atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kas jums liek justies mīlētiem?
vilks
Iesūtīts: 2010.06.02 19:23:41
Gribētos zināt.
Jautājums attiecas gan uz to, kā izjūtat Dieva mīlestību, gan cilvēku.

Un, jā - vai jums ir svarīgi, ka jūs mīl?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Gunārs [87.226.73.115]
# Iesūtīts: 2010.06.20 17:34:55
Manuprāt man mīlētam liek justies tas ,ja esmu palīdzējis kādam kurš tajā brīdī man ir tuvākais.Lai Dieva svētības visiem kas kalpo.
Mazā
# Iesūtīts: 2010.08.26 13:26:11
Mīlestībā pats jaukākais ir mīļi vārdi un glāsti,kuri ir neviltoti
danar
# Iesūtīts: 2010.08.26 13:39:47
Man ik pa laikam ir svarigi sanemt atgadinajumus,ka Dievs mani mil un ir mani pirmais milejis.Par cilvekiem...ir svarigi,ka mani mil man tuvie cilveki...bet lielu prieku dod tas,ja es kadu varu milet
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.08.29 02:00:08
Īstenībā svarīgāk par to vai mani mīl, man liekas ir tas vai es mīlu.
tās ir visjaukākās jūtas - mīlēt kādu - mīloto cilvēku, bērnus, draugus, Dievu.
laikam būtu jāuzskaita otrādā secībā...
Aitiņa
# Iesūtīts: 2010.08.29 08:20:09
man ir svarīga vārda mīl aktīvā forma.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.08.29 13:12:48
Mazā, Aitiņa
un kā tas tiek saņemts no Dieva????
Aitiņa
# Labojis Aitiņa: 2010.08.30 08:25:30
a_masiks
visvisvispilnīgākajā veidā.

labs ir, izstāstīšu. vakar nepagalam negribējās iet uz Sv. Misi, visi citi darbi likās svarīgāki un interesantāki.
tad pieņēmu lēmumu, ja ne ar prieku, tad pienākuma dēļ došos uz draudzi. stāstīju par to grēksūdzē, cik maza ir mana mīlestība uz Dievu...

saņēmu piedošanu. un Mises laikā mani aptvēra Tāāda Dieva Mīlestība!!!! UHHH!!!! maz nelikās.
nu tā, un ja cilvēks var ko tādu baudīt, tad viss pārējais, ko saucam par mīlestību nav nekas īpašs.

nezinu, vai mācēju to izstāstīt.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.30 08:36:00
Aitiņa
labi, jau labi. Mācēji. Es tevi pilnībā sapratu.
Maigons [195.244.154.200]
# Iesūtīts: 2013.10.14 08:01:43
Mīlēts jūtos, kad man pasaka labu vārdu. Kad man saka Tu esi mīļš, nevis es Tevi mīlu.
Kad man skatā acīs cieši un mani uzlūko tā, it kā visam citam uz pasaules nebūtu nozīmes. Kad mani samīļo un ļauj samīļoties. Un to es gaidu visvairāk. Varu pastāstīt, kad nejūtos mīlēts. Bieži. Vai vajag?
Maigons [195.244.154.200]
# Iesūtīts: 2013.10.14 08:06:09
danar, Tev veicas. Vai tu vari mīlēt tos, ko nemaz nesatiec, vismaz man tā izklausās. Piemēram, mīlēt kādu skaistu meiču tālā Āfrikas salā, un būt laimīgs- jo Tu vari (drīksti) viņu mīlēt, protams. To neviens Tev nevar liegt. Vismaz tā Tu raksti.
dafne
# Iesūtīts: 2013.10.14 09:10:00
Maigons [195.244.154.200]
uzmanies maigoni,ka zaļš no skaudības nepaliec..un uzliec stiprāku brilli,lai vari izlasīt to,ko patiešām rakstu
rainars
# Iesūtīts: 2013.10.14 10:14:56
Paldies Dievam ka varu dalīties tajos svētā gara augļos ko varenais radītājs manī izaudzējis. Kādreiz nepratu mīlēt, kaut gribēju jo nevarēju par cik dažādas netaisnības un neizpratnes manī bija darījušas rūgtu. es nebiju "garšīgs" sabiedrībai un par to tiku knābāts un līdz ar to vēl rūgtāks. Meklēju taisnību ar kuru pierādīt ka manis apbižotāji ir vainīgi. Jo vairāk runāju , sēju ar vārdiem, jo vairāk apbižotāju saraadās.
Tad gadījās ka mani saevanģelizēja un sāku iet draudzē, kur uzzināju vēl vairāk taisnības , ka esmu nepatiesi un netaisnīgi apsūdzēts un gadījās ka vēl aizstāvu sevi, jo man tak ir "taisnība". Lai vai kā ,bet arī pēc tām reizēm meklēju arvien ātrāk mierinājumu Dievā, uzticot piedzīvoto viņam.
Tagad atskatoties varu teikt ka Dievs mani ciešanās, strīdosties, norūdīja un beidzot deva saprast jau kādu laiku uzrunātu citātu no Pāvila vēstules 3:21 Vai tad nu bauslība ir pret Dieva apsolījumiem? Nekādā ziņā ne. Jo, ja būtu dota bauslība, kas spēj dzīvu darīt, tad patiesi taisnība nāktu ar bauslību.22 Bet raksti ir it visu saslēguši grēkā, lai apsolījums taptu dots ticīgiem ticībā uz Jēzu Kristu.

Cenšoties nepierādīt savu taisnību , bet izpildot Kristus mīlestības bausli es priecājos ka varu to izpildīt un par to pasakos, kad pasakos tad izlīst lielāks prieks, kad neiznāk tad nožēloju un atkal varu priecāties ka varu nožēlot. Rezūltātā saprotu ka man tiek dots vairāk paciest cita nepilnibas. Un ja man ir dots vairāk tad man nav ar ko lielīties it kā nebūtu saņēmis
Varu teikt kā Pāvils : Nevis, ka es to jau būtu saņēmis vai jau būtu pilnīgs, bet es dzenos, lai to satvertu, tāpat kā arī mani satvēris Kristus Jēzus.
Paldies par Krisstus apskaidrošanās garu mūsos, šo saldo smaržu par kuru pravieši pravietojuši
Un pār to klāsies un to sargās Tā Kunga Gars, gudrības un saprāta gars, padoma un spēka gars, atziņas un Tā Kunga bijības gars. Bijība Tā Kunga priekšā būs viņam salda smarža, un viņš netiesās pēc tā, ko viņa acis redz, un nespriedīs pēc tā, ko viņa ausis dzird, bet viņš tiesās nabagus pēc taisnības un cietējiem virs zemes spriedīs goda pilnu tiesu un pēc patiesības. Bet varmācīgos viņš sitīs ar savas mutes zizli un bezdievjus nokaus ar savu lūpu dvašu

Tagad ar kristus doto mīlestību varu apklātos kuriem vēl nav tas dots saprast, jo saprotu ka ja cilvēks ir tumsā un miris savu pārkāpumu dēļ tāpat kā es biju miris pārkāpumos ,nevar atprasīt , bet tik dot citam tālāk šo nepelnīto mantu žēlastību , kas nav žēlot , bet labā došana. Ja man netaisni uzticēta šī manta tad došu to tālāk netaisnīgi.
Mīļie aiz prieka un pateicības manam Līksmības Dievam gaviles laužas no sirds lai pagodinātu grēcinieku pestītāju. Nu ta mierā un priekā.

dafne
# Labojis dafne: 2013.10.14 10:55:35
rainars
nu izskatās,ka patiešām pārmaiņas tevī ir notikušas...esi sācis sakarīgāk rakstīt,nu var saprast.Patiešām prieks
Bet vai nav tā,jo vairāk satver Kristus mīlestību..jo skaidrāk ieraugi savu cilvēcīgo nespēju mīlēt tā,kā gribētos..?
bet izpildot Kristus mīlestības bausli es priecājos ka varu to izpildīt
vari minēt, nu ,kaut vienu piemeru,kad esi izpildijis Kristus mīlestības bausli?
rainars
# Iesūtīts: 2013.10.14 11:20:10
Protams ka tā ir , bet tāpēc ir labi neatļau savu iekšējo cilveku apsudzetajam apbižot pretī tam liekot to ticibas gudribas principus no jaunas derības. Proti te noder ka lai katrs sevi savalda ar to ticības mēru kas tam ir no Dieva, vairāk nevar prasīt........ Rī to ka pieaugot ticības taisnībai jāatceras par to ko raksta Mt.23: Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs dodat desmito tiesu no mētrām, dillēm un ķimenēm un atstājat bez ievērības svarīgāko bauslībā: tiesu, žēlastību un ticību. Šo jums bija darīt un to neatstāt. Jūs aklie ceļa rādītāji, kas odus izkāšat un kamieļus aprijat.
Paļāvības stiprināšanai der arī tas ka ne visi mūs sapratīs tāpēc atstāsim tiesāt tam kas spriež taisnu tiesu , kā arī toka Dievs mūs ir izredzējis dzīvot caur Jēzu Kristu. Tas nozīmē arī ciest un dvēseles cciešanās norūdītiem iemantot ar pacietību Dieva apsolījumus.
Prātā nāk arī lūgšana kuru Svētais Gars ielicis: Dievs dod man lūdzu būt jaunās derības kalpotājam , ne burtam , bet garam , jo burts nokauj , bet gars dara dzīvu.
Palīdz arī tas ka nav jākalpo ar savu pilnību vai nepilnību , bet ar to ko dod Dievs , proti ar labā došanu. Un tas nav no manis , jo Dievs jau zin kādi esam un kā grēkā kritusī pasaule plucot no labā un ļaunā atdzīšanas mirst miesā un arī caur dvēseli nokauj to ko devis Radītājs.
Jēzus nāci nevis tiesāt , bet glābt pasauli........ Ja nu mūsos ir Kristus Augšāmcelšanās Gars tad ko darīsim?........
Vērotājs
# Iesūtīts: 2013.10.14 16:27:25
Vai Salamans neteica, kaut ko tādu - Kam jākļūst pazudinātam, tas papriekšu kļūst lepns
rainars
# Iesūtīts: 2013.10.14 18:11:16
jaunajā derībā saka : ka ar ko mēro citus atmērī atpakaļ un pieliek klāt ....
ja padomā atpakaļ šo teicienu , ar ko gribam lai mani atmēra mērīšu citus.
nav jau vcilvēkam viegli savas domas p;armainīt ,bet ja pie tā piedomā biežāk tad jau var savaldīt savu mēli. Jo kā Jēkabs saka kurš spēj savaldīt mēli tas spēj arī savaldīt miesu(dom. miesas kārības slikti domāt un sliktu teikt)
Lai izdodas par mieru un prieku.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 147 , pavisam kopa bijuši: 35570