atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par Islandes vulkānu
pich_
Iesūtīts: 2010.04.20 10:26:42
Kā zināms, tad dabā nekas nenotiek bez Dieva ziņas. Kā kristieši skaidrotu šī vulkāna izviršanas nepieciešamību- ko Dievs mums grib pateikt? Viedokļi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.23 18:38:51
masiks [212.93.96.2]
redz, vai grib redzēt?
Tu gan laikam gribētu redzēt, lai kristieši grib redzēt, vai ne?

incognito
Tāpat kā kristiešu vidū ir arī pilnīgi citi ieskati.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 18:43:20
Aivars
par nožēlu, man tas nav pat jāgrib... tb, iespējams, es gribētu lai būtu pretēji, bet ir tā, kā tas ir...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.04.24 00:16:29
ex-Kombulis [208.110.80.250]ex-Kombulis [208.110.80.250]

Tu mazliet pārproti. Kā var Dievs atstāt tādu ļaunu pasauli? Tas nozīmē , ka Dievs nav mīlestība, ja viņš visu laiku pieļaus tādu ļaunumu. Tāpēc Viņš iznīcinās lai radītu labestības pasauli.
Vienā mirklī visa dzīvā radība tiks pārvērsta - Garīgajā miesā. Tagad mēs esam citā miesiskajā stāvoklī. Miesa, gars= Dvēsele. Tad būsim citādā miesā = garīgajā miesā. Iespējams tāpat kā Ādams un Ieva , jo IEva un Ādams tika radīti kā mūžīgas būtnes. Ļaunā sabiedrības daļa netiks pārvērsta garīgajā miesā , bet tiks iznīcināta. Tāda ir Dievs shēma. Tā kā arī Tev ir jāizvēlās = vai Tu iesi pārmetumu ceļu pret Dievu, redzot ļaunumu , vai sāksi saprast , ka Dievs ir mīlestība , Tavas sirds mīlestība un Viņš grib tikai vienu lai Tu nostājies Viņa pusē. Jo ļaunā puse pieder sātanam.
luterāne bitch
# Iesūtīts: 2010.04.24 02:11:53
Cik ļoti cilvēki cenšas par labām vai ļaunām lietām nodēvēt to, kas vienkārši ir. Es domāju, ka gan vulkāni, gan zemestrīces gan visādas citas kataklizmas ir bijušas vienmēr un, iespējams, pat tikpat bieži kā šobrīd. Tās vienkārši nozīmē, ka planēta ir dzīva un viss ir kārtībā. Vienkārši informācijas pārraide nebija tik attīstīta kā tagad un cilvēku bija daudz mazāk. Pirms 1000 gadiem neviens Eiropā pat nepamanītu, ka Islandē kāds vulkāns spļaudās un pat, ja kāds atnestu ziņu, tas ne mazākā mērā netraucētu viņu ikdienu. Vienā pasaules stūrī kaut kas notika, bet citur neko tā arī neuzzināja. Tagad zin, un liekas, ka ir pārāk bieži. Uz to visu varētu skatīties optimistiskāk - brīnos kā vēl ļautiņi nav izgudrojuši, kā no vulkāniem iegūt elektroenerģiju. Tiklīdz kāds uziet gaisā - nomet blakus kkādu pārnēsājamu izturīgu figņu, kas,izmantojot siltuma enerģiju, lādē lielas, ik pa laikam nomaināmas baterijas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 9566