atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Mājas draudzes - kristiešu nākotne (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.04.28 13:42:12
Jau vairāki pravietojumi ir izteikti un tie jau tagad sāk piepildīties, ka kristieši no visām konfesijām, denominācijām, sektām, draudžu apvienībām un brīvdraudzēm būs spiesti iziet ārā un vienoties vienā kopējā eklēzijā - katrā pilsētā, mazpilsētā un ciematā jābūt tikai vienai draudzei. Tā ir nenormāla un nebibliska situācija, kas ir šodien - katoļi, luterāņi, pareizticīgie, baptisti, adventisti, metodisti, anglikāņi, pentakosti, harizmāti utt. utjp. Manā skatījumā kaut kas līdzīgs jau vēsturē ir bijis, piemēram - hernhūtiešu jeb brāļu draudžu kustība Vidzemē 18.gadsimtā. Sašķeltība ir visu kristiešu kopējais grēks un kristīgās misijas zemās efektivitātes iemesls. Nekristieši vienkārši nesaprot, kur tad ir tā mūsu vienotība un mīlestība savā starpā. Bet mazajās mājas grupiņās, kuras regulāri sapulcējas kopā publiskās vietās, cilvēka vajadzības var tikt efektīvāk apmierinātas un šādā veidā kristieši var būt efektīvāki kalpošanā, nekā sēžot katrs savos baznīcu mūros
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.06 18:12:42
atbildi Henricum Instituorim! un mums visiem atbildi!
danar
# Iesūtīts: 2010.05.06 19:53:47
Ingars
Vēl un vēlreiz pārliecinos, ka jāmācās grieķu valoda un ivrits, lai var pats lasīt bībeles tekstus orģinālvalodās
ceru,ka atpazini...
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.06 20:29:14
Ingars Jo ikkatrs, kas lūdz, dabū, kas meklē, atrod, un, kas klauvē, tam atvērs. Kur būtu kāds tēvs jūsu starpā, kas dotu savam dēlam čūsku, kad tas lūdz tam zivi? Jeb skarpiju, kad tas lūdz olu?
Ja nu jūs, ļauni būdami, zināt dot saviem bērniem labas dāvanas, cik daudz vairāk jūsu Tēvs no debesīm dos Svēto Garu tiem, kas Viņu lūdz?"
Ielūzušu niedri Viņš nesalauzīs, un kvēlojošu dakti Viņš neizdzēsīs, tiekāms Viņš taisnībai dos uzvaru.
Dieva svētību un mīlestību ,brāl , tev vēlu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.07 08:33:17
Henricus Instituoris [24.44.77.186]

un tev, tātad, gars ir devis iespēju, un vēl vairāk - tiesības, iztiesāt: kurš māca to ko praktizē un kurš praktizē to ko māca ..
tu spēj ieskatīties cilvēka dvēselē, lai pēc tam uz pāris tenkām balstoties pasludinātu spriedumu: Dieva Valstības dabam nederīgs ?
kāds gars tevi ir pacēlis tādos augstumos?


Es, starp citu, neesmu ne par vienu konkrēti izteicies, tā šķiet. Bet pēc tevis teiktā varētu saprast, ka jebkurš, kuram ir grāds teoloģijā var būt tiesīgs mācīt citus, neskatoties uz šī cilvēka dzīvesveidu, gara augļiem, viņa attiecībām ar Dievu utt. Ko bībele saka par tādiem, kas māca citus, bet paši to visu nedara? Pēc kādiem principiem Pāvils lika Timotejam izvēlēties bīskapus un diakonus? Tā lūk nevis man ir tiesības to izvērtēt, bet Dieva Vārds, kas atklāts Svētajos Rakstos tad nu arī izvērtē, kuram ir un kuram nav tiesības mācīt citus.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.07 08:38:49
danar

ceru,ka atpazini...

Jā, tikai lieta tāda, ka bez šīm zināšanām Dievs tik un tā mani var vadīt pa patiesības ceļu, bet ar šīm zināšanām bez patiesas nodošanās Svētajam Garam es varu tādas cūcības sastrāt, ka maz neliksies. Nu taču paskaties godīgi - vai ar labu teoloģisko izglītību bet bez regulāras lūgšanu dzīves un bībeles lasīšanas, bez praktiskas sekošanas Jēzum, cilvēks vispār var kaut ko derīgu citiem par Dievu iemācīt? Ja nu vienīgi to, kā nevajag darīt
danar
# Iesūtīts: 2010.05.07 10:19:04
Ingars
varbut vajag par sito jaunu temu atvert...vai var ar labu teologisku izglitibu bez praktizesanas kaut ko otram cilvekam iemacit par Dievu?
vispar sis tads interesants jautajums
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.07 10:28:28
domaju, ka es ar jaunaja diskusijaa izteiktos...
danar
# Iesūtīts: 2010.05.07 10:48:50
Svētais
tema atverta..var iet izteikties
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 164 , pavisam kopa bijuši: 2162