atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Latvijas Kristīgais Radio
meitene
Iesūtīts: 2010.03.20 23:29:22
Jūsu viedokļi par šo radiostaciju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.09 01:01:30
Skatos, pirms pāris gadiem esmu bijis ļoti tolerants pret LKR dīvainībām.
Žēl, ka šāda komercorganizācija zaimo Kristus vārdu.
Bet es jums saku [80.232.221.134]
# Iesūtīts: 2012.10.09 13:50:53
Klausos un atbalstu. Man nav nekas pret agresīvāku toni, jo kā gan būtu jārunā par grēku?!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.09 14:07:22
Bet es jums saku [80.232.221.134]
Klausos un atbalstu. Man nav nekas pret agresīvāku toni, jo kā gan būtu jārunā par grēku?!

Ja tā būtu. Parasti jau tiek pagrābts kāds fakts vai iedoma, un uzpūsts riktīgs zilonis, ko maskē ar brāļu piesaukšanu, un iebildei, ka brālis būtu jāuzklausa seko neiecietīgs izbrīns.
Konkrētajā Aivara norādītajā situācijā nepaskatīšanās tālāk, kas zem tā virsraksta domāts un afišas neizlasīšana līdz galam jau ir noziegums, ko vēl pastiprina fakts, ka radioklausītāji dzirdēja tikai apsūdzību ar piedomātiem meliem.
Jēzus kādā situācijā teica alegoriju par skabargām un baļķi.
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.10.09 18:22:54
Jāatzīstas, ka gandrīz neklausos. Reizēm draugs iesaka kādu no aktuālajām diskusijām noskatīties, tad arī noskatos, bet neko vairāk. Ja patīk kāda dziesma, ko ļoti reti uzgriežu mašīnā braucot, tad arī noklausos, bet nekas vairāk par to.
Eshkola
# Iesūtīts: 2012.10.09 23:04:52
Bet es jums saku [80.232.221.134]
Klausos un atbalstu. Man nav nekas pret agresīvāku toni, jo kā gan būtu jārunā par grēku?!
par kādu grēku?
vai tiešām Tālbergs pirms taisīt traci un ķengāties, nevarēja atvērt Lutera draudzes mājas lapu un palasīt - kurš kuru svētīs un par kādiem zvēriņiem lūgs?
http://rigasluteradraudze.lv/2012/10/04/6-oktobri-ipass-vispasaules-dzivnieku-dienai-veltits-dievkalpojums/
Nu nav tur neviena vārda par lopu svētīšanu!
Un kāpēc gan lkr boss, pamanījis melīgu LETA ziņu, to uzreiz neizņem no sava portāla, bet turpina izplatīt baumas?
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.10 09:04:03
Tālberga raidijumus(kuros viņs pats ņem dalību)jau sen ka neklausos...
Modris no rītiem kliedz,bet vismaz viņs pats atzīst,ka viņa sludināšanas veids ir specifisks..ne visiem "pa ausij".
Bet KR prezidenta jaukšanas pa vidu sarunām..pat saņemot aizrādījumus no diskutētāju puses..ir neizturama.Brīnos par tiem,kuri iet tur un diskutē..patiešām "ieksas "vajadzīgas un milzīga pacietība.
Tā jau rādžiņs būtu sakarīgs..šo un to jauku ar tur var dzirdēt..tā jau nav...ka viss tur galigi garām..nu jā,mūzika ar varētu nebūt tik vienveidīga...bet kā fona muzika der.

Par Aivara ielikto diskusiju..maz ko varu teikt..pagaidam nav iespeja to noklausities,bet pec Eshkolas komentāra..apmēram nojaušu,ka Tālbergs atkal pārcenties ar "ļaunuma medīšanu"
LKR neklausos [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.10.10 10:34:20
Bet. Mani kā iesācēju eneagrammas gudrībās aizkustināja šie autora priekšvārdi: „Reliģiju savstarpējā gudrību pārņemšana ir nozīmīgs ieguldījums cīņā par mieru visā pasaulē.” Laikam nav precīzāku vārdu par šiem, kuri paustu pat tīri subjektīvu manu viedokli, jo mūsdienu pasaulē, tostarp Latvijā, baznīcu vara nebūt negrib atzīt šo aksiomu, jo visu, kas nav konfesionāls, tā maksimāli cenšas dēmonizēt, taču katrā garīgā strāvojumā, reliģijā un pasaules gudrajā pravietī, vai tas būtu Sai Baba, Konfūcijs vai Buda, mīt dziļas gudrības pilnas pērles, līdz ar to tikai mūs papildinot un vedot dziļākā sevis garīgā izziņā un spēcināšanā, līdz ar to nav attaisnojuma tiem garīdzniecības pārstāvjiem, kuri noraidītu eneagrammas mācību, jo kā Dievs ir viens, tā garīgā sevis izzināšana un psihiskā spēcināšana arī ir viena Dieva radītie un nepilnīgajam cilvēkam sniegtie labumi, šajā gadījumā – izm
LKR neklausos [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.10.10 10:38:47
tālāk – izmantojot eneagrammas gudrības un http://rigasluteradraudze.lv/notikumi/eneagrammu-seminars/
LKR neklausos [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.10.10 10:44:15
http://garavasara.com/articles/eneagrammas-psihologija
http://rigacoach.lv/seminari/enneagramma-cilveka-motivacijas-modelis-ipasi-draudziga-cena-rigacoach-lv-dalibniekiem
https://sites.google.com/site/eneagramma/
LKR neklausos [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.10.10 10:45:11
un noslēgumā Сегодня в своей работе модель Эннеаграммы успешно применяют Avon Products, Boeing Corporation, The DuPont Company, General Motors, Alitalia Airlines, KLM Airlines, Kodak, Hewlett Packard, Toyota, Procter & Gamble, Reebok, Motorola, Sony, American Press Institute, Coca Cola и многие другие компании. В последние годы Эннеаграмма как инструмент корпоративного коучинга приобретает все большую популярность и на постсоветском рынке бизнес-услуг.
LKR neklausos [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.10.10 10:49:09
p.s. anekdote- cilvēku notriec vilciens, viņš izdzīvo. Ciemos pie kāda viņš izdzird tējkannas svilpšanu, skrien uz virtuvi met tējkannu uz grīdas un spārda kājām - šitos jāsit kamēr maziņi!
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.10 10:52:12
LKR neklausos [87.246.165.252]
Kāpēc Didža Kukaiņa teksts te iekopēts pie tēmas par kristīgo radio? Pie tam, bez norādes uz autoru, bet blakus pieliekot Lutera draudzes pasākumu!
Vai tikai komentāra autoram nav kādi netīri motīvi?
LKR neklausos [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.10.10 11:00:14
visnetirākie kādi vien var būt. censties saprast TT, jo, kaut vai kāds, bet arī cilvēks. Un pielieku vēl, īpašu uzmanī vēršot uz to, ko Didzis izvelk kā galveno no Frīmena grāmatas http://didzis.weebly.com/22/category/lorenss%20frimens4320c46.. f8f/1.html
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.10 11:13:57
Nu Tu kā reģistrēts forumietis taču vari atvērt atsevišķu tēmu par eneagrammas tēmu. Bet te sabāzt kopā Lutera draudzes pasākumu ar visādiem citiem ķīseļiem, būtu tas pats, kas ielikt saiti uz kādu Tālberga raidījumu, bet iekopēt tekstus no Gardas, Saksa un kā tik vēl ne.
Saprotu, ka laikam jūties, ka te kāds baptistiem uzbrauc, pēc tam, kad jūsējais uzbraucis luterāņiem, bet domāju, ka var iztikt bez tiem `mūsējie vs. jūsējie`. Drīzāk stāsts ir par loģikas absurdu un muļķīgu apsūdzību, kas taču nenāk par labu Evaņģēlija sludināšanai, vai ne tā?
LKR neklausos [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.10.10 11:18:01
piekrītu par muļķīgu apsūdzību, bet uzskatu, ka peles no vecām lupatām nerodas.
ielogoties netaisos, kā ievēroji sen šeit neko neesmu rakstījis, arī pēc šitā vairs nerakstīšu, kā nekā esmu kristietis avansā, i to dažreiz.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.10 11:28:50
nu piedodi arī savam klasesbiedram to muļķīgo izteicienu, tad
Bet par pelēm un lupatām runājot.... oi, nu paklausies kādreiz, kad draudžu vai baznīcu svētkos, kāds pašvaldības delegāts atsaucas uz sprediķī teikto! Tur reizēm arī ir ne sliktākas peles, kā Didzim Kukainim no grāmatām izlobas. (te es ne par to, ka pašās grāmatās viss būtu perfekti, bet par to, ka tajos blogos peļuloģija ir vērojama)
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.10 14:16:09
Par eneagrammam bij ari kas SR publicēts,īsti skaidrības jau nav...būtu labi ja kāds atvērtu ats.tēmu.LKR neklausos [87.246.165.252] te vel esat?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.10 14:40:04
dafne
piekrītu, ka būtu labi to tēmu padisktutēt, Pagaidām gan esmu tai grāmatai ticis tikai līdz pusei. Bet neklausītis , skatos, jau ir paurbies tēmā
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.10 23:05:25
Aivars
kadai grāmatai?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.11 11:46:06
dafne
http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/katalogs/product.php?prod_id=69449&cat_id=R0Y=&sub_cat_id.. =&third_cat_id=
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 1738