atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aglona 2007
Ervīns
Iesūtīts: 2007.07.23 19:18:31
Drīz jau tukstoši katoļu piedalīsies svētceļojumā uz Aglonu, lai svinētu Sv.Jaunavas Marijas devessbraukšanas svētkus ar to kulmināciju 15. augustā.
Cik man ir zināms daudzi luterāņi piedalas šai pasakumā.
Gribētos uzklausīt kādu, kas jau ir bijis vai plano apmeklēt šo katoļiem svēto vietu šajos svētkos.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:22:44
kaut... bet es tak nerunāju par Mariju, es runāju par to, ka tava ticība ir visai jocīga, ka tavu uzvedību var vadīt kā radiovadāmu mašīnīti tik pareizās vietās izliekot uzrakstus "Marija" "Bluķa velšana" "Buda" un tu iesi akurāt uz otru pusi... tādējādi nevis tava Sirds ticība nosaka tavu ārējo uzvedību, bet tieši otrādi... ārējie faktori programmē tavu saturu!
Es tak neaicinu tevi pielūgt Mariju, taču tu acīmredzot nesaproti savu aplamo loģiku, tā ir inženiera indukcija... domāt, ka ja luterānis ar katoļiem kopā iet svētceļojumā, tad viņa motīvi, ticība un paļaušanās ir uz Pāvestu! Kamdēļ tu nespreid otrādi, ka varbūt, ja jau katoļi iet kopā ar luterāņiem, tad varbūt šie kāreiz tic kā luterāņi!
Bet nē, tu konsekventi izsecini vissliktāko scenārīju, ka luterāņi ar katoļiem noteikti ir vienisprātis tikai tamdēļ, ka viņi vienā ceļā ir! Nu nav tā... nevari tu spriest par cilvēka sirds ticību kāmēr viņš pats par to nav tev runājis. Bet ja runā, tad tici tam ko saka! Necenties izlikties par garu pazinēju un telepātu, ja tāda neesi, jo tā tu pārkāp 8 bausli!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:23:32
a_masiks, nu arī pēc Ortodoxu tradīcijas Marija ir dzīva, kā dzīvi ir visi ticīgie!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:26:17
kaut... nu redzi, tev ir kaut kāda tava ticības prakse, tad kamdēļ tu uzskati, ja kādam tā atšķirās, tad tā ir nepareiza?
Pietam joprojām deprofundis nav teicis, ka viņš gāja par godu Marijai vai Mariju pielūgt, tā bij tava deprofunda rīcības interpretācija. Es gan saprotu, ka KLB rindās izveidojas šī dīvainā attiexme pret realitāti, kas izpaužās nespējā atšķirt to kas ir īstenībā no to ko KLB adepts ir iedomājies savā galvā!
Tātad vēlreiz - no kurienes tu parāvi, ka Deprofundis pielūdz Mariju?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:27:17
a_masiks, tu savukārt nejauc ateistisko dzīvot, kas nozīmē - bioloģiskās funkcijas ķermenī, no Bibliskā dzīvības/nāves jēdziena, kas nozīmē existences dislokāciju nevis existences formu!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:37:03
Spuķe, par to nespriedīšu! Ņemot vērā vispār, ka vēsturiskie avoti un tas ko RKB izzīž nāk no 4-5 gadsimta, kad notikās pagānu vajāšanas un daudzi pagāni "kristianizējās" turpinot savu pagānisko praksi, bet nu jau kristīgā mērcītē (aizstājot Artemīdu ar Mariju, dievus ar svētajiem), tad es nedošu pārāk daudz par RKB mācību!
Tad jau patiešām palikt Pareizticīgo nepabeigtajā teikumā, lai neapgrēkotos!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.08.20 13:38:12
Ctulhu, nē dzīvot nozīmē būt Dieva tuvumā, mirt - būt prom no Dieva, jeb pareizāk sakot, kad Dievs savu klātbūtni apslēpj. Miesīgi dzīvot nozīmē būt miesā. Miesīgi mirt - nozīmē būt prom no savas miesas, būt atdalītam!
Tamdēļ arī Raksti māca par divām nāvēm, miesīgo un garīgo!

Tb teoloģijā dzīvot un existēt nav sinonīmi!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:39:44
Pametot ŠO pasauli - nebūs nekāda bizošana šurpu-turpu, zīmīšu nosūtīšana, kopā pasēršana.
--
Ēeeee??? Kur šito izraki?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:42:01
Ctulhu, Jahvi asimilēja Jūdi etaki 1.5kilogadus PK
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:43:35
Ctulhu, ugu! Tik netaisi ekvivokcijas sofistiku. Viņi turpina existēt, bet ir prom no Dieva, jeb ellē! Tātad garīgi miruši, lai arī turpina existenci!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:44:25
Ctulhu, Dieva krutums nenosakās vecumā, bet tajā, vai šis ir Debesis un Zemi radījis Es būs palaidis garām to vietu, kur tas ir par Osīrisu pateikts.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:52:27
a_masiks, nesapratu!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:53:13
Ctulhu... nu un saucu arī!
Arī cietumnieki var matēriju ietekmēt - cietuma sienas. Bet ir pavisam adekvāts teiciens - pasaulei viņi ir miruši!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 13:59:34
a_masiks toč nesapratu!
Nu tieši tā... dēmoni un Velni ir prom no Dieva, viņi nav Dieva valstībā... tātad ir miruši garīgi.
Bet viņi IR... un šis ir tieši norāda uz viņu existenci.
Existence gan ir visai nožēlojama, bez Dieva! Tāda "gaisā pakārta" existence... existence tukšumā... cietumā, kur pat sienu nav...
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.08.20 14:16:10
Mulder u.c. viņa draugi
paldies par komplimentu... no jūsu puses ... ka es fanātiksa un diez kā gan fanātisku cilvēku var vadīt ar pulti... man gan ir tāds priekštats, ka fanātiķi ir nevadāmi...

a nu Tu vari domāt visādas līdzības atiecībā uz mani un par mani... fanātiķe un vēl sazin kāda.. nejūtos traucēta savā ticībā es saku: luterānim nav ko darīt katoļu svētceļojumā!!! nu redz... nav man elastīga domāšana kā postmodernismā, bet man ir tāda tieša un šaura ... a ko padarīsi...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 14:20:01
a_masiks, redz uz Zemes mēs vēl esam Dieva tuvumā, tik nu tā kā tu nezini atšķirību... kā ir, kad Dievs novēršas visā pilnībā, tad tev tas šķiet normāli, jo neko citu jau tu nepazīsti!
Demoni un Velni ir ieslēgti cietumā, kur viņi Dievu neredz... un būtnei, kas by-design radīta tā, ka normāli spēj existēt un funkcionēt tikai Dieva klātbūtnē, šāds agregātstāvoklis ir pretdabisks un neciešams... Nu tas kā tu sevi iemestu ugunī vai pilnīgā ledū, tu neesi radīts tādai existencei, un tā tev būs mocība!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.08.20 14:23:15
kaut... : luterānim nav ko darīt katoļu svētceļojumā!!!
---
Beidzot tu runā tiešu valodu!

Pielūko, ka nekrīti. Jo nākamais apgalvojums būs "Luterānim nav ko darīt neluterāņu pasaulē"

Par laimi es neesmu šāds luterānis. Es vairāk sliecos uz šādu Luterismu:

19 Jo, nebūdams atkarīgs ne no viena, es brīvprātīgi paliku visiem par kalpu, lai pēc iespējas daudzus mantotu.
20 Jūdiem esmu tapis kā jūds, lai mantotu jūdus; tiem, kas zem bauslības, esmu tapis kā tāds, kas stāv zem bauslības, pats nebūdams zem bauslības, lai mantotu tos, kas stāv zem bauslības.
21 Tiem, kas bez bauslības, esmu tapis kā tāds, kas bez bauslības, kaut patiesībā nebūdams bez Dieva bauslības, bet stāvēdams Kristus bauslībā, lai mantotu tos, kas bez bauslības.
22 Vājajiem esmu tapis kā vājš, lai mantotu vājos; visiem esmu tapis viss, lai katrā gadījumā kādus izglābtu.
23 Bet to visu es daru evaņģēlija dēļ, lai man būtu daļa pie tā.


Ja tu nenes evanģēliju katoļu svētceļojumā katoļiem, tad tev nav daļas pie šī evanģēlija! Kāda tev alga, ja tu svētī tos, kas tevi svētī, atmaksā tiem, kas tev atmaksā, dod tiem, kas dod tev, vai muitnieki un grēcinieki tāpat nedara? Bet ko es tev saku - ej kā avs vilku barā un izglāb Dieva bērnus, tad tev būs daļa pie dzīvības vārdiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 14:37:05
a_masiks, palasi Ebreju 11 nodalju... lasi visu, bet tas par ko runāju - 13-16 pantu! Zajava ir visai informēta... Dievs uztur šo pasauli, tak viņš ir pieejams ikvienam, kas viņu meklē un tai pat laikā, viņš netraucē tiem, kas no viņa vairās. Šī pasaule ir starpstāvoklis, starp elli un paradīzi! Šeit visi mēs esam vienādos apstākļos... Dievs dāvā vienādi laicīgās lietas kā vieniem tā otriem... Taču pēc tiesas, netaisnajiem atņems to kas viņiem ir un atdos to tiem, kas ir taisni Dieva acīs un tiem savukārt atņems viņu grēku!
Te arī atbilde, kā būs ar tiem tuviniekiem, kas ellē nonāks. Vienkārši, viņiem tiks atņemts tas, kā dēļ tu viņu šai zemē mīlēji, kad tu ieraudzīsi grēcinieku viņa patiesajā izskatā, tu būsi tikai priecīgs, ka viņš iet uz atkritumu tvertni!
Dievs netiesās pēc emocijām, bet pēc patiesības! Ikvienam tiesājamajam tiks uzrādīti visi lietas materiāli, tie paši arī liecinās pret neticīgo!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 14:37:57
Ctulhu, pēc JD šāda aina nav novērojama, jo Kristus dēļ, Velns vairs nevar apsūdzēt ticīgos! Tiesa pār Velnu ir notikusi, spriedums ir gatavs, tā izpilde gan atlikta līdz pasaules galam!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.20 14:46:26
Ctulhu,
---
1 Arī jūs bijāt miruši savos pārkāpumos un grēkos,
2 kuros reiz dzīvojāt, pakļauti šīs pasaules varas nesējam, gaisa valsts valdniekam, garam, kas vēl tagad darbojas nepaklausības bērnos.
---
Šeit uz Zemes saskarās divas pasaules... Velna cietums un Dieva Valstība. Tie, kas ir Kristū, tiem kā stāv rakstīts: Tad nu tiem, kas ir Kristū Jēzū, vairs nav nekādas pazudināšanas. (Rom 8:1) Bet, kas Kristu noraida, tiem ir kā stāv rakstīts: Jo, ja mēs pēc patiesības atziņas saņemšanas tīši grēkojam, tad neatliek vairs upuris par grēkiem,bet gan briesmīga tiesas gaidīšana un uguns karstums, kas aprīs pretiniekus. (Ebr 10:26,27)
kaut..
# Iesūtīts: 2007.08.20 14:55:05
Mulder Raksti jāskata kopumā:
Pāvils neaizliedz tikties un sludināt Evaņģēliju pagāniem, bet ... izlasi pats:

11 Bet, kad Pēteris nonāca Antiohijā, tad viņam atklāti nostājos pretim, jo viņš bija kritis vainā.
12 Proti, pirms kādi no Jēkaba ļaudīm bija nākuši, viņš ēda kopā ar pagāniem; bet, kad šie atnāca, tad viņš atrāvās un nošķīrās, bīdamies no apgraizītajiem.
13 Un līdz ar viņu liekuļoja arī pārējie jūdi, un arī Barnabu viņu liekulība aizrāva līdzi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 87 , pavisam kopa bijuši: 5671