atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Katoliskais spārns LELB
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.05.10 10:50:19
Lasot šī foruma komentārus, man rodas pārliecība , ka LELB ir izveidojies ļoti spēcīgs un agresīvs katoliciskais spārns.
Lūdzu izteikties tikai LELBiešiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:15:09
Ne man spriest kas es esmu. Ja kas varu arī zvanīt.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:18:19
Aivars

Es būtu priecīgs , ja teologi virzītu baznīcu no sātana sinagogas uz Jēzus Baznīcu. Tikai nezkāpēc atkal viens teologs ir izvarojis bērnus....
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:21:03
rainars
Nu diskusija te tā kā LELBiešiem bija. Bet Tavas teoloģiskās nostādnes līdz šim šķitušas ne gluži luteriskas. Varbūt kļūdos.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:26:34
Aivars Lapšāns
Nu ko nu muldi? Mūziķi maz šādus skandālus sataisījuši? Paskaties savā galā, cik nepilngadīgas grūtnieces ir, un tikai nestāsti, ka vietējie teologi visas `aplaimojuši`.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:27:15
[Online]
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:11:32
rainars
Tu taču neesi luterānis, vai ne?
rainars
[Online]
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:15:09
Ne man spriest kas es esmu. Ja kas varu arī zvanīt.

Un kā skan...kad viņš zvana...
Redz, Aivar, arī Tu negribi , lai rainars ir luterānis , jo viņš mīl Jēzu tā = Tu ļoti, bet Rainars = ļoti , ļoti , ļoti.....
Saldū kāda sieva baznīcā bieži iekliedzās āmen , pēc manas kristīgās liecības un dziesmām, vēlāk viņa man pienāca klāt un teica - es laikam neiederos luterānos ar savu klaigāšanu. Viņa pastāstīja savu dzīvi kā Jēzus viņu izglāba un kopš tā laika viņa pagodina Dievu tā kā sirds runā, ne uzspiestā grafomānija.
Es nojaušu kas ir Rainars. Ja tas ir viņš , tad viņš tiešām laikam arī zvana, kalpo luterānu baznīcā , atmetis savu biznesu ar visu sevi tagad kalpo tikai Tam Kungam. Es varu kļūdīties, bet ....Aivar , Jēzus sāks mūs šķelt arvien vairāk , ja nesāksim tuvoties zem Viņa ,,teoloģijas,,.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:28:52
Aivars Lapšāns
Kā tu definētu, kas ir `grafomānija`?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:30:11
Aivars

Tas jau nav viss. Zinu par kāda teologa un aktiera savienību.
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:31:47
Aivars Lapšāns āmen brāl.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:33:20
Aivars Lapšāns Lai būtu, kā būtu. Tad pamāci šo zem četrām acīm, ja esi pārliecināts, bet neapsūdzi nabaga indriķi pedofīlijā. Ja Garijs Glitters tajā ir pieķerts noziegumā, tad tas nenozīmē, ka ikviens, kas ģitāru rokās paņem automātiski ir bērnu izmantotājs.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:33:41
Aivars

Kristīgais nekas. Histērija kaut kādas baznīcas vārdā utt...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:34:36
???
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:36:46
Aivars

Redz , Aivar , kā Tu nesaprati , ko rakstīju. Tāpēc jau teicu , ka ienāci un nospļāvies. Nezinu kā tagad , bet kādreiz tas vārds tika skaidrots ar cilvēka dzimumorgāniem. Ne jau es to vārdu uzrakstīju , bet Indriķis. Man tā kā san``aca uzbrauciens.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:38:19
Aivars
Necel augšā tomēr šito , citādi es izdzēsīšu. Tur tik vienkārši nevar saprast jēgu.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:38:31
Aivars Lapšāns
??????
Un tagad latviski, bez grafomānijas
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:39:59
???????????? šie un daudz citu ???????? būs kamēr sapratīs ka sludināšana ir spēkā ne tikkai vārdā. Dieva spēkā ne cilvēku zināšanās par spēku. Dievs to jau Caharijam atklāja. Tonis man ir žēlīgs un līdzjūtīgs.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:42:27
rainars
???????
??????
????
???
?

Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.11 21:50:11
Aivars

Aivar, es pateicos Dievam , ka esmu sastapis šajā forumā .Tu māki bremzēt uz sarkanā, es biežu maucu pāri.... ikonā nav asariņu....bet ielieku garīgo...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.11 21:54:53
Aivars

Jā , Gliters jau man arī ir bijusi jaunības ikona. Zināju šito faktu. Tas mani satrieca.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.11 23:35:52
INDRIĶIS

Nu , iekopēju Luteru. Normāli. Luters te netaisa histēriju. Bet tas nenozīmē , ka man nebūtu intersanti viņam uzdot dažus jautājumus un padiskutēt.

Svētais Vakarēdiens

Tā, kā mājastēvam nākas to savai saimei vienkārši izskaidrot.



Kas ir Svētais Vakarēdiens?

Tā ir mūsu Kunga Jēzus Kristus patiesā miesa un asinis, ko mums, kristīgiem cilvēkiem, ar maizi un vīnu ēst un dzert. Pats Kristus to ir iestādījis.



Kur tas rakstīts?

Tā raksta svētie evaņģēlisti Matejs, Marks, Lūka un svētais Pāvils: Mūsu Kungs Jēzus Kristus tanī naktī, kad Viņš tapa nodots, ņēma maizi, pateicās, pārlauza un deva to saviem mācekļiem, sacīdams: "Ņemiet un ēdiet, tā ir mana miesa, kas par jums top dota; to dariet, mani pieminēdami."

Tāpat Viņš ņēma arī biķeri pēc vakarēdiena, pateicās un tiem to deva, sacīdams: "Ņemiet un dzeriet visi no tā, šis biķeris ir jaunā derība manās asinīs, kas par jums un par daudziem top izlietas par grēku piedošanu; to dariet, cikkārt jūs to dzerat, mani pieminēdami." (Mt. 26,26-28; Mk. 14,22-24; Lk. 22,19-20; 1. Kor. 11,23-25)



Kā palīdz tāda ēšana un dzeršana?

To rāda mums šie vārdi: "par jums dota" un "izlietas grēku piedošanai", proti, ka mums Svētajā Vakarēdienā ar tādiem vārdiem tiek dota grēku piedošana, dzīvība un svētlaime; jo, kur grēku piedošana, tur arī dzīvība un svētlaime.



Kā ēšana un dzeršana var darīt tādas lielas lietas?

Ēšana un dzeršana to gan nedara, bet vārdi, kas še minēti: "par jums dota" un "izlietas grēku piedošanai". Šie vārdi līdz ar ēšanu un dzeršanu Svētajā Vakarēdienā ir pats galvenais, un, kas šiem vārdiem tic, tas iegūst, ko tie saka un ko tie sola, proti: grēku piedošanu.



Kas cienīgi bauda tādu Vakarēdienu?

Gavēšana un ārīga sagatavošanās gan ir jauka paraža, bet īsti cienīgs un labi sataisījies ir tas, kas tic šiem vārdiem: "par jums dota" un "izlietas grēku piedošanai". Turpretī, kas šiem vārdiem netic vai šaubās, tas ir necienīgs un nav labi sataisījies, jo vārdi "par jums" prasa tikai ticīgas sirdis.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.11 23:39:59
indriķis

Te sākas Lutera ,,interpretācijas,, un tas , Indriķi, ir normāli. Tu to arī vari darīt.
Ēšana un dzeršana to gan nedara, bet vārdi, kas še minēti: "par jums dota" un "izlietas grēku piedošanai". Šie vārdi līdz ar ēšanu un dzeršanu Svētajā Vakarēdienā ir pats galvenais, un, kas šiem vārdiem tic, tas iegūst, ko tie saka un ko tie sola, proti: grēku piedošanu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 16933