atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Latvijas Kristīgais Radio
meitene
Iesūtīts: 2010.03.20 23:29:22
Jūsu viedokļi par šo radiostaciju.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2010.03.21 19:14:59
Kādreiz man ļoti patika, tagad skatos uz to kritiskāk.

No vienas puses - ir labi, ja cilvēkiem ir iespēja augu dienu klausīties kristīgu mūziku, sprediķus, intervijas ar krisitešiem un pārdomas par ar ticību saistītām tēmām, kā arī pieteikt aizlūgumu u.tml.
No otras puses - radio dzirdamos viedokļus nevajadzētu nekritiksi pieņemt kā patiesību, faktiski tos palaikam vajag visai kritiski izvērtēt. Lai gan Pāvils jau tieši uz to arī ir aicinājis: "Pārbaudiet visu, kas labs, to paturiet." Ar tādu attieksmi arī radio var klausīties (ja ir vēlēšanās).
sicA. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.21 19:27:18
neklausos. Tās dažas reizes, ko man piespiedkārtā nācās klausīties, nepatika.
noklausos internetā dažas intervijas vai sprediķus, ko man kāds iesaka.
A vienu laiku klausījos māsas Diānas raidījumu, kas man patika

Manas omes viedoklis (viņa netīšām uzgrieza un nemācēja tikt [prom: )
Mūzika dīvaina teksti dīvaini... labs teikums -sēžot saliktām rociņām un lūdzot Dievu, nekas nemainīsies. (tagad viņa to visiem citē)
nepatika, ka aicināja ziedot 5 ls . viņu tas saniknoja un tagad viņa atkal lamā baznīcu par naudas izspiešanu

Saulespuķe
# Iesūtīts: 2010.03.21 19:35:36
Senāk klausījos, nu jau gadus ne. Ļoti nepatika tendenciozitāte, it īpaši "Aktuālajā diskusijā" tā kļuva aizvien agresīvāka. Nepatīk daudzas man būtiskas lietas, ko neiztirzāšu sīkāk. Globāli - protams, ka ir labi, ka šāds radio ir - ja neder man, vēl nenozīmē, ka neder nevienam (bet tamdēļ jau te vaicā katra personīgo viedokli). Domāju, šis radio tomēr izteikti pārstāv kāda noteikta spektra ticības izpausmes, lai gan šobrīd neesmu objektīva spriest kā ne-klausītāja.
jancis [78.84.254.16]
# Iesūtīts: 2010.03.21 19:50:59
Vairs neklausos. Kādreiz patika mūzika, bet nu tā paliek aizvien vienveidīgāka, iespējams, ka tas ir dārgi. Un diskusijas cik nācies dzirdēt ir diezgan nesagatavotas- tāda papļāpāšana ētera aizpildīšana. Bet labi ka ir tāds radio. Zinu, ka ir kas klausās un saka, ka tikai Kristīgo radio klausās. pārsvarā vecāki cilvēki. Un tad viņiem jāmēģina atbildēt uz jautājumiem, kuri ir radušies. Reiz sadzirdējis, ka par maz lūdz, tāpēc ir visādas kaites. Ko tādam vecam cilvēkam atbildēt? Teicu lai klausās klasisko radio un visas kaites pāries
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.21 20:11:19
Nav ne vainas. Neklausos ne retāk kā pārējās stacijas.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.03.21 20:22:09
atšķirībā no čakliem LKR klausītājiem apriebies vēl nav, jo tiešraidi neklausos , bet šad tad paklausos viņu raidījumu arhīvu internetā
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.21 20:24:27
Ir jāfiltrē tas kristīgais kiš miš ar rozīnēm. Nepatīk vasarnieku agresīvā sludināšana. Patīk iespēja izmantot raidījumu arhīvu. Kas interesē, to noklausos vai ierakstu.
Sniegpulkstenītes balss
# Iesūtīts: 2010.03.21 22:32:31
Agrāk KR likās jēdzīgāks. Tagad Tālbergs savos diskusiju raidījumos sāk kļūt kategoriski sektantisks, kā tāds, kuram pieder absolūtā patiesība un pēdējais vārds.
KR mūzika man nekad nav īpaši patikusi, izņemot melodisko mūziku omītēm un bērniem. Patīk klasiskās mūzikas raidījums vakaros.
Toties tā psihiskā brēkšana (jaunais Ozolinkēvičs) (domātājs) - lai gan forma man arī agrāk bija par piedauzību, un vēl joprojām krīt uz nerviem viņa atkārtotais Āmen!! , taču messidžs bieži ir ļoti jēdzīgs un patiess.
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.21 22:44:27
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.03.22 01:13:01
Mēdzu klausīties, braucot mašīnā, bet tikai runājošos raidījumus.
Priecē, ka mūsu radio staciju klāstā ir vismaz viena, kas aktīvi sludina Kristu. Taču ir liels DIEMŽĒL, kas aizēno šo prieku.
Diemžēl nereti gadās, ka, ja nezinātu kas par staciju skan, varētu padomāt, ka klausos izsmalcinātus kristietības naidniekus - dēļ agresijas, nepamatotiem apvainojumiem oponentiem u.c. nelāgām izpausmēm atsevišķos diskusiju raidījumos.
Un tomēr - labāk, ka ir, kaut deformēta, tomēr kristīgā radiostacija.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.03.22 20:21:18
Visu izsaka mūzika - neklausos.
moritz :)
# Iesūtīts: 2010.03.26 14:02:30
a kaapeec tas Ozolinkeevičs, kas no riita bljaustaas, visu tekstu var normaali pateikt, bet vaardu Jeezus ar kaut kaadu klaida latviesha piesitienu izrunaa... bet nu besii, visu laiku tikai: jeezus, jeezus, jeezus, jeezus, jeezus...
***
vispaar - konsekventi neklausos
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.03.26 14:31:41
ja izteikšos ko patiesībā domāju par to sektantu midzeni,mani izbanos par lamāsanos
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.26 14:50:27
zobenbracka(Deus Vult!)
Vai Tevī nez no kurienes nemīt kāda irracionāla tieksme pēc sāpēm un vajāšanām? Dzimtas sakņu ravēšanas speciālists Rufus nevarētu palīdzēt?
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.03.26 14:56:54
Aivarskur tu šeit redzi tādu tieksmi?saku kā i>labu vārdu tam iestādijumam man nav.
par to mineto personu-hm kā lai tev pasaka no tā kas redzēts gan te gan leišos viņa vadītos pasākumos-man liekas ka tur var sanākt savādāk-ka taisni vēl s`[udīgāk.jo ar tādas izdarības un masu balagāni piedodiet nav savienojamas ar peidodiet bet viņa eksorcista statusu
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.03.26 15:00:42
Aivarsp.s:jāsāk domāt ka ja viņs ir kā speciālists tad kā pavisam pretēja
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.26 15:02:36
zobenbracka(Deus Vult!)
Tikai tas,ka Tu jau kuro reizi piesauc izbanošanu, ja runāsi, ko domā.
Bet savādāk jau ir tīri saprotama neviennozīmīga attieksme gan pret minēto personu, gan LKR.
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.03.26 15:04:15
Aivarsna var jau būt,bet par to personu,na esmu bijis(šausmas)gan viņa vadītās rekolekcijās leišos,gan redzējis kā pēkšni agrā svētdienas rītā A.baznīca ir p[il`aka kā lielos svētkos-jo redz Rufus ieradies,un nonācis pie minētajiem secinājumiem
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.08 19:59:55
Laikam viena no traģikomiskākajām epizodēm LKR raidījumu vēsturē, uz ko kāds draudzes brālis vērsa uzmanību - http://lkr.lv/lat/arhivs/files/view.php?file=files%2Fdownloads%2FVideo_raidi.. jumi%2FLAIKA+ZIMES%2FLZ-2012-10-04-FIN.flv
sākot ar 21:53
Gods un slava Rolandam!
Bet nudien jautājums, nafig LKR tad velk vienu jūgu ar pasaulīgo LETU, ka izplata šamo informāciju savā mājaslapā, ij nevīžo painteresēties, kas notiek pie brāļiem Kristū? (Starp citu ne pirmā reize laikam) Vispār interesanti, ka par zemnieka iztikas avotu - gotiņām tagad aizlūgt nedrīkst, bet par Tālberga kristīgo radio - aizlūdz regulāri
(no otras puses, varbūt, tiešām vajag cītīgāk aizlūgt, lai šis radio neblamētu kristiešus kā vienkārši `paļātājus paļātāju pulkā`?)

Pater
# Iesūtīts: 2012.10.08 22:41:50
Atceros, kad studējām, klausījāmies LKR kā humora raidījumu.
Bij tur tāds naivs puisis sludinātājs, kurš sūkstījās, ka draudzes māsas viņu uzskatot par naivu...
Un citas brīžām amizanti smieklīgas idejas, piemēram, ka dievnami vajadzīgi - lai tad, kad būs tā īstā atmoda, būtu kur iet.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 17 , pavisam kopa bijuši: 34109