atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi saskaņa sevī
S.R.(katole)
Iesūtīts: 2010.05.31 10:41:35
vai dzīvojat tā, kā gribētu?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.31 10:42:56
tāds jautājums - vai dzīvot pareizi vienmēr ir tas pats kas dzīvot labi?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.31 10:44:02
Ne visai... bet tas jau rada to kustiibu... tiecoties peec taa kaa gribeetos, rodas motivaacija rosiities un stumdiit kalnus, neesaat zvaigznes bradaat juuras un laust planeetaam osinjas!
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.31 10:47:31
neesaat zvaigznes bradaat juuras un laust planeetaam osinjas!

labi pateici.
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:27:40
Mēģinu dzīvot tā, kā gribētu, bet ne vienmēr sanāk.

Es gan īsti nesaprotu, ko nozīmē dzīvot labi?
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2010.05.31 11:32:15
vilks
labi=laimīgi.vienk. uzdodu sev šo jautājumu. vai es esmu laimīga? ja nē, tad ko es daru vai nedaru lai tāda būtu. ko varu mainīt, no kā baidos u.tt.
laimīgi=brīvi. saskaņā ar sevi, savām vēlmēm un vajadzībām.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:33:14
Nez, ko Mozus domāja, sacīdams 90psalma 10 pantā "mūža ieguvums ir grūtums un bēdas". Vai tā ir sarkastiska nopūta, vai arī atskārsme, ka caur grūtumu un bēdām ir gūta svētība?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:33:46
S.R. eeeee... paga tagad nechesno!

Ja runaa - vai es laimiigs - tad jaa es lamiigs Lai arii nedziivoju taa kaa gribeetu Bet ne jau viss ko es gribu ir tas, kas man pietruuxt laimei... prieksh laimes man viss jau ir Paareeajis jau ir tikai taada gribeeshana "pa virsu" tam, kas jau taapat ir! Ar domu, ka gribeet jau mees nepaarstaasim kaameer vien dziivosim!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:34:40
Aivars, vai kuraa tur psalmaa - Kad tu man esi, man nevajag ne debesis ne zemi!
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:38:42
Jošs Mulders
ok, tātad tu nepārstāj pilnveidot savu laimīgo dzīvi. tas ir labi.
Aivars
es nezinu, ko Mozus ar to domāja. katrā ziņā, ja runa iet par otro variantu tad tulkojums ir vairāk nekā neveikls. var pat teikt - pilnīgi maldinošs.
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.05.31 11:39:01
Jošs Mulders
Aizpagājušās nedēļas lasījums no Romiešiem 5:
1 Tad nu mums, ticībā taisnotiem, ir miers ar Dievu caur mūsu Kungu Jēzu Kristu.
2 Ar Viņa gādību mēs, kas ticam, esam iegājuši tai žēlastībā, kurā stāvam un teicam sevi laimīgus cerībā iemantot dievišķo godību.
3 Bet ne vien par to: mēs teicam sevi laimīgus arī savās ciešanās , zinādami, ka ciešanas rada izturību,
4 izturība - pastāvību, pastāvība - cerību,
5 bet cerība nepamet kaunā, jo mūsu sirdīs izlieta Dieva mīlestība ar Svēto Garu, kas mums dots.
6 Jo Kristus par mums bezdievīgajiem ir miris tanī laikā, kad vēl bijām nespēcīgi.
7 Neviens tik lēti nemirs par kādu taisno. Par to, kas labs, jau drīzāk kāds ir gatavs mirt.
8 Bet Dievs Savu mīlestību uz mums pierāda ar to, ka Kristus par mums miris, kad vēl bijām grēcinieki.
9 Jo vairāk tagad, taisnoti ar Viņa asinīm, caur Viņu tiksim izglābti no dusmības.
10 Jo, ja mēs, kas bijām naidā ar Dievu, tikām salīdzināti ar Viņu Viņa Dēla nāvē, cik daudz vairāk, salīdzināti būdami, tiksim izglābti Viņa dzīvībā!
11 Bet tas vēl nav viss: mēs pat varam sevi laimīgus teikt Dievā caur mūsu Kungu Jēzu Kristu, kurā tagad esam ieguvuši salīdzināšanu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:42:22
Aivars, nu ja... taapee man vismaz nav pretruna tajaa, ka esmu gan laimiigs, gan ar to, ka iistenibiaa nedziivoju taa kaa man pasham gribeetos

vilks
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:42:38
S.R.(katole)
nu laimīga es diezgan esmu, man nav sevišķie iemeslu būt nelaimīgai

es gan nedaru visu, ko varētu, lai būtu vēl laimīgāka, bet ceru, ka ar laiku man izdosies arvien labāk

godwit
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:46:13
Ir tā, kad sāc iedomāties, ka kaut kas traucē būt laimīgam, tad sākās nervoza rosīšanās, un vēlēšanās radikāli mainīt lietas. Bet, kad pateicībā pieņem visu, ko Dievs devis, tad iestājās pilnīgs miers. Tapēc, kad esmu samierinājies ar saviem dzīves apstākļiem un pieņēmis tos, kā paša Dieva sūtītus, tad esmu laimīgs.
Pagris
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:48:05
1Kor 15:19 Ja mēs tikai šinī dzīvē vien ceram uz Kristu, tad esam visnožēlojamākie cilvēki.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.31 11:50:12
S.R.(katole)
Nu tulkojums ir kāds viņš ir, bet Jēzus makarismu gaismā, varētu gadīties, ka arī tas grūtums ir reāls ieguvums
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:03:10
Aivars
es nesaku, ka gaidu vieglas dienas vai debesmannā no gaisa.
jautājums ir šāds - vai es esmu es pati un dzīvoju tā, kā uzskatu par labu esam. vai arī es dzīvoju tā, kā uzskata par labu esam citi. cik patiesa es esmu savās domās, jūtās, gribā.
drošvien pārāk vispārināti un nekonkrēti. un vecumam neatbilstoši.
un galu galā uz šiem jautājumiem es varu atbildēt vienīgi pati.
gribējās tikai dzirdēt, vai citiem arī mēdz būt šāda veida problēmas.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:05:40
Trilo
kā tev tas ir? ko nozīmē - NĒ? varbūt gribi par to parunāt?
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:06:20
S.R.(katole)
gribējās tikai dzirdēt, vai citiem arī mēdz būt šāda veida problēmas.
uij, mēdz gan būt. man šķiet, es ar šiem jautājumiem mocījos vienu brīdi vismaz gadus 3. + vēl paralēli gāju uz psihoterapiju.
pašlaik gan puslīdz esmu sapratusi, kādas ir manas vēlmes no dzīves un kādas ir manas iespējas, līdz ar to ir iestājies zināms līdzsvars. + neuzskatu par savu pienākumu nevienam izpatikt. drīzāk - es saprotu, ka ir lietas, kuras es daru sev un ir lietas, kuras es daru, veidojot attiecības ar citiem, un otrās, protams, no manis var prasīt reizēm darīt arī kaut ko tādu, ko man pašai nemaz sevišķi negribas. Bet es zinu, kāpēc es to daru, tāpeč tas mani nedara nelaimīgu.

Pieņemu, ka pēc kāda laika man atkal nāks atpakaļ līdzīgi jautājumi - tāda jau dzīve ir, ka ik palaikam jāizvērtē.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:13:10
vilks
trīs gadi! tas ir baisi ilgi. es centīšos visu salikt pa plauktiņiem nedēļās laikā, padzīvošu dārza mājā. klusumā,mierā un lūgšanās. ideāli būtu vispār kaut kur 1000 km. tālu. jāizsāp sāpes, jāizdusmo dusmas, jāatrod spēks dzīvot tālāk. varbūt jāaizbrauc vismaz līdz jūrai.
eh, piedodiet man, šodien esmu pagalam nošņurkusi.
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:15:47
S.R.(katole)
nu katram jau ir savs jautājumu risināšanas laiks
es tādas lietas nepotu ātri risināt.

bet tu jau, šķiet, esi pavisam citādāka.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 71 , pavisam kopa bijuši: 32784