atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vīzija par mājas grupiņu draudzēm (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.05.12 12:41:20
Diskusija par jūsu viedokli par šo vīziju
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.13 09:11:37
Ingars
nu nez, tad man rodas pārdomas, ka tavās diskusijās nav vērts atbildēt, jo tev jau nekas pozitīvs neinteresē. tev drīzāk gribas, lai runā kādi, kurus tu vari nokritizēt, pārmācīt un pamācīt.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.05.13 09:53:48
Ingars

par JMariju parunāsim , kad izlasīsi liecības "Medžugorjes apslēptajā Bērnā" - kā jau agrāk teicu
bet man pa nakti atausa gaisma, kāpēc netīk man šie ģeometriskā progresijā pavairotie jaunjencīši - zin, pārāk jau nu atgādina jehoviešu sirojumus:
es piem. neesmu no tiem , kam viegli atšūt kādu, pat ja nojauta neko labu nesola. tad nu tu, cilvēks, stāvi un pieaugošā netīksmē paciet viņu uzmācību. un kad beidzot tieci vaļā un(atbrīvojis savu līdz augšai bukletu pieslānīto pastkastīti) lēnām čāpo atpakaļ uz māju, tad tik konstate, cik jūties saguris un bez spēka.
lai gan pirms pusstundas labā garastāvoklī darīji savus dienišķos mīlestības darbiņus - gatavoji vakariņas ģimenei, apkopi rozes, atbildēji sīcim uz neskaitāmajiem jautājumiem vai citu ko.
turpretī šie līderi , no tevis krietni uzlādējušies, jau spīdošām acīm un enerģijas pārpilni laužas iekšā kaimiņmājā..

kas patiesībā noticis?
tā kā Sv.Gars tur tuvu nav stāvējis, tad patiesībā šie pašiecēlušies misionāri piekopuši visprastāko vampīrismu. bet ja cilvēks nepārzin sektu metodikas, tad jūtas nevie iztukšots, bet vēl nokaujas ar pašpārmetumiem - kapēc man nepatika, kāpec nespiedzu aiz sajusmas kā šie cerēja? vai ar mani kaut kas nav kārtībā? varbūt patiesi nemīlu Jēzu, varbūt Jēzus vairs nemīl mani??
tādas lūk, pārdomas...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.13 09:58:42
tad nu cik labi ap sirdi paliek, kad svētdien aizej atkal uz savu baznīcu, noklausies varbūt pat ne to izcilāko sprediķi un, kā vienmēr, atvieglots un pacilāts dodies mājās..

nu gluži kā "žandarmos un marsiešos" ar L.Finesu - ak šausmas, vai tik pats neesmu ...? bet paklauvē pie vestes - par laimi, nerīb! ak vai cik labi palika, joprojām cilvēks nevis kāds aliens...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.13 10:13:36
vilks

nu nez, tad man rodas pārdomas, ka tavās diskusijās nav vērts atbildēt, jo tev jau nekas pozitīvs neinteresē. tev drīzāk gribas, lai runā kādi, kurus tu vari nokritizēt, pārmācīt un pamācīt.

Nu, patiesībā to pašu var teikt ne uz mani vienīgo, nesākuš te tagad visus citēt, pietiek, ja paskatīsies pati mazlietiņ atpakaļ dažu labu komentāru, turklāt nevar neko iebilst, jo sākumā taču rakstīju, lai izsakam savus viedokļus (lai kādi tie arī nebūtu)

-Jona-

Man pietiek, ja es lasu bībeli, lai zinātu, ko ir vērts un ko nav vērts lasīt no citiem avotiem. Bet vai tu esi sastapusi kaut vienu no šīs draudzes un runājusi? Iespējams, ka šīs vīzijas apraksts tev lika justies neērti, jo atklāj kādas patiesības par tevi. Jā man ar nepatīk, ja man pasaka, ka esmu sliņķis un egoists, bet vēl jo nepatīkamāk, ja tā tiešām ir taisnība - tad tas ir dubultnepatīkami. Taču mērķis jau nav nolikt kādu līdz ar zemi, bet sapurināt, lai cilvēks sāktu klausīt tam, ko Jēzus mācīja. Jo kāda gan alga mums nākas, ja kalpojam tikai tiem, kas mums mīļi un dod kaut ko pretī? Vai tad neticīgie un pat bandīti nedara tāpat? Tu saki, ka tev nav un nevar būt līdera raksturs - bet tu taču jau esi līderis, ja māci savus bērnus un rūpējies par viņiem, tas jau ir kā mazās grupiņas vadīšana. Tu esi pārpratusi jēdzienu "līderis", tur ir runāts par tādiem līderiem, par kuriem Jēzus runāja - kurš no jums grib būt pirmais, tas lai ir pēdējais. Bet ko tu teiksi par draudžu mācītājiem - ir tas bibliski vai nav? Jona, nedomā, ka es tevi ienīstu, jā atzīšos - tu mani kaitini, bet tas nenozīmē, ka es tevi ienīstu, vienkārši nevaru palikt mierā, kad tu klāj vaļā visādas idejas, kurām neatrodu pamatojumu bībelē Piedod, ja esmu ļauni vai riebīgi izrunājies, tiešām, piedod man, bet turpmāk centīšos izteikt savas domas pieklājīgā formā
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.13 10:16:50
-Jona-

tad nu cik labi ap sirdi paliek, kad svētdien aizej atkal uz savu baznīcu, noklausies varbūt pat ne to izcilāko sprediķi un, kā vienmēr, atvieglots un pacilāts dodies mājās..

nu gluži kā "žandarmos un marsiešos" ar L.Finesu - ak šausmas, vai tik pats neesmu ...? bet paklauvē pie vestes - par laimi, nerīb! ak vai cik labi palika, joprojām cilvēks nevis kāds aliens...


Labi, labi, bet lūdzama, nespried par lietām, kuras nezini, jo iepriekšējā pieredze mēdz pievilt. Es ar kādreiz ņēmos un cepos kā pats vells pret harizmātiem un pentakostiem, taču, iepazīstot šos cilvēkus tuvāk, secināju, ka viņi ir tādi paši kristieši, ka tu un es, un visi citi, nav nekādi zombiji ar izskalotām smadzenēm, bet toleranti, pieklājīgi, mīloši, vienmēr gatavi palīdzēt.
danar
# Iesūtīts: 2010.05.13 11:33:51
Ingars
Bet tev tacu ir kadi tuvaki..brali vai maasas,un kas tev trauce ar viniem satikties..lugt un pastudet Bibeli kopaa?
Vai obligati vajag tur prieksnieku,vietnieku,vietnieku vietnieku..utt.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.13 11:41:46
Ingars

es patlaban runāju tikai par lasāmo vīziju un tās īstenošanas metodēm, par konkrētiem zombijiem(?), tb šiem kristiešiem un viņu noraidīšanu vispār nav bijis runas - es, kā zini, par kristiešiem atzīstu arī anonīmos, tak što...
bet vīzijas mērķos skaidri lasu:
Darbs turpināsies visā Latvijā, aizsniedzot cilvēkus pilsētās un laukos.
Kad draudze "Kristus Pasaulei" izaugs līdz noteiktam apmēram, lai būtu gatava darbam ārzemēs, tā tūlīt sāksim identisku evaņģelizācijas un draudzes celšanas darbu Baltijā, Eiropā un pasaulē.


vairs nemaz neizklausās pēc mājas grupām, drīzāk atgadina Ļedjajeva plančikus varas pārņemšanai. tas ko lasu L.Lašansā par mazajām mīlestības sadraudzības kopienām, ir kas pilnīgi cits (ja būs laiks, varbūt atvēršu tēmu par to) - paši uz priekšu neko neplāno, ir tieši otrādi - plāno Jēzus un tikai Jēzus.
kas tas vispār par uzstādījumu - plānot grupu pieaugumu, tas kāds konveijers, vai? īstus apustuļus nemaz nav iespējams izplānot, tos izrauga Dieva Pats! turklāt ļoti ļoti nedaudzus, apm. tikai vienu no tūkstoša.
vēl, kas ļoti svarīgi! - Jēzus nekad, nekur, nevienā man zināmajā atklāsmē neaicina turpinārt šķelšanos, bet gan - palikt uzticīgiem savai baznīcai, lai vai kādi pārbaudījumi arī nenāktu! - un - izlīgt, apvienoties ap vienu altāri!
bet tieši to nedara Jencītis - viņš dibina atkal kārtējo jaunveidojumu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.13 11:44:30
danar

Pirmkārt jau ne visiem ir visi radinieki un ģimenes locekļi kristieši
Otrkārt - vai tiešām ģimenēs tā arī notiek, piemēram tavā ģimenē? Par to pašu jau patiesībā arī ir runa, bet kāpēc gan neuzaicināt arī kādu citu no savas draudzes, kāpēc ieciklēties tikai uz asinsradiniekiem?
danar
# Iesūtīts: 2010.05.13 11:55:53
Ingars
Es nerunaju par gimenes locekliem...es runaju par braliem un masam Kristu..ar kuriem skiet ir lielaka asinsradnieciba
Ne,mana gimene ta nenotiek,jo mans virs nav kristietis,bet man ir ljoti labi draugi(masas un brali) ar kuriem iepazinos draudze,kuriem varu uzticeties,lugt kopa ja nepeciesams un vienkarsi priecaties
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.13 12:30:31
-Jona-

Pag, pag, pag, kāpēc tad uzreiz neizklausās pēc mazajām mīlestības sadraudzības kopienām? Tieši par tādām arī ir runa, kur cilvēki rūpējas cits par citu ikdienā, nesāc nu tagad apmelot, tur viss ir ļoti labi un skaidri uzrakstīts, bet tu vienkārši principa pēc izrauj kaut ko no konteksta un noraidi tikai tāpēc, ka tas nenāk no Lašasa vai Vassulas, itkā šie divi tev būtu kā tādi brendi jeb zīmoli. Bet es redzu, ka tu spried kaut kā dīvaini - kā tu no " Darbs turpināsies visā Latvijā, aizsniedzot cilvēkus pilsētās un laukos.
Kad draudze "Kristus Pasaulei" izaugs līdz noteiktam apmēram, lai būtu gatava darbam ārzemēs, tā tūlīt sāksim identisku evaņģelizācijas un draudzes celšanas darbu Baltijā, Eiropā un pasaulē.
" izlobīji, ka tās noteikti nav mīlestības sadraudzības kopienas??? tu vienkārši piekasies piekasīšanās pēc, bez jebkāda pamatojuma, jo vai tad mērķis nav tieši tas, lai pēc iespējas vairāk cilvēki kļūtu par Kristus mācekļiem, vai tad Kristus miesai nav jāpieaug???

Bet tieši tāpat var arī pateikt par jebkuru tradicionālo konfesiju - tieksme pārņemt varu. Katoļu baznīcas vēsture ir dzīvs pierādījums, kā ar reliģiju var taisīt biznesu un uzurpēt laicīgo varu savās rokās. Kā redzi - par jebkuru konfesiju var kaut ko tādu pateikt, arī par luterāņiem, ka vairums mācītāji patiesībā bija vācu varas aģitatori.

Otrkārt - kur tur teikts, ka grupiņu līderi ir apustuļi??? Un par plānošanu runājot - mumsim ir dota Svētā Gara vadība, bet jau atkal - lūk, kad katoļi vai luterāņi plāno, tad tev ir ok, bet šeit atkal - ja nav tavi zīmoli "Vassula", "Lašanss" vai vēl sazin kas, tad jau droši vien, ka kaut kas nepareizs. Bet vai tikai tie nav attaisnojumi, lai varētu turpināt neko nedarīt un dzīvot savu ērto dzīvīti, atsēdēt baznīcas solā un viss? Tu nespēj saskatīt neko vairāk par saviem negatīvajiem stereotipiem, tu neredzi, ka grupu pieaugums nozīmē vēl un vēl izglābtu dvēseļu.

Jēzus nekad, nekur, nevienā man zināmajā atklāsmē neaicina turpinārt šķelšanos, bet gan - palikt uzticīgiem savai baznīcai, lai vai kādi pārbaudījumi arī nenāktu! - un - izlīgt, apvienoties ap vienu altāri!
bet tieši to nedara Jencītis - viņš dibina atkal kārtējo jaunveidojumu.


Un ja nu baznīcas vadītāji sāk mācīt dažādas aplamības? UN par kādu apvienošanos tu runā? Vai katoļi atteiksies no šķīstītavas un Marijas aizbildniecības un atļaus garīdzniekiem laulāties? Vai luterāņi pieņems Marijas aizbildniecību un pāvesta nemladīgo nemaldīgumu? Vai pareizticīgie akceptēs visas katoļu dogmas? Vai baptisti sāks kristīt bērnus un atzīs dažādus kristību veidus?
Mēs varam apvienoties mīlestībā, tu teiksi...

Varen liela mīlestība tavos izteikumos par Ledjajevu un Mārci Jencīti

Kā tava mīlestība izpaužas ikdienā pret tavas pašas draudzes locekļiem?

Kurš tad grib šķelšanos? Vai Luters gribēja šķelšanos? Bet lūk pāvestiešu NEPAKLAUSĪBA Dieva Vārdam izraisīja to un šodien tas viss turpinās. Visvisādas aktivitātes, kurām nav bibliska pamatojuma un nav arī nekādu pozitīvu rezultātu. Jā, ir arī labas un apreizas leitas, bet tās ir mazākumā.

danar
Nu, bet par to jau arī ir runa - satikšanās mazajās grupiņās, kopīga lūgšana, bībeles studijas, palīdzēšana utt.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.13 13:07:08
Ingars kāpēc tad uzreiz neizklausās pēc mazajām mīlestības sadraudzības kopienām? Tieši par tādām arī ir runa, kur cilvēki rūpējas cits par citu ikdienā

un tāpēc jādibina jauna baznīca?? es tiešām nesaprotu, vai tavā draudzē pilnīgi viss jau ir izdarīts? esi apzinājis visus inavlīdus, visus vecos vientuļos cilvēkus savā apkārtnē, kavē viņiem laiku uzklausot, palīdzi..? ak, dižāk jau būtu bizot apkārt ar vispasaules misiju azotē, tb atkal un atkal nebeidzami runāt runāt, pārliecināt pārliecināt (lasi: deldēt mēli, līdz noriebjas visiem, kam vēl pēc jehoviešiu uzlidojumiem nav noriebies ).
nuja, runājošu līderu jau nekad nav trūcis, darītāju gan pamaz.
tāpēc jau saku , ka diezko neizklausās pēc mājas grupām (bet Bībeles studijas, pieredzes apmaiņa, savst. atbalsts - nu tam protams, nav ne vainas).

lūk, kad katoļi vai luterāņi plāno, tad tev ir ok, bet šeit atkal - ja nav tavi zīmoli "Vassula", "Lašanss" vai vēl sazin kas, tad jau droši vien, ka kaut kas nepareizs. Bet vai tikai tie nav attaisnojumi, lai varētu turpināt neko nedarīt un dzīvot savu ērto dzīvīti, atsēdēt baznīcas solā un viss?

ja cilvēkam ir ģimene un viņš par to rūpējas, ar to vien pietiek, lai nesauktu viņu par slaistu, tev neliekas? bet ja atliek brīvs brīdis, tad jau teicu - darāmā vispakārt ir kaudžu kaudzēm, tāpēc nav jāizdomā māklsīgi veidojumi. esi meģinājis visu to pašu darīt savā draudzē un tev ir ticis atteikts? vai patiesi?
mani zīmoli ir Lašanss, Vasssula, Delpers u.c. tādi paši - jā gan. vairs neatkārtošos, esmu jau pateikusi kāpēc. savējos esmu pārbaudījusi tik vispusīgi, cik nu var.
par Jencīti gan jau pats ar laiku tiksi skaidrībā, bet, ja nevēlējies uzklausīt citus viedokļus, kāpēc tad liki tēmu. es tikai godīgi atbildēju, kāpēc tādas metodes man netīk.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.13 13:43:48
-Jona-

un tāpēc jādibina jauna baznīca?? es tiešām nesaprotu, vai tavā draudzē pilnīgi viss jau ir izdarīts? esi apzinājis visus inavlīdus, visus vecos vientuļos cilvēkus savā apkārtnē, kavē viņiem laiku uzklausot, palīdzi..? ak, dižāk jau būtu bizot apkārt ar vispasaules misiju azotē, tb atkal un atkal nebeidzami runāt runāt, pārliecināt pārliecināt (lasi: deldēt mēli, līdz noriebjas visiem, kam vēl pēc jehoviešiu uzlidojumiem nav noriebies ).
nuja, runājošu līderu jau nekad nav trūcis, darītāju gan pamaz.
tāpēc jau saku , ka diezko neizklausās pēc mājas grupām (bet Bībeles studijas, pieredzes apmaiņa, savst. atbalsts - nu tam protams, nav ne vainas).


Nu acīmredzot tu neizlasīji uzmanīgi vai arī apzināti sagrozi tekstu. Tur tieši ir runa par ne tikai bībeles studijām, bet tieši par savstarpējo izpalīdzēšanu, ko visefektīvāk var veikt mazās grupiņās, kur cilvēki viens otru pazīst personīgāk un dziļāk. "Tradicionālais" draudzes modelis ir neefektīvs šādām kalpošanām. Es apzināti vārdu "tradicionāls" liku pēdiņās, jo patiesībā tradicionālais draudzes modelis ir mājas draudzes (grupiņas), kuras kopā satiekas kopējās sapulcēs. Jocīgi, ka tu nesaproti tekstu, kas rakstīts vai arī tu vienkārši automātiski ignorē visu, kas nenāk no atpazīstamajiem "zīmoliem", kurus jau pieminēju, jo tur tieši tas arī ir ietverts, ko tu noliedzi, patiesību sakot - tu vienkārši apmelo un sagrozi.

ja cilvēkam ir ģimene un viņš par to rūpējas, ar to vien pietiek, lai nesauktu viņu par slaistu, tev neliekas? bet ja atliek brīvs brīdis, tad jau teicu - darāmā vispakārt ir kaudžu kaudzēm, tāpēc nav jāizdomā māklsīgi veidojumi. esi meģinājis visu to pašu darīt savā draudzē un tev ir ticis atteikts? vai patiesi?

Interesanti, kāpēc ir daudzi cilvēki un mācītāji, kuriem ir lielas ģimenes, bet viņi paspēj vēl kalpot ārpus ģimenes. Bet mājas grupiņu draudze nav nekāds mākslīgs veidojums, bet biblisks modelis. Bet mākslīgi veidojumi tieši ir tie, kas tagad, kuri nebūtu nepieciešami, ja mēs paklausītu Dievam. Cik bieži un regulāri tu kalpo diakonijā? UN cik vispār no draudzes iesaistīti kādā kalpošanā?

mani zīmoli ir Lašanss, Vasssula, Delpers u.c. tādi paši - jā gan. vairs neatkārtošos, esmu jau pateikusi kāpēc. savējos esmu pārbaudījusi tik vispusīgi, cik nu var.

Pietiek salīdzināt pāris Vassulas izteikumus ar bībeli, lai saprastu, ka tur nav kaut kas kārtībā

par Jencīti gan jau pats ar laiku tiksi skaidrībā, bet, ja nevēlējies uzklausīt citus viedokļus, kāpēc tad liki tēmu. es tikai godīgi atbildēju, kāpēc tādas metodes man netīk.

Cik kompetenta tu esi, lai varētu par viņu spriest? Par kādām metodēm tu runā? Par cilvēku sagatavošanu, kuri vadīs mājas grupiņas? Pati taču iestājies par to, lai invalīdiem, vientuļajiem tiktu palīdzēts un kalpots - cik tu personīgi esi iesaistījsies un cik regulāri? Cik cilvēkus esi pie jēzus pievedusi? Un ko tālāk? Atved uz draudzi, kristības, iesvētības...vot tas gan izklausās pēc konveijera, kad tiek "štancēti" draudzes piederīgie, kuri knapi viens otru sejā atpazīst, bet ka tik ne čupošanās pa grupiņām, ne ne tas jau pārāk sektantiski.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.13 13:54:52
Ingars Un ko tālāk? Atved uz draudzi, kristības, iesvētības...vot tas gan izklausās pēc konveijera, kad tiek "štancēti" draudzes piederīgie, kuri knapi viens otru sejā atpazīst,

es taču tikai jautāju, kas tev traucē veidot šīs grupiņas savā draudzē? nu kas tad ir tas forsmažors, ka nekadi nevari iepazīt viņus sejā
vai tiešām šim (it kā cēlajam) nolūkam jāšķeļ jau tā bezjēgā sašķeltā Jēzus Miesa?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.13 14:09:50
-Jona-

Vai tu esi kādā grupiņā, kur tev kalpo un tu kalpo?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.05.13 14:15:43
Ingars

tā, pirmkārt, ir mana ģimene, tad - tuvākie radi, vecāki cilvēki, kam regulāri jāpalīdz. pārējai pasaulei tike galvenokārt mana t.s. neredzamā kalpošana - ar lūgšanām - ļoti labs (un pietiekoši nopietns ja to tiešām dara) kalpošanas veids, kur turklāt nevar neko salaist dēlī.
bet tu neatbildēji.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.05.13 14:24:57
-Jona-

Ok, atbildēšu - tāpat kā Luters negribēja šķelt baznīcu, bet viņš nevarēja palikt nepaklausībā, jo Dievam vairāk jāklausa, nekā cilvēkiem, tāpat arī acīmredzot Mārics nevarēja palikt draudzē, kura nevēlas paklausīt Jēzum VISĀS lietās. Ja jau esošais modelis būtu tik labs, tad kāpēc nav tādu augļu, kādi bija pirmajās draudzēs? Kāpēc ir cilvēki, kuri paspēj kalpot gan savai ģimenei, gan vēl citiem? Tur jau tā lieta, ka mēs esam slinki un tad arī sakam - tas ir mākslīgs veidojums, protams - darbs priekš slinkās miesas ir mākslīgs veidojums, gluži tāpat, kā garīgā disciplīna
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.05.13 14:30:37
Un tas ir tas nolādētais kūtrums, ka mēs tā arī sēžam katrs savā kaktiņā, ērti iekārtojušies, katrs savos baznīcas mūros vāramies paši savā sulā, bet ārpusē neskaitāmi cilvēki iet uz elli, bet vienmēr jau mums ir atrunas. Un tad, lai attaisnotu savu slinkumu un nepaklausību Jēzus pavēlei, parādās pravieši, kas saka, ka tāpat jau visi tiks pestīti, vēl jau ir šķīstītava kā otrā iespēja "labas gribas cilvēkiem"....ak, mēs tad atviegloti nopūšamies, nu vairs nav jāpūlas un jāsludina evaņģēlijs

-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.13 14:37:42
Ingars

nē, tu neatbildēji. es nejuatāju kāpēc atšķēlies J.M., bet gan - kāpēc to grasies darīt tu. neatceros, ka būtu bijis nemierā ar savu draudzi/mācītāju.
nu kas tad tev maisa nevārīties tajos mūros, bet turpat iet un arī darīt?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.05.13 14:39:27
Ingars Un tad ... parādās pravieši, kas saka, ka tāpat jau visi tiks pestīti... .ak, mēs tad atviegloti nopūšamies, nu vairs nav jāpūlas un jāsludina evaņģēlijs

kuri pravieši?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.13 14:43:12
-Jona-

Lai Dievs man piedod, ja es maldos un zaimoju, esmu gatavs mainīt radikāli savu viedokli, ja izrādītos, ka es esmu zaimojis, taču vai nav pareizi paklausīt Jēzum sludināt, liecināt regulāri, nevis tikai gadījuma pēc? UN kad cilvēku atvedam uz draudzi, ko tālāk? Es zinu daudzus, kuri nenāk, jo nesaņem to mīlestību un gādību, par ko rakstīts bībelē. Nu tad kas tev traucē organizēt grupiņas - tu teiksi. Ok, bet ja tas ir tikai manis vai vēl dažu iniciatīva, nevis konsekventa, mērķtiecīga darbība, tad tas arī ar šiem dažiem cilvēkiem aprobežosies, jo nav konsekventas un regulāras kalpošanas, bet tikai tā gadījuma rakstura...nu davaj taisam grupiņu, a davaj, a rīt es vairs negribēšu...nu davaj, rīt jau vairs grupiņas nebūs. ATBILDĪBA, mēs baidāmies uzņemties atbildību, tāpēc arī gribas iebilst šai vīzijai, jo tā liek uzņemties konkrētu atbildību par konkrētiem cilvēkiem un darīt to konsekventi un regulāri

kuri pravieši?

Šķiet, Vassulas vēstījumos parādījās idejas par to, ka visi "labas gribas cilvēki" tiks pestīti un lūdzu nesagrozi manis rakstīto, jo to, ko tu nocitēji es rakstīju kā iespējamas sekas augšminētajām idejām
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 135 , pavisam kopa bijuši: 35558