atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kristības
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.07 00:31:25
Kā īsti ir , ja es gribu nokristīt bērnu luterāņu baznīcā , es varu kristīt tikai savā baznīcā , jeb varu kristīt jebkurā luterāņu baznīcā? Ko nozīmē piederēt draudzei - būt luterānei vai piederēt noteiktai baznīcai?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
limosa
# Iesūtīts: 2010.04.09 16:17:34
Sveicinata Erika! Bernu var kristit jebkura ev. lut baznica. Svarigakais ir, lai berna vecaki un krustvecaki ir kristiti un iesvetiti. Mazliet informacijas varat izlasit spiezot seit
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.09 16:19:10
Ēriks, principā var dajebkur... Bet faktiski tev palūgs, lai vecāki vai krustvecāki vai pat abi ir tās draudzes locekļi, kurā notiek kristība!

Bet visdrošākais ir aiziet līdz tam mācītājam, pie kura gribi kristīties, un visu noskaidrot.
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.09 16:22:07
Iesākumā būtu vērts izlasīt, ko LELB saka par kristībām oficiāli mājas lapā.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.09 16:22:22
Ērika
Piederēt draudzei gan šajā kontekstā nozīmēs piederēt konkrētai draudzei, kas parasti pulcējas konkrētā dievnamā. Bet tas nenozīmē, ka luterāņi Liepājā nepieder tai pašai Baznīcai, kam pieder luterāņi Daugavpilī.
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2010.04.09 16:28:53
Ērika
ja šis ir jūsu teksts
M ans viedoklis ir ka Jēzus ir Dievs dēls , jo nesaprotu kā var Dievs izlīst starp sievietes kājām un zīst viņas krūti. .. Es maldos?
tad man ir jautājums. kāpēc vēlaties bērnu kristīt?
Jo krista - Dieva Tēva, Dieva Dēla un Dieva Svētā Gara Vārdā. tas ir, Trīsvienīgā Dieva Vārdā.
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.09 16:31:52
Ir konkrētas lietas, kas raksturo piederību draudzei, to arī var lasīt LELB mājas lapā

Ne tik formāli - draudze ir vieta, kurā mēs mācāmies dzīvot Dieva valstībā, vieta, kur esam kopā ar Kristu. Kristus solījums ir, ka Viņš ir mūsu vidū, kur divi vai trīs ir sanākuši kopā viņa vārdā - līdz ar to mēs ieraugām Kristu savos brāļos un māsās draudzē. Tāpēc ir svarīgi būt līdzdalīgam draudzes dzīvē un piederēt draudzei arī formāli.
Uldis_34 [87.110.138.163]
# Iesūtīts: 2010.04.10 22:22:55
Viss taču atkarīgs kāda iemesla dēļ izvēlaties citu draudzi. Piem., ja vēlas, lai kristībās piedalās vecmāte, kura ir slima un nevar ierasties uz attālu Rīgas vai kādas citas pilsētas baznīcu. Risinājums tak ir katrā situācijā. Piem., varat palūgt savas draudzes mācītājam nokristīt bērniņu baznīcā, ko izvēlējāties.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.11 19:08:20
Trilo, moš pajautā texta autorei... ???
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.11 19:22:34
Trilo... pa pasauli pilns ar dīvainiem ļautiņiem... Man jau šķiet, ka mācītājiem jābūt stingrākiem kaut vai ar to, ka šādi vismaz vecākus var piespiest noklausīties kristīgās mācības kursu...
Protams, ja runa iet par nopietniem gadījuiem, kad runa iet par dzīvību un nāvi, tad ir cita runa... a tā... nezinu... divdomīgs jautājums, jo atkal... ja māte bērniņu pieved pie Kristus, pat neapzinoties dziļo būtību... nu tad ko, prom raidīt, jo tu nesaproti pie kā tu esi Bērnu pievedusi? Kurš no mācekļiem toreiz izprata šīs lietas? Varbūt Gars darbojas tā kā mēs to nesaprotam, un ved, ja ne vecākus, tad bērnus pie Kristus, un kazi ar laiku bērni savus vecākus atvedīs?

Jo ne no mūsu cienības Kristības derīgums atkarīgs!

Bet te manuprāt ir runa par kluso telefonu, beibe kaut ko pasaka, a kā tas bij un kā tas izskatās no mācītāja puses... hvz...

Sveiciens mazākajam!
sica . [78.84.151.69]
# Iesūtīts: 2010.04.11 19:35:46
hmmm mūsu priesteris nekrista bērnus, ja vecāki paši nav kristīti un iesbētīti un nevēlas iziet iepriekš vismaz Alfu. Vēl viņš nekrista, ja nav pamatojuma kāpēc bērnu vēlas kristīt tieši viņa draudzē (tas attiecas uz tiem, kas nav draudzes locekļi). ja cilvēkam ir pamatojums, runā tālāk, ja nav... piedāvājums pašam nokristīties, aiziet uz grēksūdzi un kļūt par draudzes locekli un tad krista bērnu. izņēmums ir ja bērns ir smagi slims un tāāāā`āāāā....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.11 19:45:22
sica, nuja... manuprāt ļoti pat prātīga prakse... bet ej nu tu sazin kā tavs priesteris izskatās, kad izlaiž cauri visādiem cāļu "ļā ļa ļa" beibju "viena tante teica" telefoniem
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.11 19:47:31
Piemēram, mūsu draudzes avīzē bij vēstule no kādas beibes, uz kuru arī mācītājs mēģināja atbildēt... bet nu beibe no kristietības būtības izpratnes bij tik tālu kā zapiņš no saules, bet sevi par baigo "kristieti" zīmēja... ij viss bardaks bij par to, ka šamuprāt Mācītājs nepamatoti kādai sievietei bij vakarēdienu atteicis (a mums slēgtais galds iraid)... domājams, ka šamā tagad visur apkārt droši stāsta, ka Biķeru mācītājam ne poņa par kristietību, ne viņš pats kristietis - bet īsts sektants un ļaundaris, jo redz vienu nomnālkristieti atļāvās nepielaist pie vakarēdiena, a šamā tak pirms 50 gadiem ir bijusi...
sica . [78.84.151.69]
# Iesūtīts: 2010.04.11 20:12:10
Jošs Mulders
es domāju, ka viņš ir pietiekami saprātīga būtne, lai visādu tanšu blā blā telefonu atšīfrējumus neņemtu vērā jo patiesībā viņš ir foršs džeks un ja kāda būtne, kas vēlas kristīt savu bērnu, bet baznīcu redzējusi pa gabalu un neko negrib darīt tiek atšūta, tad kā saka viens viņa amatbrālis - da nu kam man viņa vienreizējais ziedojums, lai iet pie luterāņiem

bet prakse tāda, ka ir beibes, kas nāk un klausās kas ir Jēzus un paņem pirmo reizi rokā Bībeli
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.04.11 20:23:01
man nāk prātā Bībeles gabaliņš:
Bet Jēzus sacīja: "Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis nākt, jo tādiem pieder Debesu valstība." Mat. 19:14
www.bibele.lv
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.12 09:07:50
Valentīnis

tas Bībeles gabaliņš nav domāts mirušajiem bērniņiem?
nv Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.04.12 09:24:36
pich_
domāju, ka dzīviem !!!
sicilia
# Iesūtīts: 2010.04.12 09:27:33
man tikai vakar radās jautājums Valentīnam - vai vecāki, kas nekad nav gājuši uz baznīcu, nokristot bērnu pēkšņi sāks iet uz baznīcu, ja viņi to dara, jo visi tā dara vai bērns pēkšņi tiks audzināts kristīgā garā? Nezinu varbūt vienā gadījumā no tūkstots tas notiks, bet mana pieredze liecina, ka pat vecāki, kas pirms kristībām it kā paši sagatavojušies šim solim, pēc kristībām ar visu bērnu pazūd uz nākamiem padsmit gadiem
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.12 09:29:36
nv Valentīnis

kur atrodās Debesu valstība?
nv Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.04.12 09:31:57
sicilia
ja man būtu paaicinājums uz priesterību, iespējams man būtu problēmas un pat padzītu, bet es tomēr kristītu, ko man atnestu !!!
nv Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.04.12 09:32:12
pich_
to mums nezināt!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 103 , pavisam kopa bijuši: 2614