atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kristības
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.07 00:31:25
Kā īsti ir , ja es gribu nokristīt bērnu luterāņu baznīcā , es varu kristīt tikai savā baznīcā , jeb varu kristīt jebkurā luterāņu baznīcā? Ko nozīmē piederēt draudzei - būt luterānei vai piederēt noteiktai baznīcai?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:23:41
danar
Sieviete nav bērns . No šī griezuma raugoties sievietei ir tādas pašas pilnvaras pieņemt kristības kā vīrietim
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:25:38
Džonijs
Es nestrīdos par nebūtiskām lietām. Ja kāds grib kristīt bērnu, lai kristī. Jēzu viņam ir jāatzīst tā vai citādi apzinātā vecumā, un jātic savā sirdī, ka Viņš ir personīgais Glābējs no grēkiem, miris un augšāmcēlies, un jāapliecina to ar savu muti, tad viņš taps glābts. Zīdainis to nespēj.
danar
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:27:36
Svētais Ne,nu paga tu teici ka nav nekur Bibele minets,ka berni tiek kristiti...bet nav jau ari minets,ka sievietes tiek kristitas.Kas tad ir berns...toposa sieviete,toposs virietis..vai citplanetietis?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:32:34
danar Kad juridiski tavs paraksts tiek atzīts?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:33:01
danar
Nosacījums ir ticēt...
Ap.5:14 Un vēl vairāk pievienojās tādu, kas ticēja Tam Kungam, pulks vīru un sievu,

Bet es ar tevi nestrīdos, paliec pie sava viedokļa.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:43:55
Svētais

nedaudz papildinot Muldera teikto- kāpēc bērnam Debesu valstība tiek iedota jau sākumā, bet, augot lielākam, tā tiek atņemta un ir jāpieņem no jauna?
danar
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:44:48
Džonijs
Juridiski tiek atzits ari vecaku paraksts..un atbildiba tiek prasita no vecakiem..ja ta nemam.Vecakiem ir atbildiba janes par savu bernu...lidz noteiktam vecumam.ir kas mainijies?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:47:33
danar Tad varbūt tu sava bērna vietā arī studēsi?...diplomiņš dzīvē noderēs saproties
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:47:56
Kāpēc liekas, ka ne pirmo reizi šajā forumā par bērnu kristību tiek runāts, un ne pirmo reizi tiks norādīta arī saikne uz mazu tēmas apkopojumu - http://www.ebaznica.lv/?p=2887
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:52:17
pich_
Tāpēc, ka tās ir divu nosacījumu sastāvdaļas. PIrmais nosacījums darbojas bērna vecumā, kurā bērniem pieder Dieva valstība, jo(ja) bērns neapzinās. Otrais nosacījums ( par Dieva valstības piederēšanu) darbojas pieaugušā vecumā, kur pamatkritērijs ir ticība.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.20 12:57:45
Svētais
Ja jau bērnam pieder Dieva Valstība, kā tu saki, tad kādēļ viņu nekristīt? Apgraizīšana, kas piederējās pie VD draudzes pazīmes jau arī notika 8 dienā?
Jeb tu uzskati, ka vecāki bērnu par ģimenes locekli drīkst atzīt un audzināt tikai tad, kad šis pilngadīgs kļuvis? (Varbūt vēl būtu jāaizliedz dzemdēt bērnus pirms tie nav apzinīgā vecumā?)
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:01:07
Aivars Ok...vēsturiskie fakti ir, bet kā ar pašu Kristu?
Donatella
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:04:11
Aivars
(Varbūt vēl būtu jāaizliedz dzemdēt bērnus pirms tie nav apzinīgā vecumā?)
Vo, es buut PAR taadu aizliegumu
Piedodiet, offtopiks!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:04:27
Džonijs
Kas ir ar Kristu?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:05:38
Aivars
Kristību nosacījums ir ticība Jēzum Kristum. Zīdainis to nespēj. Tāpēc Dievs automātiski ierindo zīdaiņus un bērnus neapzinātā vecumā pie tiem, kam jau pieder Dieva valstība. Tāpēc nevajag par to saspringt. Taču pienāk brīdis, kad bērns jau apzinās, un tad ir jautājums ko viņš dara ar Kristu? Vai viņš tic? Un ja tic, tad top kristīts. Neviens vecāks nevar automātiski panākt/piespiest bērnus ticēt Kristum kā savam personīgajam glābējam no grēkiem ( jo citādi nebūtu tik daudz gadījumu, kad vecāki tic, bet bērni ne). To katram cilvēkam ir individuāli jānotic un jāatzīst. Tāpēc Dievs ir uzlicis šo nosacījumu ticēt.
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:05:57
Aivars Nu es te sākumā uzdevu jautājumu-kāpēc Kristus tika kristīs pieaudzis?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:09:04
Svētais
Jautājums - vai ticība tam, ka esmu latvietis, padara mani par latvieti, vai arī tas, ka esmu latvietis ļauj man ticēt, ka tāds esmu?

Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:10:38
Džonijs
Tāpēc, ka mazu Viņu apgraizīja, bet pieaudzis būdams Viņš paraksta jaunu draudzes derības kārtību.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:12:28
Aivars
Tu esi latvietis piedzimis vienalga vai tu tici tam vai nē. Apzinoties ar laiku, ka esi latvietis, tu šādā vai citādā griezumā šo apziņāto faktu lieto, piem., izbraucot uz ārzemēm, tev pasee ieraksta, ka esi latvietis. Tieši tāpat vienalga ir ar bērniem vai tie tic vai nē ( līdz apzinātam vecumam) vai tie ir dzimuši ticīgu vai neticīgu cilvēku ģimenē, viņiem pieder Dieva valstība. Taču izaugot un apzinoties, viņiem ir jāsaņem debesu pilsonības pase, un to izsniedz caur ticību Jēzum Kristum, lai viņi zinātu savas pilnvaras un privilēģijas to izmantojot.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 13:14:29
Nu es te sākumā uzdevu jautājumu-kāpēc Kristus tika kristīs pieaudzis?

Varbuut taapeec, ka Jaanis Kristiitaajs tikai tad arii bij pieaudzis un ap to laiku saaka sludinaat un kristiit!

Protams, Jaanja Kristiitaaja krisiiba nav Jeezus Kristus paveeleetaa kristiiba... taakaa vispaar... nejauc zirgus ar kniipstangaam!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 107 , pavisam kopa bijuši: 466