atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bībeles autentiskums
Dienasgaisma
Iesūtīts: 2010.05.31 18:56:06
Vai Jūs tiešām domājat, ka Bībele ir patiess Dieva vārds???
Tajā ir daudz vēsturisku kļūdu un nepatiesību. Mozus rakstīja par savu nāvi, dzīvs būdams(tika atklāts, ka pirmās 5 grāmatas nemaz nesarakstīja Mozus). Evaņģēliji tika sarakstīti 40 gadus pēc Jēzus nāves. Pavisam bija 20 evaņģēliji bet Bībelē baznīctēv iekļāva 4. u.tt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.01 13:40:58
Nu tas, ka ganuzēns 3 ākstoties nobrēcās vilks aitās gan neatceļ to, ka vienā brīdī vilks aitās bija.
Tik daudz par džōrdžiem un marihuānām
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.01 14:01:15
Gnidrologs
Vai tādēļ, ka piegriezusies marihuāniķu un sēņreibju kompānijas murgošana?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.01 14:11:34
Gnid, un to, ka Bahs gjeenijs/klasikjis - tas taa... kulturaals fenomens, nevis objektiivu patiesiibu atteelojosha atzinja?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.01 14:20:48

Tikai viens bet.. kur tas "lielais vairums` bija J. S. Baha dzīves laikā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.01 14:31:50
... ij vinji muus apsuudz Juudu Mitologjijas kultiveeshanaa
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:06:34
Bībele ir iedvesmots Dieva vārds, patiess, nelokāms un nemainīgs .

Te,luk, pieradijumi

2.Pet.1:20 Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams;
21 jo pravietošana nekad nav cēlusies no cilvēku gribas, bet Dieva cilvēki ir runājuši Svētā Gara spēkā.

Ps.119:89 Tavs vārds, Kungs, stāv nelokāmi debesīs uz mūžīgiem laikiem!

Ps.135:13 Ak, Kungs, Tavs Vārds paliek mūžīgi, Tava slava, Kungs, uz radu radiem,

Ps.83:19 Lai viņi atzīst, ka vienīgi Tavs Vārds pastāv, ak, Kungs, Tu Visuaugstākais pār visu pasauli.

u.c.

pich_
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:12:59
Svētais

pierādīt Bībeli ar Bībeli ir ļoti ļoti ļoti labi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:15:46
Sveetais, tu nupat pieraadiijumu, ka koraans ir patiess pieraadiiji ar to, ka koraanaa rakstiits, ka koraans ir patiess
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.06.01 15:18:49
pich_Jošs Mulders
Labi, ka juus puisi saprotat humoru . a prieks manis tas ir pieradijums , man neko citu nevajag, ka vien noticet tam, kas rakstits ...
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:20:19
Ctulhu
"citaadi mums buutu nopietni jaapsver arii hipoteze, ka paar Dzordzu Lukasu naaca atklaasme, ko iedvesa Dzedaji no taalaas galaktikas..."

Noteikti, ka nāca atklāsme. Es to nemaz neapstrīdu. Jautājums vienīgi ir par atklāsmes avotu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:22:39
godwit
Noteikti, ka nāca atklāsme. Es to nemaz neapstrīdu. Jautājums vienīgi ir par atklāsmes avotu .

nu ja... kas bija Lūkasa avots, pēc tavām domām?
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:23:02
pich_
"ja es uzpīpēju marihuānu un uzgleznoju krāsainu gleznu ar abstraktiem elementiem (kādu pirms tam nebūtu iedomājies uzgleznot)- kas ir autors?"

Atbilde izriet no tava komentāra ievada "ja es..."
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:24:42
pich_, Ctulhu
diemžēl neesmu redzējis to filmu
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:27:09
Ctulhu
Nē, stārvārus arī nēesmu. Varbūt derētu atgriezties pie tēmas?
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:32:19
godwit
Atbilde izriet no tava komentāra ievada "ja es..."

to pašu var teikt par Bībeli. savādāk ir ar korānu, ko esot pierakstījis analfabēts Muhameds- kā tas būtu iespējams?
Bībeli pierakstīja cilvēki, un ir jautājums, kādu "Svēto garu" viņi bija sevī uzņēmuši
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:32:41
Ctulhu, redzi... zinaatnee netiek apluukotas alternatiivas versijas tikmeer, kaameer aktuaalaas nav krustaam shkjeersaam paarbaudiitas un atziitas par paaraak iisaam.

Taakaa... principaa... aktuaalaa un primaaraa darba versija par Rakstu izcelsmi un autentiskumu nav paarliecinoshi tapusi apgaazta, tad alternatiivaas hipoteezes ir un paliek - alternatiivas!
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:48:55
pich_
"to pašu var teikt par Bībeli."
Pamato lūdzu.
pich_
# Labojis pich_: 2010.06.01 15:51:17
Jošs Mulders

manuprāt Ct arī nemaz neapstrīd Rakstu izcelsmi un autentiskumu. jautājums ir par informācijas patiesumu un pierādījumiem, kas tur rakstīta.

arī Harija Potera grāmatu izcelsmi un autentiskumu es tev varu pierādīt, bet tu man gribi iestāstīt, ka visi tur sastopamie goblini ir īsti
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:54:31
godwit

es saku, ka gleznas autors ir cilvēks, nevis marihuānas dūms, bet tu centies apgalvot pretējo.

tā pat, kā dzērumā izraisītas avārijas vaininieks ir cilvēks, nevis alkohols.

un Bībeles autors ir CILVĒKS, nevis SG (vai kas cits), kā ietekmē Bībele tapa
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:59:57
Un taa ir - Biibele ir senebreju tautas eposs ar folkloras un mitologizacijas elementiem. Piekriitu - taada arii ir patreizeejaa darba versija. Exotika dipa dievs, ETI, hrononauti, sazveerestiibas ir tikai exotika. Fantastikas gabaliem.

Nepareizi! Taadu teoriju izvirrza tie, kas noraida to, ko Biibele pati par sevi saka!

Pirmaa un galvenaa darba hipoteeze par jebkuru veestures lieciibu ir taa, ko pati shii lieciiba par sevi liecina!

Nevienaa acii Raksti neapstiprina, ka vinji ir ebreju eposs vai miits bet gan apraksta veesturiskus notikumus... Tas ka dazhi no tiem ir tavupraat neticami, taa jau ir tava probleema... Veestures kaa zinaatnes prikols, taa ir neatkaartojama un unikaala... Ij tas, ka shodien frukti pa juuraam nestaigaa nenoziimee, ka kaadreiz tas ir bijis normaals paarvietoshanaas veids paari uudenjiem... ANalogjiski, tas ka shodien dinozauri neskraida pa mezhiem nenoziimee, ka pa mezhiem skraidoshas lielas kjirzakas ir fantastika!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 5718