atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kristības
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.07 00:31:25
Kā īsti ir , ja es gribu nokristīt bērnu luterāņu baznīcā , es varu kristīt tikai savā baznīcā , jeb varu kristīt jebkurā luterāņu baznīcā? Ko nozīmē piederēt draudzei - būt luterānei vai piederēt noteiktai baznīcai?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:33:53
Nuja. Arī tad, ja viņš nedara to, ko pats ir solījis. Neesi nekas tāds, lai viņam pārmestu, vai lai viņš tev atskaitītos vai attaisnotos.

Parasti vinjsh dara to ko sola, bet dazhkaart ne taa kaa tu to sagaidi
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:34:24
Svētais
šis konkrētais nedeva, tāpēc Jēzus to nolādēja, un viņš nokalta, jo bija neauglīgs jau no paša sākuma

spītīgais vīģes koks, ne? nezināju, ka šiem arī ir dota brīvā griba- būt auglīgam vai nebūt...

pag, tas nebija mājiens, ka no neauglīgām sievietēm arī nav jēgas?
danar
# Labojis danar: 2010.04.20 14:34:43
Svētais es tur uzsvaru liku uz citiem vardiem,bet nu labi..

ka tad ir ar tadiem,kuri pazaude ticibu..pazaude ari kristibu..un ja atkal sak ticet...atkal jakristas?

Tad butiba man butu zem udens vien jadzivo

Ik pa laikam..tacu paklupam..nenoticam
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:35:12
tas atgadījums ar vīģes koku ir diezgan komisks... moš arī meitenes lai dzemdē pirms pubertātes?
nesapratu, ko Jēzus ar to bija domājis...


Biezhi lietas, kuras nesaprot, rada komiskuma sajuutu

Normaali pasaulee, ja nesaprot, tad pajautaa vai meegjina izpeetiit un izprast... Bet ne ateisti, vinji ir savaa attiistiibaa apstaajushies, jo uzskata ka VISU jau zin, un speej VISU saprast un interpreteet, bet to ko nesaprot - tas apriori ir nonsesnss
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:35:33
Mulder- kā tu domā, Dievs redz nākotni? manu un tavu?

Mieriigi
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:37:28
Jošs Mulders
Parasti vinjsh dara to ko sola, bet dazhkaart ne taa kaa tu to sagaidi
Nuja. sagaidi, ka jamais tevi nepiekrāps un tā.... bet tu izrādies esi tikai sasitamais pods. Tjipa - tikai piemērs, kādam citam par mācību. A tavs liktenis ir...nekāds. Rashodnij material, kāda cita, lielāka mērķa labad.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.20 14:38:41
Nuja. sagaidi, ka jamais tevi nepiekrāps un tā.... bet tu izrādies esi tikai sasitamais pods. Tjipa - tikai piemērs, kādam citam par mācību. A tavs liktenis ir...nekāds. Rashodnij material, kāda cita, lielāka mērķa labad.

Nu pagaidaam shamais mani nav pieviilis
Bet taa kaa tu vinjam netici, tad arii tevi diez vai var pievilt tas, kuram tu netici! Par ko cepshanaas?
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:38:53
Jošs Mulders
ja nesaprot, tad pajautaa vai meegjina izpeetiit un izprast

es arī jautāju, mēģinu izpētīt un izprast.

Mieriigi

tātad- ja es vēl staigāju pa zemes virsu, tad tas nozīmē, ka nākotnē sākšu domāt par glābšanos un ticēšu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:40:36
es arī jautāju, mēģinu izpētīt un izprast.

Kura vietaa... Tobish tu jau esi atveersi wikipeedijas un hvz kaadas peedijas par Viigju dziives/gada ciklu un 1 gadsimta palestiinas cilveeku attiexmi un iztureeshanos pret viigjes kokiem? Tad kaapeec veel neskaidriibas?

tātad- ja es vēl staigāju pa zemes virsu, tad tas nozīmē, ka nākotnē sākšu domāt par glābšanos un ticēšu?

Tagad leenaam un mieriigi - kur tu shitaadu secinaajumu izziidi? Kaa no pirmaa, seko otrais?
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.04.20 14:45:26
danar
Es sapratu uz ko tu tur liki uzsvaru, bet es atzīmēju savukārto to rakstu vietu uz kuru Jēzus lika uzsvaru, kas tic un top kristīts tas taps izglābts, jo nosacījums ir ticēt un tapt kristītam. Kombinācija, kas sastāv no divām sastāvdaļām. Viens bez otra nav derīgs. Abus divus jāpielieto, lai iegūtu rezultātu.

Ik pa laikam..tacu paklupam..nenoticam

Jā, un mācāmies ticēt dažādās sfērās visu savu mūžu. Mācāmies, ko Raksti atklaj par konkrētu jomu, lai zinātu kā ticēt, un ko sagaidīt no Dieva, un kā rīkoties konkrētās situācijās. Bet tas nav uzreiz rādītājs tam, ka mēs esam atkritēji, kuriem nav atgriešanās, un ka mums par jaunu ir jānotic Jēzum un jākristās. Kristās vienu reizi. Jēzu atzīst par savu kungu arī tikai vienreiz. Pēc tam mācās visu dzīvi dzīvot šajā atziņā, ka Jēzus ir Kungs.

Kristības ir vienreizējs akts. To nekad neatkārto. Ja reiz esi ticējis, un tad šī ticība ir pazudusi, tad te ir izšķiramas daudzas pakāpes. Var novērsties no kunga tādā pakāpē, ka tgriešanās vairs nav iespējama, bet var krist savā ticības dzīvē, un atkla piecelties. Līdz brīdim, kamēr cilvēku uztrauc tas, kā ir ar viņa ticību Kristum, es teiktu, ka tas ir labs rādītājs, lai nesatrauktos par pilnīgu atkrišanu.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.20 14:48:26
Jošs Mulders
esi atveersi wikipeedijas un hvz kaadas peedijas par Viigju dziives/gada ciklu un 1 gadsimta palestiinas cilveeku attiexmi un iztureeshanos pret viigjes kokiem?
ui- simts punkti, ka tas ir katram kristietim uzdevums smalki izpētīt visas vēstures grāmatas, lai varētu pilnvērtīgi lasīt Bībeli
kristieši tā dara? mana atbilde- viņi vienkārši neuzdod jautājumus par neskaidrām vietām Bībelē (labojiet mani, ja kļūdos).

kur tu shitaadu secinaajumu izziidi?
arī šoreiz tas bija retorisks jautājums, nevis secinājums, jo teikuma beigās tika pievienots "?" simbols.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:49:15
Jošs Mulders
Par ko cepshanaas?
Da nekas. Es vienkārši papildināju tavu domu, lai tā nebūtu stingri vienpusēja.
luterāne bitch
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:50:26
pich_
ja tu lasi grāmatu, vai Tu vari ietekmēt kas tajā rakstīts? pieņemot, ka Dievs atrodas ārpus laika, pasaule viņam ir jau uzrakstīta grāmata - kaut gan viņš var izmainīt lietas, kas notiek, vienlaikus viņš to redz arī kā jau pabeigtu. t.i., viņš gan zin, kā kurš dzīvos un kurš mirs ticot un kurš nē, tomēr atstāj katram cilvēkam brīvu izvēli jebkurā dzīves momentā. Dievs nespiež nevienu ticēt, tikai piedāvā šādu iespēju.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:54:35
Es sapratu uz ko tu tur liki uzsvaru, bet es atzīmēju savukārto to rakstu vietu uz kuru Jēzus lika uzsvaru, kas tic un top kristīts tas taps izglābts, jo nosacījums ir ticēt un tapt kristītam. Kombinācija, kas sastāv no divām sastāvdaļām. Viens bez otra nav derīgs. Abus divus jāpielieto, lai iegūtu rezultātu.

*lielas acis*

Nee vot shitais ir hrestomaatiska texta interpretaacija!

Kaa no texta "Kas tic un top kristiits... " var izsecinaat "kristiit driixt tikai tos, kas tic"

Vot nosit... nespeeju saprast!

Varbuut tu vareetu savas latvieshu valodas pamatskolas skolotaajas vaardu iedot, lai zinaam, kura ir nobumbuleejis tev iemaaciit elementaaru gramatiku un pastaastiit ko saista vaardinjsh "un"

Bet nu jaa... reti Mulderu sanaak apshokeet... pat liepa nebij tik teereeta!

Jaa... saaku saprast kaut kaadaa zinjaa ateistus... ja vinjam pretiim staav frukts ar shaadu zombeeshanu, ka pat dzimtaas valodas gramatika saiet pillliigaa tuutaa... tad es saprotu, kaapeec kaads var izveeleeties buut ateists
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:59:27
ui- simts punkti, ka tas ir katram kristietim uzdevums smalki izpētīt visas vēstures grāmatas, lai varētu pilnvērtīgi lasīt Bībeli

Naaa... Kristieshi vienkaarshi tam tic... Bet Raksti nekaadiigi neaizliedz peetiit un izpeetiit cik iespeejams siikaak visaadus prikolus.

Nezinu kaa tevi tur, bet Mulderu, Raksti un Kristietiiba vispaar mudina iepaziit pasauli arvien vairaak... un dazhkaart nekad nevar paredzeet kur tevi Raksti aizvediis - kaa shai gadiijumaa - shaados taados botaanikas un dendrologjijas (ne)celjos
Es, personiigi, neuzskatu, ka visu zinu un saprotu, taapeec nekaunos arii sho to palasiit papeetiit un tam ir panaakumi!

Un tad es varu seedeet kaa taads vieds askals kalna virsotnee lotosa pozaa un veerot, kaa juus, nabadzinji... Textu nesaprotat, bet botaaniku maaciities arii negribat... beigaas aizejat ar paarlieciiu - tas viss ir mulkjiibas... a bet atbilde ir primitiiva kaa zirga dekjis... tikai tik vien jaauzzin, kaa viigjes koka dziives/gada cikls un 1 gadsimta to regjionu cilveeku attiexmi pret sho koku.

Vai vispaar tu zini kas IR viigje peec buutiibas?

arī šoreiz tas bija retorisks jautājums, nevis secinājums, jo teikuma beigās tika pievienots "?" simbols.

Atbilde nee... No tavas staigaashanas pa zemi veel neizriet tava ticiiba naakotnee... laigan ir aizdomas, ka tomeer naxi pie ticiibas... bet taa ir mana spekulaacija, nevis zinaashanas... Bet kaa buus iisteniibaa, tas man ir apsleepts.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 15:01:10
Da nekas. Es vienkārši papildināju tavu domu, lai tā nebūtu stingri vienpusēja.

Tik taa nebij mana doma... bet tava, taakaa taa vienalga paliek vienpuseeja

Bet es jau tomeer tiiri maz pa zemi staigaajis... tie desmiti gadi ko esmu bijis, nav mani Dievs pieviilis, taakaa nav man pamats uzskatiit, ka vinjsh pievilj un nepilda soliito... Aciimredzot tev ir cita pieredze... Bet varbuut esi no tiem cilveekiem, kursh par vilshanos uzskata jebkuru notikumu, kas nesaskan ar tevis iedomaato!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 15:04:47
Pie dotajiem piemēriem Bībelē par kristību, ir prasīta ticība Jēzum Kristum, un pēc šīs ticības apliecināšanas cilvēki tika kristīti. Ja var paprasīt no kāda ticību, un ja saņem pozitīvu atbildi, tad var arī kristīt, pat bērnus. Ja prasa ticību no zīdaiņa, tad nevar to saņemt, jo zīdainis vēl nerunā, kur nu tic.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.20 15:08:22
Ja prasa ticību no zīdaiņa, tad nevar to saņemt, jo zīdainis vēl nerunā, kur nu tic.

Bet vinjam - neticiigajam - pieder Debesu Valstiiba!

Un no vinja - neticiigaa - mutes Dievs sev slavu sagaadaajis!

Un Jaanis Kristiitaajs - neticiigais - Priekaa leeca maates kleepii dzirdot sava Kunga maates balsi?

Un vinjus - neticiigos - Kristus saka - laidiet beerninjus pie manis, jo taadiem - neticiigajiem - pieder Debesu vlastiiba

Un vinjiem - neticiigajiem - Dievs ir atklaajis to, ko apsleepis shiis pasaules gudrajiem

Un vinji - taadi bez ticiibas - speej patikt Dievam?

Sveetais, tu kljuusti jau iipashi komisks Vairs ne smiekliigs, bet komisks... anekdote
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.04.20 15:09:52
Jošs Mulders
Jā, bet es runāju par to, ka zīdaiņiem pieder Debesu valstība. Tas nav pretrunā ne ar vienu no taviem pēdējiem izteikumiem!

Bērni, kas slavē un atzīst Dievu, pilnīgi iespējams, ka viņi jau apzināti arī tic. Kur te ir pretruna? Ko tu gribi pateikt ar savu pēdējo izteikumu?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.20 15:11:33
Jošs Mulders
tie desmiti gadi ko esmu bijis, nav mani Dievs pieviilis, taakaa nav man pamats uzskatiit, ka vinjsh pievilj un nepilda soliito...

mhm.... un tas ka nekad neesi sastapis neredzamo rozā unikornu - tev ir par pamatu lai uzskatītu tādu par neesošu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 10438