atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi reliģiska satura sapņi
p.l.dassy
Iesūtīts: 2010.05.21 14:08:13
vai jūs esat redzējuši? sapņus vai murdziņus saistībā ar baznīcu, ticību, reliģiju utml
ja var padalieties ar tiem!
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2010.05.21 14:08:38
šī tēma nav nopietna, bet varētu būt interesanta
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.21 14:13:59
jā... vienu otru Pasaules Gala versiju

Ar izteikti violetu saules krāsu... stiliigi...
Galva Deg
# Labojis Galva Deg: 2010.05.21 14:15:43
es esmu redzējis sapnī, kā Jēzus pavairo maizes. es redzēju viņu sēdus, viņa klēpi un kājas, rokās bija apaļa, grumbuļaina plāceņveida maize, kuru viņš plēsa/lauza. Rezultātā katrā viņa rokā bija maize ar plēsuma līniju, bet daudz lielāka par pusmaizi, kāda sanāktu mums. viņam mugurā bija pelēcīgas krāsas vienkārša auduma garš tērps. no vēdera uz augšu, seju arī neredzēju. lūk.
sicilia
# Iesūtīts: 2010.05.21 14:22:28
vai es reguklāri redzu sapņos baznīcu. tas ir tāds reālistisks sapnis ar manu piedalīšanos - apmaldos it kā savas baznīcas kora telpās, bet tomēr tas ir tādi baisi b;ēniņi, skrienbu pa baznīcu, piedalos misē baznīcā, pirms kāzām bija milzu murgi par baznīcu. njā... vispār man ir regulāri šādi sapņi
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.05.21 14:43:34
p.l.dassy
Nedaudz no Vasarsvētkiem un kā skaidrot sapņus.

Ap.d. 2:16,17"...tas notiks pēdējās dienās, saka Dievs, Es izliešu no Sava Gara pār visu miesu, un jūsu dēli un jūsu meitas pravietos, un jūsu jaunekļi redzēs parādības, un jūsu sirmgalvji sapņos sapņus ..."

Droši vien šajos vārdos var sadzirdēt, ko nozīmē Vasarsvētku notikums, kā tas pārmaina cilvēkus, kā atmostas jauna cerība un ticība, ka pat sirmgalvji sāk sapņot. Visiem - jauniem un veciem ir daļa pie Kristus augšāmcelšanās dzīvības un Viņa atnākšanas.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2010.05.22 13:49:51
Raimonds
tas, ko Tu piesaki ir sapņu tēma.. iz ikdienas! un nopietni!

es vienkārši pate redzēju ar teoloģiju saistītu sapni... protams, ka tā bija fantāzija... bet interesanti...
tad ieliku vienos domubiedros un tur cilvēki arī interesantas(lai arī bezjēdzīgas) lietas rakstīja....
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2010.05.22 13:53:31
mans sapnis bija tāds: es reāli uzdevu jautājumus kādam mācītājam(pati zināju, ka nezinu atbildes)
un tas mācītājs sapnī visu atbildēja....

un tad es pamodos un domāju: atbildēja tas mācītājs, bet sapnis bija man! kam pieder tās atbildes- tam mācītājam vai man?
jo tā viena atbilde tiešām bija atbilde uz man aktuālu jautājumu vienā aspektā uz kuru atbildes nezināju...
tas bija ļoti dīvains sapnis!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2010.05.22 13:54:25
jā protams... es arī esmu redzējusi dievkalpojumus sapņos... tie ir labi sapņi.. varētu biežāk redzēt
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.05.22 22:25:53
p.l.dassy
es arī esmu redzējusi dievkalpojumus sapņos... tie ir labi sapņi.. varētu biežāk redzēt
Vai tas nozīmētu, ka vairs nebūtu jāiet uz dievkalpojumu?

Interesanti, ka sapņus var dažādi nosaukt: labi, slikti, grēcīgi, piedauzīgi utt. Tātad sapnim ir kāda ētiska gradācija. Sapnis ir kaut kas no mūsu privātās dzīves neredzamās puses. Ja sapnis jau kļūst par daļu no ikdienas, tad acīmredzot sapnim var piemist arī kāda vara pār mums.

Ir gadījies nakts vidū piecelties no tādas sajūtas, kā katra šūna būtu uzlādēta, ka katrs sadzirdētais vārds ir jāpieraksta, vienkārši, lai neaizmirstas. Var jautāt, kas tas bija? Eņģeļa pieskāriens, Dieva Gars? Treknās vakariņas? Vēlīnā filma, vai dienā uzkrātā spriedze?
nv Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.05.23 13:21:06
man nerādās pareizi reliģiski sapņi.
danar
# Iesūtīts: 2010.05.23 17:16:14
sapnus neredzu..bet dzirdu balsis..religiska satura"laiks celties...nenoguli darby"
Bet vispar pie sevis esmu noverojusii...ja ilgaku laiku neesmu tikusi uz dievkalpojumu,tad macitajs sapnos radas...un parasti rajas.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2010.05.23 18:06:32
danar
es atkal tikai vienreiz dzirdēju balsi... parasti balsis atpazīstu diezgan labi, bet tā nebija dzirdēta balss
mani sauca vārdā...
un es domāju vai es nesāku jukt prātā... paldies Dievam tas neatkārtojās

nē balsis man nepatiktos dzirdēt! tad jau labāk sapņus.. vismaz tos var izanalizēt un saprast, ja tas ir ikdienas iespaidā... vai par ko brīdina?
Memekija
# Iesūtīts: 2010.05.23 19:58:59
Pirms 2 gadiem sapnī saņēmu atbildi uz savu svarīgāko jautājumu- proti, norādes, kā uzsākt nepārtraukto lūgšanu. Vairākas reizes esmu nosapņojusi tuvojošos politiskus notikumus simbolu veidā, kuriem sapnī nezkādā veidā zināju precīzu izskaidrojumu. Visskaistāko sapni redzēju pirms iesvētībām, jau daudzus gadus atpakaļ- varavīksni neiespējami košās un smukās krāsās, kuru nomainīja tik pat neiespējami koša saule. Pirms iesvētībām arī sapnī saņēmu svētību no saviem mirušajiem vecvecākiem.
ir bijuši arī tādi drusku smieklīgi sapņi- piemēram vienreiz sapņoju, ka eju savā baznīcā pie Vakarēdiena, bet tur maizīšu vietā dod tomātu šķēlītes
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.05.24 09:39:41
man laikam nāktos redzēt sapnī visādas raganu dedzināšanas un ķeceru tupināšanas uz mietiem.... paldies - nē! kaut kā tādus seriālus tomēr sapņos neredzu. lai gan varbūt kaut kad bērnībā bija kas tāds. Ja salasās un saskatās visādus saitus par inkvizīcijām - ne tas vien rādīsies.
var būt pie reliģiskiem varētu pieskaitīt sapnīšus par to, ka es atrodu universālo matemātikas formulu dzīvības radīšanai, ij no tās varu aprēķināt visādas iespējamās dzīvības formas, pārsvarā tādas, kuras uz zemes nekad nav bijušas, taču pilnīgi iespējamas uz citām planētām. Ij niekojoties, ar šīm dīvainajām dzīvību formām apdzīvoju vairākas nezināmas planētas.... kā arī vienu planētu - kā zemes kloni. Lai pasargātu izmirstošās sugas un adzīvinātu aizvēsturiskās (tjipa Jurasic Parku).
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.24 11:32:58
par sapniem un murdziniem
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.24 11:38:45
jā, esmu redzējusi reliģiski-pravietiskus sapņus.
pēdējais bija tāds - zinu, ka mana mamma ir dzīva un domāju - kā viņa no tā kapa tikusi ārā? un tad vēl konstatēju, ka tas melu laiks, kad uzskatīju ka mamma mirusi ir bijis draņķīgs.
beigās visi ir dzīvi un laimīgi.
danar
# Iesūtīts: 2010.05.24 12:33:29
p.l.dassyklau, bet Samuels ar taks dzirdeja balsi...kad kads vinu sauca varda



Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 22:01:25
Droši vien šajos vārdos var sadzirdēt, ko nozīmē Vasarsvētku notikums, kā tas pārmaina cilvēkus, kā atmostas jauna cerība un ticība, ka pat sirmgalvji sāk sapņot.
Tai apsolījumā ir runa par garīgo briedumu nevis fizisko vecumu - bērni ir tie, kas tikko kļuvuši ticīgi bet sirmgalvji ir tie, kas garīgi nobrieduši. Jo uztvert Dieva vēstījumu sapnī ir visgrūtākais tāpēc, ka sapņi ir izteikti simboliski.

Man laikam reliģiskākais sapnis bija, kad no matiem zelts bira ārā un skanēja ka mūzika - pielūgsme.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.06 22:24:51
Adonika
Tava reliģija ir zelts un mūzika? vai šitā , vai šā ?
Tas Pats
# Iesūtīts: 2010.07.06 22:30:41
Esmu redzējis murgu ar reliģisku pieskaņu.
Eju es pa vecu, pamestu parku. Paceļu acis... (savas)
Priekšā senlaicīga baznīcas ēka, ar pamatīgu, metālā kaltu, ornamentiem rotātu žogu, ko apvijuši vīteņaugi un ieskauj seni koki.
Baznīcas ēka tāda pamatīga, daudzkorpusu ar lieliem (augstiem) tumšiem logiem, vairākiem tornīšiem un kapara (to klāj zaļš absūbējums) jumtiem...

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 9 , pavisam kopa bijuši: 35432