atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aizturēts LELB mācītājs
pich_
Iesūtīts: 2010.04.29 13:33:46
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/328883-aizdomas_par_pedofiliju_aiztureti_tris_v.. iriesi_tostarp_macitajs

Aizdomās par pedofiliju aizturēts mācītājs... Nu kā tā var? Jau tā ir ļoti daudz skandālu visā pasaulē ar katoļu priesteriem, kas izmanto mazus zēnus, tagad arī pie mums šādas lietas uzpeld...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:00:56
Aivarssica . [78.84.131.173]bet domāju ja atrī atgrieztos,ggan jau ja netoreizējā tad tagadējā vadība uzzožot ka par brālību intrexējos toč izsviestu
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:02:51
zobenbracka(Deus Vult!)
Tā brālība ir ar tik specifisku aromātu? Paliek pavisam aizdomīgi. Saki vēl, ka tā ir sutana un ne skelets skapī!
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.04.29 17:03:20
incognito
tai pašā laikā jāatzīst, ka, ja cilvēks nav ticis galā ar tādu grēku, jo viņam ir jācīnās pret to ar asinīm, viņš nevar stāties kalpošanas amatā kā draudzes gans, kas saistīts ar cilvēkiem. To nosaka Raksti. Nevis jāiestājas amatā, un tad jācīnās ar savu grēku - grēku, kas aizliedz būt par ganu un mācītāju!
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.04.29 17:04:30
Aivars

Jā , brāl, pieņemu Tavu uzrunu. Cienu to. Es gan tā... , piekrītu Ingaram tajā kontekstā , ka , šī te ordinācija varētu būt efektīvāka par tādu , kur draudzi nostāda fakta priekšā= mēs te jums domā ieordinējām un jums viņš būs jāpatur pat līdz tam , ka pat izvaros bērnus, jums ir jābūt pazemīgiem viņa priekšā. Tāda brāl ir šī brīža teoloģija. To te pauda Merlins vairākas reizes. Vai aizmirsi kā viņš man lika aizvākties no lelb , ja man kaut kas nepatīk....jā , man nepatīk , jo Dievs man uzrāda smagu grēku mūsu sitēmā. Doms būs noteicējs , ne jūs...Jēzus mācekļi, jūs neesiet nekas, mūsu kalpiņi... Piedod, Aivar, ka es tik asi, bet cik ilgi var ar cilvēkiem runāt , ka mūsu sistēma ir savu nokalpojusi. ..
incognito
# Labojis incognito: 2010.04.29 17:04:40
Svētais
Lai pirmais met ar akmeni tas, kas pats ir bez grēka. Ja tikai svētie varētu būt mācītāji, tad to būtu pavisam maz.
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:04:55
Aivarsnea ganb toreizējai gan tagadējai cik menu vēl vairāk tie ko modernsisti par "ļefebristiem"apsaukā briesmīgi nepatīk,es vispār tā par šamiem kaut ko pirmo reiz uzināju,ka mons.Daļeckis mums seminārā 3.garumnā par brālību zākājās-sāka intresēt kas tie tādi
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:06:52
Aivarsbet ka palsau etā ko par to saka tagadējais prefekts ta jau vēl trakāk
Atis Grīnbergs
# Labojis Atis Grīnbergs: 2010.04.29 17:06:53
Svētais
vai es pareizi sapratu, ka par mācītāju var kļūt tikai tas, kas ir ticis galā ar visiem grēkiem? kur tādi ir redzēti? vai nevari nosaukt kādu uzvārdu - iešu sēdēšu pie kājām

un kurā vietā to nosaka raxti? kur vispār raxti runā par ar grēku galā tikušo cilvēku?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:07:07
incognito
Jā, piekrītu! Bet, cilvēks, kas stājas citu priekšgalā tam ir jābūt nevainojamam, to nosaka Raksti! Tas nenozīmē, ka viņš būs bez grēka! Taču, konkrēti par šiem amatiem ir noteikts kādam šim cilvēkam ir jābūt, un ja viņš neatbilst šim standartam, tad tāds nebūtu jāordinē, bet arīdzan pašam cilvēkam ir tas jāizvērtē vai viņš atbilst? Un ja nē, tad jācīnās pret šo grēku un kamer nav uzvarējis nav jaštajas sai amata!
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.04.29 17:09:27
Atis Grīnbergs
sk. atbildi incognito. Es neteicu, ka šim ir jabut bezgrecigam! Bet Raksti uzliek standartu ar kādu tam būtu sevi jāpierāda gan draudzē, gan ārpus tās!( Tim;Tit)

Tit.1:6 Tiem jābūt nevainojamiem vienas sievas vīriem, kam bērni ticīgi, nevis palaidņi vai nepaklausīgi.
7 Jo bīskapam jābūt nevainojamam kā Dieva namturim, ne iedomīgam, ne dusmīgam, ne dzērājam, ne kauslim, ne ierāvējam,
8 bet viesmīlīgam, laba mīļotājam, prātīgam, taisnam, svētbijīgam, savaldīgam.
9 Viņam jārūpējas par sludināšanu, kas atbilst mācībai, lai viņš būtu spējīgs paskubināt veselīgā mācībā un atspēkot tos, kas runā pretim.
1.Tim.3:2 Bīskapam pienākas būt nepeļamam vienas sievas vīram, sātīgam, prātīgam, godīgam, viesmīlīgam, izveicīgam mācīšanā;
3 ne dzērājam, ne kauslim, bet lēnīgam, ne ķildīgam, ne mantkārīgam;
4 tādam, kas labi valda savu namu, kas bērnus tur paklausībā un pilnā godbijībā;
5 (Bet, ja kas neprot valdīt sava paša namu, kā tas gādās par Dieva draudzi?)
6 ne jaunatgrieztam, lai viņš neuzpūstos un neiekristu velna tiesā.
7 Bet viņam vajag arī būt labā slavā pie tiem, kas ir ārpusē, lai viņš neiekristu neslavā un velna valgā.
8 Diakoniem tāpat būs būt cienīgiem, ne divkosīgiem, ne pārmērīgiem vīna baudītājiem, ne negodīgas peļņas kāriem,
9 tādiem, kas ticības noslēpumu glabā skaidrā sirdsapziņā.
10 Arī šie papriekš jāpārbauda, pēc tam lai viņi kalpo, ja nav viņiem ko pārmest.
11 Sievām tāpat būs būt cienīgām, ne mēlnesēm, bet sātīgām, uzticamām visās lietās.
12 Diakoniem jābūt vienas sievas vīriem, kas labi valda bērnus un savu pašu namu.
13 Jo tie, kas labi kalpojuši, iegūst sev cienīgu stāvokli un daudz priecīgas drosmes ticībā, kas Kristū Jēzū.

Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:10:01
Atis Grīnbergs
Tu mācītājs būdams to nezini? Rakstos taču ir teikts, ka grēka gals ir nāve, vai ne? Kas miris, tas vaļā no grēka. Neba nu velti latviešiem visi mironīši ideāli un mīlāki par dzīvajiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:10:38
Atis Grīnbergs

Nevis tas, kurš ticis vaļā no grēkiem, bet gan tas, kurš nostājies pozīcijā pret grēkiem, pret miesu, pret pasaulīgumu un galugalā pret visu sātanisko - tā ir nostāja, nevis jau gatava pilnība. Tas, ka cilvēks iekrīt šādā smagā grēkā 100% nozīmē to, ka viņš nebija nostājies pret grēku
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:11:12
Svētais
roger
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:11:31
Svētais
Nu un Tu domā, ka tik viegli tos nestandarta gadījumus uzreiz ieraudzīt? Tev kāds svētuma ampērmetrs ir ieviests vai kā?
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:12:23
Aivarsa ko ta miroņus par mācītājiem celsi
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:12:50
Aivars
Nē, nedomāju. Domāju, ka var kļūdities ikviens. Un es neteicu to pārmetot Lelb! Nekada zina ne! Es atbildeju uz incognito jautajumu!
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:12:58
Ingars
Tas, ka cilvēks iekrīt šādā smagā grēkā 100% nozīmē to, ka viņš nebija nostājies pret grēku

vai kā tu riskē, brāli, vai
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:13:32
zobenbracka(Deus Vult!)
Nu tā sanāk. Ja reiz izvirza tādas prasības par punkta pielikšanu iespējamai grēkošanai.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.04.29 17:14:16
Atis Grīnbergs

Nu ja , mēs tagad piņemsim visus pasaules mācītājus , kuri nevēlās kalpot ar sievām vienā altārī. ( grib sev nodrošināt komfortu savai gaismai) , ne tautai. Kāpēc vispār tādi kritēriji, kad viņi radušies= es esmu mācītājs, tādēļ drīkstu ieņemt varu , noteikt prioritātes....
zobenbracka(Deus Vult!)
# Labojis Zaurs: 2010.04.29 17:14:57
Aivars
laikam gan sanāk.labs i bij ar jums te intresanti bwet man uz darbu jataisās ka kādu kapakmeni nenozog,kamēr ar jums ta bazarēju
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 33523