atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Dievs ir Celš, Patiesība, Mīlestība, Dzīvība ...
Betanija
Iesūtīts: 2010.03.09 04:02:40
Esiet žēlsirdīgi! Esiet svēti! Esiet pilnīgi!
Mīli Dievu no visa sava prāta, no visas savas sirds un no visa sava spēka un mīli savu tuvāko kā sevi pašu!
Mīl Dievu tas kurš pilda Viņa baušļus izdzīvojot evanģēliju, ejot pa atsacīšanās un tikumu ceļu, aizliedzot sevi - ikdienas ņemot savu krustu un pildot Dieva gribu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.09 16:11:47
cīnies cīnies, grūti tev nāksies pret dzenuli spārdīt...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.09 16:14:18
Betanija

Labas un pareizas lietas tu pēdējā komentārā uzrakstīji, bet tas nenozīmē, ka mums automātiski jāpieņem visas mācības, kas pretrunā ar Svētajiem Rakstiem. Mīlestība un piedošana tev vienmēr ir pieejama gan pie Jēzus, gan arī, cerams, pie brāļiem un māsām, bet mīlestība arī prasa pamācīt un norādīt uz maldiem, lai izglābtu
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.09 16:20:05
Betanija
cenšamies jau tapat kā tu mīlēt un piedot, lai Kungs Jēzus nem majvietu muusu sirdiis. censamies nomirt sev pasam, paldies par stiprinosajiem vardeim.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.09 16:21:30
Betanija

Tas Kungs tev piedos vienīgi dēļ tavas ticības uz Viņu, Marija tev nepalīdzēs, jo viņa to nevar un viņai nav tādas varas, bet tikai un vienīgi Jēzus tev palīdzēs, jo VIņam vienam pieder pestīšana
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.09 16:23:18
Tikai un vienīgi attiecībās ar Jēzu mēs varam nomirt sev, pasaulei un piedzimt Dievam, Debesu Valstībai, tikai attiecības ar Jēzu mums dod spēju mīlēt un piedot.
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.09 16:23:27
Svētais
cīnies cīnies, grūti tev nāksies pret dzenuli spārdīt

vēl jau nav tik traki. kad pie mums parādīsies pazīmes līdzīgi kā ASV, kur slimus bērnus ārstē tikai ar lūgšanām, kamēr viņi nomirst- tad gan būs kaut kas jādara lietas labā
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.09 16:33:14
Ctulhu
piemēru ir ļoti daudz, un parasti vecāki arī tiek apsūdzēti (loģiski).
bet es negribu, ka mēs vispār līdz tādam absurdam nonākam.

iesaku noskatīties dokumentālo filmu "Jesus Camp".
nekādu vienpusēju viedokļu- tikai dokumetāls atspoguļojums uz kādām nometnēm mazi bērni tiek sūtīti
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.09 16:39:28
Ctulhu

par laimi LELB ir salīdzinoši miermīlīga organizācija. biedē, ka ar laiku varētu sarasties visādas radikālas reliģiskās sektas.

lai nu kā- saknes viņiem visiem ir vienas
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.09 16:50:35
Betanija
kā mūsu Kungs asiņains guleja Marijas rokās

es kaut ko esmu palaidis garām?
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.09 16:59:07
Betanijai kirdik
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.09 17:01:27
pich007
Ctulhu

Dīvaini, ka tik ilgi darbojaties kristiešu forumā un neesat neko dzirdējuši par Jēzus nāvi pie krusta
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.09 17:08:35
Ingars
nu jā, bet kurā brīdī viņš paspēja asiņains Marijas klēpī pagulēt?
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.09 18:42:30
"Es gribu,
lai tu
steigtos pie Manis
un būtu atkarībā no Manis."

Vai tas tiešām ir vairuma kristiešu viedoklis par to, ko Dievs sagaida no cilvēkiem, jeb vai Betanija pārstāv kādu eksotisku ticīgo grupu?
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2010.03.09 19:16:17
Papildinājums.

Svetais Viricas Serafims ir brīnišķīgs 20.gs. ortodoksu svētais, kurš dzīvojis un kalpojis tuvu Pēterburgai.
Betanijas pieminētos vārdus parasti no krievu valodas tulko apmēram šādi:

"TAS BIJA NO MANIS…
Mēs, cilvēki, pat kristieši, bieži uzdodam sev jautājumu: kāpēc tieši man jāpiedzīvo visādas neveiksmes, nelaimes birst pār galvu kā negaidīts sniegs, gandrīz katra diena atnāk ar rūpēm, kurām neredz galu. Miers, kuru tā visi gaidām, reti apciemo mūs, steiga un nemiers ir mūsu ikdienas pavadonis. Dzīvojam kā vāveres ritenī - mūžīgā riņķošanā… un nav laika apstāties, padomāt, kāpēc viss tā notiek?
Reiz svētais Serafims (no Virickas †1949.g.) bija nogrimis pārdomās par cilvēka nemirstīgo raksturu un tad viņš izdzirda mūsu Kunga Jēzus Kristus balsi:
"Vai tu, cilvēk, kādreiz esi iedomājies, ka viss, kas skar tevi, skar arī Mani? Jo kas skar tevi, tas skar arī Manu skatienu.
Tu esi dārgs Manās acīs, ļoti vērtīgs un Es esmu tevi iemīlējis, un tāpēc Man sagādā jo sevišķu prieku tevi audzināt.
Kad kārdinājums kā ienaidnieks nāk pār tevi kā upe, Es vēlos, lai tu zinātu - tas bija no Manis.
Tavai nevērībai nepieciešams Mans spēks, tava aizsardzība slēpjas tajā, lai dotu iespēju Man tevi aizsargāt.
Kad tu atrodies grūtos apstākļos, atrodies starp ļaudīm, kuri tevi nesaprot, nerēķinās ar to, kas tev patīkams, kuri tevi nostumj malā, tad zini - tas bija no Manis.
Es, tavs Dievs, kārtoju apstākļus, un ne jau nejaušības pēc tu atrodies savā vietā, kuru Es tev nozīmēju.
Vai tu lūdzi, lai Es iemācu tev samierināties? Un lūk, Es tevi noliku tieši tajā vidē, tajā skolā, kur māca šo stundu. Tajā vidē un tev apkārt dzīvojošie tikai izpilda Manu gribu. Kad tu atrodies naudas grūtībās, ir grūti savilkt galus kopā, zini - tas bija no Manis.
Jo Es rīkojos ar taviem līdzekļiem un vēlos, lai tu atsteigtos pie Manis un zinātu, ka esi atkarīgs no Manis. Manas rezerves nekad neizsīks. Es vēlos, lai tu pārliecinātos par Manu uzticību tev, par Manām rūpēm. Tas nenotiks lai kāds iebilstu tavai vajadzībai: "Netici savam Kungam Dievam."
Vai esi pavadījis nakti sērās? Tu esi šķirts no tev tuviem un dārgiem cilvēkiem. Zini - tas bija no Manis.
Es esmu sērgu vīrs, kas izraisa slimības.
Es pieļāvu to, vēlējos, lai tu atgriezies pie Manis. Un, lai Manī tu atrastu mūžīgo mierinājumu. Tu esi vīlies savā draugā, kuram tu atklāji savu sirdi. Tas viss - viss bija sūtīts no Manis.
Es pieļāvu šim vilšanās rūgtumam pieskarties tev, lai tu zinātu, ka tavs labākais Draugs ir Dievs. Es vēlos, lai tu visu atnestu Man un visu pateiktu Man, jo esmu tavs Patvērums, lai paslēptos no mēļu valodām. Es izvedīšu kā gaismu tavu patiesību un likteni.
Tavi plāni izjuka, tu juties vīlies un paguris. Tas bija no Manis. Tu pats izplānoji, tev piederēja savi nodomi, tu tos atnesi Man, lai Es tos svētītu. Bet Es vēlos, lai tu aicinātu Mani vadīt savas lietas, lai Es būtu noteicējs pār taviem dzīves apstākļiem. Tu esi tikai ierocis, bet ne darbojošā persona.
Tevi piemeklēja negaidītas neveiksmes, sirdi pārņēma skumjas, tad zini - tas bija no Manis.
Jo Es vēlos, lai tava sirds vienmēr būtu kā liesma Manu acu priekšā, un lai tu uzvarētu Manā Vārdā jebkuru mazticību.
Ja tu ilgu laiku nesaņem ziņas no tuviem, dārgiem draugiem, savas neuzticības un mazticības dēļ jūties vīlies, zini - tas bija no Manis.
Caur šīm tavas dvēseles grūtībām Es pārbaudu tavas ticības stiprumu, tavas lūgšanas izturību par taviem tuviniekiem, jo vai tad neliki Man rūpēties par viņiem Manas mīlestības dēļ. Vai tad ne tu arī agrāk viņus neieliki Manas Mātes patvērumā?
Ja tevi sasniegusi smaga kaite uz laiku vai arī nedziedināma slimība, un tu atrodies kā piekalts savā stāvoklī, tad zini - tas bija no Manis.
Es vēlos, lai Mani tu iepazītu vēl dziļāk. Tavas miesas nevarība ir pārbaudījums, lai tu necenstos izpētīt Manus plānus cilvēku dvēseļu pestīšanā, bet paklausīgi un pazemīgi noliektu galvu Manai svētībai.
Tu sapņoji radīt kaut ko sevišķu Manis dēļ un tā vietā pats pieņēmi slimību un nespēku. Zini - tas bija no Manis.
Tu biji pārslogots ar savām lietām un Es nevarēju tavas domas pievērst Sev. Bet Manās stundās Es vēlos tev dot dziļu izpratni, lai tu kalpotu Man. Es gribu lai tu apzinātos, ka bez Manis - esi niecība.
Mani labākie dēli ir tie, kuri mācās pārvaldīt ieroci - nepārtrauktu lūgšanu.
Vai esi negaidot aicināts ieņemt lielu un atbildīgu posteni. Ja tu paļaujies uz Mani, Es uzticu tev šīs grūtības. Un par to svētīs tevi Dievs. Svētīs visas tavas lietas, visus tavus ceļus. Viņš ir tavs Aizbildnis un Vadītājs.
Mans bērns, no šīs dienas Es ar garīgu eļļu svētu tavas rokas. Rīkojies brīvi.
Vienmēr atceries, ka katra radusies grūtība, katrs tevi apvainojošs vārds, katrs nosodījums pret tevi, katrs šķērslis tavā darbā, kas izraisa tevī rūgtumu un pazemojumu, tava nevarība un nespēks būs svētīts ar šo eļļu. Tad zini - tas bija no Manis.
Atceries, ka katrs šķērslis ir Dieva ieplānots. Un tāpēc savā sirdī ieliec vārdus - TAS BIJA NO MANIS.
Sargā tos un vienmēr atceries, kur tu arī nebūtu, ka katrs dzelonis kļūst neass, kad tu visā iemācies redzēt MANI.
Viss sūtīts no Manis, lai pilnveidotu tavu dvēseli."

incognito
# Iesūtīts: 2010.03.09 19:22:54
Saulespuķe
Tad kristiešu uzskats ir, ka Dievs vēlas, lai viņi būtu nevarīgi kā zīdaiņi un visā paļautos uz Tēti?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.10 08:37:09
incognito

Vot imena
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.10 08:39:35
Ingars
Tad man laikam ar kristiešiem nav pa ceļam. Tas taču ir tik stulbi. Iedomājies, kas būtu, ja Tavi bērni visu mūžu būtu no Tevis atkarīgi.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.10 08:41:25
incognito

Ne gluži tā, kā tu to iedomājies, tā nav slimīga atkarība
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.10 10:43:44
Ingars
tā nav slimīga atkarība

palasot Betanijas (lai kas viņa arī būtu) ierakstus, tu tik un tā apgalvo, ka tā nav slimīga atkarība?
Ja cilvēkam nekas vairāk dzīvē neeksistē, kā tikai Dievs- kā to lai nosauc?

Starp citu- Svētais pat lepojās ar savu fanātismu, jo tas ir Jēzum patīkami
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 10:47:57
pich007

Starp citu- Svētais pat lepojās ar savu fanātismu, jo tas ir Jēzum patīkami

man patīk būt atkarīgam no Dieva tas tiesa, bet tas nenozīmē, ka tas mani paverdzina. Tas ir labprātīgs lēmums no manas puses, jo es zinu, kam es esmu uzticējies , kurš mani nekad nav pievīlis un nepievils .

Ja cilvēkam nekas vairāk dzīvē neeksistē, kā tikai Dievs- kā to lai nosauc?

Mīlestība uz Dievu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 149 , pavisam kopa bijuši: 36853