atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Brīnumi notiek...
Ingars
Iesūtīts: 2010.03.18 12:19:00
...un cilvēki teik izmainīti - RADIKĀLI. Izlasiet šo liecību un rakstiet, ko par to domājat.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:28:54
sica. [78.84.154.224]

Nu jā tu noteikti esi pietiekami pazīstama ar profesoru Gudmanu, lai varētu tā spriest
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.19 11:30:02
Ingars
Tāpēc arī slēpa, lai rādītu to liekulīgo pusi, jo visa tā sistēma celta uz meliem un līķiem.
Nuja, un es daudzās citās ideoloģijās un mācībās saskatu tieši to pašu motīvu. Praktiski - visās! Mūsējie vienmēr ir balti un pūkaini.

Vai tie bija kristieši, kas karu izraisīja?
Jā, toreiz jau visi bija kristieši. Tāpat arī agrākos laikos, viduslaikos.

Kā var nosaukt valsti ateistisku ideoloģiju par kristīgu?
Nu bet baznīca taču tās valstis - valdības atbalstīja! katra baznīca savas valdības.
Atkal nonākam pie "pazūdošā kristieša"? Tikko vajag ciparus, tā "mēs - miljardi", bet kā skatās uz rīcību, tā "šitie nav mūsējie"?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:30:14
Ingars
No kāda stāvokļa viņi ir iznākuši? Ja psihiatrs ar doktora kvalifikāciju pateica Nikijam, ka viņš ir bezcerīgs gadījums, tad skaidrs, ka nerunājam par cerīgiem gadījumiem, tā ka tavi piemēri vis nederēs.

A kāds tam psihiatram bija uzdevums? Ārstēt? Izpestīt? Jeb noteikt objektīvo indivīda stāvokli?
sica. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:31:21
Ingars
Nu nu..... visas protams ir robežas, bet mani nepārliecina šādi Nikija pēkšņie gadījumi. nu nepārliecina. Ne tāpēc, ka es neticu Dievam, kā tu te uzskati, bet tāpēc, ka p[ietiekami daudzi ticību izmanto kā veidu uzvārīties un spekulēt ar citu jūtām....

un mani vnk tracina tādi paziņojumi - nevar mainīties, bezcerīgs gadījums.... ar mietu šitādiem paziņotājiem, jo paši tiešām ir bezcerīgi gadījumi

PS - Mums te LV ar pēkšņais - dievs mani uzveda uz pareizā ceļa gadījums Jēcīts smiekli nāk.... nea nu dīvaiņi un pensionāres mošs pavelkas
sica. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:32:59
Ingars
nea neesmu.... bet daži viņa apziņojumi ir dīvaini....
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:33:32
Ingars
Vai kara pamatā vispār bija kaut kas kristīgs?
jā. Vairāki krusta kari tikai ar kristīgo motivāciju vien tika iesākti.
kā arī lielākais vairums eiropas karu tika sākti izmantojot kristīgo ideju kā ieganstu.


Vai tie bija kristieši, kas karu izraisīja?
PirmoPasaules karu - 100%.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:34:34
mašara

man ļoti interesētu kā luterāņi savulaik nosodīja superintendanta Samsona raganu prāvas? Kāds viņiem bija arguments lai to pārtrauktu, ij kāpēc tas netika lietots?

Par raganu prāvām daudzi vienkārši muld visādas muļķības reāli faktus nepārbaudot. Jebkurā gadījumā bībele nosoda netaisnīgu rīcību, pat ja to dara kristieši.

/cik atceros, pats Ingars savulaik atbalstīja raganu vajāšanas... tā, ka... khm.../

??? wow wow wow, tev ir kādi pierādījumi?

Nikijs nebija vienkāršs zaglis
ko tas maina?


Tas maina to, cik kurš bijis dziļi degradējies.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.19 11:38:03
Ingars
Nikijs nebija vienkāršs zaglis
Nikijam jau nepatika viņa paša dzīve, viņš domāja par pašnāvību. Viņš jau bija gatavs mainīties.

Un vēl - ja nu tur nejauši Vilkersona vietā būtu gadījies kāds Gurudev-dāss vai Ibrahims?
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:43:28
Vispār jau man negribas ar Tevi, Ingar, strīdēties. Tu saki, ka kristīgās ticības mudināti, cilvēki var izmainīt savu dzīvi un citu dzīves pozitīvā virzienā. Es tev pilnīgi piekritu, vien norādu ka kristīgā ticība nav vienīgā ticība, kas ļauj panākt šādu efektu.
Tas faktiski ir ļoti kristīgs pieņēmums, ka Gars darbojas dažādos veidos, arī ārpus kristīgo institūtu ietvariem.
Labi?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:47:51
Ingars
??? wow wow wow, tev ir kādi pierādījumi?

parakāties foruma arhīvos par Ingara izteikumiem raganu sakarā? Jeb tomēr nevajadzēs?

Tas maina to, cik kurš bijis dziļi degradējies.
Un? kāda starpība?

Par raganu prāvām daudzi vienkārši muld visādas muļķības reāli faktus nepārbaudot.
Abet lūdzu:
http://lv.wikipedia.org/wiki/Ragana
http://lv.wikipedia.org/wiki/Salemas_raganu_pr%C4%81va

1629. - Altmarkas pamiera līgums. Žečpospoļita patur Latgali (Inflantija jeb Livonijas vaivadija). Zviedrija iegūst Igauniju, Rīgu un Vidzemi līdz Aiviekstei. Zviedru administratīvās reformas: 1) ģenerālgubernators (civilā un militārā vara); 2) Rīgas gubernators (arī Vidzemē); 3) Ziemeļigaunijas gubernators; 4) Teritoriālā reforma (Rīgas, Cēsu, Tērbatas un Pērnavas apriņķi); 5) Draudžu reforma; 6) Tiesu reforma (3 pakāpju tiesa: zemes tiesa, pils tiesa, galma tiesa). Muižnieki nedrīkst sodīt zemniekus stingrāk kā ar 10 pāriem rīkšu. Tika nostiprināta Rīga. Administratīvi izplata luterānismu (miesassodi, ja neiet uz baznīcu, sākas raganu prāvas) . Bez klaušām bija jāmaksā arī valsts nodevas. (c) Wiki.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:04:26
EzītisMiglā

Nuja, un es daudzās citās ideoloģijās un mācībās saskatu tieši to pašu motīvu. Praktiski - visās! Mūsējie vienmēr ir balti un pūkaini.

Bībele gan neko tādu nesaka, bet tieši otrādi - sadod pēc pilnas programmas visiem ticīgajiem, kas ir nepaklausīgi un liekulīgi

Jā, toreiz jau visi bija kristieši. Tāpat arī agrākos laikos, viduslaikos.

Kā tad, tādi kristieši, ka tik turies, tikai nez kāpēc pēc biblsikā vērtējuma viņus nevar par kristiešiem saukt?

15 Sargaities no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki.
16 No viņu augļiem jums tos būs pazīt . Vai gan var lasīt vīnogas no ērkšķiem vai vīģes no dadžiem?
17 Tā katrs labs koks nes labus augļus, bet nelabs koks nevar nest labus augļus.
18 Labs koks nevar nest nelabus augļus, un nelāga koks nevar nest labus augļus.

Nikijam jau nepatika viņa paša dzīve, viņš domāja par pašnāvību. Viņš jau bija gatavs mainīties

Viņš pats atzīst, ka nevienu necienīja pirms tam - kāda tur gatavība mainīties?

mašara

A kāds tam psihiatram bija uzdevums? Ārstēt? Izpestīt? Jeb noteikt objektīvo indivīda stāvokli?

Un noteica jau ar to objektīvo stāvokli

jā. Vairāki krusta kari tikai ar kristīgo motivāciju vien tika iesākti.
kā arī lielākais vairums eiropas karu tika sākti izmantojot kristīgo ideju kā ieganstu.


Nosauc kaut vienu vienīgu. Es tur saredzu tikai politiskus motīvus. Kā tavuprāt slepkavošana Jēzus vārdā sasaucas ar Jēzus mācību? Par pirmo pasaules karu vispār nerunājot - kāds tur sakars ar kristīgiem motīviem? Ateistiski līderi centš sasniegt savas ateistiskās abmbīcijas un nekā tur no kristietības nebija. Jebū kur bībelē pamatojums pirmajam pasaules karam vai krusta kariem?

Vai tie bija kristieši, kas karu izraisīja?
PirmoPasaules karu - 100%.


Opā, nezināju, ka komunisti bija kristieši. Varbūt Vācijas ķeizars bija kristietis? Kāpēc tad viņš rīkojas pretēji kristietības principiem? Vai kristiešu draudzes oficiāli savācās un izlēma uztaisīt kariņu? Varbūt vēstures stundās gulšņāji un nemācījies, bet es gan šo to atceros - pirmo pasaules karu 100% izraisīja tieši ateisti balstoties uz ateistiskiem mērķiem. Lūk tev materiāls vēstures zināšanu atsvaidzināšanai un tad pasaki man, kur tur pieminēts, ka pirmo pasaules karu izraisīja kristieši. Vai šīs valstis bija oficiāli Dievu atzinušas un par kara iemesliem paziņoja kristietības izplatīšanu, jā kāds vispār kristiešiem no šiem kariem labums?

sica. [78.84.154.224]

Nu, protams, ka ir tādi, kas to nelietīgi izmanto, bet vai visi? Starp citu - ārsti arī neticēja un vēl jo projām netic un gaida, kad tad viņš beidzot kritīs, jo viņi teica, ka tas tik tāds mirkļa uzplūdums, bet šis uzplūdums jau pārdesmit gadus turpinās un Nikijs nav vienīgais, kas mainījās. Bet varbūt tev vajadzētu sākt vairāk ticēt Dievam, ka Viņš spēj darīt vairāk nekā cilvēku gudrības
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:07:20
mašara

parakāties foruma arhīvos par Ingara izteikumiem raganu sakarā? Jeb tomēr nevajadzēs?

Droši

Tas maina to, cik kurš bijis dziļi degradējies.
Un? kāda starpība?


To arī tas maina - jo dziļāka degradācija, jo grūtāk izārstēt

Par raganu prāvām daudzi vienkārši muld visādas muļķības reāli faktus nepārbaudot.
Abet lūdzu:
http://lv.wikipedia.org/wiki/Ragana
http://lv.wikipedia.org/wiki/Salemas_raganu_pr%C4%81va

1629. - Altmarkas pamiera līgums. Žečpospoļita patur Latgali (Inflantija jeb Livonijas vaivadija). Zviedrija iegūst Igauniju, Rīgu un Vidzemi līdz Aiviekstei. Zviedru administratīvās reformas: 1) ģenerālgubernators (civilā un militārā vara); 2) Rīgas gubernators (arī Vidzemē); 3) Ziemeļigaunijas gubernators; 4) Teritoriālā reforma (Rīgas, Cēsu, Tērbatas un Pērnavas apriņķi); 5) Draudžu reforma; 6) Tiesu reforma (3 pakāpju tiesa: zemes tiesa, pils tiesa, galma tiesa). Muižnieki nedrīkst sodīt zemniekus stingrāk kā ar 10 pāriem rīkšu. Tika nostiprināta Rīga. Administratīvi izplata luterānismu (miesassodi, ja neiet uz baznīcu, sākas raganu prāvas) . Bez klaušām bija jāmaksā arī valsts nodevas. (c) Wiki.


blablabla - es tev ielikšu rakstus par to, kā ateisti vajāja kristiešus un spīdzināja un pasludināšu visus ateistus par kristiešu slepkavām - man būs taisnība?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:08:20
Ingars
nesapratu. vari lūdzu, iedot sarakstiņu - kura no iesaitītām valstīm, sākoties pirmajam pasaules karam, nebija kristīgā, un kura bija komunistiska?
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.19 12:09:35
Ingars
es tev ielikšu rakstus par to, kā ateisti vajāja kristiešus un spīdzināja un pasludināšu visus ateistus par kristiešu slepkavām - man būs taisnība?

Ateisti nekad nav paziņojuši, ka viņu darbus viņiem licis darīt Dievs.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:14:57
mašara

Ko tu saproti ar jēdzienu "kristīga valsts" un ko tu saproti ar jēdzienu "kristieši"?

incognito

Ateisti nekad nav paziņojuši, ka viņu darbus viņiem licis darīt Dievs.

Kā nu ne - viņi paši sev ir dievi. Krustnešiem un inkvizitoriem Dievs nelika tās lietas darīt, viņi meloja
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:15:07
Ingars
Droši
labi, tad tā arī darīšu.

To arī tas maina - jo dziļāka degradācija, jo grūtāk izārstēt
Un? Kas no tā?

blablabla - es tev ielikšu rakstus par to, kā ateisti vajāja kristiešus un spīdzināja un pasludināšu visus ateistus par kristiešu slepkavām - man būs taisnība?
Tas takā būtu pierādījums kam? Tam ka pēkšņi vairs nav argumetu? Es kaut kur pārmetu ka VISI kristieši ir slepkavas? Es varu pārmest ka tu esi slepkava, jo aizstāvēji raganu prāvas. Bet tu neesi visi kristieši, ja kas. Pie kam pārmetumi bija par kautko pavisma citu - par kristiešu nosodījumu noziegumiem. Tu apgalvoji, ka sekojot bībelei - kristieši nosoda un norobežojas no ļaundariem. raganu prāvas liecina par pretējo. Es uzticos raganu prāvu liecinājumam, nevis tavam.
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:17:47
Ingars
Krustnešiem un inkvizitoriem Dievs nelika tās lietas darīt, viņi meloja

Kā Tu to vari zināt?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:18:12
Ingars
Bībele gan neko tādu nesaka, bet tieši otrādi - sadod pēc pilnas programmas visiem ticīgajiem, kas ir nepaklausīgi un liekulīgi
Komunisma kodekss jau tāpat. Visādi citādi kodeksi un Raksti arī tāpat. Mūsējie ir balti un pūkaini, bet tie, kas dara slikti, tie nemaz nav īstie mūsējie, bet kaukādi nemūsējie.

tādi kristieši, ka tik turies, tikai nez kāpēc pēc biblsikā vērtējuma viņus nevar par kristiešiem saukt?
Tad jau jāprasa, kur tad IR kristieši? Daži cilvēki, uz pirkstiem saskaitāmi, pa visiem gadsimtiem? Bet lielākā "darbaļaužu masa" un tāpat, "augšas", ir tikai formāli kristieši?

Viņš pats atzīst, ka nevienu necienīja pirms tam - kāda tur gatavība mainīties?
Neapmierinātība ar esošo stāvokli, pie kam tik stipra, ka ir jau domas par pašnāvību. Neapmierinātībai sākumā ir jābūt, lai varētu mainīties.

Kā tavuprāt slepkavošana Jēzus vārdā sasaucas ar Jēzus mācību?
Kā jau jebkurš karš. Kristieši taču neatsakās karot (tiesa, ir daži tādi, bet mazākums). Tikai karu jāpasniedz kā taisnīgu un tad viss notiek.

Opā, nezināju, ka komunisti bija kristieši.
Komunisti izraisīja Pirmo Pasaules karu???
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:18:29
Ingars
Ko tu saproti ar jēdzienu "kristīga valsts" un ko tu saproti ar jēdzienu "kristieši"?

kristīgs -ais; s. -a, -ā;
1. Saistīts ar kristietību, tai raksturīgs.
// Tāds, kura reliģija ir kristietība.
// lietv. nozīmē: kristīgais -ā, v. kristīgā, -ās, s. Cilvēks, kura reliģija ir kristietība.
// Tāds, kas savā politiskajā darbībā izmanto kristietības idejas (par politisku organizāciju biedriem, locekļiem, arī par politiskām organizācijām); tāds, kurā ir izmantotas kristietības idejas (par, parasti politisku, mācību).
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.19 12:19:43
Ingars
Ko tu saproti ar jēdzienu "kristīga valsts" un ko tu saproti ar jēdzienu "kristieši"?

Drīzāk jāprasa, ko tu pats saproti. Šķiet, ka nevienas kristīgas valsts vēsturē nav nekad bijis, bet kristieši ir daži, uz pirkstiem saskaitāmi ļautiņi? Kuri nemēdz cīnīties par taisnību, jo valdībās tak tādi nav manīti?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 32980