atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai visa pamats ir lūgšanas?
Anette
Iesūtīts: 2010.05.25 18:27:43
Pasaulē tā iekārtots,ka viss balstās uz lūgšanu,lūgumu...
Vai Dievs uzklausa arī manu lūgšanu,kaut neesmu kristiete?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 10:03:56
Anette
"Vai visa pamats ir lūgšanas?"
Visa pamatā ir Dievs.

"Vai Dievs uzklausa arī manu lūgšanu,kaut neesmu kristiete?"
Dievs noteikti dzird Tavas lūgšanas, bet atbild tikai tad, kad lūdz pēc Viņa prāta. Bet, lai zinātu Dieva prātu ir jābūt kristietei.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.26 10:10:02
godwit
tev gan viss sanāca gludi,apaļi un pareizi. un kāds tad ir Dieva prāts tavuprāt?
Anette
Dievs uzklausa patiesas sirds lūgšanu, satriektu un salauztu sirdi Viņš neatstums. un esmu pārliecināta, ka sirds stāvoklis nav atkarīgs ne no konfesionālās, ne no reliģiskās piederības.
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 10:13:51
S.R.(katole)
Dieva prāts ir atgriezties no grēkiem un ticēt evaņģēlijam. Uz šīs ticības balstoties Anette varēs runāt ar Dievu, kā mīļā Tēva mīļotā meita.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.26 10:20:38
Dievs noteikti dzird Tavas lūgšanas, bet atbild tikai tad, kad lūdz pēc Viņa prāta. Bet, lai zinātu Dieva prātu ir jābūt kristietei.

Un lai kļūtu par kristieti, ir ... jālūdz. Paradokss?

Es zinu (no pieredzes), ka Dievs uzklausa nekristiešu lūgšanas, ja tās ir pēc Dieva prāta (kā teica S.R.(katole)). Pēc tam Dievs mani ieaicināja baznīcā.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.26 10:29:53
godwit
tu pareizi saki. kā no grāmatas. un tas arī nav slikti.
bet visa pamatā manuprāt ir jāliek šīs mīlošās attiecības - Tēvs tik ļoti pasauli ir mīlējis, ka lai to glābtu deva savu Vienpiedzimušo dēlu. Tēvs nāk pie mums, un tikai tad seko mūsu atbilde Viņam. ja Anette vēlās lūgt, tad Tēvs jau nāk pie viņas. primārie nav nosacījumi - esi kristiete, atgriezies no grēkiem u.tt. bet atver sirdi Mīlestībai, viss pārējais notiks kā dabiska likumsakarība.
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 10:34:04
Mārtiņš
"Un lai kļūtu par kristieti, ir ... jālūdz. Paradokss?"
Vispār jau nav nekāda paradoksa. Ticība ir Dieva dāvana (Ef.2:8). Tas, ka Tu lūdz Dievu, arī ir Viņa dāvana. Viss ir no Dieva.
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 10:35:13
S.R.(katole)
"Tēvs nāk pie mums, un tikai tad seko mūsu atbilde Viņam. ja Anette vēlās lūgt, tad Tēvs jau nāk pie viņas."
Āmen. Pilnīgi Tev piekrītu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.26 11:12:34
Anette

ja uzskati, ka Dieva lūgšana tev palīdzēs, tad neredzu iemeslu tavām šaubām un jautājumu uzdošanai...

man tāds jautājums- ja tu neesi kristiete, bet gribi lūgt Dievu- tad kas tu esi?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.26 12:02:41
Jā Dievs uzklausa tavu lūgšanu Ar to vien tu vari būt Kristiete

Būt Kristietim jau nozīmē neko citu, kā vien būt šajās attiecībās ar Dievu, kad tu viņu lūdz un runā un viņš ir apsolījis tevi dzirdēt. Tā kā... runā... jo viņš klausās un dzird.
Anette
# Iesūtīts: 2010.05.26 13:46:15
pich_
Paldies.Neesmu kristiete-vismaz ne tradicionālajā izpratnē.Esmu ceļā uz to.Vismaz tā ceru Bet Dievs jau ir neatkarīgi no ta,vai mēs tam ticam vai nē.
Jošs Mulders
Un dzird ari tad,kad lūdzu majās,nevis Baznīcā,ja?Paldies.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.26 13:50:56
Anette
Lai ceļš būtu drošāks, ej uz tuvāko baznīcu (vai citu - pēc izvēles) un aprunājies ar mācītāju. Nekādu speciālu iemeslu nevajag, nedz arī kādus jautājumus vai ko citu - viņš pratīs runāt
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.26 13:52:46
Ctulhu
Nejauc cilvēkam galvu un neaizmirsti, ka šis ir kristiešu un nevis dievnīdēju forums.
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.26 13:56:31
Anette
Bet Dievs jau ir neatkarīgi no ta,vai mēs tam ticam vai nē

otrādi- tieši no tavas ticības ir atkarīgs, vai tev Dievs ir vai nav. es ticu, ka tev ir Dievs (vismaz tā izskatās)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.26 13:57:39
pich_ mulkjiibas tu runaa

Anette
# Iesūtīts: 2010.05.26 14:00:06
Paldies
Ik pa laikam jau arī palasu forumu. Dažreiz ir diezgan interesanti.

Manas domas,ka katram cilvēkam ir jābut ticībai.Cits tic Dievam,cits velnam,cits sev,cits naudai..... Tā ir katra izvēle.
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.26 14:00:44
Jošs Mulders

nu bet manī taču nav SG, jo es viņam neticu. man vajag noticēt, lai saņemtu SG, tā nav? kur ir kļūda?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.05.26 14:04:28
Jošs Mulders mulkjiibas tu runaa

Visi mēs runājam muļķības...līdzko apgalvojam kaut ko par patiesību;)(arī mans apgalvojums ir viens no tiem
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.26 14:05:33
Džonijs, tad jau tavs apgalvojums nav vērā ņemams, ja jau tu muļķības runā
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.05.26 14:06:18
Jošs MuldersTāds nu ir tas paradoks

Bet tu padomā...pēc kā mūsu vāvulēšana izskatās no augšas
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.26 14:10:06
Džonijs

Mulders tev nepiekritīs, jo viņš zina visu par patiesību [iebaksta pirkstu Bībelē]

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 205 , pavisam kopa bijuši: 5023