atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem asinis lai nāk pār mums
Svilpaste
Iesūtīts: 2010.05.19 18:40:33
Mateja evaņģēlijs: "Tad Pilāts saka tiem: "Ko tad es lai daru ar Jēzu, kuru sauc par Kristu?" Viņi visi saka: "Sist Viņu krustā!"
Bet viņš sacīja: "Ko tad Viņš ļauna darījis?" Bet tie brēca vēl vairāk: "Sist Viņu krustā!" Bet, kad Pilāts redzēja, ka viņš nekā nevar izdarīt, bet troksnis kļuva vēl lielāks, tad viņš ņēma ūdeni un mazgāja rokas ļaužu priekšā, sacīdams: "Es esmu nevainīgs pie šī taisnā asinīm. Raugait jūs paši!" Un visi ļaudis atbildēja un sacīja: " Viņa asinis lai nāk pār mums un mūsu bērniem. " "
Kā jūs saprotat šo teikumu par asinīm? Ko tas nozīmē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.25 16:47:16
Ingars aug, pagaidaam maacaas diferencaalreekjinus... bet buus laix, kad apguus arii integraaljus
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.05.25 16:47:40
Ingars
Jaunajā Derībā ir aprakstīts diezgan daudz (cik tagad atceros) situācijas, kuras labi apspēlētas šīs mūsu izjūtas pēc taisnības, pēc taisnīgas tiesas, atlīdzības t.sk arī dusmas par pārestībām utt.
Piemēram Jēzus līdzība par pazudušo dēlu un viņa vecāko brāli. Vai Jēzus vārdi Pēterim, piedot savam brālim7x70 x. Kalna svētrunā , kur Jēzus saka, ka Debesu Tēvs liek lietum līt pār labiem un ļauniem. Jēkaba vēst., lai saule jums nenoriet dusmojoties. Kur vēl Pāvils un vēl jovairāk Jānis, rakstot par to, ka Dievs ir mīlestība.
indriķis
# Iesūtīts: 2010.05.25 17:19:19
Ingar, laikam jau neviens tūlītēju nāvi tomēr nav pelnījis,( nu labi, izņemot tās atsevišķās Vecās Derības tautas, kuras Dievs pavēl izsvēpē t uz līdzenas vietas,) bet pēc nodzīvota mūža ar perspektīvu ik brīdi stāties Dieva tiesas priekšā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.25 17:50:53
Ctulhu, ko projicee LV jurisprudenci uz -3000 gadu senu tautu?

A piemeeram Amerikaa shodien ir kolektiivaa atbildiiba, ja 3 bandiiti sit veceniiti, un viens iedur un veceniite pagalam - par slepakviibu seezh visi 3. Latvijaa, piemeeram, taa nav

Taa nu redzi... kolektiivaa atbildiiba... labums tai ir taads, ka ja tu zini, ka par atrashanos bandiitu viduu tu ARII dabuusi pa kaklu, tad tu centiisies ietekmeet situaaciju, lai paar tevi nenaak shii kolektiivaa atbildiiba. Citaadi tevis proponeetais modelis kultivee - ne mana cuuka, ne mans lauks - attiexmi, kura ir egoistiska un tuvredziiga un nav konstruktiiva!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.25 17:56:49
Ctulhu, atkal... to ka tas ir progress jau tu saki no savu uzskatu poziicijas, jo tu pienjem, ka taveejie uzskati ir pareizi!

Es, pieemeram, uzskatu tomeer, ka ASV kolektiivaas atbildiiabs mehaanisms ir labaaks... Laikam pat saucaas - fellony crime! Tb ASV te ir progresiivaaka nekaa LV
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.25 17:57:12
Tur nevajag nekaadu kolektiivo atbildiibu, parastais altruistiskais egoisms arii der. Tipa ja saprot, ka degradeeta vide degradees tevi pasju.

A ja nesaprot?
vilks
# Labojis vilks: 2010.05.25 19:56:21
Jošs Mulders Ctulhu
Nedomāju, ka tēmas kontekstā kolektīvās atbildības zars būtu ļoti plaši izvēršams. Iesaku izdarīt secinājumus un novirzīšanos beigt.

Gnidrologs Ingars
Iedzimtā grēka, patriarhālisma, likumdošanas un citi jūsu sarunas aspekti vairs ļoti vāji vai nemaz neattiecas uz tēmu. Iesaku arī izdarīt secinājumus no oftopikā pārrunātā un to izbeigt. Ja nav nekā, ko teikt par tēmu, drīkstat šai diskusijā vairs nerakstīt.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.26 08:58:49
Aivars

Es ļoti labi ieklausījos un redzu, ka tur ir tikai vispārēja, nenoteikta peldēšana, nav skaidras bibliskas mācības

Mārtiņš

Tu neesi mani sapratis, es vispār negribēju šito oftopika tēmu tagad baigi izvērst, tikai garāmejot pieminēju vienu bibliskās mācības aspektu, nebūt neeuzsvēru, ka tikai bauslība un nekāds evaņģēlijs. Runa vispār bija par to, ka Dievs pieļauj ļaunumu pār nepaklausīgajiem un tas ir bibliski, jo bībelē ir neskaitāmi piemēri par to. Tas nav sods par grēkiem - lūk tāpēc arī pieminēju, kas pēc bībeles mācības būtu sods par grēkiem (tūlītējs nosūtījums uz elli), bet šīs pasaules nelaimes ir pārmācība, kas notiek tad, ja izejam no Dieva apsardzības zonas. Tas, protams, nenozīmē, ka arī ticīgajiem nav vajāšanas, bet šeit es gribētu atšķirt Dieva pārmācību no ciešanām Kristus dēļ

Raimonds

Bet es jau nerunāju par savām izjūtām, bet gan par to, kas rakstīts bībelē. Ja vesela tauta piedzīvo traģēdiju un papētot šīs tautas vēsturi redzam, ka ir bijusi dziļa nodošanās elkdievībai, tad ir skaidrs, ka traģēdija ir sekas sai nepaklausībai

indriķis

Nu nezinu, ko gan citu nozīmētu vārdi - Dvēsele, kura grēko, tai jāmirst. Vai tur teikts - jāmirst pēc kāda laiciņa? NĒ, tur teikts - jāmirst un tas nozīmē - nekavējoties. Būsim godīgi - bez Jēzus tā arī būtu, pēc pirmā kodiena aizliegtajā auglī bams un nav Ievas

indriķis
# Iesūtīts: 2010.05.26 09:59:52
Ingar , laikam jau Dievs savā Providencē izlēmis, ka tā uzreiz nemirst vis, lai gan ``grēka alga ir nāve`` un Viņš par grēcinieku bendi nekalpo.
Redzi, Ādams pat "mirdams mira" ļoti ilgu laiku. Bet bez Jēzus jau mēs te nesēdētu pie datoriem un nerakstītu, tas tiesa.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.27 14:56:19
Ja progresa nav - var - vinji taaadi pasji kaa mees.
Ja progress ir - nevar - mees esam attiistiitaaki.


Nevar arii tad, ja ir regress
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.27 14:56:56
OK, uz prieksju. Kolektiivaa atbildiiba: Kristieji dedzinaaja raganas, znacit kristieji slikti. Visi. Bazniicas aizliedzam. Patiik saada nostaadne?

Shkjiet tomeer jurisprudence tev ir melna bilde
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.27 15:00:18
Ctulhu, veelreiz... ASV "felony crime" nav tas, ko tu esi iedomaajies

Tas, ka 3 neegjeri piekaava kaadu viireli, nenoziimee, ka VISI neegjeri sanjems sodu... bet tikai to, ka shie konkreetie 3 visi sanjems sodu par piekaushanu, pat ja siteejs bij tikai 1ns, bet paareejie 2i sauca "sit vinju sit vinju"
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.27 15:19:26
nekādi nespēju ieraudzīt šīs lapas komentāru saistību ar tēmu.
varbūt atgriezieties pie tēmas vai runājiet citur par visu, kas jums svarīgs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.27 16:58:10
Gnid, iedzimtais greeks nav nodariijums, bet gan predisponaacija! Domaa kaa - gjeneetiski paarmantojama slimiiba
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 08:08:41
Ctulhu- meklee meklee ... kad piekusiisi, iegriezies te, degjenereetajaa videe, ...elpu atsavilkt

ar sho Mt. vietu man ar gruutiibas. apm. taa :

Pilaats juut/nojaush/saprot KO sitiis krustaa-taisno un ko daudz lielaaku

grib no soda/atbildiibas izbeegt

grib gan Jeezu pasaudzeet gan juudus briidinaat/apgaismot

bet juudi ... gudra tak tauta, manupraat, arii ljoti labi saprot, kaada pasaules gaisma naak ar Jeezu ...

un, vismaz tobriid- apzinaati ir ar mieru maxaat ar savaam un beernubeernu asiniim, lai tikai gaismu aptureetu ...

taalaak - nezinu. maxaa vinji shausminoshi ... taapeec vai citapeec ... ne man spriest dots ...
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:40:58
Ctulhu,

tikko ticiibu apliecinaaji
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:46:08
aptureet gaismu vai progresu ir nereaals pasaakums, nevis neracionaals.

Taatad-amen

(fiicja terminologjijaa
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:47:52
un offtops abi
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:53:38
sk. augstaak ( nepretendeejot uz vieniigo patiesiibu)
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 13:01:20
taapeec, ka tumsaa maajo un/vai tumsa vinjos maajo ... un tur labi juutas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 158 , pavisam kopa bijuši: 10842