atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aizturēts LELB mācītājs
pich_
Iesūtīts: 2010.04.29 13:33:46
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/328883-aizdomas_par_pedofiliju_aiztureti_tris_v.. iriesi_tostarp_macitajs

Aizdomās par pedofiliju aizturēts mācītājs... Nu kā tā var? Jau tā ir ļoti daudz skandālu visā pasaulē ar katoļu priesteriem, kas izmanto mazus zēnus, tagad arī pie mums šādas lietas uzpeld...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:15:38
Aivars Lapšāns
tas ir ļoti noslēpumaini, ka tu man saki šos vārdus ... ļoti noslēpumaini
Paulus
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:16:30
Pilnībā piekrītu Ingaram, ka šeit būtu nepieciešama nopietna atbrīvošanas kalpošana. Gan tiem nebaga bērniem, kuriem nu sačakarēta psihe un seksualitāte, jo pat ļoti ticams, ka pēc šādām izvarošanām arī šie zēni, kad izaugs būs homoseksuāli un turpinās vardarbības ķēdi ar maziem zēniem.
Gan pašam nelaimīgajam mācītājam, kurš zaudējis cīņu ar grēku un visticamākais bērnībā pats pakļauts šādai seksuālai vardarbībai
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:16:54
Atis Grīnbergs

Kāpēc tad Dievs no tādiem atstājas=nodod sātanam? Jau tādēļ, kā Ecehiēls raksta - viņi ir pagriezuši muguru Dievam Viņa templī un pielūdz sauli( savas vajadzības ko piespēlē sātans)
incognito
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:21:36
Aivars Lapšāns
Jā, nu tas ir interesants jautājums, kāpēc jūsu Dievs atdod Savus kalpus Sātanam. Cik atceros Ījaba grāmatu - derību azartā.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:21:39
Pujāts mēdijiem:
"Varu tikai brīnīties par tik lielu sabiedrības interesi. Domāju, ka iemesls Lēvalda izslēgšanai bija homoseksuālisms, kas ir pretrunā ar katoļu baznīcu," sarunā ar TVNET teic Pujats.

Viņš norāda, ka šā iemesla dēļ gaidīt kādu reakciju no policijas toreiz nevarēja. "Šobrīd viņš ir aizturēts jau par pedofiliju. Ja mums būtu aizdomas par to, viņš tiktu izmests un apcietināts jau toreiz," uzsver kardināls.

Acīmredzot, arī par HS nebija brīdinājis...
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.04.29 17:23:23
Paulus

Tā pirms mācītāju konference,s par sievu mācītāja amata paturēšanu, paudu , lūdzu, aicināju nerunāt šajā laikā par tādām lietām, laikā , kad pret tautu notiek genocīds. 5000 sieviešu skolotāju , kuras ir daudzās skolās kristīgās skolotājas...atlaistas no darba.Tauta bēg no banku genocīda no Latvijas prom masveidā....Kā to neredz garīgie līderi? ...Nekā, sapulce notika. Notika kauns, kas man vīrietim ir smags pazemojums. Dievs taču visu redz un Viņš uzrāda īsto grēku. Par ko tad ir jārunā mācītāju konferencē vadītājiem? Protams primāri par tiem grēkiem , kas skar mācītājus. Tikai tad kaut kādas stratēģiskas un teoloģiskas lietas.
Lūk rezultāts. Un šis rezultāts turpināsies pūķa galvu ataugšanas fenomenā.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:27:22
Atis Grīnbergs

Bet kāpēc Tu klusē? Tev ir ordinācijas zīme? Baidies?
Atis Grīnbergs
# Labojis Atis Grīnbergs: 2010.04.29 17:29:30
Aivars Lapšāns
Tā pirms mācītāju konference,s par sievu mācītāja amata paturēšanu, paudu , lūdzu, aicināju nerunāt šajā laikā par tādām lietām

vai tev šķiet, ka baznīcai un baznīcas vadībai ir jārīkojas saskaņā ar tavām, Aivara Lapšāna, norādēm?
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:30:16
Skumji, ka bez tiesas masu mēdiji jau notiesā. Vēl skumjāk, ka arī šeit daudziem viss šķiet skaidrs... Dažs labs pat sūta uz elli un cietumu...

Man, kuram gadījies Agri pazīt jau gandrīz 30 gadus un pēdējā laikā, viņam esot LELB, iepazinu visai labi, gan nav skaidrs. Konkrētāk, man tas ir pilnīgi neticami un neiedomājami.
Daudz svētīgāk būtu lūgt Dievu, lai patiesība notiek, un, gadījumā, ja cilvēks nav vainīgs, viņš tiktu attaisnots.
Kā tas ir, ja kāds mācītājs tiek smagi apsūdzēts, vai Baznīcas locekļi par viņu vairāk lūdz Dievu, vai tūlīt pievienojas apsūdzētāju pulkam?
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:30:55
Aivars Lapšāns
Bet kāpēc Tu klusē? Tev ir ordinācijas zīme? Baidies?

es pat aptuveni nenojaušu, par ko tu ar mani runā
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.04.29 17:52:01
Jāni Ginter , piemēram, man bija zināms par ko Agris Lēvalds dabūja aiziet no katoļiem. Romas katoļi par niekiem neizslēdz. (Tāpēc vēl nobrīnījos, ka Agris - luterāņu vikārs.)
Bieži - par lietu arī neizslēdz.
Bet vienkārši un kristīgi - gribējās dot Agrim Lēvaldam iespēju...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.29 18:05:56
Jānis Ginters
vai jūsuprāt, bija nepareizi izmantot pašsaziņas līdzeķlus, lai meklētu iespējamos upurus konkrētajiem pilsoņiem? Un ja bija nepareizi - kādā tad veidā tos vajadzētu meklēt?
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2010.04.29 19:05:23
indriķis man bija zināms Zināmas bija vairākas pretrunīgas baumas. Domāju, ka šī bija viena no tām.
masiks [212.93.96.2] vai jūsuprāt, bija nepareizi izmantot pašsaziņas līdzeķlus, lai meklētu iespējamos upurus
Mēdiju info ir ne tikai meklējums, jautājums, lai piesakās, ja... utt. Tā ir gatavs vainas apliecinājums.

Lai arī neko nevaru apgalvot, tomēr pieļauju augstu iespēju viņa nevainībai. Ja tomēr tā nav taisnība, tad tur būtu jābūt ļoti "izcilām spējām" ko tādu noslēpt no tiem, kurus labi pazīst.
sica . [78.84.131.173]
# Iesūtīts: 2010.04.29 19:08:39
Nu vispār ne visi staigā ar lozungu - esmu pedofīls vai esmu izvarotājs utt. bet kas notiek otra dvēselē mēs ne vienmēr varam zināt
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.04.29 19:13:42
sica . [78.84.131.173]Piekrītu...man pašam bija viens ģimenes draugs-skolotājs, bet izrādījās nežēlīgs un sadistisks laupītājs. Tas bija šoks un neticami, bet fakti, fakti...
sica . [78.84.131.173]
# Iesūtīts: 2010.04.29 19:15:31
Čikotilo ja nemaldos bija jauks un patīkams cilvēks... un neviens neticēja, ka viņš šitā
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.29 19:21:09
Jānis Ginters
cik saprotu - presonīgi pazīsti vienu no tās trijotnes? Tev nepatīk tas, ka tur it kā izskan gatavi vainas apliecinājumi? IMHO tādi izskan komentāros, nevis mēdiju info, bet lai nu....
Man tev jautājums - tu tagad ietu par šo personāžu galvot ar savu vārdu, lai viņu laiž uz brīvām kājām? Tiesā ietu liecināt, ka viņš nav vainīgs, ij ka viņš ir netaisni apmelots? Liktu savu vārdu un mantību ķīlā?
incognito
# Iesūtīts: 2010.04.29 19:21:50
Nu, vienā ziņā J.Gintera kungam taisnība - kamēr nav stājies spēkā atbilstošs tiesas spriedums, cilvēku nevar saukt par vainīgu un masu informācijas līdzekļu rīcība, publicējot visu aizdomās turēto fotogrāfijas nav īsti korekta.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.29 19:26:44
incognito
fotogrāfijas tika ievietotas ar šo papildtextu:
Iedzīvotājus, kuriem ir kāda informācija par attēlos redzamajiem vīriešiem, lūdz nekavējoties zvanīt Rīgas reģiona Kriminālpolicjai pa tālruni 67086546 vai uz anonīmo tālruni 67086677 vai 112.

vai pret to ir kādas pretenzijas? Tad vari zvanīt uz augstākredzamajiem numuriem un skaidrot, ka NEESI šos pilsoņus redzējis...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.29 19:31:24
incognito
PS - foto ielikšana masu informācijas līdzekļos saistīta ar nozieguma specifiku. Šādiem noziegumiem nepaliek pēdas. Nedz pirxtu nospiedumi, nekā. Paliek tikai liecinieki=upuri. Un ja tie nepiesakās nevienam - neviens, nemūžam neuzzinās par noziegumu. Jeb tu domā, ka noziedznieki visu vaļsirdīgi izstāsta?
Tb - neaicinot lieciniekus un upurus - nevienu varmāku nevar sodīt...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 5 , pavisam kopa bijuši: 2590