atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kristības
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.07 00:31:25
Kā īsti ir , ja es gribu nokristīt bērnu luterāņu baznīcā , es varu kristīt tikai savā baznīcā , jeb varu kristīt jebkurā luterāņu baznīcā? Ko nozīmē piederēt draudzei - būt luterānei vai piederēt noteiktai baznīcai?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
danar
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:16:05
Svētais Tu Apustulu darbus noteikti no galvas zini..nu,un tur stasts par cietuma sargu(16:no 30 panta saakot)
Ka izskaidrosi.Kad vinam saka "tici uz Kungu Jezu,tad tu un tavs nams tiksit pestiti"un talak ir ka tie vinam runaja Dieva Vardu un tie tika kristiti.."pats un visi vina piederigie".
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.04.20 13:17:53
Jošs MuldersNeuztraucies...gan jau es i zirgus , i knīpstangas atradīšu...galvenais lai tev pašam kas nesajūk-jo tā rakstīts
Es tikai uzdodu jautājumus...ar apgalvojumiem nesteidzos
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:19:11
Dzhonijs, man uiss ljoti kedaas Un skaidrs.
Man nav jaaizdomaa pashizdomaati aizliegumi izziizhot tos no taa, kas nav rakstiits
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.04.20 13:23:16
danar
Tas, ka tika kristīts viss nams, nenozīmē automātiski to, ka tika kristīti bērni. Citas rakstu vietas kristību sakarā uzliek šo nosacījumu ticēt. Saskaņojot to ar šo rakstu vietu - noskaidrojās, ka kristīt var tikai tos, kuri tic. Turklāt uzmanīgi izlasot šo rakstu vietu atklājās tas, ka bija tie uz kuriem runāja Dieva vārdu un kuri ticēja! Tas atkal izslēdz zīdaiņus no kristībām.

30 un, izvedis tos ārā, sacīja: "Kungi, kas man jādara, lai es tiktu pestīts?"
31 Viņi atbildēja: "Tici uz Kungu Jēzu, tad tu un tavs nams tiksit pestīti."
32 Un viņi runāja Dieva vārdu viņam un visiem , kas bija tanī namā.
33 Viņš tos uzņēma tanī pašā nakts stundā, nomazgāja tiem brūces, un tūdaļ viņš tika kristīts, pats un visi viņa piederīgie.
34 Viņš tos veda savā namā, sēdināja pie galda un priecājās ar visu savu namu, ka ticēja Dievam.
bitukas
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:32:06
Bērniņi jālaiž pie Kristus. Pareizi!
Bērniņi tiek kristīti, tādejādi laižot pie Kristus. Pareizi!
KĀPĒC NEKRISTIEŠU BĒRNIŅI NETIEK LAISTI PIE KRISTUS???? PAŅEM UN PA KLUSO NOKRISTĪ!!! vIŅI TAČU TIC!!!!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:32:24
Svētais
Paklau, cik gados cilvēks spēj ticēt?
danar
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:33:13
Svētais
31 Viņi atbildēja: "Tici uz Kungu Jēzu, tad tu un tavs nams tiksit pestīti."

vini saka.. tici. .nevis visi ticiet

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:33:41
Citas rakstu vietas kristību sakarā uzliek šo nosacījumu ticēt. Saskaņojot to ar šo rakstu vietu - noskaidrojās, ka kristīt var tikai tos, kuri tic.

1. Vai Beerni tic?
2. Vai beerniem pieder debesu valstiiba?
3. Vai neticiigam var piedereet debesu valstiiba?


Apbriinojami, kaa religjiskas konvikcijas un paarlieciibas totaali izrubii cilveekaa domaashanu... pat tik taalu ka vinji nevar 2+2 saskaitiit un saprast kaut ko tik vienkaarshu

Taada sajuuta, ka cilveeks speej galvaa patureet 1u teikumu, bet nespeej no 3iem izsecinaat kaut ko tik vienkaarshu


Tava logjika noved tevi pie pretrunaam!

1. Nekristii jo beerniem taapat pieder debesu valstiiba
2. Nedriixt kristiit kaameer netic
Secinaajums-> Neticiigajiem var piedereet debesu valstiiba

bitukas
# Labojis bitukas: 2010.04.20 13:34:19
AIVAR
sāk ticēt tad, kad luterāņi pielaiž pie Sv. Vakarēdiena
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:38:07
Jošs Mulders Pārfrāzējot tevis teikto-nokristīts un jau debesu valstībā?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:43:42
danar
vini saka.. tici. .nevis visi ticiet

Precīzi! Kas tic tas top glābts, kas netic top pazudināts. Tie ir Jēzus vārdi, kuri ir jāsaskaņo ar šo rakstu vietu par kristībām cietuma uzrauga namā. Tieši tāpat turpinājums šai ticēšanai ir Dieva vārda runāšana un uzņemšana no piederīgo pulka puses. Tāpēc arī viņa piederīgie, kas dzirdēja vārdu, ticēja tam, tika kristīti.

P.S. Es agrāk ticēju, ka es ticu un tāpēc viss mans nams tiks pestīts( mani piederīgie). Bet tad atskārtu, ka cilvēks atdzimst no neiznīcīgās Dieva vārda sēklas un viņam tā ir jādzird, jānotic Jēzum, un jātop tādējādi pestītam. Sanāk, ka ar manu ticību vien nepietiek, bet bija arī jārunā šis vārds saviem piederīgajiem. Tas iet kopsolī, nevar atraut atsevišķus pantus un mēģināt uztaisīt no `ta doktrīnu par kādu konkrētu sfēru, jo raksti jāaplūko kopumā par konkrētoi jautājumu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:44:54
Aivars
tas ir atkarīgs indivisuāli no katra bērna atseviški. Nav izteiktu nosacījumu tam. dažiem ātrāk , dažiem vēlāk.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:50:58
1. Vai Beerni tic?
2. Vai beerniem pieder debesu valstiiba?
3. Vai neticiigam var piedereet debesu valstiiba?

Katram šim vecumam ir savs nosacījums.

1.Bērni var sākt ticēt apzinātā vecumā, šis vecums katram ir atšķirīgs.
2.Bērniem pēc noklusējuma pieder debesu valstība līdz brīdim, kad viņi sasniedz apzinātu vcecumu, kad var izvēlēties ticēt vai neticēt.
3.Neticīgam bērnam pēc noklusējuma pieder debesu valstība, jo viņš nav apzināti izdarījis savu ticības izvēli par labu Kristum.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.20 13:56:55
Svētais

ir cilvēki, kas visu mūžu nodzīvo kā neticīgie un tādi arī nomirst. ja tu saki, ka Dievs redz sirdi, tad kāpēc viņš šiem cilvēkiem bērnībā deva debesu valstību (zinot to, ka cilvēks nekad nekļūs par ticīgo)?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:57:19
A kā tad ir...vai vecāki(kas ir ticīgi) drīkst paši nokristīt savu bērnu...teiksim pie kādas upes. Vai tas skaitās?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:00:43
bitukas
Tas būs baptistu bērniem pie luterāņu dievgalda, luterāņiem viņi sāk ticēt ātrāk
Svētais
Kāpēc bērniem pēc noklusējuma nevarētu būt ticība? Man liekas, tu nedaudz pārspīlē ar to apzināto izvēli kā ticības ekvivalentu
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:00:49
pich_
Bērnībā tāpēc, ka tas ir neapzināts vecums. Pieaudzis cilvēks pats idzara savu brīvas gribas ticības izvēli par labu kirstum vai nē. Teiksim tā:

Ja man jautā: Vai bērnus jākristī, ja ār viņiem, kas atgadītos, tad lai viņi būtu Dieva valstībā? Mana atbilde ir nē, viņiem tāpat pieder Dieva valstība. Vai bērnus jākristī lai viņiem dzīvē labāk veiktos, viņi būtu Dieva pasargāti utml.? Mana atbilde ir nē, tā nav kristību nozīme. Vai bērnus jākristī, jo Kristus ir pavēlējis kristīt visas tautas? Mana atbilde , jā, pie nosacījuma, ja bērns tic, jo Jēzus uzstāda šo nosacījumu, kas tic un top kristīts būs glābts. Ticība iet rokrokā ar kristībām ( kas neapzinātā vecumā nemaz nav iespējama)
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.20 14:02:25
Sveetais, un atkal... tiek putrota ticiiba ar ticiibas aplieciibu Kas noved pie taa, ka miegaa tu esi neticiigs, un ir briesmiigi mirt bez ticiibas!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:09:05
Aivars
Bērnam pēc noklusējuma nevar būt ticība vairāku iemeslu dēļ, un arī var būt ticība vairāku iemeslu dēļ. Ir svarīga šī apzināšanās par to, ko šis bērns dara vai nedara ar savu ticību.Dievs saka, ka viņš dāvā savu ticību, lai cilvēks varētu ticēt Jēzum kā savam Kungam. Taču pielietot vai izmantot šo ticību ir mūsu brīvas gribas akts un mūsu varā. Tāpēc, Dievs uzstāda šo nosacījumu ikvienam kas tic, un tic no visas sirds, tas var tapt kristīts. Ja bērns ir saņēmis šo ticību un tic un apliecina Jēzu par Kungu un Glābēju viņš var tikt kristīts. Taču tā nav mehāniska darbība. Tāpēc ir teikts, ka ar sirdi tic un ar mutes liecību panākama pestīšana. Tas ir apzināts gribas akts, nevis piespiests ( piemēram bērnībā, kad zīdainim nav izvēles). Tāpēc Raksti apstipirna tikai tos gadījumus, kur cilvēks ir skaidri apzinājies Jēzu par Kungu, apliecinājis to, un tad, un tikai tad tapis kristīts.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.20 14:09:32
Svētais

bet tu neatbildēji. Dievs tā pat redz, ka cilvēks nekad nekļūs par ticīgo, tad kāpēc dot viņam debesu valstību bērnībā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 16652