atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kam būtu jānotiek, lai sāktu ticēt Dievam?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.20 14:53:41
Kādi būtu tie iemesli, lai neticīgs cilvēks pievērstos ticībai? Vai tas būtu kāds iekšējs pārdzīvojums, atklāsme? Varbūt redzot/piedzīvojot kādu brīnumu, kas aprakstīts Bībelē (miroņu celšanās, staigāšana pa ūdens virsmu utt)?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 30 . 31 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:16:39
Kur teikumaa ``vajag aarsteet`` Mulders ieraudziija vaardu `sponsoreet`? Vrodje diezgan iiss teikums, viegli izlasiit.
Ilji ja mees aarestejam veezi piemeeram, mees to sponsoreejam?


Ja tu veezi aarstee muuzhiigi un tas izplataas tieshi shiis "pie dziiviibas uztureeshanas" deelj... tad faktiski vienaa briidii taa vairs nav aarsteeshana, bet veezha sponsoreeshana!

Arii Gangreenas apseestam civleekam kaadaa briidii var kaaju nozaagjeet... Tava koncepcija saka - vajag aarsteet... cik ilgi? Kaameer viss kjermenis ar gangreenu?

Cik ilgi ljaut ljaundarim teereet labo cilveeku resuirsus? Kaameer visa ekonomika ir pakljauta cietumnieku uztureeshanai?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:19:17
Wai, bet tad jau vinji nav briivas buutnes - peec Muldera teezes. Tad jau ir radiiti nebriivi.

Nepareizi... Tas ka tu zini CSN nenoziimee, ka tu neesi briivs! Tu vari tos neieveerot... Teicu jau... tu vari izveeleeties vai nu sekas vai ceeloni, CSN (bausliiba) tikai definee sho seku robezhas!

Tu DRIIXTI braukt paarsniedzot aatrumu - bet tas ir maxas pakalpojums... Tas ir, ja tev patiik dragaat ar >110Kmh... tad tu to driixti, BET... tam ir arii atbildiiba - tev buus regulari jaamaxaa policijai sodi, regulaari jaaiet no jauna kursos un pa briizham paaris gadu paartraukums jaaveic, jo tiesiibas tiks konfisceetas! ESI Briivs... Bet dazhaadaam tavaam izveeleem var buut dazhaadas sekas!

Tas ka tev taas NEPATIIk nenoziimee, ka tu neesi briivs...

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:19:55

Ko te noziimee `sastapt`? Ja mulders taalaak saka, ka sastapsanaas ar sekaam un reakcija ir tikai reflex un nav tas?


To arii noziimee - Paziit patiesiibu aarpus ceelonjiem un sekaam! Tas ir... paziit kas ir patiesiiba, bez experimentiem!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.22 13:20:04
Jošs Mulders
Tad tev ir 2 iespējas:
1) Jēzus misija bija tikai tā teikt, fromāla, jo neko jaunu nedeva. Visiem jau tāpat pietika ar iebūvēto bauslību un sirdsapziņu. Varēja mierīgi palikt vecās reliģijas.
2) Kristietība atnesa jaunas, būtiskas idejas. Toties tiem, kas pirms Kristus, ... ēēē ... nepaveicās.

Jo tiks uzraadiits labs materiaals, kas tika iedots
t.i. iedzimtais grēks?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:20:32
ārstēšana, pāraudzināšana, utml, no kura laika būtu ļaunuma sponsorēšana?

No laika, kad cietumnieki dziivo labaak par godiigiem cilveekiem, kuri negodiigu cilveeku deelj ir palikushi bez darba un iztikas liidzekljiem!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:23:38
1) Jēzus misija bija tikai tā teikt, fromāla, jo neko jaunu nedeva. Visiem jau tāpat pietika ar iebūvēto bauslību un sirdsapziņu. Varēja mierīgi palikt vecās reliģijas.

Redzi... tu nevari pasleetpies no veeja un lietus tikai aiz Maajas Raseejuma... Tev taa maaja ir jaauzcelj - sheit shajaa pasaulee shajaa realitaatee... lai taa patieshaam pasargaatu no veeja un lietus

Nepietiek tikai ticeet uz Jeezu Kristu... ir jaabuut tam Jeezus Kristus darbam, kas ir tavas ticiibas objekts, lai tas patiesi speetu dot to, ko tas apsola...

Iijaba saukshana peec paliidziibas ir bezjeedziiga, ja paliidziibas nav. Zivs slaapes peec uudens ir bezjeedziigas, ja neexistee uudens

Kristus materializee realitaatee to, uz ko ir ticeejushi visi cilveeki pirms un peec vinja! Taapeec... eee... tie, kas ticeeja pareizajam maajas raseejumam, tagad ir pasargaati, jo raseejums ir paartapis reaalaa pilii... Bet tie kas cer uz kaadu citu maaju... taa arii paliek staavam lietuu ar izmirkushu raseejumu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:24:36
Nu taapeec vajadziigas pareizaas terapijas metodes. Tb izejaa mums ir jaabuut izaarsteetai buutnei, nevis veezim un nevis buutnei, kas muuzjiigi ciesj.

Jaa... bet ja mani aarstee tas pats aarsts, kas izaarsteeja to maitu, aks ar manu sievu guleeja... tad es negribu, lai taads aarsts mani aarstee... labaak es cieshu nekaa redzu to maitu dziivu staigaajam!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:25:17
Jošs Mulders
No laika, kad cietumnieki dziivo labaak par godiigiem cilveekiem, kuri negodiigu cilveeku deelj ir palikushi bez darba un iztikas liidzekljiem!
Oj, nu atkal jau Dievam resursu pietrūka? vai mēs te par reāliem cietumniekiem, ne simboliskiem?
Par reālajiem tā: tiecamies uz ārstēšanu/pāraudzināšanu. kamēr nemākam - izolējam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:25:18
t.i. iedzimtais grēks?

Nepareizi!

Dievs uzraadiis, ka tika cilveekam dota laba sirdsapzinja un tiks pieraadiits, kaa civleeks PATS to sachakaree!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:27:20
Jošs Mulders
Dievs uzraadiis, ka tika cilveekam dota laba sirdsapzinja un tiks pieraadiits, kaa civleeks PATS to sachakaree!
ja jau Dievs pierādīs, tad tādā veidā, ka cilvēks pats to sapratīs un atzīs "jā, es kļūdījos"?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:27:50
Oj, nu atkal jau Dievam resursu pietrūka? vai mēs te par reāliem cietumniekiem, ne simboliskiem?

Nepietruuxt, taapeec labi, ka vinjsh tos dos saviem cilveekiem, nevis ljaundariem!

Ja vinjsh riikotos citaadaak - nu taadu Dievu es kaareiz noraidiitu - un aciimredzot no taa man nebuutu ne silts ne auxts, jo es taapat sanjemtu to, ko sanjem ticiigie tagad

Par reālajiem tā: tiecamies uz ārstēšanu/pāraudzināšanu. kamēr nemākam - izolējam.
Jautaajums - a kaapeec straadaat un buut godiigam, ja shodien izdarot noziegumu tu vari nonaakt labaakaa situaacijaa nekaa tu esi bez darba un iztikas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:29:04
Tb es nedaru ljaunu nevis kkaadas ``atbildiibas`` deelj, nav man taadas, bet taapeec, ka es redzu bildi un zinu, kaa tas darbojas.

Luuk tas arii ir par to ko es saku - Cilveeki kas paziist patiesiibu neempiiriski! Kaameer tu to nevari, naaxies tev sekot CSN... un ja ne, tad tevi sodiis!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:29:07
Jošs Mulders
Cilveeki gan pirms gan peec Kristus gan ticeeja Dievam gan neticeeja!
Pārsvarā jau ticēja, tikai tādās versijās, kādas tās bija pieņemtas viņu kultūrvidēs. t.i. nepareizajās ...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:30:24
``Laba sirdsapzinja`` jau ir ne tikai datu baaze ``bausliiba``, bet arii delta komplexitati izveerteejoss softs.

Tu buudams K komplexa buutne nevari izveerteet N, kur N>>K tev tas buus tik pat "shkjiibi" kaa N<<K Tu taapeec envari redzeet visu komplexitaati - tas ir objektiivs ierobezhojums!

Taapeec... viss kas tev paliek - afigennaa paarliecfiiba, ka vari kalnus gaazt... bet realitaatee, Nobelis tev pat nav
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:32:15
Pārsvarā jau ticēja, tikai tādās versijās, kādas tās bija pieņemtas viņu kultūrvidēs. t.i. nepareizajās ...

Joks taads, ka par taa laika Religjijas smalkumiem vislabaakaas lieciibas saglaabajushaas Vecajaa Deriibaa Un paaris ljoti fragmentaaros citos darbos, no kuriem kaareiz formaalo religjiju un uzskatus nevar nemaz izpiipeet Taakaa... eeee... nevajag veelamo par esosho uzdot!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:32:29
Jošs Mulders
Nepietruuxt, taapeec labi, ka vinjsh tos dos saviem cilveekiem, nevis ljaundariem!
Tātad, tomēr pietrūkst, lai pietiktu gan labajiem uz priekiem paradīzē, gan ļaunajiem uz pāraudzināšanu?

Ja vinjsh riikotos citaadaak - nu taadu Dievu es kaareiz noraidiitu
Piem, Dievu, kas ilgi auklējas ar katru cilvēku atsevišķi, tu noraidītu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:33:28
Jošs Mulders
par taa laika Religjijas smalkumiem vislabaakaas lieciibas saglaabajushaas Vecajaa Deriibaa
Cik % visas cilvēces zināja kaut kādu tur ebreju "derību"?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:34:04
EzītisMiglā, Jošs Mulders, Ctulhu

Nu, rezjumē - kam tad ir jānotiek, lai sāktu ticēt Dievam?
/pievērsiet uzmanību - ticēt!, neviss zināt./
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:36:23
mašara
Es jau teicu - necaurumainai mācībai, personiskai subjektīvai pieredzei un papildus datiem par parādībām tipa klīniskā nāve un ID.
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:39:07
EzītisMiglā
BigBangam - tici? Caurumu tur nav? Evolūcijai tici? Caurumu tur nav?
Savai existencei - tici? Arī tur caurumu nav?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 30 . 31 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 1394