atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aizturēts LELB mācītājs
pich_
Iesūtīts: 2010.04.29 13:33:46
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/328883-aizdomas_par_pedofiliju_aiztureti_tris_v.. iriesi_tostarp_macitajs

Aizdomās par pedofiliju aizturēts mācītājs... Nu kā tā var? Jau tā ir ļoti daudz skandālu visā pasaulē ar katoļu priesteriem, kas izmanto mazus zēnus, tagad arī pie mums šādas lietas uzpeld...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.04.30 12:11:37
indriķis

Jāni Ginter , piemēram, man bija zināms par ko Agris Lēvalds dabūja aiziet no katoļiem. Romas katoļi par niekiem neizslēdz. (Tāpēc vēl nobrīnījos, ka Agris - luterāņu vikārs.)
Bieži - par lietu arī neizslēdz.
Bet vienkārši un kristīgi - gribējās dot Agrim Lēvaldam iespēju...


Lai nāk uz kādu draudzi , sadraudzībā teiksim divus gadus kā visparastākais brālis. Tad pajautā draudzei vai draudze varētu viņu nominēt par mācītāju , jo viņam ir arī pabeigta skola. Tā , Indriķi, būtu loģiski. Nav uzreiz jāliek par mācītāju, ja viņam ir izglītība. Lai parāda sevi draudzē.
Šis mācītājs daugavpils draudzi ir ,,mierinājis,, brīžos , kad draudze runājusi par homoseksuālismu katoļu baznīcā. Draudze redzēja viņā problēmas , bet Indriķis neredzēja, Jānis Ginters neredzēja.(Jāni , tas nav kā apvainojums Tev , bet konteksts luteriskajai mācībai , ka draudze ir sākumpunkts, nevis kaut kādi apvedceļi= Indriķis, Jānis ...baznīcas augstākās amatpersonas.
Tāpat šeit ir pieņemti zviedru mācītāji , kuriem derdzas kalpot kopā ar sievām. Kāda viņiem mīlestības kvalitāte?
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2010.04.30 12:30:26
Bargā Doroteja Atbildiiba buut jaauznjemas abu bazniicu vadiitaajiem
Tiešām? Vai viņi ir gaišreģi?

un iisti vaigaa sho ierauga tikai tagad tvent.lv.
Tātat tv.nets ir pēdējā tiesa. Līdz tam redzējam neskaidri, kā spogulī, bet tagad, tv.netā vaigu vaigā...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.04.30 12:31:44
Jānis Ginters

Jāni, protams ka grūti redzēt cilvēkam cauri. Tāpēc Luters ieteica visu sākt no draudzes. Tad šo ,,karjeru,, veidot tālāk. Draudzē cilvēks cilvēku labāk pazīst. Tu taču viņu zināji virspusēji.
Bet ...tas , ka Tu te raksti, ka še notiek jau tiesāšana , tas gan ir taisnība. Man vairāk izbrīnu rada šīs te...karjeras kāpnes. Piem. par Tevi es varētu 99% galvot ar savu mantu. Jo mēs kopā esam kaut ko labu izdarījuši. Ir bijušas domstarpības , bet tas nenozīmē , ka es par tevi nenostātos , Tev grūtā brīdī.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.30 12:43:14
Ctulhu
Paareejiem maaciitaajs ir taads pats cilbveeks kaa visi paareejie.
Nē. Mācītājs uzņemas kaut ko vairāk, nekā vakara pasaciņas lasīšanu. Tieši tāpēc ir lielāka viņa atbildība gan savas draudzes, gan sabiedības priekšā. Ij gan draudze, gan sabiedrība drīkst un arī atprasa šo atbildību. Tā tam būtu jābūt. Ja tas tā nav - zančit nav. Značit ir "klausies manos vārdos, bet neskaties uz maniem darbiem". Tb - liekulis stāsta liekuļiem kā pareizi jāliekuļo...

Tiešām? Vai viņi ir gaišreģi?
- vai tad ne? Tēmā par sieviešu ordināciju ar putām uz lūpām par SvGara paaicinājumu pļurkstēja, abet kad jamā paaicinājuma augļi jāuzrāda, tā - čiks?
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2010.04.30 12:45:14
Pavasara balss Pujāts izrunājās tiešām, teiksim, neapdomīgi. Nezinu, vai viņš neapjēdz atšķirību starp homo un pedo?...
Labāk nekā vairums sabiedrībā apjēdz. Ja no skolas sākot māca, ka "homo" ir ok, arī, ja bērni to dara, tad ir ok. Bet izmācīt nosacījumu, ja viens no homo ir vecāks un otrs jaunāks, tad to sauc par "pedo" šādā situācijā var radīt grūtības.
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.04.30 12:47:47
Jānis Ginters
Vispār jau, paldies, Tev, ka nedistancējies (tā teikt "drošs paliek nedrošs" un uzņemies zināmu risku, aizbildinot cilvēku, ko personīgi pazīsti un pirms skaidra tiesas lēmuma atsakies norakstīt!
Bet Doroteja par to vaigā redzēšanu, gan laikam sacīja ko citu. Proti, ka realitātē daudzi mācītāji Lēvaldu vispār nav vaigā skatījuši un iepazinušies, bet tiem, kas piešķir uzticības mandātu, gribot negribot, jāuzņemas sava daļa atbildības.
Starp citu, man te vaicāja par vakardienas Panorāmas sižetu, bet tieši Panorāmu neiznāca noskatīties. Vai ir zināma kāda internetvietne, kur to var izdarīt?
Bargā Doroteja
# Labojis Bargā Doroteja: 2010.04.30 12:48:30
Jānis Ginters
Līdz tam redzējam neskaidri, kā spogulī, bet tagad, tv.netā vaigu vaigā..
nevajadzetu gan ironizet par shaadam lietaam.
***
Prichom te gaishregjis! vai tad pat parasts pausauliigs darba deveejs neintereseejas par ko gan cilveks, kursh pretendee uz vakanci, atlaists no ieprieksheejaas darba vietas. Shoreiz piekriitu Lapšānam - ja nav informaacijas, cilveeks ir jaapaarbauda, nevis vinjam jauztic dveeseles.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.30 12:50:41
Ctulhu
nav runa par viņiem kā standartiem mums. Iet runa par viņu pašu atbisltību viņu pašu standartiem, tiem standartiem, kurus viņi vēlas redzēt arī pie mums.
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.30 12:52:26
Ctulhu
Maaciitaajs tas arii ir nopietni, ibo uz draudzi naak arii beerni un arii vinjiem notiek dazhaadi pasaakumi. Un ja veel majaas vecaaki staasta, ka maaciitaajs ir viens no godaamajamaakajiem cilvekiem uz zemes, tad pats saproti!
Paldies muusu aizspriedumiem, kuri shoreiz naakushi tikai par labu, bet beernudarzaa laikam viirieshu stradaat neenjem ( vismaz latvijaa)
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.30 12:56:23
masiks [212.93.96.2]
Iet runa par viņu pašu atbisltību viņu pašu standartiem

Nu pag, ja viens no maaciitajiem ir izradiijies kriminaali noziedzies, vai tas tuulinj noziimee, ka visi kristieshi neatbilst standartiem? Manuprat, tagad tu visparini.
Ne, nu patiesiiba jau neatbilst. Es arii neatbilstu Biibeles standartam. Un taapeec man ir vajadziigs Jeezus, lai kaut cit uz tiem vismaz tiektos.
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.30 12:57:58
Ctulhu
nekad neesmu dzirdeejusi par sievietem pedofiileem. Ne,e nu ir lasiits par sievieteem, kuras pavedina savu draudzenju deelus ( nepilngadiigus), tachu tur gandriiz neko nevar pieraadiit. Parasti pavestais ir iemiileejies liidz ausiim un nekas gaismaa nenaak.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.30 12:59:45
Bargā Doroteja
nē. es runāju par šī mācītāja, kurš noziedzies - atbildību. Viņa ir lielāka, nekā bomzim, kurš ir noziedzies tieši tāpat. Pie kam šī atbildība nav tikai kristiešu priekšā, bet arī pārējās sabiedrības priekšā. Tā tas bija domāts. Vispārināšana varētu attiekties uz to, ka šī kārtība attiecas uz VISIEM mācītājiem, visās konfesijās.
sicilia
# Labojis sicilia: 2010.04.30 13:00:13
Bargā Doroteja
nea bija nesen raksts par māti lielbritānijā, kas bija gadiem varojusi savu mazgadīgo dēlu. bet tur abi reāli bija kukū, jo tas nāca gaismā, kad dēls skolā sāka klasesbiedriem lielīties, ko ar māti darījis
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.30 13:00:55
Bargā Doroteja
Vispār ārzemēs ir viens otrs skandalozs tiesas process noticis par dāmām pedofīlēm. Tā ka...
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.30 13:01:15
masiks [212.93.96.2]
tas gan, jo vinaj paarzinjaa bija dveseles ( es taa smalki pateicu, ash, kaa Sveetais).
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.30 13:05:42
siciliaAivars
var jau buut, bet es par tadaam liidz shim neko nezinqaaju.
Ctulhu
nu ja, beerni ir fiziski vardarbiigi mociiti, tad tur var ko dariit, bet pret psihologjisko terorismu ir baigi gruuti, pat neiespeejami ciiniities.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.30 13:06:18
Bargā Doroteja
ak, jā... nu un protams par atbilstību savai sludināšanai arī. Vispār tā ir neskaidra tēma. Bezgrēcīgo nav. Tb - sanāk ka mācītājs ir tāda pati grēka pagale kā citi, viņam glābšana vajadzīga tik pat cik citiem... taču.... vai tāpēc praktizējošs zaglis var pa dienu sludināt, bet naktī aptīrīt savu draudzi? Jeb pa dienu sludināt ka homo ir grēks, taču vakarā opāt kora zēnus?
tātad - kur ir tā šķirtne, kad grēcīgais var sludināt... ēemm... morāli, tai pat laikā neatbilstot šīm morāles prasībām?
komentārs
# Iesūtīts: 2010.04.30 13:08:01
Kristofers
te ir kautkas līdzīgs - http://www.nytimes.com/2010/04/15/world/europe/15vatican.html - bet man vēl darbojas http://www.timesonline.co.uk/tol/comment/faith/article7097668.ece. Dīvaini.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.30 13:11:10
komentārs
Viss dīvainums šai gadījumā ir mazajā rakstu zīmītē "."
http://www.timesonline.co.uk/tol/comment/faith/article7097668.ece
noņemam punktu teikuma beigās, kas piesumēts adresei, un viss ir kārtībā
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.30 13:11:47
masiks [212.93.96.2]
Biibelee teikts, ka maaciitaji naaks gruutaakaa tiesaa, kas noziimee, ka maaciitaajam tomeer ir jaabut ar augstaku moraali, nekaa ierindas lajam.
Tai pat laikaa, protams, ka vinsh ir greeciigs - gan jau uzpiipee varbuut, vai iedzer alinju Jaanjos un varbuut pasaka kaadu *** vaardu, kad juutas sadusmots.
Tobish - no cilveeciigaa viedoklja ir ta,ka pastaav lielaaki un mazaaki greeki. Nu tas ir mans viedoklis.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 10662