atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Praktiska teema...
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.04.06 11:49:25
Parunāsim par bezdarbu!

Reku ziņās stāsta, ka martā apstājies kāpums bezdarba.

Bet kā jūs, jusu draugi, radi, tuvie pārdzīvo(ja) šo krīzi? Es, personīgi, nezinu nevienu, kura tuvinieks kāds nebūtu zaudējis darbu. Arī manā apkārtnē bij cilvēki - radi, draugi, kas pazaudēja darbu! Mums palīdzēja tas, ka tomēr, ne visi, ģimenē vienmēr kāds bij, kam bij darbs, un kopā mēs tiekam cauri!

Kā jūs?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Donatella
# Iesūtīts: 2010.04.07 10:32:36
danar
wowo, es arii saku, ka kriize baigi naak par labi personiibas izaugsmei....protams, ja ta nav galeeja, kad vieniigaa doma ir - kur dabutu eest un nepalikt bez dziivoklja.
sica . [78.84.155.233]
# Iesūtīts: 2010.04.07 17:31:05
Nuuuuuu es zaudēju darbu. manā jomā vai nu atlaiž vai algas samazina tā, ka labāk i nestradāt, jo mierīgāk un nervi pasaudzējas. atradusi neesmu. Aaaa apprecējos :
he lēnām mājās sēdēšana sāk apriebties, bet tā kā beidzot atnāca pavasaris, es atkal darbojos pa dārzu un ir OK

a tā...... it kā ja neskaita ka algas sarukušas, nervu pārslodzes no tā, ka darbā visu laiku smadzenes čakarē, neviens vairāk darbu laikam nav zaudējis.
sica . [78.84.155.233]
# Iesūtīts: 2010.04.07 17:32:54
Ps - viens pluss - uzlabojās veselība. jo 12 gadus biju nonstopā stradājusi (reāli bez atvaļinājuma, jo ja biju atvaļinājumā man vienalga zvanīja un tribolierēja) un es vienkārši biju nogurusi, daudz slimoju, lielākoties uz nervu pamata. Nuuuuu tagad viss OK.....
moritz :)
# Labojis moritz :): 2010.04.09 17:15:46
Bizness nobruka, gadu biju bez darba, izgāju visām krīzes emociju stadijām, ieskaitot spriedzi un problēmas laulībā.
Izvēlējos specialitāti, mērķtiecīgi meklēju darbu šajā jomā, pēc 8 mēnešiem paziņa iekārtoja pie sevis. Tā nu jau 1.5 gadus raujos. Izģenerēju vairākas biznesa idejas, paliku pie 3-jām. Vēl nedaudz pastrādāšu, tad ķeršos klāt - rentabilitātes rādītāji liekas labi.
Principā vairs nesmīkņāju par visur deldēto frāzi: Krīze ir iespēju laiks! Man vairs nekur braukt prom negribās, nas i zdjes neploha kormjat.
p.s. jaa, atsaaku ziedot un leenaam atmaksaaju paraadus...
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.14 13:40:22
Man tās krīzes kaut kā sakrīt ar slimošanu...93 gadā cīnījos par dzīvību, un tagad ārstēju iepriekšējās krīzes sekas...arī saistībā ar dzīvību. Tā kā nekas labs man nav sakāms
Sniegpulkstenītes balss
# Iesūtīts: 2010.04.14 23:16:15
Džonijs
Bezdarbs nekāda jaukā lieta nav. Bet padomā, ka arī tavā slimībā un bezdarbā Dievs tevi nes, pavisam pagalam tu neesi.
Esmu dzirdējusi, ka šādos laikos Dievs cilvēku jo īpaši nes. Tā, lai viņš var augt.
Donatella
# Iesūtīts: 2010.04.15 19:19:38
Ctulhu
slikto par labo gan nevajag saukt...vienkarshi jaasaprot, ka dziive ir kaa zebra
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2010.04.16 04:31:44
mani atlaida no darba... bet bija jau pienācis laiks meklēt ko citu... tas notika tieši laikā, lai uzrakstītu savu 1 bakalauru... un tas izdevās uz 8, ņemot vērā, ka mācības atsāku pēc krietna laika... ja būtu darbs, laikam dabūtu knapi ieskaitītu!
tagad mācos otru bakalauru... naudas ir krietni mazāk, bet nesūdzos! ja būs pavisam traki, sākšu strādāt! domāju, ka varētu darbu atrast, jo ir pieredze 5 gadi vienā vietā un labs CV

ir lietas, kuras gribētu, lai notiek ātrāk, bet viss notiks savā laikā...
Sniegpulkstenītes balss
# Labojis Sniegpulkstenītes balss: 2010.04.17 21:44:40
Ctulhu
Nē, vnk mūsu pieredze rāda, ka tas, kas mums kādreiz notikšanās brīdī ir izlicies nesaprotams un slikts, ir nesis vēlāk labus augļus. Reizēm garīgus, bet reizēm arī gluži praktiskajā dzīvē kādus labākus risinājumus nekā to situāciju, kādā bijām iepriekš.
Sniegpulkstenītes balss
# Iesūtīts: 2010.04.17 23:11:42
Pievienotā vērtība uz ilgiem gadiem, varbūt pat mūžīga!
Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.22 19:59:37
Man ir pazīstama ģimene, kas bija tipiski krīzes upuri - tā saucamajos treknajos gados vīrs strādāja celtniecībā un pelnīja ļoti labi, sieva prieka pēc strādāja, bet pamatā bija mājsaimniece. Cenu kulminācijā nopirka jaunu auto un dzīvokli par iespaidīgu cenu. Uz kredīta - mēneša maksājums 800Ls/ mēn. Tagad cīnās ar trūkumu, vaino slikto valdību utt. Cieš no bezdarba - sievai darba nav, vīrs periodiski dabū darbus, bet atalgojums ir stipri zemāks kā kādreiz bija. Lai dzīve būtu jautrāka, viņiem kā hipokredīta galvotājs ir radinieks, kas spēj mēdz būt diezgan agresīvs un neadekvāts tb piestrādā pie psiholoģiskā terora. No malas skatoties cerība nemanās. Bet Dievam jau nav bezcerīgu situāciju.

Savādāk nav tik traģisku piemēru. ir skolotāja, kas pati no darba aizgāja un aizbrauca uz ārzemēm. Un vēl daži kas uz ārzemēm aizdevās labāka darba meklējumos.

Jā, un es ar ticu, ka ir sākusies kaut lēna bet augšupeja. Cerams, ka latvieši no savām kļūdām mācīsies.
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2010.04.22 20:12:43
Mans personīgais brālis jau otro nedēļu ir Anglijas "laukstrādnieks". Šeit nebija nekādu variantu.
Strādāju skolā un bieži saskaros ar to, ka skolēnu vecāki ir bez darba un naudas, bērni pat nevar paēst skolā pusdienas... Tas ir ļoti smagi. Redzu bērnus, kuriem kāds vecāks ir devies svešumā, kādi runā, ka brauks prom ar visām ģimenēm, jo te nevar izdzīvot. Bija skolotāji, kas aizbrauca jau pagājušā vasarā, kad te "piegrieza skrūves"... Žēl
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 146 , pavisam kopa bijuši: 36018