana, kurš itkā existējis vēl pirms Dieva radītās pasaules.

Tici man, šo paradoksu labi saprot gan harizmāti, gan varu apzvērēt -arī tu pati. Tāpēc apziņas līmenī tas jums tiek kaut kādā man nesaprotamā veidā bloķēts.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.12 15:04:17
Ctulhu
Tas ir juusu apgalvojums.
Saprotams ka ne ateistu. izrietoši nav saprotams, kur problēma.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.12 15:06:13
Radot lietu, kurai ir ITKĀ vēsture - tie kas aplūko šo lietu -tiek maldināti, viņiem tiek radīta nepatiesa ilūzija. Tb - Dievs šādā veidā melo, kaut kāda iemesla dēļ maldinādams.
Nevis Dievs kādu maldina, bet cilvēki sevi ar savām pašizdomātajām teorijām
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 184 , pavisam kopa bijuši: 16626