atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Jūsu viduslaiku karjera
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.04.19 12:54:17
Ienāca tāda doma... papļāpāšanai!

Izejot no jūsu zināšanām par viduslaikiem (teixim 10-13 gs) kā jūs sevi iedomātos... kādu karjeru? Par ko sevi sajūtat... tiešām tur kāds garīdznieks, mūks, zemnieks, amatnieks, karavīrs... you name it!

Pafantazēsim!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:37:23
Ctulhu Nu ja...un tad vēl kaudzi inženieru, kas izprojektētu rūpnīcas, kur tās rezerves daļas saražot...vobšem pacel balto karogu, jeb apkaisi sevi ar sāli-lai šiem laba apetīte
incognito
# Iesūtīts: 2010.04.20 16:47:18
Gnidrologs
Pret katariem karot bija daudz droshaak, jo muslimi vareja ari pasham karotajam sasist pa muti.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.20 16:56:29
Gnidrologs

ka tik ne ar - inkvizitors, domā loģiski, ja es ikvizīcijām nepiekrītu, nedz arī daudzām katoļu dogmām, kas es par inkvizitoru???
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.20 17:00:57
Gnidrologs

Nekad es tādā amatā nenonāktu, vai tu spēj uztvert visu tekstu pilnībā - es arī teicu, ka inkvizīcijas neatbalstu, turklāt tas, ko tu te stāsti jau ir tīrā politika - kāds tam ar kristietību sakars?
incognito
# Iesūtīts: 2010.04.20 17:05:26
Nekad jau nevar zinaat.. tada kveela ticiiba var izpausties gan inkviziicijaa, gan piemeram cilveks var iet kopt meera slimniekus.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.20 17:11:59
Gnidrologs

Tu laikam pēc sevis spried
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.21 08:38:35
Gnidrologs

Nu tad padomā, cik "loģisks" ir tavs spriedums, ka es varētu būt inkvizitors?
incognito
# Labojis incognito: 2010.04.21 18:05:58
Vispar jau 20.gs. vesture ir macijusi, ka gandriz jebkursh cilveks noteiktos apstakljos var izdarit gandriz jebko citam cilvekam. Un pat vel tagad vienaa TV shovaa dalibniekiem bija jasoda cits dalibnieks ar elektriskas stravas triecienu, faktiski jaspiidzina. Tas patiesibaa gan bija aktieris, kas izlikaas, tomer shova dalibnieki to nezinaja. Un neviens neatteicaas to dariit, jo sodishanu paredzeja noteikumi.
Taa ka par inkvizitoru varetu kljut jebkursh, jautajums ir vien par nosaacijumiem. Shajaa zinjaa vecajam Pavilam bija taisniba, kad vins rakstija "visiem trūkst dievišķās godības".
incognito
# Iesūtīts: 2010.04.21 18:16:12
Ctulhu
Domaju, ka atslegvards ir "apstaklji". Kaut kaados apstaklos (lai glabtu savu dzivibu, piemeram), otram visai daudz ko nodarit spetu jebkursh.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.22 08:10:48
Gnidrologs

Kādu patieso dabu? Es esmu aicinājis uz vardarbību pret nekristiešiem? Tu acīmredzot nekad neesi bībeli lasījis, citādi zinātu, uz ko tā aicina

Ctulhu

Abet luteraanju piekoptaas raganu vajaasanas?

Nu un? Ateisti arī darījuši ne mazums noziegumu - vai tāpēc varu spriest par visiem?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.22 19:31:59
Vispār nav godīgi, jo sievietēm īpašas izvēles iespējas nebija.
es laikam izbaudītu iespēju, ka no manis nekādu karjeru nesagaida. Varētu būt kāda muižnieka sieva. Lai nav gluži galms un nav ar zemniece.
nv Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.04.22 20:03:14
es viduslaikos būtu arī NV
QURAN WITH TRANSLATION [223.123.10.33]
# Iesūtīts: 2024.03.13 22:37:18
Online Shia Quran with Translation course for kids & adults in USA - UK - Canada and in other western countries start your free trial now.

Our Shia Quran Translation for kids program is going quite successful in this regard.

Being connected to Shia Quran Translation would help you learn the translation with all the Shia values and traditions.

Shia Quran Translation Online runs under the authentic supervision of Shia scholars.

In all these years we are really happy with the performance of Shia Online Quran Translation. It has educated many Muslim students to learn more about their faith by knowing the meaning of what they read.

Join our Online Shia Quran Translation with the full faith of learning the translation of the Holy Quran. Our special Tarjuma services for UK and USA are really famous.
Imamia Quran Academy [223.123.9.170]
# Iesūtīts: 2024.03.14 14:57:40
Imamia Quran Academy knows this problem of searching for reading Shia Quran with accurate Translation.For the sake of learning the Quran while being able to understand its true sense join Shia Quran Translation Online now.
Being a Muslim, Arabic Language plays a major role in our lives. Majorly, Arab Countries have a Muslim population. It is hard to understand Arabic without proper Shia Quran Translation.
Almuntazir Quran Academy [103.172.166.171]
# Iesūtīts: 2024.03.25 10:58:42
Our staff of Shia Female Quran Teachers for Kids is kind enough to handle their problems and teach them in a certain way.
Shia Quran Teacher Online for Kids and Adults focuses on those qualities exhibited by them which have an important impact on the students.
Al Muntazir Quran Academy being the organizer of Shia Quran Classes for Kids and Adults keeps in view all these points.
Our Shia Quran Education services are easy to access and reliable.
Shia Quran Lessons Online in USA and Shia Quran Lessons Online UK are examples. Our lessons are equally Famous in all other Western countries.
Shia Quran Classes are professionally designed in the most intelligent manner.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 148 , pavisam kopa bijuši: 36852