atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vīzija par mājas grupiņu draudzēm (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.05.12 12:41:20
Diskusija par jūsu viedokli par šo vīziju
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.13 14:51:28
Ingars

ai zini, beidzam. tad nu mēģini vien pie Jencīša un neaizmirsti ziņot par augļiem. un lai tev veicas
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.13 15:18:51
Ingars
Un tas ir tas nolādētais kūtrums, ka mēs tā arī sēžam katrs savā kaktiņā, ērti iekārtojušies, katrs savos baznīcas mūros vāramies paši savā sulā, bet ārpusē neskaitāmi cilvēki iet uz elli, bet vienmēr jau mums ir atrunas. Un tad, lai attaisnotu savu slinkumu un nepaklausību Jēzus pavēlei, parādās pravieši, kas saka, ka tāpat jau visi tiks pestīti, vēl jau ir šķīstītava kā otrā iespēja "labas gribas cilvēkiem"....ak, mēs tad atviegloti nopūšamies, nu vairs nav jāpūlas un jāsludina evaņģēlijs

patiešām, Ingar, kāpēc tu tā dari?
nu tak piebiedrojies vienreiz cilvēkiem, kas dara citādi, un beidz vaimanāt par to forumā, ka tu kaut ko nedari.
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.14 10:40:21
Ir jau kas dara Dieva lietas . Katram savs laiks un vieta
vajag tikkai labājā gribā pakļauties un darīt.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.14 11:31:41
vilks

Interesanti, kā vēsture atkal un atkal atkārtojas
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.14 11:36:58
btw, vēl šis tas svarīgs jāizrunā:

Ingars pat jūdu kristieši taču nenomētāja, piemēram, buvi Sīmani akmeņiem...
jebkāda veida vardarbība pret nekristiešiem ir tiešā pretrunā ar biblisko mācību, turklāt stāv rakstīts - tev nebūs nokaut. ...
nejauc to, kas rakstīts bībelē ar to, ko darījuši kristieši. Bieži vēsturē bijis tā, ka kristieši dara viskautko pret Dieva gribu...

man patīk šī tava nostāja.
bet vai esi konsekvents un noraidi kristiešus - slepkavas viscaur un visur - arī šodienas militāros un valstu vadītājus, praviešus utml.? jeb uzdrīksties aizrādīt tikai par sen pagājušiem grēkiem sen jau mirušiem cilvēkiem, kā ir?
kā ar to vēsturi šajā jautājumā, mm?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.14 12:06:29
-Jona-

Es gan ne par to vēsturi runāju un īsti nesapratu, ko tu gribēji pateikt. Bet protams, es noraidu visu to, ks bībelē kategorizēts kā nepareizs.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.05.14 12:22:15
Ingars

tad vai tik tev nebūs jāpārskata sava attieksme pret S.Vilkersonu, kuru esi paspējis jau par pravieti pagodināt/teju debesīs celt, viņa tekstus nepārzinādams.
pirmkārt, viņš nav nekāds pravietis, kā arī sevi par tādu nemaz nesauc:

"Es neesmu pravietis, esmu tikai sargs. Viens no daudziem."

evaņģēlists - jā, daudz ko labu sprediķojis, daudzus atgriezis/izglābis. un vai tik tieši te neslēpjas liela bīstamība, kad tad nu nekritiski pieņem visu, kas no viņa nāk. lūk, kā D.Vilkersons noraksturojis Irākas kara galveno vaininieku Dž. Bušu (katram normālam cilvēkam acīmredzamu meli/masu slepkavu):

"Mums ASV ir kristīgs prezidents Džordžs Bušs. Viņš liecināja vienā no mūsu pusaudžu narkomānu centriem, ka ticis atbrīvots no alkoholisma. Viņš skaidri pateica, ka ir ticīgais Jēzū Kristū. Bet tas nav garantējis mūsu aizsardzību no terorisma vai ekonomiskā sabrukuma. Džimijs Kārters bija evaņģēlisks kristietis, bet toreiz mums bija visaugstākais inflācijas līmenis. Valstī var būt kristīgs līderis, bet tūkstotis atkāpušos mācītāju to novedīs ellē. Tas ir saistīts ar mūsu mācītājiem un viņu kancelēm."

pilnīgi acīmredzami, ka visi tie Vas.sv. murgi par labo svēto Izraēlu arī nāk no šī un līdzīgiem avotiem... man žēl, ka jāsarūgtina tevi tik jaukā dienā, bet agri vai vēlu tāpat būtu uzzinājis. tad labāk jau ātrāk, pirms vēl neesi galīgi pārjenčojies.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.05.14 12:26:07
un vēl šeit:
Vilkersons nekad nav apgalvojis, ka ir Dieva pravietis. Viņa nākotnes notikumu paredzējumi ir balstīti uz Svētā gara dotu atklāsmi, labu cilvēces, tautu vēstures un Svēto Rakstu pārzināšanu, kā arī sabiedriski politisko procesu analīzi. Arī šajā vēstījumā viņš nesaka, ka tas ir pravietojums no Dieva. Viņš saka, ka ir tikai atvieglojis savu dvēseli, izteicis to, ko jūt viņa sirds, un katrs ar šo vēsti lai rīkojas, kā tam tīk.
Šis un tas no Vilkersona paredzējumiem tomēr ir piepildījies.

http://ervinsjakobsons.blogs.lv/2009/03/15/krize-vai-dieva-sods/

šis tas piepildījies ..., ha bet šo saka nopietnāks Vilkersona fans kā Ingars, viens no Vasarsvētku draudžu pīlāriem Latvijā:
http://ervinsjakobsons.blogs.lv/mans-profils/

Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.14 13:35:40
-Jona-

tad vai tik tev nebūs jāpārskata sava attieksme pret S.Vilkersonu, kuru esi paspējis jau par pravieti pagodināt/teju debesīs celt, viņa tekstus nepārzinādams.
pirmkārt, viņš nav nekāds pravietis, kā arī sevi par tādu nemaz nesauc:

"Es neesmu pravietis, esmu tikai sargs. Viens no daudziem."


Tas nenozīmē, ka caur viņu nevar izpausties pravieša dāvana, bībelē arī ir gadījumi, kad caur kalpiem, kuri nav pastāvīgi pravieši, tomēr nāk pravietojumi


"Mums ASV ir kristīgs prezidents Džordžs Bušs. Viņš liecināja vienā no mūsu pusaudžu narkomānu centriem, ka ticis atbrīvots no alkoholisma. Viņš skaidri pateica, ka ir ticīgais Jēzū Kristū. Bet tas nav garantējis mūsu aizsardzību no terorisma vai ekonomiskā sabrukuma. Džimijs Kārters bija evaņģēlisks kristietis, bet toreiz mums bija visaugstākais inflācijas līmenis. Valstī var būt kristīgs līderis, bet tūkstotis atkāpušos mācītāju to novedīs ellē. Tas ir saistīts ar mūsu mācītājiem un viņu kancelēm."

Gribētos tomēr palūgt informācijas avotu šim citātam.
Tomēr šķiet , ka tu īsti neuztvēri to kontekstu, jo tur acīmredzami tiek runāts nevis par to, cik labs ir ASV prezidents, bet par to, ka tas, ka viņš sevi par kristieti apliecinājis, negarantē kristīgo vērtību pildīšanu valstī. Turklāt, kā jau tu teici - augļi un zīmes taču liecina par cilvēku, kas viņš ir

Toties par Vassulas vēstījumiem gan var pateikt acīs durošas ķecerības, jo bībelē stāv rakstīts

Mat. 4:10 Tad Jēzus viņam saka: "Atkāpies, sātan! Jo stāv rakstīts: tev būs Dievu, savu Kungu, pielūgt un Viņam vien kalpot ."

Ne par Marijas kā mātes un aizbildnes tituliem, nedz arī par šķīstītavu nav nekādu pamatojumu bībelē, bet jau iepriekš esmu norādījis, kur no Jēzus vārdiem ne vienā vien rakstu vietā ir skaidri noprotams, ka Marijai nav nekāds īpašāks statuss attiecībā pret jebkuru kristieti, bet, ka VIņa acīs ikviens, kas dzird un paklausa Viņam, tāds pats Viņa acīs un sirdī, kā VIņa Māte

Piedod, ka man nākas tevi sarūgtināt tik jaukā dienā, bet agri vai vēlu tu to būtu uzzinājusi, kad sāksi ņemt vērā to, kas rakstīts bībelē, tad labāk vēl ātrāk, kamēr neesi galīgi pārkatoļojusies

QUO VADIS VASSULA? Tad Jēzus vai Marija?

pilnīgi acīmredzami, ka visi tie Vas.sv. murgi par labo svēto Izraēlu arī nāk no šī un līdzīgiem avotiem... man žēl, ka jāsarūgtina tevi tik jaukā dienā, bet agri vai vēlu tāpat būtu uzzinājis. tad labāk jau ātrāk, pirms vēl neesi galīgi pārjenčojies.

Kas ir acīmredzami? Vai Dievs israēlu ir atstūmis pavisam? Pārlasi vēlreiz Pāvila vēstules Romiešiem, Galatiešiem un vēstuli ebrejiem.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.05.14 13:56:14
Ingars

tas citāts bija no kādas vassv.draudzes, diemžēl neesmu sev doķos piefiksējusi, no kuras tieši. ja pats pamklēsi droši ka netā atradīsi ne to vien, tikai varbūt angliskajas lapās. nedomā, ka viņi kaunas no Bušonkuļa, ne uz to pusi!
par ebrejiem jau tēma nesen bija, neatkārtošos
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=2992&rid=2&start=1

tad nu vnk uzmanies, var gadīties, ka nebūsi kā nākas vēl noorientējies, kad jau bučosi zābakus kādam caurcaurēm asiņainam mos-sadistam..


par manu pārkatoļošanos gan nesatraucies, vēl jau es neesmu sasniegusi pat Lutera standartus Jēzus Mātes sakarā
Viņa ir augstākā sieviete un cildenākais kristietības dārgums pēc Kristus (..) personificēts cildenums, gudrība un svētums. Mēs nekad nespēsim viņu pietiekoši godināt.
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.14 14:06:45
Ingars
Kāda vēsture?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.14 14:28:39
-Jona-

tas citāts bija no kādas vassv.draudzes, diemžēl neesmu sev doķos piefiksējusi, no kuras tieši. ja pats pamklēsi droši ka netā atradīsi ne to vien, tikai varbūt angliskajas lapās. nedomā, ka viņi kaunas no Bušonkuļa, ne uz to pusi!

Viens šāds citāts, kurā turklāt, ārpus konteksta, var interpretēt radikāli pretējos veidos, neko nepierāda. Nekur neredzu atbalstu vardarbībai, kas vairs nav aizsardzība, nedz arī ASV imperiālistiskajām tieksmēm, Jaunās Pasaules Kārtības ieviešanu, brīvmūrnieku un illuminatu darbībai - tev ir tikai viens no konteksta izrauts citāts, ko tu tagad plivini kā karogu pa visiem forumiem. Varbūt vēlreiz izlasi kādu no Vilkersona pravietojumiem un redzēsi savu absurdu, jo viņš tieši nosoda visas negatīvās tendences ASV. Iespējams, ka ASV pentakostiem ir simpātijas pret Bušu dēļ viņa vismaz vārdiski izteiktās kristīgās pārliecības un atbalsta dažādām kristīgajām kalpošanām, taču nekādi nesaskatu jel mazāko atbalstu jebkam, ko bībele sauc par grēku

par manu pārkatoļošanos gan nesatraucies, vēl jau es neesmu sasniegusi pat Lutera standartus Jēzus Mātes sakarā
Viņa ir augstākā sieviete un cildenākais kristietības dārgums pēc Kristus (..) personificēts cildenums, gudrība un svētums. Mēs nekad nespēsim viņu pietiekoši godināt.


Kas tavā izpratnē ir "godināt"? Svētīga un augsti teicama starp sievām tikai un vienīgi miesas Augļa dēļ. Bet, kā Jānis kristītājs, gan viens no lielākajiem, tomēr apliecināja, ka viņam jāiet mazumā, bet Jēzum - vairumā. Ar ko Marija ir labāka par Jāni kristītāju?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.14 14:31:31
vilks

Ierastais scenārijs, piemēram, kā Luters tikai gribēja pāris labojumus ierosināt un viņš taču pats nekur projām neskrēja, bet darīja to savas baznīcas ietvaros
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.14 14:36:48
Ingars

nedomāju gan, ka tur kaut kas vēl diži interpretējams, viņš Dž.B., lūk, uzskata par kristīgu prezidentu. melns uz balta. pie tam vēl pamanās visu vainu uzvelt Amerikas mācītājiem..
un tev, kurš tā interesējas par visādām sazvērestību teorijām, jau nu gan vajadzēja zināt, no kurienes izniris tāds Dž.B. - pa taisno no Jēlas univ. masonu ložas Skull& Bones...
tā ka, ka tik no JMarijas panikā bēgot, tu neieskrien ķetnās kam reāli baisam:

http://www.delfi.lv/news/world/other/mediji-no-lielbritanijas-izraiditais-izraelas-diplomats-bijis-mossad-agents.d?id=30811059
http://zinas.nra.lv/pasaule/22337-izraelu-aicina-deklaret-kodolierocus.htm
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.14 14:38:54
Ingars

tā ka - kamēr vēl laiks - беги, дитя!
http://www.youtube.com/watch?v=lWyN-WZrqhI&feature=related
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.14 14:42:10
Ko dod tādas dzēlīgas u asas diskusijas. noMierinaties . Kristus žēlastība ar jums.
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.14 14:48:23
Ingars
Ierastais scenārijs, piemēram, kā Luters tikai gribēja pāris labojumus ierosināt un viņš taču pats nekur projām neskrēja, bet darīja to savas baznīcas ietvaros
nu ja, bet mūsdienās jau par izmaiņu ierosināšanu no draudzes nevienu neizslēdz.

Ja nu personīgi tevis ierosinātās izmaiņas nepieņem, tad gan būtu bezjēdzīgi mēģināt sevi salīdzināt ar Luteru. Redzi, viņš ilgi un dikti studēja, kļuva par profesoru un tikai tad uzdrošinājās kaut ko būtisku ierosināt mainīt savā Baznīcā. Ja nu tev arī gribas Baznīcā ko lielu mainīt, kļūsti vismaz par teoloģijas maģistru, ja ne doktoru.

Man ir gadījies redzēt, kā kādas idejas tiek noraidītas, jo cilvēks vienkārši nav padomājis par savu ideju no visām pusēm, iespējams, izglītības trūkuma dēļ.
Tā, ka ja jūti sevī aicinājumu ko mainīt - droši, stājies TF vai Lutera Akadēmijā vai citā teoloģiskā mācību iestādē, domā, mācies (neaizmirstot, protams, arī personīgo dievbijību) un tad ķeries pie mainīšanas.

vai arī vienkārši pats dari savā dzīvē to, ko uzskati par pareizu, bet nedomā, ka citiem par katru cenu jādara tas pats - varbūt viņiem no Dieva ir citādāks aicinājums.
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.14 15:35:13
Vai vilks grib teikt a ja ierauga ko labu un grib paust tad neuzbāzīgi atļaujot Dieva Svētam garam darbotiesnevis savai paštaisnībai ?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.14 15:57:56
-Jona-
nedomāju gan, ka tur kaut kas vēl diži interpretējams, viņš Dž.B., lūk, uzskata par kristīgu prezidentu. melns uz balta.
Jo DŽ.B. publiski apliecinājis savu pārliecību. Taču Vilkersons nekur neatbalsta ļaunprātības, ko Bušs darījis un vēl jo mazāk masonu-illuminatu darbību, pret kuru tieši vērsti pravietojumi. Bet tomēr būtu labi, ja tu norādītu informācijas avotu, lai varētu redzēt kādā kontekstā tas domāts, citādi vienam tādam teikumam nav nekādas jēgas. Ja cilvēks apliecina, ka tic uz Jēzu Kristu - vai tu esi kompetenta secināt vai viņš ir vai nav kristietis? Bet to, ka cilvēki ar kristīgu pārliecību mēdz sastrādāt šausmu lietas, pierāda vēsture.

Un pat ja arī Vilkersons ir nonācis maldos pēdējā laikā, tas nenozīmē, ka viņš bija maldos, kad nāca pirmie pravietojumi. Turklāt arī viņa darba augļi un viņa dzīve liecina pati par sevi.

Bet ja tev uznākusi kāre samērīties, kuram no mums ir labāka autoritāte, es uzreiz tev saku - kaut arī Vilkersons vai Jencītis, dajebkurš izrādītos maldos vai viltus pravietis - lai nu tā būtu, ja ir pierādījumi, protams, sāpīgi, protams vilšanās, bet bībele ir pirmajā vietā, nevis cilvēku viedokļi. Tāpēc arī par Vassulu es savas domas nemainīšu, jo, kaut arī tur ir 99% bibliska vēsts, tas 1% ir kā darvas karote medus mucā un to nevar atstāt neievērotu. Man autoritāte ir tikai Svētie Raksti un ja kāds Dieva kalps pravieto saskaņā ar Rakstiem. Bet tas ko Vassula runā par Mariju, par šķīstītavu, par neticīgo pestīšanu ir totālā pretrunā ar Rakstiem

tā ka, ka tik no JMarijas panikā bēgot, tu neieskrien ķetnās kam reāli baisam:

Es nebēgu no Marijas, viņa nekad nav mani apdraudējusi
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.14 18:12:27
Ingars

pareizāk būtu teikt - nevis D.V. nonācis (pravietošanas) maldos, bet gan - viņš tāds nekad nav bijis, nu nevajag taču vienam cilvēkam karināt to, no kā pats skaidri norobežojies.
vai tad vinš nevar būt ar savu viedokli, kā jebkurš cits mācītājs. paldies, ka godīgi atzīst, ka pravietiskus (bibliskā nozīmē) norādījumus nesaņem. ka viņa spriedumi bieži sakrīt ar praviešu tekstiem, nu ko - pat man tā ir gadījies.
un attiecīgi - arī mēraukla kā ne-pravietim tad cita. visa nelaime jau no tam, ka daži viņu izbīdījuši , pašam ij neprasot (acīmredzot, lai pastiprinātu paši savu taisnību - nu kā, reiz manas domas apstiprina pravietis, ar to pašu arī es izrādos pareizāks, kā nu ne..).

ja runājam par Vassulu utml. ļaudīm, tad te gan pārbaudāms uz visstingrāko. tad ir vai nu, - vai nu, vidusceļa nav. bet "nesakritības" (tavuprāt) tomēr vēl neapliecina viņas nekompetenci vai melus - bez Ingara viņa ir sen pārbaudīta krustu šķērsu, no dažādu konfesiju teologiem, grafologiem, saprotams, arī pēc Augļiem (parastai mājsaimniecei absolūti niespējamiem) un pavadošajām Zīmēm.
par šķīstītavu utml. - arī nevaru tevi iepriecināt, ja viņas (grieķu pareiztic.) redzējumu paralēli apstiprina piem. Delpers (luter.), tas tikai norāda, ka tā visdrīzāk arī ir.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 13943