atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Katoliskais spārns LELB
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.05.10 10:50:19
Lasot šī foruma komentārus, man rodas pārliecība , ka LELB ir izveidojies ļoti spēcīgs un agresīvs katoliciskais spārns.
Lūdzu izteikties tikai LELBiešiem.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.10 10:50:33
Lasot šī foruma komentārus, man rodas pārliecība , ka LELB ir izveidojies ļoti spēcīgs un agresīvs katoliciskais spārns.
Lūdzu izteikties tikai LELBiešiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.10 10:55:33
Tomēr, lai cik arī agresīvi viņi nebūtu, neviens no viņiem tā arī nav spējis atbildēt uz vairākiem jautājumiem, nedz pamatoties bībelē. Man šķiet dīvaini tas, ka tiek runāts par mīlestību, bet tur nāk ārā vien paaugstināšanās, lepnība un apsūdzības, kā arī ķecerīgas mācības un nekaunīgi uzbrukumi to cilvēku ticībām, kuri nepieder pie katoļu konfesijas
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.10 10:57:12
LELB ir daudz dazhaadi spaarni...

Tu, piemeeram, paarstaavi Juusmotaaju spaarnu. Nu ir arii Pareizticiigo spaarns, ir RKB spaarns... ir Auksburgieshu spaarns, ir kaut kaadi pusliberaali spaarni... LELBaa atradiisi cilveekus dazhaadaas kraasaas un formaas!

Palasi to pashu Romieshu 14 tur arii Paavils paredz daudzkraasainus kristieshus
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:00:41
Es jūtos omulīgi, jo visapkārt vieni vienīgi grēcinieki... vismaz ir kur kāju nolikt.
beidz [95.68.6.169]
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:02:04
Jošs Mulders

Mulder beidz. Lapšans vienmēr ir cīnījies par luteriskajiem pamatprincipiem. `Pie jūsmotājiem pieskaitāma cita tautas daļa. Tāda vairs nemaz nafff.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:04:47
Jošs Mulders

Manas domas par tā saucamajiem "jūsmotājiem" ir mainījušās, kopš es esmu tā godprātīgi papētījis to visu. Redz, nekur jau nav aizliegts jūsmot par Dievu, ja vien balsties uz Dieva Vārdu
vilks. [94.246.126.218]
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:11:37
he he, un no šī brīža saruna sākas par jūsmotājiem? tēma gan it kā cita.

Mīļais Ingar, vai tu varētu izlasīt diskusijas tēmu un tad izteikties? Tēma nav par `ļaunajiem katoļiem`, kas nabaga luterāņiem atņem sirdsmieru par viņu pestīšanu, bet gan par tiem LELB locekļiem, kas uzskata, ka katoļticībā ir daudz laba, ko varētu un varbūt vajadzētu pārņemt. Nevis ka vajadzētu konvertēties uz katoļu baznīcu, lai tiktu pestīti.

Principā es piekrītu Mulderam, ka ir ļoti daudz dažādu novirzienu. Tomēr, kamēr tie visi brāļu mīlestībā turas savstarpējā sadraudzībā un nenovēršas no evaņģēlija, neredzu problēmu.
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:12:10
Aivars Lapšāns
Kāds ir diskusijas jautājums? Par A.Lapšāna radušos pārliecību, vai kā?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:13:21
Ingars

Viena mūsu LELB tautas daļa ar to vien nodarbojas kā ieliek katru LELBieti teoloģiskajā novērtējumā. Es esmu saņēmis visu buķeti= harizmats, baptists , adventists, ....vārdu = jūsmotājs Muldres ,,nozaga,, šajā forumā no Merlina. Skan labi kristieša pazemošanai. Bet šie cilvēki nezin, ka viņi krāj sev ogles uz galvas savā visatļautībā pret LELB kalpotājiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:20:53
beidz [95.68.6.169]

# Iesūtīts: 2010.05.10 11:02:04
Jošs Mulders

Mulder beidz. Lapšans vienmēr ir cīnījies par luteriskajiem pamatprincipiem. `Pie jūsmotājiem pieskaitāma cita tautas daļa. Tāda vairs nemaz nafff.


Tieshi to pashu par sevi un saviem draugiem saka tie RKB spaarnisti un PB spaarnisti un Auksburgieshu spaarns
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:21:30
vilks. [94.246.126.218]

Piedod, bet nepiekrītu tev, jo tēma ir

Lasot šī foruma komentārus, man rodas pārliecība , ka LELB ir izveidojies ļoti spēcīgs un agresīvs katoliciskais spārns.
Lūdzu izteikties tikai LELBiešiem.


Tātad nav te teikts ne konkrēti par "ļaunajiem katoļiem", ne arī tikai par to, kas labs ir katoļu baznīcā, bet vispārīgi par to faktu, parādību, par agresīvo katoļu spārnu, konkrētāk - par agresīvo katolisko mācību. Un runa tieši ir arī par to, ka šīs mācības laupa mieru luterāņiem par pestīšanu. Tātad tēma ietver gan vienu gan otru aspektu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:25:39
Ingars... juusmotaaji arii ir dazhaadaas kraasaas un formaas!

Es arii droshi vien esmu kaut kaadaa spaarnaa iekraasojams... un, protams, esmu paarliecinaats, ka tas ir visluteriskaakais
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:25:54
Cienu katoļu baznīcu. Jo tās sistēma ir lojāla pret novirzieniem. Tāpēc daudz luterāņu pāriet kalpot pie katoļiem , jo tur viņi atrod savu kalpošanas nišu. Tomēr hierarhijas izveidē tā būtiski atšķiras no Luterisma Dieva inspirētās evaņģēliskās draudzes. Dievs caur Luteru aicināja atgriezties pie evaņģēlija vienkāršības, pie sadraudzības, evaņģēlija pasludināšanas citā formā , proti= kā kopējs draudzes darbs attiecīgajā novadā.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.10 11:28:50
Jošs Mulders

visluteriskaakais Ha ha ha ha sasmīdināji ! Vai drīkstu Tev mīļi iedot teoloģisko ,,kļičku,, ? = Merlijānis
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:29:14
Lapshaans, forma nav dalja no satura... To shkjiet ir ljoti gruuti saprast gan daljai Luteraanju gan daljai RKBistu... Forma un Saturs - tie ir divi dazhaadi vaardi, kas patiesi arii noziimee divas dazhaadas lietas... Vienu un to pashu saturu var ielikt dazhaadaas formaas un dazhaadus saturus var satuuciit vienaadas formas traukos...

Kaameer tu vai kaadi citi uzskatiis, ka vieniigais legjitiimais, pareizais un evangjeeliskais veids kaa pasludinaat Evangjeeliju ir tev pienjemamais, tikmeer tu tieshi vai netieshi izsleegsi visus tos kristieshus, kam ir pienjemama cita forma, kas ir Kristiigaas Briiviibas jautaajums... nevis reglamenteets pestiishanai buutisks dogmatisks bauslis.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.10 11:29:55
ALapshaans, nu tu arii mani sen jau smiidini Priks, ka speejam viens otru iepriecinaat Taakaa... nu redzi apmeeram tieshi taapat tie dazhaadie spaarni viens uz otru skataas - viens otru iepriecinaadami un izraisot radoshu paceelumu un veelmi jaunvaardus izgudrot Forshi tach!
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:30:45
Ingars
ja jau LELB RKB spārns nebūtu pārliecināti par pestīšanu, paliekot LELB locekļiem, viņi tak jau sen būtu konvertējušies un vairs nebūtu LELB, vai arī?
Nekādu vispārēju īpaši RKB spārnam piemītošu agresivitāti gan neesmu nekad novērojusi, agresīvi indivīdi savukārt ir jebkurā novirzienā, arī `īpaši luteriskajā`.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:31:52
Jošs Mulders

Beidz , brāl , es kalpoju ikdienā ar visiem. Šis ir diskusiju forums. Nesatraucies.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:33:23
Jošs Mulders

Jā , bet merlijāņu kustība plešas plašumā
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.10 11:35:23
vilks

Par agresiju. par to ir jārunā mācītāju konferencēs , nevis viņas jāprovocē , kā tas notika sieviešu mācītāju jautājuma histerizēšanas laikā. Tautas genocīda laikā.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 112 , pavisam kopa bijuši: 164