atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mūžīgās ciešanas, vēlreiz
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2010.04.13 12:52:39
Jautājums ir par to, kāpēc tiem, kas netic, ir mūžīgi jāmokās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.04.15 10:59:42
Ingars

kas tic, jā, lasi nu visu, kuri tie būtu:

16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.
17 Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās,
18 tie ar rokām pacels čūskas, un, kad tie dzers nāvīgas zāles, tad tās tiem nekaitēs. Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli."
19 Un Tas Kungs, kad Viņš ar tiem bija runājis, ir uzņemts debesīs un sēž pie Dieva labās rokas.
20 Un tie izgāja un mācīja visās malās, un Tas Kungs tiem darbā palīdzēja un vārdu apstiprināja ar līdzejošām zīmēm.[A]
/Mk.16/

tātad pilnībā Svētie, ar Zīmēm apstiprinātie (šodien - tātad pirmkārt, šie pravieši). kas šādi vēl netic, tiem visiem galā taisnā tiesa. visiem.
tev tāpat kā budistam. ticība ir tikai līdzeklis ceļā uz mīlestību, pati par sevi tā nav it nekas, arī ļaunie gari tic.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.15 11:12:26
-Jona-

Stāv rakstīts

1 Brāļi, es negribu, ka jūs esat neskaidrībā par garīgajām dāvanām.
2 Jūs zināt, kā jūs, kad vēl bijāt pagāni, vilktin vilka pie mēmajiem elkiem.
3 Tādēļ es jums saku: neviens, kas runā Dieva Garā, neteiks: nolādēts lai ir Jēzus, - un neviens nevar teikt: Kungs ir Jēzus, - kā vien Svētajā Garā.
4 Ir dažādas dāvanas, bet viens pats Gars;

27 Bet jūs esat Kristus miesa un katrs par sevi locekļi.
28 Un dažus Dievs draudzē ir iecēlis, pirmkārt, par apustuļiem, otrkārt, par praviešiem, treškārt, par mācītājiem, tad devis spēkus brīnumus darīt, tad dāvanas dziedināt, sniegt palīdzību, vadīt un runāt dažādās mēlēs.
29 Vai tad visi ir apustuļi? Vai visi ir pravieši? Vai visi ir mācītāji? Vai visi ir brīnumu darītāji?
30 Vai visiem ir dāvanas dziedināt? Vai visi runā mēlēs? Vai visi tās var iztulkot?

Un vēl stāv rakstīts
22 Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
23 Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.

Tā, ka brīnumu darīšana vēl neko nenozīmē, jo tāpat ir arī viltus pravieši, kas darīs viltus zīmes un brīnumus

Bet kas tad būtu tas, pēc kā var noteikt, kuram ir un kuram nav dzīva ticība?
Uz to Raksti mums atbild
15 Sargaities no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki.
16 No viņu augļiem jums tos būs pazīt. Vai gan var lasīt vīnogas no ērkšķiem vai vīģes no dadžiem?
17 Tā katrs labs koks nes labus augļus, bet nelabs koks nevar nest labus augļus.
18 Labs koks nevar nest nelabus augļus, un nelāga koks nevar nest labus augļus.
19 Katrs koks, kas nenes labus augļus, top nocirsts un iemests ugunī.
20 Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt.

Tā ir ticība, kura izpaužas. Tā ir ticība, kura apliecina Jēzu ar vārdiem un darbiem - lasi Jēkaba vēstuli
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.04.15 11:21:31
Ingars

jā gan, ticība kura izpaužas. un izpaužas nekur citur kā mīlestībā, Dievs=Mīlestība. un tādējādi Viņš ir visos, kas mīl. pat ja kāds nezin viņa personvārdu.

bet tu labāk palasi R.Tagori!

jeb kas - viņu tu arī ieraksti sātanistos? R.T. reliģiskajos uzskatos var atrast visu ko - vēdas, budismu, džainismu..
limosa
# Iesūtīts: 2010.04.15 11:37:08
Gnidrologs
L.
Budists, kas dzirdējis evaņģēliju, to attiecina uz sevi, tiks galābts.
G.
Pārfrāzējot vienu populāru sentenci - labs budists, ne-budists?


Atbildēšu Tev ar vienu skaistu citātu: "45 Vēl Debesu valstība līdzinās tirgotājam, kas meklēja dārgas pērles.
46 Un, atradis vienu sevišķi dārgu pērli, nogāja un pārdeva visu, kas tam bija, un nopirka to."(Mat. 13:46)
Kad budists savos garīgajos meklējumos ir piedzīvojis Dieva atklāsmes pilnību, tad liela daļa iepriekšējo nepilnīgo atziņu vienkārši kļūst nevajadzīgas.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.15 11:40:37
-Jona-

Kurš ir visausgstākais bauslis?

Lūk. 10:27 Un tas atbildēja un sacīja: "Tev būs Dievu, savu Kungu, mīlēt no visas savas sirds, ar visu savu dvēseli, ar visu savu spēku un ar visu savu prātu un savu tuvāko kā sevi pašu."

Vai tie, kuri Dievam netic, vai vēl sliktāk - tie, kuri pielūdz elkus, vai tie mīl Dievu savu Radītāju? Un vai tāds, kurš nemīl savu radītāju, spēj patiesi mīlēt savu tuvāko ar agape , ne tikai ar storga vai phileo?

Dievs mums atklāj skaidri - ka jāpiesauc Viņa vārds, lai mēs taptu glābti.
Tavai zināšanai vēdās un budismā ir viss iespējamais, kas Dievam riebj - elkdievība, buršanās, mirušo garu izsaukšana utt. Vai par tādiem var teikt, ka viņi spēj patiesi mīlēt? Tie ir cilvēki, kurus kontrolē dēmoni, maskējoties aiz liekulīgas mīlestības

Jebkurā gadījumā - grēks cilvēku ir tik ļoti izkropļojis, ka neviens cilvēks nespēj bez Svētā Gara klātbūtnes patiesi mīlēt.

Un vēl stāv rakstīts

1. Jāņa 4:2 No tā atzīstiet Dieva Garu: ikviens gars, kas apliecina Jēzu Kristu miesā nākušu, ir no Dieva.

1. Jāņa 4:3 Un ikviens gars, kas neapliecina Jēzu, nav no Dieva, tas ir antikrista gars, par ko jūs esat dzirdējuši, ka viņš nāks; tas jau tagad ir pasaulē.

10 Kas tic uz Dieva Dēlu, tam ir liecība Viņā. Kas netic Dievam, tas Viņu ir darījis par meli, tāpēc ka tas nav ticējis tai liecībai, ko Dievs ir nodevis par Savu Dēlu.
11 Un šī ir tā liecība, ka Dievs mums ir devis mūžīgu dzīvību, un šī dzīvība ir Viņa Dēlā.
12 Kam Dēls ir, tam ir dzīvība, kam Dieva Dēla nav, tam nav dzīvības.
13 To es jums rakstu, lai jūs zinātu, ka jums ir mūžīga dzīvība, kas ticat Dieva Dēla Vārdam.

Kā redzi - Dievs te neatstāj nekādas alternatīvas - vai nu tu Viņu pazīsti vai ne
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.15 11:48:40
Ingars
vai tāds, kurš nemīl savu radītāju, spēj patiesi mīlēt savu tuvāko ar agape , ne tikai ar storga vai phileo?
Kāpēc lai nevarētu? Piem, budistu bodhisatvas - būtnes, kurām vairs nav obligāti jāpiedzimst un jācieš. Varētu laimīgi dzīvot paradīzē, nirvānā vai kur tur vēl, taču viņi brīvprātīgi izvēlas atkal nākt uz šejieni, lai palīdzētu citiem.
Ja tā nav patiesa mīlestība, tad kas tas ir?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.15 11:52:38
Ingars
11 Un šī ir tā liecība, ka Dievs mums ir devis mūžīgu dzīvību, un šī dzīvība ir Viņa Dēlā.
12 Kam Dēls ir, tam ir dzīvība, kam Dieva Dēla nav, tam nav dzīvības.
13 To es jums rakstu, lai jūs zinātu, ka jums ir mūžīga dzīvība, kas ticat Dieva Dēla Vārdam.

No šejienes seko, ka mūžīgā dzīvība ir tikai tiem, kas tic Dieva Dēla Vārdam.
Citiem nav mūžīgās dzīvības, tātad nav arī nekādu mūžīgo ciešanu, jo lai mūžīgi ciestu, vajag mūžīgi dzīvot.
Vai nu te atkal viss bija simboliski?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.15 11:53:14
masiks [212.93.96.2]
Eņģeli sacēlās pret Dievu un gribēja ieņemt viņa vietu. Tas neizdevās. Viņi bija skatīšanā ( atšķirībā no mums , kas ir ticībā), tāpēc viņiem nav atgriešanās iespējas.

EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.04.15 11:56:29
Vārdsakot, parādiet tos pantus, kuros ir teikts, ka ir mūžīgas ciešanas.

Ir atrastas pāris vietas, kas liecina par pretējo:
„Redzi, visas dvēseles pieder Man, kā tēva tā arī dēla dvēsele, abas Man pieder; kura dvēsele grēko, tai jāmirst .” (Ecech.18:4).

"To es jums rakstu, lai jūs zinātu, ka jums ir mūžīga dzīvība, kas ticat Dieva Dēla Vārdam." (1 Jāņ 4)

23 Tātad grēka alga ir nāve, bet Dieva balva ir mūžīga dzīvība Kristū Jēzū, mūsu Kungā. (Rom 6)
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.04.15 11:58:12
Ingars
Tavai zināšanai vēdās un budismā ir viss iespējamais, kas Dievam riebj - elkdievība, buršanās, mirušo garu izsaukšana utt. Vai par tādiem var teikt, ka viņi spēj patiesi mīlēt? Tie ir cilvēki, kurus kontrolē dēmoni, maskējoties aiz liekulīgas mīlestības

un ko no visa uzskaitītā tu atrodi Tagores dzejā, man interesē? kas pat šodienas kristiešiem joprojām ir nepārejošs iedvesmas avots, LELBas jauniešu centru ieskaitot?

Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.15 11:59:30
Papucs
Nepiekrītu. Tavs sacītais raksturo tipisku patērētāju sabiedrības filozofiju - es savu prēmiju dabūju, kāda man daļa gar tiem, kuri nedabūja, jo visi taču varēja pieteikties.

Nebiju to domājis ar tādu domu, ka tad, kad es esmu dabūjis mūžīgo dzīvību, tad mani neuztrauc vairs , kas notiek ar apkārtējiem. Biju domājis to tā, ka mani pašu personīgi vairs neuztrauc mūžīgās ciešanas jautājums, jo esmu glābts.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.15 12:01:47
Svētais
mani pašu personīgi vairs neuztrauc mūžīgās ciešanas jautājums, jo esmu glābts.
Tas ir, tevi neuztrauc tavas paša mūžīgas ciešanas? Vai citu būtņu mūžīgās ciešanas?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.04.15 12:03:15
EzītisMiglā

nu, VD palaikam par dvēselēm tiek dēvēti cilvēki vispār, tb miesā:
35 un cilvēku dvēseļu skaits, no sievām, kuras nebija pie vīra gulējušas, kopskaitā bija trīsdesmit divi tūkstoši dvēseļu.
/4.Mz.31/

Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.15 12:04:26
-Jona-

Tu gribi sacīt, ka Tagores dzeja ir kas līdzvērtīgs bībeles rakstiem? Man gan šķiet, ka viss pārējais ir pakārtots Svēto Rakstu atklāsmei. Ja bībele saka, ka bez Dieva Dēla atzīšanas nebūs pestīšanas, tad tā arī ir, lai ko sacītu Tagore, Gēte, Veidenbaums vai jebkurš cits dzejnieks

EzītisMiglā

No šejienes seko, ka mūžīgā dzīvība ir tikai tiem, kas tic Dieva Dēla Vārdam.
Citiem nav mūžīgās dzīvības, tātad nav arī nekādu mūžīgo ciešanu, jo lai mūžīgi ciestu, vajag mūžīgi dzīvot.
Vai nu te atkal viss bija simboliski?


Te jāsaprot, kas bībelē ir domāts ar vārdu "mūžīga dzīvība" un "mūžīga nāve". Mužīga nāve nozīmē mūžīga eksistence bez Dieva
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.15 12:04:39
EzītisMiglā
Nē, ja es zinu, ka esmu glābts, tad kāpēc man būtu jāraizējas par mūžīgajām ciešanām manā dzīvē, ja tās iet man secen? Par citiem man žēl, tāpēc stāstu par Jēzu cik varu, lai viņi atzīst un pieņem Viņu, un arī izbēg no šīm ciešanām.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.15 12:07:32
limosa
Budisti piedzīvo apgaismību, un tad arī viņi turpina teikt, ka nekāda Radītāja neesot (vai, vismaz, turpina klusēt par šo jautājumu).
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.04.15 12:08:49
limosa Kad budists savos garīgajos meklējumos ir piedzīvojis Dieva atklāsmes pilnību, tad liela daļa iepriekšējo nepilnīgo atziņu vienkārši kļūst nevajadzīgas.

jā - kad beidzot piedzīvojis. bet pirms vēl piedzīvojis, mest viņu ellē būtu tas pats, kas mest ellē mazu, nezinošu bērnu.

par laimi, Dievs ir gan Saprātīgs, gan Taisnīgs gan Žēlsirdīgs, vismaz tas Jēzus, ko pazīstu es!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.15 12:09:13
Ingars
Te jāsaprot, kas bībelē ir domāts ar vārdu "mūžīga dzīvība" un "mūžīga nāve".
Kur tur vispār ir minēta "mūžīga nāve"?
Ir runāts par mūžīgu dzīvību.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.04.15 12:11:29
Ingars

gribēju tikai teikt, ka R.Tagores mīlestības dzeju iedvesmojis tas pats vienīgais Dievs, kas vienlīdz iedvesmojis visu citu, kas Labs.
kas labs, to paturiet.

Ja bībele saka, ka bez Dieva Dēla atzīšanas nebūs pestīšanas...

32 Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots; bet, kas ko runā pret Svēto Garu, tam tas netiks piedots ne šinī, nedz nākošā mūžā.
/Mt.12/

redz ko saka Bībele. jau daudzkārt izrunāts.
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.04.15 12:12:26
"Mūžīga nāve" manuprāt ir sinonīms teicienam "Mūžīga dzīvība"
Vai arī kāds to var izskaidrot savādāk?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . 21 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 41 , pavisam kopa bijuši: 10152