atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Klusuma meditācija un dēmoni
Merlins
Iesūtīts: 2010.05.28 19:20:50
Palaikam ir dzirdētas bažas, ka meditēšana rada briesmas nonākt dēmonu varā. Lasīju par to interesantu spriedumu pie Tomasa Kītinga:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 29 . 30 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.06.12 20:37:40
Pirtniece

Nu var atšķirt. To pasaka Gars priekšā. Dievam ir savs notikumu plāns.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.06.12 20:43:35
Aivars Lapšāns kam un kādā veidā Dievs to pasaka? vai tu runā mēlēs? vai tev ir garu izšķiršanas dāvana?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.06.12 21:23:14
Pirtniece

Vienkārši = ieliek kristietim galvā vajadzīgo informāciju. Kristietis tad jau rīkojas attiecīgi....
Lai tak runā mēlēs , kas man. Tikai gadās diezgan netaktiski gadījmi, kad kristieši sarunā piem. lūgt par kaut ko aplī. ES lūdzu latviešu valodā , koncentrējos uz lūgšanu vajadzībām. Pārējie to dara mēlēs. Manas lūgšanas laikā. Traucējoši. Tad , kad es beidzu , viņi arī beidz. Bet es jau arī gribu zināt un līdzdalīties viņu lūgšanu vajadzībām. Bet viņi ..nekā. Beidz lūgšanu(mēlēs) . Es jūtos netaktiski tā kā piešmaukts. Jo ir taču Bībeles pamācības , ka bardaks nav vajadzīgs. Vajag taču būt iejūtīgiem. Kur te Dievs , ja viens neiejūtīgi pret otru dara ,,savu darbu,,.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.06.12 21:25:50
Pirtniece

Starp citu, Tev vajadzētu nomainīt to sava imidža bildi. Kārumnieki, onanisms ...saproti pati
communitywestlv
# Iesūtīts: 2010.06.12 22:36:08
Runāšana mēlēs ir svētā Gara dāvana, taču par nožēlu jāsaka, ka tā ir tikpat izplatīta cik patiesa pravietošanas, brīnumu darīšanas un dziedināšanas dāvanas. Tātad reti un maz. Atšķirībā no dziedināšanas to ir viegli dublēt. Iesvētībās nekrīt Svētā Gara spēka spiediena rezultātā, tā visdrīzāk ir psihosomātika vai tumsa. Šo divu iesvētāmo personu cītīgāka iepazīšana noņemtu visas aizdomas no Svētā Gara...
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.06.13 00:27:00
communitywestlv

Iesvētībās nekrīt Svētā Gara spēka spiediena rezultātā, tā visdrīzāk ir psihosomātika vai tumsa. Šo divu iesvētāmo personu cītīgāka iepazīšana noņemtu visas aizdomas no Svētā Gara...

Sanāk , ka šīs personas saņēma tumsu , nevis Svēto Garu. Tas ir Bībeles apsolījums par Svētā Gara saņemšanu kristībās un iesvētībās.
Es, taisnību sakot, priecājos par tādu ziņu. Un man nav nekādas personas jāpārbauda. Tā ir kristiešu liecība no Limbažu draudzes, kur divi jauni cilvēki no Svētā Gara pieskāriena nokrita zemē. Ar viņiem viss bij ok.
Krišana zemē no Svētā Gara ir reta parādība. Bet ir. harizmātu draudzēs , teiksim, ļedjajeva , tur visi krīt. Mēs paprasījām dažiem = kāpēc tu krīt? - a , nu , ja visi krīt , tad es arī....Viņiem mācītājs tajā brīdī bļauj = izceļeļeņije un ar abām rokām it kā spiež cilvēku zemē. Aizmugurē stāv daži lai tas neatsistos pret krēsliem.
Limbažu gadījumā notika pēc rakstiem = kristieties un saņemiet Svēto Garu...
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.14 15:24:15
Mt.3:16 Un, kad Jēzus bija kristīts, Viņš tūdaļ izkāpa no ūdens. Un redzi, debesis tika atvērtas, un viņš redzēja Dieva Garu kā balodi nolaižamies un uz Viņu nākam.17 Un redzi, balss no debesīm sacīja: "Šis ir Mans mīļais Dēls, uz ko Man labs prāts."
Jņ.3:5 Jēzus atbildēja: "Patiesi, patiesi Es tev saku: ja kāds neatdzimst ūdenī un Garā, netikt tam Dieva valstībā!
Ap.d.1:5 Jo Jānis gan ir kristījis ar ūdeni, bet jūs tiksit kristīti ar Svēto Garu pēc nedaudz dienām.
Ap.d.11:15 Kad es sāku runāt, Svētais Gars nāca pār tiem, tāpat kā sākumā pār mums.
16 Es atcerējos Tā Kunga vārdu, ko viņš ir sacījis: Jānis kristīja ar ūdeni, bet jūs tiksit kristīti ar Svēto Garu.
17 Ja nu Dievs viņiem devis tādu pašu dāvanu kā mums, kas esam ticējuši Kungam Jēzum Kristum, kas tad es esmu, ka es būtu spējis Dievam pretoties?"
Ap.2:12 Izbijušies un neziņā būdami, tie visi cits citam jautāja: "Kas tas ir?"
13 Bet citi zobodamies sacīja: "Tie salda vīna pilni."
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.06.14 20:51:12
Vārds - meditācija....Latvijā ir diezgan jauns. Gliks iztika bez šī vārda.
Domāju , ka šis te meditācijas bums latvijas luterāņos ir skaidrojams ar vairāku Bībeļu likšanu blakus Bībeles stundās un konspektēšanā. = krievu , angļu, latviešu....
Angļu Bībelē tiešām ir daudz izmantots vārds meditācija.

PSA.1:2 Why have nations tumultuously assembled? And do peoples meditate vanity?

2 bet kam prāts saistās pie Tā Kunga baušļiem un kas dienām un naktīm domā par Viņa bauslību.

Iekopēju vēl. Varat salīdzināt tekstus. Vārd s meditācija latviešiem izpaliek. Un veiksmīgi. Var jau likt to vārdu , bet ....kā lai pasaka. Jaunie kristieši var sākt ar meditāciju , tad pamē``gināt meditāciju pie budistiem.....Diezgan bīstami.

Ps. 48:9 Within your temple, O God, we meditate on your unfailing love.
PSA.2:1 Why have nations tumultuously assembled? And do peoples meditate vanity?
ISA.33:18 Thy heart shall meditate fear: where is the learned? where is he that pondereth the words of the law? where is the teacher of little ones?
JOS.1:8 This book of the law shall not depart out of thy mouth; but thou shalt meditate therein day and night, that thou mayest observe to do according to all that is written therein: for then thou shalt make thy way prosperous, and then thou shalt have good success.
1TI.4:15 Meditate upon these things; give thyself wholly to them; that thy profiting may appear to all.
LUK.21:14 Settle it therefore in your hearts, not to meditate before what ye shall answer:
Ge. 24:63 He went out to the field one evening to meditate , [The meaning of the Hebrew for this word is uncertain.] and as he looked up, he saw camels approaching1CHR.16:9 Sing ye to Him, sing psalms to Him, Meditate on all His wonders.
Memekija
# Iesūtīts: 2010.06.16 13:34:21
Aivars Lapšāns Jaunie kristieši var sākt ar meditāciju , tad pamē``gināt meditāciju pie budistiem.....Diezgan bīstami.

Kas tavuprāt notiek ar kristieti, kurš pamēģina meditāciju pie budistiem? Tieši kur slēpjas bīstamība?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.16 13:39:23
savā laikā - "runājot sev un Dievam", kā Pāvils māca, tās man deva nopietnu garīgu stiprinājumu.

Nekaadas iebildes... Daavanu lietot tur un taa kaa taa likta lietaa... Tachu cilveeki pashizdomaatu dievkalposhanu daud zlabaak miil un viss kas vajadziigs ir MAAZDRUSCINJ ar pashdarbiibu izpushkjot Dieva daavaataas daavanas... nu lai sahmaas smukaak izskataas... lai visi redz, cik sveeti un taisni esam...

Manas iebildes pret Meeleem ir tikai taas pashas, kas bij Paavilam, kad vinjsh Korintieshus no panckaam aaraa lamaaja...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.16 13:41:08
Ttavuprāt notiek ar kristieti, kurš pamēģina meditāciju pie budistiem? Tieši kur slēpjas bīstamība?

Iestaajas hronisks steika un kotleshu truukums organismaa
Memekija
# Iesūtīts: 2010.06.16 13:50:00
Jošs Mulders Iestaajas hronisks steika un kotleshu truukums organismaa
vai tad tas ir bīstami? Kur reālā bīstamība?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.17 14:34:03
Ctulhu nevar... budisti - vegjetaarieshi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.17 14:34:30
vai tad tas ir bīstami? Kur reālā bīstamība?

Biistamiiba apkaart... jo iigns un skaabs Mulders pats par sevi ir riska faktors apkaarteejo labklaajiibai
Memekija
# Labojis Memekija: 2010.06.17 14:48:12
Jošs Mulders
Vai tad nav iespējams, ka kristietis pamēģina meditēt kopā ar budistiem, bet tomēr paliek kristietis?
jo iigns un skaabs Mulders pats par sevi ir riska faktors apkaarteejo labklaajiibai
Cik ilgs kotlešu trūkums padara Mulderu skābu?
Memekija
# Iesūtīts: 2010.06.17 14:58:53
Daudzi budisti ir veģetārieši, bet daudzi nav.
Tieši tāpat, kā kristieši.
Memekija
# Iesūtīts: 2010.06.17 15:04:04
Bet vispār man liekas budistu meditācijās, vismaz tajās, kas ir tīri elpošanas vērošana vai tamlīdzīgi, kristieši var droši piedalīties.
ja ir kautkādu dievību vizualizācija, tad kristietis budistu dievību vietā var vizualizēt Jēzu. Nu tā kaut kā.

Var jau arī kopā ar budistiem meditēt kristīgi.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.17 15:23:22
Cik ilgs kotlešu trūkums padara Mulderu skābu?

Ar kotleteem kaa ar sexu, jo ilgaak bez, jo iignaaks mulders

Es jau saku - pameegjinaaju pa budistu modei - fignjatas... paliku kristietis!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.17 16:08:06
Ctulhu, iespeejams paarprati!

Ar "paliku" es nedomaaju "kljuvu" bet gan "turpinaaju buut"
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.06.17 16:28:48
Memekija

Kas tavuprāt notiek ar kristieti, kurš pamēģina meditāciju pie budistiem? Tieši kur slēpjas bīstamība?
Šis kristietis var sākt nodarboties , nevis ar lūgšnām , bet ar okultām darbībām. Vārds - meditācija nes latviešie, citu jēgu. Bez šī vārda var iztikt. Var garīgo sarunu ar Dievu saukt par meditāciju , bet priekš kam tas ir vajadzīgs?
Tas kristietis , kurš ir saņēmis Jēzu, vairs neko nemeklēs. Nemeklēs nekādas meditācijas. Ja viņš meklēs....tad jājautā = vai tev ar Jēzu nepietiek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 29 . 30 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 4841