atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Katoliskais spārns LELB
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.05.10 10:50:19
Lasot šī foruma komentārus, man rodas pārliecība , ka LELB ir izveidojies ļoti spēcīgs un agresīvs katoliciskais spārns.
Lūdzu izteikties tikai LELBiešiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.10 15:55:38
indriķis
Tu par gaļu runā? Tad protams , ka ne. Miesa jā. Tikai nedomā to miesu ko Tu prasi, jo es labi saprotu par ko Tu man prasi un uz ko provocē. Lai vienā brīdī varētu lielīgi, komunistiski mani pazemot visu priekšā. Tā ir tāda materiālu vākšana VDK stilā , no kura visa tauta ir cietusi. Un , ja pat es teiktu , ka nē , tad tā nebūs Tava daļa, jo Jēzus būs ar mani ne ar Tevi. Šī te uzspiešana ir sektantiska rīcība. Es uz provokācijām neuzķeros. Nevērtē Jēzu tik zemu. Patiesa Kristus miesa ir viss ko Jēzus ir izdarījis priekš cilvēces un to nosaukt tikai par Jēzus auguma gaļu ir aprobežoti. Miesa ir Jēzus visdzilākais kanons un simbols , kuru , ne Tu izproti līdz galam , ne es , jo Dievu neviens nav redzējis.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.10 16:10:57
indriķis

Jēzus ir ar savu draudzi mīlestībā. Pēdējais vakarēdiens kopā un pirmais priekš mums = ņemiet un ēdiet, tā ir mana miesa , kas par jums tiek nodota ,, Jēzus nodod savu miesu jau pirms dzemdībām no Jaunavas, visa Viņa misija kulminējas ar publisku piesmiešanu....
Tāpēc , Indriķi, aicinu Tevi, neņirgāties par kristiešiem un sektantiski neuzspiest viedokli ko kāds reiz ir noformulējis . Ar mani jau viss ok. Bet kā būt citiem? Pakārties , ja nekādīgī nesajūt pie altāra Jēzus gaļas smaržu un asins smaržu ? Aicinu Tevi mazliet padomāt par Jēzu , par viņa asarām , kādēl tad Viņš neiznīcināja šo pasauli , bet deva mums iespēju....Tu ar tādām muļķībām neko nepanāksi, tikai karosi.
Lai Dievs Tevi svētī!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.10 16:22:35
Aivars Lapšāns
Būs jābarās! Beidz ņirgāties par Sv. Vakarēdienu un uzspiest savu neizpratni visiem!
Vardarbe
# Iesūtīts: 2010.05.10 16:26:45
Aivars Lapšāns Runājot par tavu murgaino ne-izpratni par Sv. Vakarēdienu, aicinu tevi padomāt kāpēc Dievs mums ir devis tikai 1 muti runāšanai un veselas 2 ausis,lai klausītos. Varbūt dažreiz ir vērts savu ne-izpratni paturēt pie sevis? Kā tu domā?
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.05.10 16:57:04
piedod, Aivar Lapšān, bet man būs laikam jāpiekrīt kolēģiem, kas Tev pamatoti aizrāda par īpatnējiem izteikumiem. Vai tie ir saistīti ar Tevis minētajiem "augstumiem"?
Šī diskusija ir pārvērtusies pilnīgā haosā, un tur pie vainas esi Tu pats. Tu nevari atbildēt uz diskusijas pamat jautājumu par to, kas ir abi Tevis minētie spēki "LELB" un "katoliciskais spārns" un par to Tev nepiekrīt ne tie, kas varētu būt (bet vai ir?) Tevis minētais LELB un arī "katoliskais spārns" (te kādi vienojās, ka tas varētu būt JONA, pats gan nezinu).
Varbūt ir vērts vispirms definēt lietas un tad ķerties pie to pretnostatīšanas?
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.05.10 17:01:44
Tūlīt taps definīcija...
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.10 17:27:25
Voldemārs
Nē, Jona noteikti nepārstāv katolisko, bet gan pati savu atsevišķu spārnu.
Jona tika minēta kā vienīgā no luterāņiem, kas citē Vassulu forumā, bet Vassulas citēšana diez vai būtu pieskaitāma pie prokatoliskuma, lai ko tas arī nozīmētu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.05.10 17:46:47
nu patiesībā tādi uzstādījumi mani mulsina, līdz šim forumam nemaz tā īsti nezināju, ka pieklājas nodalīties un izmeklēti augst-baznīciskos epitetos (kā iminences utml. tipāžu sarunas) vienam otru nosvētīt.

man jau vislabāk patiktos pieturēties pie Jēzus spārniem un proti:

14 ES ESMU labais gans; Es pazīstu Savas avis, un Manas avis Mani pazīst.
16 Man vēl ir citas avis, kas nav no šīs kūts; arī tās Man jāatved; arī viņas dzirdēs Manu balsi, un būs viens ganāms pulks un viens gans.
/Jņ.10/
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.05.10 17:52:06
vilk!
Ai, ai, ai...
misēklītis , paldies par precizējumu
Pardon, Jona!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.10 18:18:50
Nu gan juus te bez manis sarunaajushi

Es laikam tajaa... jociigajaa spaarnaa kur Voldis, SuslikAivars, Vilx, Vardarbe, Kristofers... Indrikjis?

Hmm Indrikji tu LELB esi, ilji prosto draudziigs... a to vairs uz aci shkjirbu nejuutu!
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2010.05.10 18:54:38
Kāds pazīstams RKB apologētu bieži lietots citāts no kardināla Ņūmana: Būt dziļi vēsturē nozīmē pārstāt būt protestantam . (To be deep in history is to cease to be Protestant).
Vai luterānis principā ir protestants? Domāju, ka nē. Šajā gadījumā domāju to, ko mūsdienu pasaulē saprot ar jēdzienu "protestants".
Ja mēs pareizi saprotam vārdu "katolisks", tad, domāju, visi vēlamies būt katoliski?
Ja tas ir tiesa, ka LELB ir stiprs katolisks spārns, tad īsti luteriski tam būtu piederēt!
neiel. bitch [85.254.212.146]
# Iesūtīts: 2010.05.10 19:06:47
Jošs Mulders
Tu mani aizmirsi tur piesaukt. es zinu, ka es te reti apgrozos.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.10 19:10:13
Jānis Ginters
if X if Y then Z
if 0 then..
Jeb, - būtu eļļa, varētu cept pankūkas, bet nav jau miltu
neiel. bitch [85.254.212.146]
# Iesūtīts: 2010.05.10 19:13:13
Aivars
nedz arī olu u piena. ne ledusskapī, ne cepējam... (sorry, par piezīmi, nenoturējos) :P
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.05.10 20:12:17
Jāni Ginter , Teofans Zatvorņiks izsakās interesantāk - ķe proķestanti, katorije ģeržitsa mudrsvovaņija pervih proķestantov, suķ pravoslavnije, no vsjo taki oņi proķestanti. Acīmredzot vīrs bija iepazinies ar Luteriskajām ticības apliecībām un dogmatiku.
Un luterāņu katoliskā dimensija ( pareizi saprasta) neatceļ protestantisko ( pareizi saprastu).

Aivar Lapšān , es jautāju tādā veidā, kā māca Lutera Mazais Katehisms. Tātad - atbildi, nav vai ir - patiesa Miesa un Asinis un tā, ka pat neticīgie Tās saņem??? Mazu vārdiņu, bez dzejas, ir vai nav , taču vari pateikt.

Još Mulder , sa-draudzīgs!
Galva Deg
# Labojis Galva Deg: 2010.05.10 21:11:56
katolisks spārns
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.10 21:16:16
mēs ticam uz vienu svētu katolisku spārnu -
luterāne bitch
# Iesūtīts: 2010.05.10 21:17:56
hm... un vispār, to laikam nebūtu īsti korekti saukt par katolisko spārnu (jo, kā minēts, arī luteriskā baznīca ir katoliska), bet gan Romas katolisko.
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.10 21:24:47
šīs diskusijas paralēlais "spārns" varētu būt par birku piekarinātājiem un piekarināšanu
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.10 22:47:21
Gnidrologs
Bumbulīt, tu LELBietis?
Lūdzu izteikties tikai LELBiešiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 8825