atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vīzija par mājas grupiņu draudzēm (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.05.12 12:41:20
Diskusija par jūsu viedokli par šo vīziju
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.26 13:59:18
Visi zin. nav jau citu variantu.

Reiz Dievs lika taisiit vara chuuskas teelu, un ikviens, kas to uzluukoja tapa dziedinaats.

Un tad pienaaca laiks, kad Dieva griba bij, sho vara chuusku salauzt un izniicinaat.


Mulderam [95.68.2.82]
# Iesūtīts: 2010.05.26 14:31:21

# Iesūtīts: 2010.05.26 13:59:18
Visi zin. nav jau citu variantu.

Reiz Dievs lika taisiit vara chuuskas teelu, un ikviens, kas to uzluukoja tapa dziedinaats.

Un tad pienaaca laiks, kad Dieva griba bij, sho vara chuusku salauzt un izniicinaat.


Paskaidro kontekstu?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.26 14:53:49
Mulderam...

Skaidroju!

Aivar lapshaana atbilde bij kaa tai anekdotee - "Mamai kljanusj - treugoljnjik"...

Taa teikt " Visi Zin" un "Nav Citu Variantu" ir Lapshaana argumentaacijas metodes!

Es tikai noraadiiju, ka veesturee meedz gadiities kaazusi, ka vienaa briidii kaada lieta ir Dievam tiikama un kaadaa citaa biriidi taa pati lieta ir Dievam netiikama... Vai tas pats gadiijums ar Peeteri, vienaa briidii Kristus saka - Sveetiigs tu esi Siimani... un paaris minuutes veelaak lamaa sho no panckaam aaraa - Atkaapies Saatan

Taatad... vai shobriid ir tas briidis, kad vara chuuska (mazaas grupinjas) ir Dievam tiikamas vai tas gadiijums, kad vara chuuska ir jaasalauzh?

Aivara argumentaacija bij... eee... balstiita subjektiivaas iedomaas par Dieva gribu... Var gadiities, ka taa ir... bet var gadiities ka taa nav... Aivara "Kaa zinu... nu Zinu" nav nekaads teologjsiks arguments. Bet jautaajums par Dieva praatu ir teologjisks jautaajums, kas prasa teologjisku argumentaaciju, nevis personiigo preferenchu projiceeshanu par Dieva gribu!

Tas es nesaku, ka Dieva griba ir pret mazaam grupinjaam... es tikai noraadu, ka taa argumenteet, kaa argumentee Aivars var varbuut nezinu... kaadaa baabieshu saietaa, kur emocijas un "Malchi zhenschina, kogda muzhiki govorjat" ir arguments.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.26 16:18:40
Jošs Mulders

Man žēl , bet Tu paud sātanisku ideoloģiju = neklausiet Lapšānu , viņš jūs aizvedīs pie Jēzus , nevis , pie manis.
ES , Mulder, esmu praktizējošs kristietis arī mazajā grupā un redzu augļus. Arī citu draudžu augļus.
Protams , ka tas ir Dievam labs prāts , jo tā ir pirmdraudžu sistēma un viņa arī pie vajāšanām tāda būs. Notiek fenomenāls fakts, ka šīs te mazās grupas vairojas pa pasauli lielā ātrumā...tas liecina par laiku beigām diezgan nopietni, vismaz kaut kādu beigu sākums.
Tā kā nepavedini cilvēkus uz neticību labai lietai. Ir pat grāmata par draudžu attīstību, kur ir veikti pētījumi. Šo grāmatu ir lasījuši miljoni, tā kā tas nav Lapšāna viedoklis vien. Bet , jā ....es ar atbildību varu teikt , ka tā ir Dieva griba šajā laikā. Ja kāds saka pret , tad kalpo sātana ideoloģijai.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.26 16:24:05
Aivars Lapshaans...

Kura vietaa es kaut ko paudu pret mazaam grupaam!

Viss pret ko es iestaajos, pret tavu argumentaaciju " Es to zinu, jo zinu, visi zin un citaadi buut nevar"

Luuk ja tu arii taa buutu atbildeejis, ka tev ir pieredze, ka mazaas grupinjas vairojas, ved cilveekus pie ticiibas etc. etc. etc. tas buutu kudii labaaks teologjisks arguments, nekaa " Es to zinu, jo zinu, visi zin un citaadi buut nevar"

Redzi un "Miljoni" NAV "Visi"

Reidz jau te maaciitaaji teica... tu esi labs maaxlinieks, bet teologs tu esi taads pats kaa es gjitaarists!

Arii lielas grupinjas ir Dievam patiikamas un sveeti vientuljnieki tuxneshos un milziigas draudzes... Tie visi ir dazhaadi veidi kaa Dievs darbojas... Mazaas grupinjas nav nedz vieniigais nedz peedeejais veids kaa Dievs uz cilveekiem runaa! Un arii taas, vienbriid var kljuut taapat kaa shis Vara Chuuskas teels - par krishanu daudziem!

Tava apseestiiba ar tavu "ES" jau ar neapbrunjotu aci ir redzama... Tavos textos ir ljoti maz Dieva, bet ljoti daudz Aivara Lapshaana Pats paarlasi - un saskaiti cik tur ir "Es" un cik tur ir "Kristus"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.26 16:29:25
Notiek fenomenāls fakts, ka šīs te mazās grupas vairojas pa pasauli lielā ātrumā...tas liecina par laiku beigām diezgan nopietni, vismaz kaut kādu beigu sākums.

Tas ir noticies arii pirms tevis un notiks veel ilgi peec tevis

Ne tu pirmais ne peedeejais, kas iedoamajas, ka tavs nu laiks ir tas svariigaakais pasaules veesturee...

Muusdienu "mazo grupinju fenomens" ne tuvu nestaav tam kas notikaas 19 gadsitmaa visaa pasaulee Un visaadi Jehovas Liecinieki veel shodien ir paarliecinaati, ka pasaules galam bij jaabuut 1914 gadaa
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.26 19:13:04
Jošs Mulders

To ziņo evaņģēlijs , ka laiku beigas ir iestājušās jau Kristus laikā. katru dienu kāds kristietis mirst un viņam tas ir svērts kā laiku beigu posms = ko viņš darījis, kā kalpojis, tas arī viss. laiku beigas , tas ir Bibliskais jēdziens arī alegoriskā sapratnē. Pēc šī vārda jēgas vienmēr liekama daudzpunkte.. Visādi 1914 , 1000, 1844, tie ir sektu augļi. Laiku beigas normāls kristietis , kurš lasa evaņģēliju saprot savādāk. Tas nenozīmē , ka mums nebūtu jāsludina par laiku beigu zīmēm. Tās ir. Sākot no Izraēlas, beidzot ar zvēra zīmi. Tas arī nenozīmē , ka pasaules gals nebūs. Tāpēc ir nepareizi sludināt Tavā garā , ka visi , kuri sludina par laiku beigām ir sektanti, tad sanāk , ka Jaunā Derība arī ir sektantiska. Atomieroči tiks laisti lietā. To pat šodien var izdarīt Ziemeļkoreja, kas tālāk ? Kurš atbildēs ar pretuguni kuram ? .....Jāņa evaņģēlijs ziņo par visādiem augoņiem utt... tas ir iespējams par atomkara sekām, mikročipi , dabas katastrofas , globāls ļaunums masu informācijas līdzekļos, karu daudzināšana .....to bez lupas var saskatīt , ka ziepes var sākties drīz vien.

Tad par mazajām grupām , Mulder , nelaid muļķi. Es to šajā forumā esmu kultivējis ne reizi vien un netēlo , ka Tu nezinātu manu viedokli.
Ja Tu saprastu lietas globālāk , tad aicinātu caur rakstiem draudzēm veidot šīs te mazās grupas. Pie finansiālā kraha esam tikai šitādu mulderisku pasludinājumu dēļ, kuri diemžēl nespēj globāli domāt par baznīcu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.29 09:00:45
-Jona-

Ne visi ir pravieši, caur kuriem reizēm darbojas pravietošanas dāvana. Kā piepildīsies vai nepiepildīsies Vilkersona pravietojumi, to vēl redzēsim
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.01 14:17:55
Šis raksts varētu būt interesants par šo tēmu.
http://www.christiantoday.com/article/hong.kongs.protestant.churches.blooming/26009.htm
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.01 14:34:06
Aivars es zinu tavu viedokli, tieshi taapeec noraadu, ka tavs viedoklis ir TAVS viedoklis... un ir veseliigi to nejaukt ar Dieva viedokli
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:04:49
Aivari te savairojushies... es Lapshaanam to atbildeeju!

SuslikAivara viedoklis ir tuvaaks Dieva viedoklim, cik nu es vinjus abus paziistu
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.06.01 15:37:50
Jošs Mulders

Mulder, nepavedini cilvēkus noticēt sātana meliem.
Ne es izdomājis esmu mazās grupas , tā ir pasaules kristiešu prakse.
Arī LELBā ir tāda organizācija Via de Cristo. Katru gadu Burtniekos iziet ap 60 LELBiešu nometni, lai iemācītos mazo grupu sistēmas efektivitāti.
Latvieši pat organizē šādas nometnes Zviedriem.
danar
# Iesūtīts: 2010.06.01 19:12:03
Aivars Lapšāns
Arī LELBā ir tāda organizācija Via de Cristo. Katru gadu Burtniekos iziet ap 60 LELBiešu nometni, lai iemācītos mazo grupu sistēmas efektivitāti .
Divaini,bet pirmo reizi dzirdu ka si organizacija ir LELBa!
Un nesaprotu kapec tas viss ir jadara tik liela slepeniba no parejiem draudzes cilvekiem.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.06.01 21:25:02
danar

Apskaidrošu. No kuras draudzes Tu esi? Tad pateikšu vai Tu vari tikt tajā nometnē....cilvēku skaits ir ierobežots. Uz nometni var tikt tikai tie , kurus uzaicina nometni izgājušie. Jābūt draudzes mācītāja akceptam. Jā ir draudzes , no kurām nav bijis neviens uz to nometni. Ja gribi iziet , tad nosuc draudzi , es kaut kā varētu varbūt izpalīdzēt.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.06.01 21:27:42
danar

Te ir mājas lapa.

http://www.viadecristo.lv/
danar
# Iesūtīts: 2010.06.02 17:56:16
Aivars Lapšāns
Ja,paldies..jau palasiju.diezgan maz informacijas.Brauc cilveki ari no musu draudzes uz Burtniekiem.Bet ta ir laikam parsteigumu pilna nometne..jo viss tur ta noslepuma tiek turets
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.06.04 12:28:59
danar

Jā, jo ...nu , tas ir liels pārsteigums no Dieva puses. Ja to visu stāstītu , tad nebūtu tik liels efekts.
Tā nav nometne nometņu izpratnē , bet maza pastaiga Jēzum pie sāniem....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.04 12:36:01
Mulder, nepavedini cilvēkus noticēt sātana meliem.

Jemot vērā, ka tu demonstrē pilnīgu nespēju atšķirt savas iedomas no Dieva Vārda, nedodu ne 2i kapeikas, ka tu spētu izfiltrēt Velna melus no Dieva patiesībām...
danar
# Iesūtīts: 2010.06.04 15:57:38
Aivars Lapšāns
Vienigi tas rada tadu ..nemacesu pateikt...noslepumainibu draudzes vidu.Tadu cuposanosun nezinu vai tas ir isti riktigi.
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.04 16:00:49
Piedzīvot Dievu jau ie ritīgi labi. Redzēt kā iegailējās actites pēc piedzīvotā. Katram savas izpausmes, cits nesmēķē , citam nav kāres uz alkaholu, tiem ........ .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 2794