atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu KAUNS
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.05.26 14:36:51
pret mācītāju un slimnīcas apsargu ir pierādītas deviņas noziegumu epizodes
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.26 20:58:23
godwit

ok, atpakaļ pie tēmas: Lēvalds ir sliktais - mēs labie!

Tu visu laiku to provocē uz šādu sarunas izteiksmes formu. Ja turpināsi , tad sleģšu šo diskusiju.
šis Tavs vārds = labie salīdzinās ar homoseksuālistu bērnu izvarotāju.
Nevar vienādot šadās kategorijās. Mums ir tiesības runāt par grēku , viszemiskāko baznīcā. Jā , bērnu izvarošana ir viszemiskākais grēks , ko sātans var piedāvāt savam kalpam. Mēs visi prezentējam baznīcu. Tas , ka Tavs uzstādījums ir nekorekts un neatabilst kristiešu labam garam apliecina Bībele, kur Jaunā derība ziņo par negodīgiem kristiešiem. piem. Diotrefs utt.....Arī Luters skaidri un gaiši ziņoja , ka no draudzes traumētājiem nekavējoties ir jāatbrīvojas. Tāpēc nekaunini tos , kuri runā par lietām, jo tādās kategorijās kristiešiem ir jārunā. Un pat ļoti skaļi. Tad jau iznāk , ka par problēmām vispār nevar runāt, mums jāskatās timkai uz sevi. Tas nav evaņģēlijs , bet sātana sinagogas raksti.
Ekologs
# Iesūtīts: 2010.05.26 21:01:23
Aivars Lapšāns

Mani vairāk interesē tā ziņa par to, ka šajā šaikā bijuši vēl citi `darboņi` par kuriem pašreiz policija publiski informāciju vēl nesniedz.
godwit
# Labojis godwit: 2010.05.26 21:15:07
Aivars Lapšāns
"Arī Luters skaidri un gaiši ziņoja , ka no draudzes traumētājiem nekavējoties ir jāatbrīvojas. Tāpēc nekaunini tos , kuri runā par lietām, jo tādās kategorijās kristiešiem ir jārunā. Un pat ļoti skaļi."
Es kauninu liekuļus, nevis taisnības cīnītājus. Lēvalds no amata ir atstādināts jau labu laiku pirms šīs Tavas diskusijas. Taisnība ir uzvarējusi. Ko vēl Tu vēlies panākt? Lai to nabaga brāli arī uz elli aizraida?

Es centīšos noticēt, ka šo diskusiju uzsāki labu nodomu vadīts. Ceru, ka arī saprati no manas puses, ko vēlējos Tev teikt.

Miers ar Tevi!
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.26 21:15:47
Ekologs

Mūs valsts ir vis vis vis zemāko līmeņu prece. Ja tur iesaistīti arī bandīti , tad .....iespe`jama pat tirdzniecība un sutenerisms. Bet to pierādīt policijai būs neiespējami.
Ekologs
# Iesūtīts: 2010.05.26 21:20:47
Aivars Lapšāns

Mjā, te viss ir iespējams. Parasti jau arī lielas naudas apgrozās. Pedofilija jau nav tikai savu dziņu apmierināšana. Parasti pedofili iekļaujas veselā tīklā. Brrrrrrr!
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.26 21:32:34
godwit

Jēzus nāk pie savējiem , bet viņi viņu neuzņem. izdomā teodemagoģiskus rakstus savai paauKstināšanai.
Šis Vārds ir pilns Godības un Žēlastības un Patiesības. Bet tikai tiem , kas Viņu uzņem.
Piestrādā pie vārda ...patiesības. Interesanti vai ne? Vieni (savējie) neuzņem patiesību , bet tie kuri uzņem Jēzu saprot Patiesību.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.26 21:51:18
godwit

Patiesība sākas ar līdzjūtības un iejūtības formu. Pareizu attieksmi pret lietām.
Es kā skolotājs nevaru dot priekšroku kādā divu skolnieku konfliktā kādam, tikai tāpēc , ka viņš , teiksim ir no kristiešu ģimenes vai bagātnieku kārtas. Patiesībā un taisnībā jānotiek šķīrējtiesai. Citādi skola sabendē bērnu jau no mazotnes.
Kā risina ekstrēmus konfliktus? Visefektīvākais paņēmiens ir = ,,saknes,, . Grēka iespējamības un . neiespējamības analīze. Šajā kontekstā par to , ka mēs ik pēc kādiem gadiem atkal uzzinām , ka kāds ir izvarojis ,,kalpošanas laikā,, tādu , kuram ir vajadzīga palīdzība no Dieva es saprotu lietas pēc Lutera padoma , ka visiem draudzes locekļiem ir jābūt svētā sadraudzē. Mācītājiem obligāti. Draudze redz šo mācītāju ikdienas sadraudzē, kalpošanā. Tad pēc prāvetsta pieprasījuma draudzei, draudze tad ieteic bīskapam vai šis mācītājs var iet un kalpot citur , vai ne. Mācītājam obligāti ir jāiesaistās svētajā sadraudzē, bez tās viņš var nonākt lūgšanu izolācijā.
Dodu garantiju , ka būs ļoti liels efekts pareizai Luteriskā mantojuma intervencei praktiskā dzīvē visā baznīcā.
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.26 22:13:37
pich_
nebūtu slikti dzirdēt to mācītāju viedokļus, kas iepriekšējā diskusijā kaislīgi aizstāvēja šo noziedznieku

vaicā, ko tu gribi dzirdēt - es kaislīgi aizstāvēju šo noziedznieku aizdomās turamo.

? ? ?
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.26 22:46:58
Ekologs
tu neesi pich_ , bet es atbildēšu. es neesmu un nebūšu kļūdījies, jo apgalvoju, ka jebkura cilvēka vainu tiesiskā valstī nosaka tiesa. tas nav mainījies arī šajā brīdī - neesmu kļūdījies. es arī sacīju, ka vēl jo nepieņemamāk kristiešiem ir saukāt savus brāļus Kristū par noziedzniekiem, pirms pat to pasaule dara. arī tur es neesmu kļūdījies. un, ja Lēvaldu tiesa atzīs par vainīgu inkriminētajos noziegumos, es nebūšu kļūdījies.
Ekologs
# Iesūtīts: 2010.05.26 22:53:32
Galva Deg

Ja ir apsūdzība 9 epizodēs, tad būs arī tiesa un spriedums. Pagaidīsim, bet man šķiet, ka es zinu, kāds būs tiesas lēmums. Tikai žēl, ka vienam Lēvaldam. Tur vēl varētu būt dažs labs.
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.26 22:59:56
Ekologs
pagaidīsim
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.26 23:14:03
Galva DegEkologs

godwit

Šis gadījums kriminālajā praksē ir ar sevišķu nežēlastību arī no policijas un cietumnieku puses. Iespējams , ka viņi ir atzinušies. Tāpēc piestādītas arī apsūdzības. Nu , ja atzinušies , tad ....tiesa ir tikai pakārtota lieta. tiem kuriem ir jāizcieš sods par bērnu izvarošanu elle uz zemes būs nodrošināta.
Kalpoju arī cietumos. Tiklīdz tu izej caur kpp ...iepriekšējā dzīve ir beigusies un taisnību , palīdzību vairs nav no kā prasīt. Sākas reāla elle tiem , kuri izvarojuši bērnus. Viņus tur neuzskata ne par suņiem , ne par koka gabalu , ne par cilvēcisku formāciju. Pat bandīts nespēj saprast kā ir iespējams izvarot bērnu.
Ekologs
# Iesūtīts: 2010.05.26 23:40:42
Galva Deg
Tā ir tiesiski ļoti pareiza pieeja.

Aivars Lapšāns
Dievs nedod, bet ir dzirdēti briesmu stāsti. Pedofili patiesi ir "pēdējie" cilvēki ar kuriem rēķinās tādās vidēs. Bet kas mani visvairāk sāpina, - ka pat rūdīti noziedznieki saprot pedofilijas drausmīgumu. Tad vēl jo vairāk to vajadzētu apzināties garīdzniekam. Laikam būs taisnība tiem, kas to uzskata par slimību. Pie veselas apziņas tas nav iespējams. Bet, vai tas ir ārstējams?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.27 00:24:28
Ekologs

Ārstējams ar skalpeli...


Alfrēds [81.198.15.63]
# Iesūtīts: 2010.05.27 08:05:45
Pāvests un daudzu citi RKB to uzskata par noklusējamu, tādēļ pinīgi atbastu Doukinsa un Hitčensa vēlmi panākt šī pedofīlijas piesedzēja arestu. Cerams, ka kādai no valstīm būs "pauti" Racingeru sašņorēt, kad pāvsts to apciemos. Pedofīlija ir smags kriminālnoziegums, bet RKB atkārtoti demonstrē attieksmi, ka tas ir baznīcas iekšējais jautājums. Tā nedrīkstētu būt.
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.05.27 08:14:25
Alfrēds [81.198.15.63] Vo vo...baznīcas iekšējais jautājums...te jau arī viens otrs cenšas aizstāvēt līdz pēdējam, kamēr tiesneša onkulis pasludinās savu spriedumu...jo CĪTĀDI VIŅŠ NAV PEDOFĪLS. Absurds
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.05.27 09:21:44
Galva Deg
es neesmu un nebūšu kļūdījies, jo apgalvoju, ka jebkura cilvēka vainu tiesiskā valstī nosaka tiesa. tas nav mainījies arī šajā brīdī - neesmu kļūdījies. es arī sacīju, ka vēl jo nepieņemamāk kristiešiem ir saukāt savus brāļus Kristū par noziedzniekiem, pirms pat to pasaule dara. arī tur es neesmu kļūdījies. un, ja Lēvaldu tiesa atzīs par vainīgu inkriminētajos noziegumos, es nebūšu kļūdījies.

Piedod, bet mani urda viens interesants jautājums: ja tiesa atzīs augstākminēto cilvēku par nevainīgu , nu.... sakarā ar to, ka vaina netika pierādīta, jo arestējot nebija ievērotas kaut kādas formalitātes, daži liecinieki pēķšni atsauca savas liecības, kautkāda laboratorija it kā sajauca pierādījumu materiālus, nu un vēl kādas citas juridiskas juhņas dēļ... nu, tiesas lēmums pēc likuma, kā jau tiesiskā valstī pienākas. Tad kā? Ko uzskatīsi? ka neesi kļūdījies? Un roku jamam sniegs
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.05.27 09:22:05
Un roku jamam sniegsi ij viņa vadītā dievkalpojumā piedalīsies?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.27 09:23:55
Džonijs
Pat pavirši sekojot līdzi notikumu attīstībai šajā briesmīgajā lietā, nevar nepamanīt, ka LELB šo gadījumu netur par baznīcas iekšējo jautājumu. Un atturēšanās apstiprināt apsūdzēto vainu pirms tiesas sprieduma diez vai ir absurds. Daudz vairāk absurda ik dienas novērojam dažādos publiski paustos pieņēmumos par iespējamu nozieguma sastāvu, personisku ieinteresētību utt.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.27 09:31:16
masiks [212.93.96.2]
Tevis iztēlotā situācija ir smaga... visiem. Jo, ja nav notiesājošs spriedums, bet vaina netiek pierādīta (apstiprināta) blakus apstākļu dēļ, tas vienlaikus nav tas pats kas "nav vainīgs, nav darījis". Man ir aizdomas, ka praksē mēdz iestāties kaut kāds savdabīgs non grata stāvoklis.
Cik nu zinu, no Baznīcas pozīcijas, mācītājam ir jābūt ar nevainojamu reputāciju un labā godā arī pie tiem, kas nav Baznīcā, lai nekrīt kārdinājumos un nav par apkaunojumu pasaules acīs - līdz ar to jautājums, man šķiet, ir atrisināts.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 4140