atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Dievs ir Celš, Patiesība, Mīlestība, Dzīvība ...
Betanija
Iesūtīts: 2010.03.09 04:02:40
Esiet žēlsirdīgi! Esiet svēti! Esiet pilnīgi!
Mīli Dievu no visa sava prāta, no visas savas sirds un no visa sava spēka un mīli savu tuvāko kā sevi pašu!
Mīl Dievu tas kurš pilda Viņa baušļus izdzīvojot evanģēliju, ejot pa atsacīšanās un tikumu ceļu, aizliedzot sevi - ikdienas ņemot savu krustu un pildot Dieva gribu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.10 22:31:36
jõgis [84.237.143.5]
Nu kristieši saka, ka grēka alga ir nāve. Tātad, ja grēka nav, persona ir nemirstīga. Jēzus bija bez grēka, bet tomēr nomira. Kā tas bija iespējams?
Acīmredzot, Svētāprāt viņš apzināti inficējās ar grēku.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.11 09:03:06
Svētais
Nē, miesā grēks ienāca līdz ar ādama grēku. Tā visi ir grēkojuši.Tāpēc Jēzus to grēku, kas ir miesā iznīcināja uznemdamies to savā miesā!
Nav saprotami. Tu iedod kādus piemērus, kā tieši miesā tas grēks ienāk, un kā izpaužās.
Piemēram, skaudība, dusmas, zagšana - tieši miesā! Manuprāt, miesā kā reizi nekā tāda nav, jo miesa ir tikai instruments, piem, zagšanai.
Jebkura grēcīga rīcība sākuma stadijā ir kā doma. Vai tad "miesā" ir jāsaprot, ka ar smadzenēm kaut kas nav kārtībā?
Vai arī tā "miesa" ir tikai simbols, un patiesībā bija jāsaprot "apziņas zemākās tieksmes un domas"?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 10:05:21
liepa
Cilvēks ir trīsdaļīgs, un katra daļa ietekmē cilvēku. Miesa ir tā, kas prasa savu, ēst, dzert, mīlēties u.c. Bet miesas cilvēks un tas, kas no miesas izriet ir visāda veida ļaunas domas arīdzan, ja dvēsele ir nosliekusies uz miesas cilvēka pusi. Tādējādi dusmas , rūgtums , naids, laulības pārkapšana u.c. ir miesas cilvēka darbi, jo dvēsele neglābtam cilvēkam ir neatjaunota, un pēc noklusējuma un dabas ir grēcīga. Gars ir tā cilvēka daļa, kas ir īstais cilvēks, un no kura rosās dzīvība. Ja gars ir vecais ( neglābta cilvēka), tad pēc noklusējuma cilvēka dvēsele ir netajaunota un tā dodas miesas darbu pavadā. Miesas darbi var izpausties arī visa veida pārmērībās, plītēšana, slinkums, u.tml. Nekristietim jeb neglābtam cilvēkam tā ir tumša bilde, bet jaunpiedzimušais no augšienes kristietis apzinās, ka ir jauns radījums un jauns cilvēks, jo Dievs devis viņam jaunu garu. Tā jaunaius kristietis cenšās atjaunot savu prātu ( dvēseli) Dieva Vārdā, un cenšās dzīvot kristīgu dzīvesveidu pēc saviem darbiem arī miesā, bet brīdī, kad notiek šī pāreja kristieti pārāk daudz no laicīgā neatšķirsi, jo viņš burtiski mācās dzīvot jauno dzīvesveidu. Tas ir process un tam ir nepieciešams briedums, un tas viss notiek ticībā. Tāpēc Bībele pārmet dažeim kristiešiem viņu miesas darbus un mudina dzīvot pēc gara, jaunā cilvēka, uzvarēt miesīgo cilvēku ar gara spēku, kas ir dots jaunajam kristietim Jēzū Kristū. APzinos, ka šīs lietas arī bus pagruti saprotamas, taču tā ir patiesība.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 10:06:31
Kura miesas tieksme (konkreti) ir naida ar Dievu?

17 Jo miesas tieksmes ir pret Garu, bet Gara tieksmes ir pret miesu, jo šie divi viens otram stāv pretī, ka jūs nedarāt to, ko gribat.
18 Bet, ja Gars jūs vada, tad jūs vairs neesat padoti bauslībai.
19 Bet zināmi ir miesas darbi: tie ir netiklība, nešķīstība, izlaidība,
20 elku kalpība, buršana, ienaids, strīdi, nenovīdība, dusmas, ķildas, šķelšanās, ķecerība,
21 skaudība, dzeršana, dzīrošana un tamlīdzīgas lietas, par kurām es iepriekš saku, kā jau esmu senāk sacījis: tie, kas tādas lietas dara, nemantos Dieva valstību.
22 Bet Gara auglis ir: mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, labprātība, uzticamība, lēnprātība, atturība.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 10:08:44
liepa
Jēzuz bija bezgrēcīgs cilvēks savā garā, dvēselē un miesā. Viņa miesā Viņš uzņēmās mūsu grēku ( un slimības arīdzan) , tādējādi savā miesā izciezdams mūsu dēļ sodu, jo viņa miesa tika nogalēta pie krusta, jo uz viņu bija uzlikts mūsu grēks.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 10:10:13
EzītisMiglā
Miesa savienojumā ar dvēseli = miesīgā daba, no kurienes nāk viss tas ko tu minēji, pie nosac`;ijuma, ja cilveks nav piedizmis no augsienes.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 10:10:39
incognito
Acīmredzot, Svētāprāt viņš apzināti inficējās ar grēku.

Tieši tā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.11 10:21:43
Svētais
Miesas darbi var izpausties arī visa veida pārmērībās, plītēšana, slinkums, u.tml. Nekristietim jeb neglābtam cilvēkam tā ir tumša bilde, bet jaunpiedzimušais no augšienes kristietis apzinās, ka ir jauns radījums un jauns cilvēks, jo Dievs devis viņam jaunu garu.
Tas tā ir visiem kristiešiem, vai tikai dažiem?
Ja visiem, tad to kristiešu ir ārkārtīgi maz, jo statistiski viņi nav redzami, ir tikai atsevišķi cilvēki.

Tā jaunaius kristietis cenšās atjaunot savu prātu ( dvēseli) Dieva Vārdā, un cenšās dzīvot kristīgu dzīvesveidu pēc saviem darbiem arī miesā, bet brīdī, kad notiek šī pāreja kristieti pārāk daudz no laicīgā neatšķirsi, jo viņš burtiski mācās dzīvot jauno dzīvesveidu.
Tāpēc tos kristiešus nemana, jo viņiem praktiski visu mūžu ir pārejas process?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 10:32:35
EzītisMiglā
Piekrītu, ka kristiešiem ir vajadzīgs vairāk atklāsmes šajā jautājumā. Pārejas process ilgst visu mūžu ( cīņa pret miesas darbiem) , bet tomēr ar laiku kristietis kļūst "tīrāks" arī savā ārējā darbībā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.11 10:38:03
Svētais
tomēr ar laiku kristietis kļūst "tīrāks" arī savā ārējā darbībā.
Taču to praksē nevar manīt. Vai nu arī īsto kristiešu ir pārāk maz, lielākā daļa ir formāli kristieši?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 10:39:08
EzītisMiglā
Tā sanāk, diemžēl akmentiņš mūsu dārziņā pamatots.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 13:42:20
liepa
Jā, tev piekrītu, bet miesas darbi ir saistībā ar dvēseli, kas ir savienota ar miesu, un ja dvesele nav atjaunojusies prata Dieva Varda, kas savukart nav iespejams, ja gars nav piedzimis no augsienes, tad tā ir problema, jo miesas daba ved navee.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 17:04:56
liepa
Ari nesaprati ko skaidroju, bet tas ir pagrutak saprotams. Mana dvesele nav labaka par tavu un mana miesa ar. Dievs deva man jaunu garu, esmu piedzimis no augsienes, un sava dvesele atjaunojos Dieva Varda, lai vare`tu sava riciba ari redzet sos uzlabojumus. Sii miesa mums abiem nomirs, Dievs man dos jaunu, jo tas ir Viņa augšāmcelšanās apsolijums, ka es dzivosu musizig pateicoties Jēzum, kas mana laba to ir izdarijis. Ja gars, vecais cilvkes nav piedzimis noaugsienes, tad Dieva valstiba vins nevar nakt. PIedzimsana notiek atzistot Jezu Kristu par savu Kungu un pienemot udenskristibas uz Jezus vardu!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.11 17:14:53
liepa
Tur ta lieta, gars ir istais cilveks! jauns un vecs -starpiba ir tada, ka vecais bija grecigais adams, bet jaunais ir Jezu Kristuu. To tev gruti bus saprast. Tiesi tapat, kad manas smadzenes sairs, tad jaunaja miesa un gara un dvesele es busu Dieva prieksa pilnigi atjaunots ar visam spejam.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 09:50:31
liepa
Mainijas buutiiba jeb daba! Dvesele un MIesa to uzreiz neatskārst un tai ir jamaca pēc Dieva Varda dzivot saskaņa ar šo jauno dabu. No vecā Svētā paliks viss, kas viņš ir.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:23:12
Svētais
Mainijas buutiiba jeb daba!
Tad atkal - kāpēc to nevar manīt?
Ja ir kāda metode, kas uzlabo cilvēku morāli, kaut arī ne ideāli (jo cilvēki paši nav ideāli), tad tam ir jābūt saredzamam statistikā. Piemēram, jābūt mazāk noziegumu rajonos, kur tā metode tiek plašāk pielietota.
Vai tā ir?

Kas par lietu? Vai lielākai daļai cilvēku daba reāli nemainās, bet mainās tikai viņu domas, tipa "vajadzētu tā kā palīdzēt večiņai pāriet pār ielai, bet nu labi, gan jau citu reizi, es pašlaik vēl cīnos ar savu veco dabu"?
Vai arī - ir pārāk maz cilvēku, kas tiešām to metodi pielieto, bet pārējie to patiesībā nav sapratuši?
It kā kristiešu ir 2 miljardi, tāpat arī Latvijā ir šķiet pāri par pusi kristiešu, bet viņu darbi nav saskatāmi. Protams, atsevišķas personas var nosaukt, bet tikpat labi var nosaukt arī citas ticības cilvēkus, kā arī ateistus, agnostiķus vai vienkārši reliģiskus pofigistus, kuri dara labus darbus.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.12 11:30:20
EzītisMiglā
To patīešām nevar manīt pirmkārt ar fizisko redzi , jo to var satvert tikai ticībā cilvēks. Taču, kā izrietošas sekas no ta ir jaabut arejam izpausmes, kur tiesam uzlabojas situacija. Es diemzel tev piekritu, ka mes esam tik slikts Jezus Kristus atspulgs muusu sabiedriba, ka neticigie to ar grutinbam pamana, un taa nav laba pazime kristiesiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.12 12:17:20
Tas gan nav attaisnojums, bet gribu pateikt, ka būt paraugkristietim vārda patiesajā nozīmē, ir smags ikdienas darbs un cīņa, ir jākapā pēc pilnas programmas un tikai tad, kad pats tā sāk censties, tikai tad cilvēkam pielec, cik patiesībā viņš ir samaitāts un pat, nebaidīšos šī vārda - garīgs un morāls kroplis - to saprot tik tas, kurš sāk censties dzīvot pēc biblsikiem principiem pa 100%. A visi, kuri te činkst un īd, ka tu tur varbūt tāds esi, bet es lūk nemaz tik slikts neesmu, tie patiesībā nekad nav pūlējušies no sirds, bet ir totāli liekuļi. Kurš ir godīgi ieskatījies savā sirdī, tas mani sapratīs
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.12 12:30:51
Ingars
Tad, ja rezultātu praktiski nekādu nav, tad vienīgais, ko kristietība dod, ir tikai apziņa, ka esi tik slikts, slikts, ka reāli neko nevari izmainīt?
Tad, varbūt, ka vispār nav vērts censties, lai jau tie ateisti Ctulhi cenšas vest večiņas pāri ielai, tāpat viņiem nekas nesanāks?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.12 12:32:50
liepa

Nu gan tu ieciklējies. Es tagad runāju par nodošanos otra labā - vai tu tā dari? Vai tu meklē otrā cilvēkā tikai savu patīkamo jūtu piepildījumu, vai tomēr otra labumu, nerēķinoties ar to, ko iegūsi pretī?

Par nomētāšanu akmeņiem un citiem vecās derības likumiem ir vesela atsevišķa tēma, tomēr īsumā jau ento reizi pateikšu - Jēzus pie krusta samaksāja par ikvienu grēku, tāpēc nav vairs tā sodu sistēma, kas vecajā derībā un Viņš arī skaidri apteica - kurš ir bez grēka, tas lai met pirmais akmeni. Jēzus bija vienīgais bezgrēcīgais un Viņš akmeni nemeta. Tas nozīmē, ka Pats likuma Devējs vecā likuma vietā deva jauno likumu

38 Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: aci pret aci un zobu pret zobu.
39 Bet Es jums saku: jums nebūs pretim stāvēt ļaunajam; bet, kas tev sit labajā vaigā, tam pagriez arī otru.
40 Un, kas ar tevi grib tiesāties un ņemt tavus svārkus, tam atdod arī apmetni.
41 Un, kas tevi spiež iet vienu jūdzi, ar to paej divas.
42 Dod tam, kas tevi lūdz, un neatsakies, ja kas no tevis grib aizņemties.
43 Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: tev būs savu tuvāku mīlēt un savu ienaidnieku ienīst.
44 Bet Es jums saku: mīliet savus ienaidniekus un lūdziet Dievu par tiem, kas jūs vajā,
45 ka jūs topat sava Debesu Tēva bērni, jo Viņš liek Savai saulei uzlēkt pār ļauniem un labiem un liek lietum līt pār taisniem un netaisniem.
46 Jo, ja jūs tos mīlat, kas jūs mīl, kāda alga jums nākas? Vai muitnieki nedara tāpat?
47 Un, kad jūs sveicināt tikai savus brāļus, ko sevišķu jūs darāt? Vai muitnieki nedara tāpat?
48 Tāpēc esiet pilnīgi, kā jūsu Debesu Tēvs ir pilnīgs.

Vai tu tā dari? Cik nesavtīga tu esi ikdienā? Esi gatava pamest visu un 100% nodoties līdzcilvēku vajadzībām un labumam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 12 , pavisam kopa bijuši: 36047