atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai arī Latvijas vīri sit savas sievas?
Rudens rozes balss
Iesūtīts: 2010.03.10 10:57:54
Kā ir ar vīriem - kristiešiem, kas ir varmācīgi savās ģimenēs?

Vai mēs pārējie aizveram acis, ja pamanām vai nojaušam? Cik tālu tā ir mūsu līdzkristiešu atbildība to novērst un kur sākas nepieļaujama jauksanās citas ģimenes attiecībās?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.10 10:59:24
Nu, vīri - ticīgie un neticīgie - ko teiksiet?
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.03.10 11:07:12
Rudens rozes balss
Par kādu ticību ir runa?
(šitas bija aktuāli oriģinālpieteikumā par musulmaņiem)

Vai tad tiešām šīs foruma nodaļas preambula ir tukša vieta pat pieredzes bagātiem kristiešiem?

"No ticības taisnais dzīvos," teikts Svētajos Rakstos (Rom. 1:17b). Kas ir šī ticība, kā to iemantot? Vai mana ticība ir īsta? Vai es varu paļauties uz savu ticību? Par šiem jautājumiem - par savu ticību, par savām šaubām, par saviem ticības piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem runāsim šajā sadaļā.
jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:13:26
Dona Margosha droši vien labāk iederētos pie sieviešu ordinācijas tēmas -redz, pie mums nav tik slikti, tikai neļaujam sievietes ordinēt, bet paskaties, tie musulmaņi, tie taču klapē savas sievas un pat dod padomus kā to darīt
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:15:36
Šeit forumā kādu brīdi bija parādījušies aktīvi islama atbalstītāji un propagandētāji.
Tad nu gribēju - 8.marta sakarā - parādīt, kā sievietes vietu izprot islamticīgie.

Bet, ja nu tas visiem ir par lielu apgrēcību, varu arī dzēst.
JA esat norādīto linku izlasījuši, kas atsaucas uz konkrētiem musulmaņu autoriem.
sicilia
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:18:44
nu zina ir veca un vai par to nediskut;ēja tad, kad tas tika publicēt? liekas,m ka šito esam jau runājuši
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:20:52
sicilia
Laikam būšu palaidusi to diskusiju garām. Tad jau viss ir skaidrs - sievu sist nav labi - ne ar dūri, ne zobu birstīti, vai ne?
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:21:03
Šai tēmai nav īsti pielietojuma Latvijas kontekstā. Varētu tēmu pārdēvēt: Latvijas vīrieši, vai jūs sitat savas sievas? Jā sitat, tad ar mīlestību vai kā?
Kā jau sica minēja, forumā muslimu tikumi jau ir izrunāti.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:22:38
armilo
Tev taisnība. Šī tevis ieteiktā patiešām ir aktuāla tēma, un pat kristiešu sabiedrībā tā pastāvot...
sicilia
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:26:38
Rudens rozes balss
Cienītā tas bija 2008. gadā

Tad jau viss ir skaidrs - sievu sist nav labi - ne ar dūri, ne zobu birstīti, vai ne?

es necienu vīriešus, kas dauza un pazemo vārdiski savas sievas. necienu un VISS! manā skatījumā tas nav vīriešcienīgi. cilvēkcienīgi. nea nu protams katrs jau dara kā grib, bet šādus vīriešus es necienu un manā skatījumā viņi ir kā tukša vieta....
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:30:56
Nesitu, nekad neesmu sitis un netaisos sist.
Nezinu nevienu kristieti, kas sistu sievu, tāpat arī starp saviem paziņām nekristiešiem nezinu nevienu, kas sistu savu sievu.
Ja nav reālu precedentu, manuprāt šī ir bezjēdzīga diskusija, kas nepamatoti apvaino Latvijas vīriešus kā varmākas.
sicilia
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:32:50
Mārtiņš
es gan diemžēl zinu kristiešus un nekristiešus kas dauza un emecionāli pazemo savas sievas un bērnus.... tā kā....
aaaaaa ja dzīvo salaspilī, tad dzirdēt regulārus skandālus un redzēt ģimenes kautiņus nav nekas īpašs... īpaši 5dienas vakaros / 6dienas rītos. domāju, ka citur notiek tas pats
Dona Margosha
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:33:45
sicilia
un pat jaa taa buutu, kaapeec sheit jaaliek diskusija par teemu - kaadi tie musulmanji ljauni! Pateicos tev Dievs, ka es neesmu taada kaa vinji!
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:34:41
Mārtiņš
Laikam nekad neesi sastapis nedz diakonijas darbiniekus, nedz Krīzes centrus redzējis un dzirdējis. Tā esot pat visai aktuāla problēma.
Jau vārdiskā, psiholoģiskā varmācība ir baiga, bet fiziski uzbrukt otram - sievai, bērnam, tas ir baismīgi.

Man vislielākais šoks bija dzirdēt, ka šādas lietas esot arī kristiešu (un pat mācītāju) ģimenēs...
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:40:44
balss, retorisks jautājums: Kāpēc Dieva Vārds liek vīriem mīlēt sievas, un sievām klausīt vīrus?
sicilia
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:42:00
Dona Margosha
nea drīzāk jāpārsauc tēma un jādiskutē par to, kas notiek LV un kā to var likvidēt... jo līdz ar krīzi fiziskā un emocionālā vardarbība ģimenēs LV ir pieaugusi
Dona Margosha
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:43:33
sicilia
bet ta jau buus pavisam cita teema.
sicilia
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:44:31
njā par musulmaņiem tēmas augšpusē vispār vajadzētu izņemt. cita kultūra citas tradīcijas (it visvisa`dās lietās, ne tikai šajā aspektā)
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:46:18
Tēma ir jau pārsaukta. Varu izmest ārā musulmaņus, ja jau tik ļoti nepatīk šis citu kultūru spogulis.
danar
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:48:25
incognitoNe,uz sievam neatiecas,viriem jamil savas sievas un sievam jaciena viri
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:51:08
Rudens rozes balss
Vai tev šī problēma ir aktuāla? Nu, galu galā varu piedāvāt uz kādu laiku padzīvot pie mums, kamēr attiecības sakārtojas. Vienu istabiņu varam izbrīvēt... vienīgi burbuļvannas man nav, toties ir parastā un ir dušša.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 3041