atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu anglikāņu konsekrētājs luterāņu vidū
Voldemārs
Iesūtīts: 2010.04.13 22:57:58
lasu aprakstu par G.Dimanta konsekrāciju:
"Bīskapa Guntara Dimanta konsekrācijā ar roku uzlikšanu piedalījās Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags, LELB bīskapi Pāvils Brūvers un Einārs Alpe, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas ārpus Latvijas bīskaps Elmārs Ernsts Rozītis, Igaunijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Andress Poders (Andres Põder), Lietuvas Evaņģēliski luteriskās baznīcas bīskaps Mindaugs Sabutis (Mindaugas Sabutis), kā arī Solsberijas diecēzes bīskaps Deivids Stanklifs (David S. Stancliffe)."
Vai tad Solsberijas bīskaps ir luterānis? Kāpēc tik konfesionāli nozīmīgā dievkalpojumā un bīskapa konsekrācijā te ir arī ne-luterānis?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.15 16:21:16
Sniegpulkstenītes balss
nezinu, kur paliek. nekad viņu dabā neesmu redzējis...
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.15 16:23:08
Voldemārs
man arī šķiet, ka Rīgas arhidiecēzei Solsberijas diecēze ir sadraudzības vai "māsu" diecēze (trīz diecēzes vienā teikumā - slikts stils)
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.04.15 16:50:07
Ati Grīnberg!

"Jā, ticu un apliecinu, ka Dievmāte Marija jaunava ieņēma, jaunava dzemdēja un jaunava palika. Vienmēr."
Es, savukārt, ticu, mācu un apliecinu, ka Dievdzemdētāja Marija ieņēma un iznēsāja Jēzu kā jaunava, tomēr pēc dzemdībām dzīvoja svētīgu ģimenes dzīvi ar savu vīru Jāzepu un viņu lalību Dievs svētīja ar bērniem - dēliem un meitām, kas minēti Rakstos.

bet par to gan vairāk kādā citā diskusijā, LŪDZU!
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.04.15 16:52:35
Ati Grīnberg!
Par māsu diacēzēm...
Kas mūs teoloģiski tik ļoti vieno, ka viņi būtu tik nozīmīgi un ņemtu dalību kopējā dievkalpojumā, kurā konsekrē bīskapu?
Vai "māsu diacēze" ir altāra un kanceles sadraudzība?
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.15 16:57:06
Voldemārs
ko tu man prasi te tos 100 jautājumus - es vienkārši saku, ka tās aicināšanas iemesls, visticamāk, ir manis minētais.

a par citu diskusiju - nekā nebūs
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.15 16:57:48
es neticu diskusijai ...
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:08:17
Ati Grīnberg!
Nezinu, vai diskusijai var ticēt, bet, manuprāt, tā ir ļoti noderīgs instruments. No tās var daudz mācīties.
Bet par to "māsu diacēžu" lietu. Tas ir kas jauns, tāpēc arī jautāju. Tu jautātu man kaut ko, es sacītu 1 vai 100 lietas. Viss atkarīgs no zināšanām un laika.
Ja ir tā un pastāv kāda "māsu diacēžu" lieta, kas ir altāra un kanceles sadraudzības līmenī, tad mēs esam tādā kā Porvoo alternatīvā. Interesanta lieta, ja tā, tad cik daudz par to ir zināms.
Tādas man tās pārdomas.
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:14:45
Voldemārs
man skiet, ka nav ko tur cepties. Ne nu tie biskapi ar rokam uzliek to, kas ir viniem pasiem, bet to, ko Svetais Gars grib uzlikt. Tapec nav bistams ne igaunu vai latviesu sieviesu ordinetajs biskaps, nedz ari anglikanu.
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:16:22
... anglikanu divaino maaciibu biskaps.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:16:42
zobenbracka(Deus Vult!) RKB ir herētiska, jo kopš 2. Vatikāna koncila RKB oficiālā mācība ir, ka labos darbus daroši un mīlestības bausli turoši pagāni un "labas gribas" garīgi meklētāji var tikt pestīti bez Kristus ticības. Tas ir tīra herēze un pagānisms!
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:18:06
Kristoferstamdēl piederu tiem kas nav līdz 2.Vatikāna koncila reformām tikušieju uz SV.Pija 10 brālības Misēmun šo koncilu ja to vispār par tādu var saukt nosauktu par lielāko kļudu Baznīcas vēsturē
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:18:25
Man, personīgi, nav nevienā acī saprotami vai pieņemami atrasties dīvainās kopībās - Loijenberga piem. Porvoo mēs gan neesam - esam novērotāji. Es tā arī drusku pavēroju un - sviests!
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:19:02
p.s:bet tiem kas satraucas par maniem tekstiem-ir tāda ideja ka vajadzētu no ši herētiķu midzeņa pazust,bet veidu kā pašizbanoties vēl neesmu atradis
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:20:19
Ati Grīnberg!
ja jau "Ne nu tie biskapi ar rokam uzliek to, kas ir viniem pasiem, bet to, ko Svetais Gars grib uzlikt", kāpēc viņi vispār jāaicina? Vai tad Svētais Gars nevar darboties caur kārtīgiem mācības pārstāvjiem?
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:21:22
Kristofersbet par vēl leilāku hereziju tā "koncila"sakarā es nosauktu ekumēnismu
Atis Grīnbergs
# Labojis Atis Grīnbergs: 2010.04.15 17:21:52
ko tu mani tribini, Poncijs tu Pilāts gatavais !!!

Es NEZINU !!!!

Es ne tikai nevienu neesmu aicinajis, bet pats pat slimibas del netiku
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:23:14
zobenbracka(Deus Vult!)
latviešu valodā ir neslikts svešvārds "herēze" vai pat savējais "maldu mācība" - kas ir herezija???
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:23:58
Ati Grīnberg!
Var cepties vai necepties, bet, ja mēs aicinām anglikāņus uz savu bīskapu konsekrēšanu, tad mēs praktiski īstenojam Porvoo lēmumus. Tad ir jautājums, kāpēc mēs to darām, ja neesam Porvoo? Un ja kāds tik ļoti grib būt Porvoo, kāpēc tā lieta neitiek vispirms kārtota pienācīgā ceļā? Vai tad nesanāk, ka neesam Porvoo ne iure, bet de facto?
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:24:54
Piedod, negribu tribināt, bet parunāties ir interesanti un SVARĪGI ar
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.04.15 17:25:34
Redz, es jautāju, jo man nav skaidrības. Gribu tādu iegūt, bet kur ir runas vīri/sievas, kas tādu varētu dot?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 115 , pavisam kopa bijuši: 11432