atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Jēzus starp grēciniekiem
pich_
Iesūtīts: 2010.05.31 15:52:19
Evanģēlijos var redzēt, ka Jēzus vairāk uzturējās tieši starp grēciniekiem. Kas bija šie grēcinieki- tie, kas pārkāpuši vismaz vienu no desmit VD baušļiem?
Varbūt grēcinieki skaitījās arī visi neticīgie? Ja tā- kāpēc mūsdienās Jēzus kontaktējās tikai ar ticīgajiem, bet neticīgos neuzrunā?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2010.05.31 16:48:08
Svētais

gribi teikt, ka neviens neticīgais nevar nodzīvot līdz 70-80 gadu vecumam? nu ok- es nesaku, ka pēdējā minūtē jāpieņem Jēzus. var arī pēdējā gadā (vai tad, kad paliek 60 gadus vecs).
tas neskaitās? tikko taču pats teici, ka Jēzum nav svarīga mana pagātne
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.31 16:51:55
pich_
redzi, es runaju par ko citu. teiksim tā. Tu izvelies faktiski apvest ap sturi Dievu. Dzīvot dzīvi sev, un pirms naves atrzit Jezu. Bet DIevs nelaujas piesmieties, ko cilveks sej , to vins plauj. Tapec Dievs saka, ka sodien ir labveligs laiks, un sodien ir glabsanas diena. Tu nezini to, vai tev bus vel tada iespeja pieversties vecuma, jo sirds var but tik loti nocietinata, ka Dievu vecuma nemaz nemekles!

2.Kor.6:2 Jo Viņš saka: labvēlīgā laikā Es tevi paklausīju un pestīšanas dienā Es tev palīdzēju. - Redzi, tagad ir vislabvēlīgākais laiks; redzi, tagad ir pestīšanas diena.

pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 16:56:28
Svētais

statistika melo? Japānā ir visaugstākais mūža ilgums, lai gan viņi netic ne Bībeles Dievam, ne Jēzum (visi staigā nocietinātām sirdīm).
kāpēc tā?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.31 17:04:57
pich_
nav problemu par japanu. cieni un goda vecakus, apsolijums dzivot ilgi virs zemes . japani to izteikti dara. Bet es jau skatos muzigas dzives perspektiivaa . es piem., esmu sacis dzivot muzigi jau tagad...tas gan ir jauki , un vienlaga cik uz zemes nodzivosu, pec tam man muziba prieksa un sis ir tikai mirklis
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 17:12:00
Svētais
apsolijums dzivot ilgi virs zemes

īsti nesapratu- kurš kam ir solījis? un vai tu ņēmi vērā to, ka japāņiem nav nekāda daļa gar Dievu- lielākā daļa visticamāk pat nepazīst to...
un neskatoties uz tādu nekaunību, Dievs tik un tā viņiem ļauj dzīvot visilgāk uz šīs planētas. kā tā?
es arī sev tikko apsolīju ilgi dzīvot un man nāve tuvākajos gados nedraud (balstoties uz Japānas vidējo statistiku un tevis teikto)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.31 17:14:39
pich_
Dieva likumi darbojas neatkarigi no taa vai tu tos zini vai nē. tur jau tā lieta. Kads varetu teikt, ka japani dzivo ilgi , jo ed zivis un risus, un beztauku edienus. es saku, ka 20 % jaa, bet atlikusie ir tie, pec kura darbojas likums cieni un goda savu tevu un mati, lai tev labi klajas un tu ilgi dzivo virs zemes
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.31 17:22:17
apsolijums dzivot ilgi virs zemes

Eeeee... tada apsoliijuma nav vismaz ne pie 4aa baushlja
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.31 17:30:30
ef. 6:2 Godā savu tēvu un māti, - tas ir pirmais bauslis ar apsolījumu, proti:
3 lai tev labi klājas un tu ilgi dzīvo virs zemes. -
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 17:33:04
Svētais

tu laikam nesaprati manu domu- sanāk, ka cilvēks var visu savu dzīvi nodzīvot kā noziedznieks, nogalināt daudzus cilvēkus, izvarot bērnus utt, un, ja nav paspējis kaut kā nomirt, tad beigās pieņemt Kristu un tikt paradīzē.
vismaz no tevis teiktā tā sanāk. Jēzus neskatās uz šī cilvēka pagātni un viņu neinteresē noziedznieka atstātais mantojums- sabojāta psihe izvarotajiem bērniem.
noziedzniekam svarīgi ir pilnībā nožēlot grēkus un pieņemt Kungu.

nav tā?
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 17:52:58
Pich, taa ir cilveeku meeraukla ... Juris, maita, visu muuzhu snjabi dzeera ij sievu kaustiija, negribu ar vinju vienaa paradiizee ... nav taisniigi !

Dievs kudii plashaak skataas ... un tik pasmaidiis, kad Pichs vinju peedeejaa stundaa piemaaniit piesaucot provees.

Bet noziedznieka patiesa nozheela ... nedomaa, ka sava ljaunuma atskaarsme vinjam jau ir sods ... jo briesmiigaaks, jo briesmiigaaki darbi bijushi?
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:00:35
Rosalie

noziedznieks nevar patiesi nožēlot un tikt paradīzē? ej nu...
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:01:21
kur to izkjeeri?
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:04:43
Rosalie

īsti nesapratu- tu apstrīdēji manu iepriekš teikto, vai arī apstiprināji?
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:06:43
var var tikt ... tikai pashshaustiishanaas vinjam peec sava ljaunuma apjausmas buus elles/soda vietaa ...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:07:09
pich_
Nu bet saki atklāti, vai gribi pavadīt mūžību ar Dievu?
incognito
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:09:03
Netiešs apstiprinājums Svētā teiktajam par korelāciju starp cieņu pret vecākiem un ilgu mūžu ir Jēzus Kristus. Evaņģēliji mums atstāsta šādu epizodi:

Tad Viņa māte un Viņa brāļi nāca un, ārā stāvēdami, pie Viņa sūtīja un Viņu sauca.
Un ļaudis sēdēja ap Viņu un Viņam sacīja: "Redzi, Tava māte un Tavi brāļi, un Tavas māsas ārā Tevi meklē."
Un Viņš tiem atbildēja un sacīja: "Kas ir Mana māte un Mani brāļi?"
Un Viņš visapkārt uzlūkoja tos, kas ap Viņu sēdēja, un saka: "Redzi - Mana māte un Mani brāļi.
Jo, kas Dieva prātu dara, tas ir Mans brālis un māsa, un māte."

(Marka 3:31-35)

Un Jēzus nodzīvoja tikai 33 gadus!
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:17:54
Aivars
vai gribi pavadīt mūžību ar Dievu?

nemāku atbildēt, jo nezinu, ko tas nozīmē. tu arī nezini
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:21:50
Svētais
Dieva likumi darbojas neatkarigi no taa vai tu tos zini vai nē

tu esi galīgi apmaldījies savā meistarībā... pats visu laiku apgalvo, ka svarīgs ir nevis tas, kāds tu esi un ko tu dari, bet gan tas, ka tu pieņem Jēzu. tā ir vienīgā lieta.
un še tev- tikko par japāņiem tu visus savus apgalvojumus noskaloji podā
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:21:53
pich_
Nu man ir kāds priekštats, ko nozīmē vadīt kādu laiku kopā ar Viņu, un tas man patīk. Bet ja Tevi Viņa kompānija neinteresē, ko ta cepies, kuru Dievs pieņems un kuru ne? Gan Viņš zinās ar ko ietusēt!
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:27:27
Aivars

tev nešķiet savādi, ka man tas interesē vairāk kā tev? vai arī- tev tas interesē mazāk, kā man?
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 3009